Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
Nii 21. mai 2017, kl 11.17
Meid on rohkem, väga vahva.
Seltsis on segasem...
 
A 21. mai 2017, kl 12.18
Kindel see....
Päikselist päeva Sinule!
 
A-le 21. mai 2017, kl 18.30
Tänan, päev oli ilus.Päike on kuum ja saan pruuniks 2.juuniks. Täna ma veel tulla ei saa...
 
Nii 21. mai 2017, kl 19.00
Minu päev oli ka väga ilus, ainult Sina olid mu ilusast päevast puudu...
 
Mina või? 21. mai 2017, kl 20.16
Ma olin Su lähedal terve päeva...
 
A 21. mai 2017, kl 22.09
Nii armas....
Päevita end pruuniks ja oled oodatud kõige kaunimasse linna Suve nautima!
Imeilusat ööd Sinule!
 
A-le 22. mai 2017, kl 20.56
Kõige kaunimasse linna jääks suvest suveni...
 
A 22. mai 2017, kl 22.52
Kes ei tahaks armastust nautida aastas 365 päeva? Kõik soovivad ju aga kodus on ikka kõige parem. Seal on hea, kus meid ei ole!
Imelist ööd Sinule!
 
Nii 22. mai 2017, kl 23.20
Kas kodus ei ole armastust? Kui ei ole, siis tuleb see armastus mujalt leida. Armastus on eluenergia...
 
A-le 23. mai 2017, kl 10.12
Mina naudin suvest suveni. Kas Sina mitte? Ainult seal on hea, kus on armastus...
Öö oli lummav, Sulle ilusat päeva!
 
A 24. mai 2017, kl 21.25
Loodan Südamest, et oled seal kus on armastus ega lahku sealt kunagi. Nii on Sulle parem!
Ma ei otsi enam midagi ega kedagi, olen happy ning tuleb ilma otsimata koju kätte!
Lummav? Loodan! Oled seda lõpuks väärt, kui soovid ise muutuda. Aeg ei tee Sind enam nooremaks, vaid kuidagi halliks oled jäänud. My poizy!
Imekaunist ööd Sulle!
 
A-le 24. mai 2017, kl 21.45
Ma olen tydruk, ilus tydruk. Aga ma tänan, minu ööd on imeilusad! Sellele õigele A-le joonistan sydame otsaette.♥
 
A 24. mai 2017, kl 21.56
Ei ole vaja, kunagi joonistas keegi selle kuju rannaliiva. Mille tuul vaikselt minema puhus!
Armastus teeb imesid aga kahjuks kõik soovid meie elus enam ei täitu. Ainult tuhmunud raam seinal tuletab meile mälestusi valusalt meelde!
Olgu Sinul päev sama lummav, kui öö!
 
A-le 24. mai 2017, kl 22.11
Mitte armastus, vaid armastajad teevad imesid. Soovidega tuleb ettevaatlik olla, need kipuvad täituma. ♥ Sydame ma joonistan ikkagi su otsaette, et ma ei muutuks sulle mälestuseks, vaid oleksid teadlik iga päev minu armastusest.
 
A 24. mai 2017, kl 22.27
Seda joonistamise päeva vaevalt mina näen, ehk unes joonistame ning kallistame. Muud teeme seal nagunii, mis vahet enam!
Kalli Sulle ja head ööd!
 
A-le 24. mai 2017, kl 22.46
Unes kohtume, head ööd!
 
A 25. mai 2017, kl 19.31
Kui nägemine haiget teeb siis võin oma plaane ümber teha. Ei soovi enam haiget saada ja piisavalt läbi elatud nii unes kui ilmsi.
 
A-le 25. mai 2017, kl 21.20
Mida sa läbi elad? Kas see mees ei taha sind, kelle järgi õhkad? Abielumees või suhtes, kes pere kõrvalt võõraid naisi nillib? Selliste meeste pärast ära küll nukrutse, need pole su mõtetki väärt, rääkimata haiget saamisest. Unusta sellised lontrused ja leia endale vääriline partner.
 
A 25. mai 2017, kl 21.35
Ei õhka ammu kellegi järgi, kõik mis vaja on kodus olemas. Las nillib, mind ei häiri, sest naistele meeldib selline mees. Normaalsed naised ei vaata selliseid, vaid korjavad üles - kuna paremat neil pole võtta!
Aeg ei muuda enam selliseid aga töö tõttu pean suhtlema, kas inimene meeldib või mitte!
Ja kelle järgi Sina ise õhkad, et siin minuga vestled? Kas Sinul on samuti kodus armastuse puudus nagu varem uurisid?
 
A-le 25. mai 2017, kl 21.57
Ei õhka. Minu armastuse nimi algab ka A-tähega. On olemas ja kodus.
 
A 25. mai 2017, kl 22.05
Elu on ikkagi ilus ja armumised algavad kõik ühe ja sama tähega. Aga vallaline on alati hea olla, et veel parem amore saaks tulla. Hoia teda siis hästi!
 
A-le 25. mai 2017, kl 22.12
Tema hoiab mind hästi. Vallaline ei ole tore olla, liiga palju suhtes mehi ajab ligi. Samas ei välista ka suhtes olemine ligiajajaid. Isegi kogenud mitme suhtes mehe lähenemiskatseid. Väga ebameeldivad kogemused.
Sinul paistab päris hull lugu olevat, kui tööalaselt kokku puutuma pead. Intiimsuhted töökaaslaste vahel on tabu. Vaheta töökohta.
 
A 25. mai 2017, kl 22.24
Minul on töökaaslastega respekt ja pole probleemi. Rõõm kuulda, et tema Sind hästi hoiab aga Sina ise ei hoia teda hästi. Miks siis armastus Sind halliks on teinud? Järelikult pole Sa hästi hoitud ja hoidja nime teame samuti. Isegi mälestus temast ei peaks Sind halliks tegema. Pole Sa õiget leidnud....? Ja see teeb muret, kui mind enam pole!
 
A 25. mai 2017, kl 22.35
Käed on Sinul külmad ja meel on Sinul kurb. Aga ära kunagi unusta, et keegi kaugel armastab Sind igavesti!
Soovin Sulle imekaunist ööd, sest homme on alati parem päev!
 
A-le 25. mai 2017, kl 22.40
Marie jah?
Hoian ja hoiab, ära muretse. Head vallalise elu ja leia Sinagi endale see, kes hoiab ja keda ise hoiad.

Sellele õigele A-le üks südameke otsaette. ♥ Ilusat ööda ja näeme unes ja ilmsi!
 
Süda 25. mai 2017, kl 22.52
Kulla - Kallis!
See mis südames on seda meie muuta enam kunagi ei saa. Õpime sellega lihtsalt aegade lõpuni elama!
Imekaunist ööd Sulle!
 
sydameke 25. mai 2017, kl 23.03
Enne õpetan pimeda lugema, kui sind õpetada - see on ajaraiskamine. Eks valetamine maksab valusalt kätte. Sina pole mingi maailma /naba ja ei soovi isegi sinuga sõber olla. Lihtsalt sain ühe vana asja ära lahendada ja valetamine maksab asutuses valusalt kätte. Sinule öeldakse otse tõde välja ja teised peavad ravile minema? Kas sinul on pööningul kõik ikka korras või? Ega vist ikka ei ole küll? Ükskõik!
 
Südale 25. mai 2017, kl 23.06
Sina pole asendamatu ja ära vala oma viha teiste peale välja. Mis läinud, see läinud ja tagasi enam ei saa. Õpi ükskord viisakalt suhtlema, alustuseks ja põhjuseid sina tänaseks tead juba, miks enamus sinust kaugele hoiavad. Mina pole sinu vales valikus ja suurtes nõudmistes süüdi. Need valed valikud olid sina teinud juba siis, kui mina sind ei tundnud. Sinust ega sinu alluvast pole minule vastast. Olen rahul teadmisega, et sinul läheb hästi ja mina elan oma elu.
 
Millisest kohast tulevad? 25. mai 2017, kl 23.16
Kellelgi on ebastabiilsus välja löönud ja rohud võtmata. Omamoodi mälestus jääb.
 
Südale veel 25. mai 2017, kl 23.19
Sina kõnni omapead edasi, mitte ära kõnni teistel sabas. See on väga madal käitumine. Keegi ei otsi siit Sind ning ammu lahkunud siit Kallis, kas sa tead....
Uus elu ja uus armastus aga leia sinagi endale kodu. Mitte ära nuta siin vana taga, kelle sa ise hülgasid oma ükskõikse käitumisega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!