Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ootamatud tunded ja kirjutamata kiri
 
meri 15. juuli 2012, kl 01.05
Vaatan öist pilvitut taevast. Sina mu arm oled mõttes mul. Paar aega olen mõelnud kas kirjutada ja mainida omadest tunnetest Sulle mu kallis või lasta ajal omasoodu voolata. Tean seda, et Sinagi mõtled ja tunned sama. Niiviisi oleme me need kuud nüüd hoolikalt hoidnud teineteise tegemistel silma peal ja ootand.
Aga vahest ikka need uued loodetavad täidavad me südameid tugevamate tunnetega. Ah, põrgupäralt, me ei pidand ju hakkama armastama teineteist. See pidi olema aint pisike flirt, ei enamat. Miks siis mõnikord peotäis lund nii ootamatult ja kiiresti kasvab suureks suureks laviiniks. Miks mõnikord väga tahaks kellegi vastu tunda rohkemat , püüad ja püüad tunda, aga lootusetu. Mida pole on tunded ja ei teki ka. Aga jah Sinuga mu armas kallis Tuuleke armastus meil lõi leegitsema esimesest silbist.
 
esimene silp 15. juuli 2012, kl 01.59
Tahan Sind hoida ja Sinust hoolida! Kas lubad?
 
meri 15. juuli 2012, kl 02.13
Esimene silp.Luban ja tahan.
 
esimene silp 15. juuli 2012, kl 02.25
Lööme käed ja peame oma sõna?!
 
noalaev 15. juuli 2012, kl 02.26
musi, mis teed?
 
meri 15. juuli 2012, kl 02.36
Peame sõna, sest sõna jõud on mõõtmatult suurem, kui arvata oskame.
 
pea sõna siis 15. juuli 2012, kl 02.54
http://www.youtube.com/watch?v=1HOnXWQTAac&feature=related
 
oo meri 15. juuli 2012, kl 03.02
Ох Раймонд, талантище и красавец!;)
 
esimene silp 15. juuli 2012, kl 03.19
Jah, ma tean et sõnal on Jõud, eriti siis, kui see on ka välja öeldud.
 
Sinu Tuuleke 15. juuli 2012, kl 17.30
http://www.youtube.com/watch?v=sILEDIORabA
 
meri 15. juuli 2012, kl 22.04
tunneb tundeid, annab tundeid, naudib tundeid. Esimene silp Sinuga on nii võrratu tunnetada seda, mis meil on.
 
kallis 19. juuli 2012, kl 11.43
ma ootan Sind
 
pilvine taevas 19. juuli 2012, kl 13.10
to meri: Kui teie vahel on armastus, siis ta teab su tundeid tema vastu ja kindlasti ta rõõmustaks seda juttu sinu käest kuuldes. Kas oled mees või naine?
 
Heletsitriin 19. juuli 2012, kl 13.44
Sa kas annad oma tunnetele võimaluse või loobud neist, just nii nagu ise kirjutasid :)

Loobudes pead teadma, et selliseid tundeid ei ole võimalik mitu korda tunda.
 
... 19. juuli 2012, kl 15.09
meri ju ütles, et tunneb ja annab. Võibolla tal läheb lihtsalt aega, et julgus kokku võtta. See ei ole kerge
 
mõte 19. juuli 2012, kl 15.58
Kui teise poole tunded on teada, siis ei peagi midagi ütlema. Helista, saa kokku ja tee kalli:)
 
eelmisele 19. juuli 2012, kl 16.01
Aga järsku ta teab, et tundeid ei ole!
 
mmm 19. juuli 2012, kl 16.47
Kas sa ikka teema lugesid läbi?
 
eelmisele 19. juuli 2012, kl 17.22
Lugesin aga see ilmselt pole nii nagu kirjutatakse.
 
bird 21. juuli 2012, kl 00.10
tegelikult on armastus ju nähtamatu nagu toskaana juuksenõel. seda saab tunda ainult omaenese südames.võid küll tundeid kellegi vastu enda südames hoida, aga mis sellest? kui teine inimene oma südames sama isiku vastu samu tundeid ei tunne, siis võib ju südames tunnetatud tunded petlikud olla? pigem vist mitte. südamed ei valeta üldjoontes.

armastus oli, on ja jääb alati irreaalsuseks. ja ärge hakake rääkima, et suudate armastada tingimusteta..seda lihtsalt pole võimalik teha, sest alateadlikult me tegelikult loome oma armastatule tingimused, mida täita..miks me muidu pettuks või vihastaks kui ta ei käituks nii nagu me oleme oodanud? sest ta ei vasta meie ettekujutusele või peas loodud fantaasiale, kujutluspildile, mida lootsime või arvasime teda vastavat või käituvat.
kui me kõik suudaksime tingimusteta armastada, siis me lihtsalt teeks seda, mitte ei heietaks siia oma "saatmata kirju" ja tundeid kellegi vastu, keda me võib-olla isegi ei näe :D või nägime korra bussis või tänaval :D
inimene vajab ikkagi sellist unistamist ja viirastuslikku maailmapilti ekslemist :D unistamine on siiski osa inimloomusest..loomad vist perfect mate´st ju ei unista?


edu teile kõigile! loodan, et leiate, mida otsite!
 
meri 28. juuli 2012, kl 22.24
kulla bird...mõlemad oleme lihast ja verest olemas. Eks ikka teame teineteisele öeldud sõnu ja tundeid. Meil on armastus tingimusteta, me lihtsalt armastame. Kirjutasing, et see polnud mittemingil tingimusel mõeldud, et armastus meie südamed ja hinged teineteisele vallutavad.
Heletsitriin, ma loodan ja südamest loodan, et see imepärane tunne, mis meie vahel on, ajapikku ....
 
Heletsitriin 30. juuli 2012, kl 09.25
Ajapikku tulevad peale uued tunded ja me ei mäleta seda eelmist enam nii imepärasena, kui ..., kui just mitte see möödunud tunne meid "püsti" ei hoia ja me ei tahagi märgata uusi imepäraseid tundeid.
 
ei nõustu eelnevaga 30. juuli 2012, kl 09.44
ei tea, pole ikka päris nii vist
 
to meri 30. juuli 2012, kl 14.16
ütle miks sa ei taha oma tunnetele voli anda? Miks? Ma ise olen teistsugune inimene ja tahaksin teada, miks inimesed hoiavad ennast tagasi?
 
tundub 30. juuli 2012, kl 16.30
ohklemisena....et oli kord keegi kes vääris palju aga millegipärast kadus jättes endast miskit maha.....ühesõnaga mõttetu lalin ohata kellegi järgi kes on läinud ja tagasi ei tule..:P
 
jõgi 30. juuli 2012, kl 16.40
to tundub

Sinuga midagi juhtub, räägid teist juttu, ära prääksu!
 
lained 31. juuli 2012, kl 00.44
meri, ma armastan sind ka.
 
Autorile. 11. august 2012, kl 15.45
meri Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaatan öist pilvitut taevast. Sina mu arm oled mõt
> tes mul. Paar aega olen mõelnud kas kirjutada ja m
> ainida omadest tunnetest Sulle mu kallis või last
> a ajal omasoodu voolata. Tean seda, et Sinagi mõtl
> ed ja tunned sama. Niiviisi oleme me need kuud nüü
> d hoolikalt hoidnud teineteise tegemistel silma pe
> al ja ootand.
> Aga vahest ikka need uued loodeta
> vad täidavad me südameid tugevamate tunnetega. Ah,
> põrgupäralt, me ei pidand ju hakkama armastama te
> ineteist. See pidi olema aint pisike flirt, ei ena
> mat. Miks siis mõnikord peotäis lund nii ootamatul
> t ja kiiresti kasvab suureks suureks laviiniks. Mi
> ks mõnikord väga tahaks kellegi vastu tunda rohkem
> at , püüad ja püüad tunda, aga lootusetu. Mida pol
> e on tunded ja ei teki ka. Aga jah Sinuga mu armas
> kallis Tuuleke armastus meil lõi leegitsema esime
> sest silbist.


......räägi temaga,kes seda tegelikult ka ootab.........,ootab,ootab....!!!!!!!!
 
meri 12. august 2012, kl 22.36
Täna on tähtede langemise öö süsimustast augustitaevast. Mõrkjasmagusalt lõhnavad põllud me ümber. Ritsikad võtavad viimast, et kaunimad saagimised selles öös kostaksid ainult meile. Meri see sillerdab öövaguse hallikaid laineid, mis loksuvad kaldale nagu südametuksed.
...jah ja seal teispool vett seal ootad Sina mu kallis Tuul.
...vahest on ilmas olemas müstika ikka ja see langev täht näitab meile selle piirjoone, mida mööda saame ...
 
Sinu Tuuleke 13. august 2012, kl 13.17
... teineteisele vastu astuda ja käest kinni hoides minna läbi elu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!