Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sulle, kes sa kaugel
 
... 25. juuni 2013, kl 18.00
Oh yeaah, baby. I will!
 
Ellie 18. juuli 2013, kl 00.35
Millal pole enam valus?

Ööd muutuvad pimedamaks ja rusuvamaks.

Ma ei saa helistada, et kuulda viivukski su häält. Ma ei saa saata lõputult sõnumeid või kirju. Ma saan ainult ???
 
Kallis Ellie 18. juuli 2013, kl 01.47
Võta võti ja keera postkast lahti.Loe sõnumid läbi,tel.
feiss-s,vaata üle ka meili aadress?Ja valu kaob vaikselt
nii ,et ei tunnegi.Ka ilus laul võib valus olla!
 
Ellie 12. september 2013, kl 19.33
Läheb päevi, möödub lausa mõni nädal ja ma mõtlen, et näe, polegi nii hull.. Ja siis näen või kuulen ja on valu, mida ma lootsin, et enam ei ole..
 
mina 13. september 2013, kl 15.04
Täpselt sama seis on minul.
 
Ellie 31. märts 2014, kl 00.34
Aega on läinud, kuid ikkagi.. Ilmselt täiesti üle ei olegi võimalik saada.

Saate lapse. Teadsin, et nii võib minna. Ootasin seda juba varemgi. Lihtsalt teeb haiget. Valus, liigagi valus. Kuidas küll soovin mitte nii tunda.

Ah, kõik need maailma asjad.
 
Kallis Ellie 31. märts 2014, kl 12.17
Väga armas Sinust,kui nii mõtled.Keegi ei saa seda Sinult röövida.Kuigi,ennast paneb natuke muigama?Mis Sulle haiget teeb?Tunnen,kui mõtled nendele asjadele!
 
Ellie 31. märts 2014, kl 18.23
Valus on, et minul temalt last ei ole. Võinuks olla, kuid ma polnud selleks valmis. Seda ei pea võtma nii, et ma saaksin siis teda lapsega kinni hoida vms. Aga lihtsalt, laps oleks midagi minust ja midagi temast. Sümbioos. Oleks, oleks, .. Aga ju siis nii ei pidanud minema.

Valus on, et ma pole osake tema tulevikust. Olen vaid tuhmuv tükike mälestust, iga hetkega suureneva tolmukihi all.
Veel valusam on, et tema pole osa minu tulevikust.
 
Kallis Ellie 01. aprill 2014, kl 11.41
Ma tean,et ka Sina oled kaugel ja pole väga ammu Sulle kirjutanud.Ei taha Sind segada ning endal Sinul tööd palju.Ega looda enam midagi.
Miks Sa tunned valu olematute asjade pärast?Kõik on meie endi teha.Kas meie soovid täituvad või mitte?See on Sinul väga ilus soov ja hea teada,et vaatad julgelt kaugemale...kõrgemale.Olen alati seda Sinult oodanud!
Ma ei kirjuta enam Sulle siia,sest kiibitsejad löövad kahte lehte laiali.Igal asjal oma aeg ja koht.Hetkel on Sinu valu põhjendamatu ning ainuke vaba...veedaks Sinuga koos.Lähen jalutama sinna,kuhu selle kirjutasin.Siia jääb ainult tuhk ja tolm,mis ajaga tuul puhub mere Sängi!
Hoia end ja ole tugev!
 
Ellie 24. oktoober 2016, kl 21.20
Üle 3 aasta hiljem..

Vahel kohtume ikkagi unes.

Aeg on teinud oma head tuhmistavat tööd.
Aga siiski on meel hea meel, et olen kogenud ülimat tunnet, mis olla saab.
 
Kallis Ellie 24. oktoober 2016, kl 23.21
Elu nagu saatus on isegi ilus...
Sa Oled Mu Saatus...
Saatusesse sisse kirjutatud, kui sina alles sündisid...
Valisid endale koha Minu Südames...
Minule kuulub sinuga koosveedetud aeg...
Armastus on see, mis paneb meid nutma...
Armastus on see, mis paneb meid naerma...
Armastus on see, mis paneb meid 11st igatsema...
Armastus on see, mis ei lahku meie südameist kunagi..
 
kAllis auguvahe 25. oktoober 2016, kl 13.57
Kas auguvahe kihelus läks mööda peale selle s i t a kirjutamist?
 
viimasele kirjutajale 25. oktoober 2016, kl 14.07
Mine arstile, kui kiheleb ning õpi väärikalt elama!
 
PSÜHHOOOOOOSIMUTT KOHAL JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 25. oktoober 2016, kl 14.12
viimasele kirjutajale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine arstile, kui kiheleb ning õpi väärikalt elama
> !


MEHED VAADAKE KÕIK MU SÜGELEVAT AUGUVAHET
 
ELAN VÄÄRIKA AUGUVAHE ELU 25. oktoober 2016, kl 14.27
LEHVITAN UDARATEGA JA HARGITAN JALGU, KÜLL OLEN VÄÄRIKAS DAAAME
 
M-le 25. oktoober 2016, kl 14.29
Labane matz oled viimane, ise aru ei saa või. Pole ime, et keegi ei taha sind!
 
EMMILE 25. oktoober 2016, kl 14.30
OIIIIII KAS MA TÄNA SAAN EMMI VÄ

MEHED VAADAKE KÕIK MU SÜGELEVAT AUGUVAHET
 
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ 25. oktoober 2016, kl 14.31
TEISED ON NII LABASED, KÜLL MINA OSKAV OMA VULVAT VÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄRIKALT LEHVITADA
 
M-le 25. oktoober 2016, kl 14.59
Kas reisifirma uus tase lõi välja või?
 
moderaatoritele! 25. oktoober 2016, kl 19.34
Palun koristage see labane sõim siit ära.
 
Ei keegi 25. oktoober 2016, kl 19.38
See hull kihelev reisifirma soustibki siin. Nendel ajumõradel ei ole muud teha. Kirjutada ei oska, kuid oi kui kanged kirjutajad on...ükskord veel maksate kõige eest!!
 
Haige tüüp 25. oktoober 2016, kl 20.39
Sinul endal on ajus mõra sees, mis on ka tõestatud. Kõva kirjutaja küll, peale p..ze jutu midagi muud ei oska. Oksele ajab tõesti!
 
TÄIESTI NÕUS 25. oktoober 2016, kl 20.47
KÜLL SA P U TSIVAHE OSKAD NUHKIDA

NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI NUHI
 
Ei keegi 25. oktoober 2016, kl 23.14
Nuhkige, räpased oksehunnikud! Oksele ajate küll oma pesematuse ja räpasusega! Nuhkige sealsamuses. Võistelge omavahel ka ja siis koputage omavahel, eesotsas selle peadebiiliga...ha-ha, mõtlesite, et olete maailmanabad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!