Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Kui ütlen välja tervele universumile et igatsen sind, kas siis näen sind veel ?
 
Kristel1 25. juuni 2014, kl 23.56
Ma igatsen teda, meid ajas lahku vale kellegi kolmanda poolt. Tal on keegi teine ja kuigi olen sönu kulutanud ja näidanud et olen olnud see kellena esinesin ja ei keegi muu on ta südames kahtlus juba pandud ja tal tundub arvatavasti turvalisemana selles vastleitud suhtes olla ja ma ei sega teda. Ma loodan vaid et kunagi viivad me rajad kokku ja ta näeb et olin see kes ma olin, sest süda ei jää rahule. Ma ei palu et ta armuks minusse uuesti. Arvan et aeg muudab köike, sest ta uskus liiga kiiresti valesid..aga ta saab küpsemaks ja seda näitab aeg ja ehk kunagi ta teab et ma olin see kes olin. Ja siis ehk ma enam ei igatse teda, aga süda saab rahu, et tean, et mis meid lahku ajas..kas töesti see vale vöi hirm vöi mis..aga ta ei vasta, ta ei tea seda isegi vast hetkel.
 
mõtle 26. juuni 2014, kl 00.02
Temal ei ole sellest midagi kui sina halvasti ennast tunned.Sa lihtsalt ei taha uskuda,et see nii on.
 
Autorile 26. juuni 2014, kl 10.41
Arvamus: Sinu jutust loen välja, et ikka süüdistad kedagi teist inimest. Sa üritad siin mõelda tema eest, kuid võid eksida. See tundub sinule nii, et temal on turvalisem vastleitud suhe jne. Sa võid oma mõtetega teisest inimesest eksida. See ei pruugi nii olla nagu sina tahad mõelda. Aga kui ta on tegelikult üksi ja tal ei ole suhet kellegiga? Võib olla igatseb sind, aga ta ei taha sinu ebameeldivaid tegusid, sõnu, mis võib häirida. Sa ikka ootad siin kellegilt vastust-kas on nii? Ma ei tea, et keda sa igatsed? Kirjutan oma versiooni kellegist. Läksime meiegi lahku ja ei tea täpselt, mida teine pool tegelikult mõtleb, tahab? Olid valed jutud, mida tema uskus ja kaua jõuab inimesele selgeks teha, kui inimene mind uskuda ei taha? Ei olnud ma pealetükkiv. Saan aru, et inimesel on omad kohustused ka. Temal polevat aega, aga oli aega külapeal käia ja kuulata ''külamuttide'' valesid jutte... Rääkisin inimesele, mis mind häirib ja otsutas samuti kiirelt, et parem siis üldse minuga ühendust ei võta. Ütlesin, et ise teab, mis teeb. Kuigi oleks võinud veel mõelda. Kas arvas, et hakkan paluma jne? Ütlesin inimesele veel, et võib mõelda. Kui soovis nii kiirelt, siis las tegi oma kiired otsused. Tegelikult oleks võinud ju mõelda ja arutada, kas oleme võimelised selleks, et oma suhtlust parandada, sest mina kunagi ei kiirusta. On olnud Ilusaid ja inetuid hetki temaga aastaid. No ei ole võimalik minul kellegi teisega kohe tormata suhtesse, kui on see inimene veel südames ja hinges. Kuigi temagi võib ekslikult arvata, et mul on juba keegi, aga nii see pole! Ma võin seda inimest igatseda sellisena nagu siis, kui olime armunud. Võin igatseda teda sellisena, et võiksime usaldada teineteist, teineteist hoida, ei teeks haiget teineteisele, võiksime teineteise jaoks olemas olla, Võiks siluda segadused omavahel vabalt rääkides jne. Nii oleks või võiks olla. Võin ka kirjutada, et tema loobus kiirelt. Annan minagi temale vaba tee ja kinni teda ei hoia. Loota ju võin minagi, et näeme, kohtume veel. Aga usu, et aeg üksi ei tee mitte midagi, kui ise sa kiirelt ei tegutse. Arvan, et kirjutad siin ainult ja kardad tegutseda. Süüdista ennast, kui kohe peatselt tegudeni ei jõua! Sina oled enda arust kõike teinud, aga kas ikka oled kõike teinud, et parandada midagi tegudega reaalis? Need on vaid siin sinu mõtted, aga kuhu jäävad reaalsed teod? Miks sa üldse siin kirjutad, kui tegudeni ei jõua? Loodad vaid, et aeg ise teeb kõik, aga ei tee ikka küll! Või ootad, et tema ise teeks midagi? Ise kurdad siin ja tegutse ise ka reaalis. Ajad juba kurjaks siin enda jutuga ainult, kui sinust tegijat pole.
 
Mittekeegi Olikord 26. juuni 2014, kl 14.52
Kristel1, millegipärast avan ikka Su teema, ehkki see mida kirjutad, on mõttetu hala, mis ei vii kuhugi. Mõnikord ei vii ka tegutsemine ja õige inimesega otse suhtlemine kuhugi. Sel juhul on lugu võrreldav väikse lapse jonnimisega teemal `ma tahan, ma tahan, ma tahan. just seda asja tahan`
Mis Sinuga juhtub, kui see inimene Sinu ellu enam kunagi ei kuulu? Mitte midagi.
Lase tal olla. Unusta. Ära jonni. Siis leiad, et oled tematagi õnnelik.
 
Kristel1 26. juuni 2014, kl 15.53
Ma luban tal önnelik olla, ma unustan ta ära - ta ei jää igavesti mu mötetesse....Ma juba tegutsesin aga see miks endast köik ei anna on see et annan temale ruumi..Ma ei lämmata teda omaa soovidega sellepärast ongi parem see kusagil mujal välja karjuda vöi elada mitte talle päevadeviisi kirjutada ma igatsen sind. Ta teab seda juba, teab köike..nüüd on tema kord kui soovib teha sammu...kui ta loobub miks ma vöitlen ? Ma jätan selle tulevikku sest inimesed ei öpi päevaga, ka mina mitte
 
Sorry 26. juuni 2014, kl 15.58
Autorile endale!
Kas kannad pükse või seelikut?On sinul endal keegi,sa ei vasta kunagi?Sa ei tea päriselt ning kindlalt,kes igatseb sinu järgi.Sa pole võimeline otse rääkima ning pole sinu tegusid ka reaalis.Ära peta teisi ning ära kurda siin,kui sind ei taheta sellisena näha!
Soovida jääb ainult sinult,palun käitu vastavalt oma vanusele.Lahenda see olukord ära,sest hiljem on juba hilja!
 
haha 26. juuni 2014, kl 16.01
nii targasti öeldud!

ei!
 
Autorile 26. juuni 2014, kl 17.06
Ole aus ja ütle, kas igatsed, et ta sulle siia kirjutaks, vastab? Igatsed temaga siin kirjutada? Alles sa igatsesid teda ja olid head mõtted. Nüüd juba unustad jne. Kas sellepärast nüüd unutad, et ei ole nõus siin sinuga kirjutama. Tead korrasta oma mõtted ja soovid. Väga ebastabiilne, meeleolu muutustega jutt siin. Lõpeta manipuleerimine ja hakka elama oma elu reaalselt. Kui peaks see näiteks olema tema selliste mõtetega, kellest mõtlen, siis ütleks nii: Siin ei vasta enam. Siin ei soovi elada oma elu, aga kõik on veel võimalik ja ainult päriselt reaalis, kui mõlemad seda soovivad!? Kes katkestas suhtluse ja arvas reaalis, et enam ei võta ühendust, siis oleks õige, kui ise ka midagi muudab ja võtab ise ühendust reaalis. Kui ei võta ühendust, siis ei! Miks peaks siin vastama ei tea kellele, kui oleks võimalik vastata õigele inimesele reaalis... Sinu elu ja sinu otsused. Ise olen naine ja ei saa midagi ise alustada reaalis-Ühendust võtta inimesega. Sul on siin piisavalt palju vastuseid ja mõtteid, millele ise saad mõelda... Võiks ikka kõigepealt läbi korralikult mõelda oma salasoovid. Soovisid oma salasoove ja kui olid juba täitumas näiteks, siis mõtlesid juba teisiti, et unustad ta ära jne.. Kas pole imelik käitumine sinu poolt? Siin midagi emam sulle ei soovita ja ei avalda mõtteid sulle! Ei imesta, kui selline ebastabiilne inimene oma suhteid korda ei saagi. Kui korralikult suudad mõelda ja soovida, ning kindlaks jääda, siis ehk miodagi õnnestub... Üheksa korda mõtle enne, kui ütled! Kui selline ebastabiilne oled, siis kes tahakski ja suudaks sinuga suhelda jne...
 
yhetk 26. juuni 2014, kl 19.35
Nii, emmed ja issid on rääkinud, nüüd tuleb sul endal oma soov sõnastada. Peamine siiski - tegutseda. Nn. universum teab kõike, kui midagi temalt küsid, siis pead midagi ka talle vastu andma. Nn. universumile siis.. Tasakaal on oluline.
 
Teema algatajale 27. juuni 2014, kl 10.14
Millest selline meeleolu muutus. Kas siin keegi kirjutas tõde, mis sulle ei meeldinud ja otsustasid kohe unustada jne? Või lugesid siin kellegi soovitust, et unusta see inimene ja sa teedki kohe nii nagu keegi ütleb unustamise kohta? Tegutse enda sisetunde järgi. Mõtle korralikult enda jaoks selgeks kõik. Võib olla siiski igatsete teineteist? Mõtle ja tegutse tegudega reaalis. Ära tunne hirmu, sest julgus on pool võitu!
 
Kristel1 27. juuni 2014, kl 23.49
Meeleolumuutus tuli sellest et sain temaga ühendust, saan aru et ta ei igatse mind, ma ei leia põhjust võidelda üksi, aga olen tänulik universumile et ta mõtles mu peale,

tõesti olen tänulik..saan aru nüüd, et igasugune edasi unistamine ei too midagi kaasa.
 
Kristel1 27. juuni 2014, kl 23.50
ja ehk sellist selgust ma vajasingi..
 
Mittekeegi Olikord 28. juuni 2014, kl 00.12
Jõudu, Kristel1 :)
Ilmselt väärid paremat :)
 
Kristel1 28. juuni 2014, kl 01.14
Aitähh Mittekeegi Olikord ja kõigile teistele :)
Ma igatsen teda ka praegu, aga leek kustub nagu lõke kustub kui miski teda ei valva ja uuesti ei süüta, nii juhtub ka selle looga siin.
 
nii on 28. juuni 2014, kl 01.47
http://www.youtube.com/watch?v=9eXnAiTCpWg
 
Autorile 28. juuni 2014, kl 11.23
Kurb! Kõike võib olla. Üks pool igatseb siin ja teine pool ei pruugi siin oma teed käia või siiski?, aga sa ei märka seda, teda... Võivad ümbritseda teised inimesed, aga see pole see, sest õnnelik saab olla vaid inimesega, kes südames, hinges. Mingi tõmme on vaid ühega, mida teistega pole. Teistega oleks juskui mingi takistus. Takistused koos olemiseks on ka inimesega, kellega on tõmme ja võiks olla õnnelik jne... Kui seda tõmmet teistega pole, siis ei ole ka õnne! Sa ei tea, kes jättis siia salajaselt sõnumi, sest seda tunnetada ei taha ehk? Miks peab seda tõestama siin, et pole veel kõik ja miks peab seda tegema siin, et keegi on ikka oluline, aga see keegi ikka ei taha mõista seda siin. Inimesed võiks olla omavahel vesteldes ausad. Võime ju mõelda üks hetk, et viskame kõik seljataha ja üritame edasi liikuda jne. Aga kas on see nii lihtne? Ikka tekivad mõtted, et milleks kõik läks nii? Vahest ütleme inimesele, et ei taha teda... Võib mõelda, et seda inimest ei taheta sellisena, nagu ta ennast väljendab ja see võib rikkuda suhte, suhtluse. Saan aru, et kõik võib muutuda ja inimene muutub. Miks lasevad inimesed oma suhet mõjutada valedel, hirmudel jne? Suhtlus jne võib muutuda paremaks, aga miks mõtlen alati ikka positiivselt üksi nii? Võib olla sarnaseid olukordi ja ma ei saa näiteks sinu poole siin pöörduda otse oma mõtetega, sest ei tea, kes oled? Nii siis kirjutangi temast ja üldiselt! Milleks vaeva näha siin ainult ja tegelikkuses on vaikus ja, kui oleks võimalik kõik tegelikkuses. Ei suuda taluda inimese meeleolu muutusi, sest see pole hea! Mõttetu käia siinseid teid lõppmatuseni, sest on näidanud aeg seda, et see ei vii kuhugi. Siin rännates ongi mileegi pärast nii-pidevalt takistused, segadused, valed jne. Tegelikult tean ja see on jube, kui näiteks soovib inimene mind oma salasoovidega müstiliselt omada jne ja tal õnnestus see. Aga tegelikult oleme lahus. See on ju minu piinamine. Hiljem võib see inimene mõelda, et unustab mind, aga mida mina tunnen? Kas on ükskõik? Selle kirjutasin näitena... Tean ka mina, mis minuga toimub. Pidin ise selle peale tulema ja selle välja selgitama. Salasoovid on ohtlikud ja täituvad, aga mis sellega kaasneb, kui üks pool hiljem kavatseb unustada ja jätab teise inimese lihtsalt piinlema? Enne võiks inimene mõelda, mida, keda salasooviga soovib? Kui soovib, siis hoolitsegu ka ise sellest olukorrast ja inimesest. Inimese hing pole mänguasi, kellega mängida. Tahad, vajad inimest ja siis ühel hetkel heidad teda unustades enesest eemale. Pikk jutt, kui keegi sai aru, siis sai... Võin ju minagi sarnaselt mõelda, et võib kustuda, kui tema midagi ei tee tegudega ja ma ise ei saa midagi teha, sest see näitaks, et ma alandan ennast, kui peaksin ühendust võtma temaga. Mis sellest kasu on, kui siingi igatseda võin, loota jne? Igatsen jne, aga pole tegusid reaalselt, siis polegi ju midagi. On vaid mõtted ja sinu jaoks on oluline ikka siin see rännak... Ikka võib mõelda, et kõik on ainult võimalik tegelikkuses-kui teineteist igatsetakse, sest igatsus jne jääb- kui siin lõppebki kõik... Tegelikkuses on vaid võimalik leeki süüdata ja valvata, et ei kustuks see iialgi... Ära tunne ennast otseselt puudutatuna minuga, sest me ei tea, kellega me siin kirjutame ja oma mõtteid vahetame... Mõtlesin siin lihtsalt sinuga kaasa! Olen kõik siin öelnud ja eks elu näitab seda, mis, kuidas kõik läheb tegelikkuses... Samas ma mõtlen, kui see inimene kuidagigi annaks mulle märku tegelikkuses, et jne, siis tean ja tegutsen ainult tegelikkuses.
 
Autorile 28. juuni 2014, kl 11.33
Mina ka siin enam midagi ei tee, sest on ka minul juba kõrini siinsest rändamisest jne... Tuleb õppida elama tegelikkuses...
 
Nii võib olla 28. juuni 2014, kl 11.39
See on võimalik: Süüta leek päriselt reaalis ja saate mõlemad valvata ja olla nii, et see leek ei kustuks...
 
Siinsetest mõtetest 28. juuni 2014, kl 11.42
On kindlasti paljudele mõtteainet, kes on sarnases olukorras oma suhetes.
 
Autorile veel 28. juuni 2014, kl 11.50
Tean, mis tegema pean... Andestan endale ja andestan temale...
 
Saadetud kiri 28. juuni 2014, kl 12.16
Jah, väga paljudel on nii kahjuks. Asi ongi selles, et leek ei ole süüdatud lambist salaja kellegi suunas, vaid see süüdati koos ja siis kõik jai....jäi, jäi...miks ei tea. Jah, olen omanud teda ja tema on mind omanud ja omame praegugi mõttes, südames, hinges...ja see paneb kinni kõik teed uuele. Ja samas...stop, miks jälle uuele, uuele, no kaua võib? Midagi püsivat peab ka olema elus..Mõtteainet on piisavalt. See ei ole tõesti armatus, uskuge!
 
Kristel1 29. juuni 2014, kl 10.11
Tema nimi algab K-ga ja perekonnanimi L-ga ja minu nimi H-ga.

See on reaalsus : kuigi höigatud välja siia ridadesse.
Ma ütlesin talle, ütlesin viimast korda. Ta ei tunne sama ja pole aus tema maailma lämmatada.

Oma vajadusi peale suruda pole aus inimesele kellest hoolid, niisiis ma pöördun ja mu süda taipas, et pole mötet hoida kinni kui sinust ei hoita.

Loodan, et ta leiab oma önne. Meil oli köik alles alguses ja polnudki midagi kaljukindlat mis seda köike kinni hoidnuks, ma lootsin et ta reaktsioon valedele on teine, aga eksisin..vöibolla oligi hea..et kohe nii läks.

Asjad mis on määratud leiavad alati tee.
 
Kristel1 27. veebruar 2015, kl 23.17
Varsti on täis aasta ja ehk möödub ka järgmine, aga ma igatsen sind, kuid sa ei tohi seda teada.

Sinule olen ma ju võõras, aga ma igatsen sind ja soovin, et ühel päeval sa annad mulle võimaluse selgitada, et see süda ei kuulu kellegile, kes armastab mänge ..

Kui meie vahel eales ei teki midagi, siis ma soovin vaid et teaksid, et Olin ja Olen tõeline.

Kuna minu jaoks igatsus kestab, sest lõpetus puudub on see mulle koormav .. aga ma ei saa sulle midagi öelda, sest sa ise tahtsid et ma midagi enam ei ütleks,

kuigi selgus, et see et mind põlgad on kellegi teise mäng :(

Ma soovin et näeksin sind .. et sa kuidagi mõistaksid et See olin mina .. :(
 
tädike kallis 28. veebruar 2015, kl 10.25
ostaElu.ee
 
Kristel1 28. veebruar 2015, kl 12.06
tädike kallis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ostaElu.ee

Kui sul juba ostaElu.ee - st on elu ostetud, siis ela seda :)

Need read pole mõeldud sulle.
 
kristel on munapea 28. veebruar 2015, kl 12.45
sa halad siin juba mitmndat aastat. Ilmselge ju see mees ei hooli sinust. Osta omale aju, laena eneseuhkus ja mine eluga edasi. Mõned asjad ei ole mõeldud juhtuma.
 
Kristel1 28. veebruar 2015, kl 22.55
kristel on munapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa halad siin juba mitmndat aastat. Ilmselge ju se
> e mees ei hooli sinust. Osta omale aju, laena enes
> euhkus ja mine eluga edasi. Mõned asjad ei ole mõe
> ldud juhtuma.

Pole veel aastagi täis ja no kusagil peab rääkima seda mida uhkus otse ei suuda öelda.

Isegi end lolliks tehes. Sina oled kaine mõistus, aga minul on lisaks veel ka tunded. Seega võin endale öelda et kuule munapea unusta see kutt .. ja muide ütlen kah kasutades teisi väljendeid ja tead, unustangi kunagi. Elu on liiga lühike et igatseda midagi igavesti, aga las ma igatsen kuni mu igatsus on kustunud.
 
Kristel1 25. veebruar 2017, kl 17.51
3 aastat, ikka igatsen ...
 
tean, mida tunned 25. veebruar 2017, kl 19.08
Lugesin diagonaalis, sest see on teiste jaoks mõistetamatu hala, aga ma tean, mis tunne see on, kui keegi rikkus alles õrna tärkava suhte pahatahtlike valedega ära. Rikkus igaveseks! Isegi kui Ta tuleks tagasi ja tunnistaks oma viga, ei muuda see olnut, sest Ta oleks võinud kohe kahelda, aga ta uskus valet, mitte mind. See tegi haiget ja seda pole võimalik andeks anda, see tunne on tugevam igatsusest.
Mida ma tahan? Tahan vaid üht, et Ta saaks teada, et Ta eksis tookord.
Ma arvan, et siis saab alles vanast lahti lasta ja eluga täiel rinnal edasi minna.
 
nuustikhabe 25. veebruar 2017, kl 19.16
Kristel, hakkame n ikkuma trall lall laa
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!