Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
neutraalne, kuid siiski hooliv..
 
inimene 26. juuni 2014, kl 16.46
Kõigepealt, ei oota siin vastuseid ega abi. Kõigest saatmata kiri!

Siiani torkab südames, et kuidas, miks ja mille peab kangekaelsusega kõik hävitama. Vahel toob masenduse hinge, kui mõtlen, et ma tean oma vigu, näen, tunnistan ja lihtsalt olukorrast olenevalt läks kõik metsa. Sai palju vastu tuldud ja tehtud kuidas teine tahtis, kuigi see tundub siiani ikka vale ja minu otsus, muud ei jäänud üle, egoistlik küll.. on nüüd see kõige halvem. Ei tea, kui ise poleks seda sammu astunud, mis oleks siis juhtunud, midagi head kindlasti mitte! Seda enam, et saingi omaette haavu lakkuda! Muidugi on ka see teine lollus.. et lubasin endale, alguses, nii on, nii jääb ja piir sai seatud.. nii ma elan.. sina kaasas, hinges, südames ja mõtetes. Veel lisavad õli tulle mõned kirjad, mis alles. Siiski arvan, et hindasin vist üle, ma ei tea, ma ei suuda otsustada, ei saa seda teha üksi, sest puzzle pole koos! Aga mis siin ikka enam..
 
Mittekeegi Olikord 26. juuni 2014, kl 17.04
Lihtsalt - keskendu kõigele muule mitte sellele teemale, eks :) Nii kaua, kui ise teda hoiad oma südames, nii kaua ennast ka piinad. Temal on sellest ükskõik. Miks tahad endale seda teha?

*Kui ta Sinust hoolib, küll ta Su leiab :)
 
Oleneb? 26. juuni 2014, kl 17.23
Kas kirjutaja on mees või naine? Õige on, kui mees leiab naise
 
nõu 26. juuni 2014, kl 17.36
eemaldu oma mõtetest, võta vaatleja positsioon - pea meeles, mõtted ei võrdu Sina ise! kui seda suudad, saad end ka mineviku painest vabastada. ela ja tunneta olevikku - hetke, mis on kaunis kuni hingad ja tajud...
 
Mittekeegi Olikord 26. juuni 2014, kl 17.43
nõu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eemaldu oma mõtetest, võta vaatleja positsioon - p
> ea meeles, mõtted ei võrdu Sina ise! kui seda suud
> ad, saad end ka mineviku painest vabastada. ela ja
> tunneta olevikku - hetke, mis on kaunis kuni hing
> ad ja tajud...


Enam ilusamini ja õigemini vist ei saagi öelda :)
 
inimene 26. juuni 2014, kl 17.45
" Kõigepealt, ei oota siin vastuseid ega abi. Kõigest saatmata kiri!"

?
 
ise 26. juuni 2014, kl 17.52
inimene, kui sa ei ootaks vastuseid, siis sa siia enam ei vaataks :) aga sa ikka ju vaatad... miks?

me võime su kirja põhjal arutleda kui soovime, sest paiskasid selle üllitise ju netiavarustesse ja sinu keeld ei ole määrav.
 
inimene 26. juuni 2014, kl 18.00
Miks? Vaata, sellep. et ehk, tuleb kusagilt mujalt midagi julgemat, konkreetsemat! Käib siin ka, vähemalt käis! Muidugi jama on selles, et siin võetakse nende lühijuttude alusel kõik omaks ja siis on seda jama kõik kohad täis, et vahel piilun, kas tunnen ära millegi põhjal, aga see on helesinine unelm. Mina ennast küll ei piina, ei piina ka kedagi teist! Inimene peaks olema küllalt tugev ja julge, ning täiskasvanu, et asjad ilusti ära lahendada, paraku meie ühiskonnas nähakse seda kättemaksu ja muud säärast, kui just head joont! :(
 
S.Dy 26. juuni 2014, kl 18.39
Kuidas võib üks Pärsia Muinasjutt nii keeruliselt lõppeda?Karm hoolimine sinul reaalis aga tõsi.Üks asi on arusaamatu,millest selline meelemuutus?Kui sind vajati,polnud sind olemas.Kui sind pole olemas 24h ööpäevas siis pole sind ju olemas.Sa valasid kõik oma viha minu kraesse,kuigi polnud seda ära teeninud!
Sa pole aru veel tänaseni saanud,mida need kolm tähte tähendavad?Kas kõik vead unustame nüüd ja kõik on roosiline!
 
inimene 26. juuni 2014, kl 18.54
ei tunne puudutatuna mitte kui üldsegi! Sellest ma räägingi, sellep. kirjutasingi, et ei vaja abi soovitusi jms, et lihtsalt, saatmata kiri!
 
Arvamus 26. juuni 2014, kl 19.16
Muidugi ei tunne end puudutatuna,sest oled läbi ning lõhki "läbinähtav".Täpselt nii palju,kui palju sinu kaaslane sinust räägib...Ning mis elu sina elad.Alati pole nr 8-t tagavarast võtta!
Saatmata mõte meestelt!
 
inimene 26. juuni 2014, kl 19.30
? No ei saa tuhkagi aru, peate mind kelleks?
 
inimene 26. juuni 2014, kl 19.31
pealegi.. milleks süüdistada? Mis see annab?
 
Bingo 26. juuni 2014, kl 19.58
Tabasime otse 10-sse.Annab seda,kui ei tea:Siis ei anna keegi sulle andeks.Nii palju annab sulle edaspidiseks.
 
to inimene 26. juuni 2014, kl 20.30
Oleks nii võimatu tehtud muuta ja parandada? Mis siis kui sel hinges oleval oled ka Sina hinges, südames ja mõtetes iga päev?
 
inimene 26. juuni 2014, kl 20.31
mis? tõsiselt arvate mind teadvat?
Teie tekst läheb minust ja minu olukorrast ringiga mööda! Faktid ei sobi ja ka teie kirjapilt, sõnade kasutus on minujaoks pigem võõras! Kui nagu saaksite, ehk ajaksite mõnes teises teemas kedagi (?) taga!! ?:)
Siin teda pole!
 
inimene 26. juuni 2014, kl 20.36
tal kas pole midagi hinges või siis... pahane.. ma ei tea. ehk mõlemat, igatahes, ah.. las olla. Mida sellest siin lahkama hakata, see ei vii kuhugi! Päris käed rüpes ma ei istu, et jamh, sai siia välja kirjutatud tänane okas, sest täna hakkas midagi jälle torkima, muidu on ta lihtsalt, meeles.. kuigi see on halb, toob meelde olukorra, kuid temas oli palju head, et nüüd lihtsalt inimene unustada!
 
üks juhm, kes arva, et talle 26. juuni 2014, kl 20.50
"Siiski arvan, et hindasin vist üle, ma ei tea, ma ei suuda otsustada, ei saa seda teha üksi, sest puzzle pole koos!"

Vaata see koht kus ütled, et ei suuda otsustada, kutsub vastust kirjutama. Kuigi see pole mulle ja minu vastata.

Aga ka mina olen kangekaelselt kinnisilmi sõrmi sahtliahele suruv kõike häitav juhm, sest nii peaks eetiliselt õigem olema. Ja lõputuna näiv südamevalu mu ainsaks kaaslaseks...
 
inimene 26. juuni 2014, kl 20.52
miiis asja? D:
 
üks juhm, kes arva, et talle 26. juuni 2014, kl 21.09
no vot! igaüks loeb kirjast välja just seda mida tema tahab kuulda, nii minagi. :D
 
DarkSpark 26. juuni 2014, kl 21.38
Aga mis siin ikka enam ...
Aga tõesti, mis siis ikka?
Sa ütlesid, et ehk tuleb kusagil mujalt midagi julgemat ja konkreetsemat, aga mida sa tahad sealt tulemas näha?

Olgu, ma ei ole see inimene, kellele see teema on välja kirjutatud, aga küsimus on ka puht inimlikult tasandilt. Ütleme siis nii, et ma olen unistaja. Ma unistan, et kunagi tulevikus suudavad inimesed endast ise niipalju aru saada, et ennast pole vaja avastada läbi mängu teistega. Mäng pidavat olema küll kõige alus, ehk ongi, aga samas pidavat olema ka mänge, mida andestada pole vaja. No see selleks, pigem oli see selgituseks minu postituse motiivile.

Ah olgu, tahtsin ka selgitada paari lausega postituse küsimust, aga tuulde on see kirjutatud nagunii. Ei viitsi mõelda pikemalt :)
Andis teema autor jälle kellelegi katkisele hingele mõtteainet oma segase ja mittemidagiütleva kirjutisega ja sama segane ja mittemidagiütlev olgu ka üks vastustest. Ehk muutubki maailm killukene paremaks kohaks, kui kõiki selliseid mõttekesi lihtsalt ignoreeritakse? Ärge nüüd jumala pärast vastake :D
 
inimene 26. juuni 2014, kl 22.53
tulemas näha? Hm.. lepime ära, mine minema, jne.. vahet pole.. ahjaa.. surnud ega koomas inimesega pole tegemist, vist..
 
Natuke pahane 27. juuni 2014, kl 11.14
Kas siinsed lugejad võivad ekslikult arvata, et teema algataja on ELutee nr. 11= -RAHU-? Elutee nr.11= -RAHU- on üks ja sama isik, aga ei ole selle teema algataja. Kas keegi ajab ennast segadusse jälle, et teema algataja kasutab sarnaseid sõnu, väljendeid, nagu -RAHU-? RAHU kirjutas kusagil, et ta ei vastuta selle eest, kui keegi kasutab edaspidi tema sõnu jne. Vaadake kirjapilti ja saate aru, et ei ole sama isik-kui keegi lasi end sellest eksitada? Kas teema tegijal meeldib sihilikult kasutada siin kellegiga sarnaseid sõnu jne või milleks sa kasutad just kellegi teise isiku sõnu jne? Ehk mõistad, et see tekitab siin arusaamatusi, eksimusi isikute suhtes, kes siin kirjutab ja kes mitte? See on juba korduvalt nii olnud siin-igaks juhuks teema tegijale ja lugejatele mõtlemiseks!
 
kuts 27. juuni 2014, kl 11.54
no ei arva SIINSED, et selle teema algatas RAHU- küll aga käib ta järjepidevalt kõikides teemades sees ja ettekujutamas ....
Lp RAHU - saa juba üle- kõik teemad ei ole sinuga ja sinule mõeldud- ära otsi midagi mida ei ole- kogu elu ei keerle ainult sinu südamevalu ümber.
Meid ei huvita enam sinu kurblaul, mis kõigub andestamisest vihkamiseni. palun lõpeta ükskord ja mine oma eluga edasi.
 
koma 27. juuni 2014, kl 19.56
Inimene tahab olla seal, kus teda oodatakse. Ja oodatakse sellisena, nagu ta on. Mitte võõrast maski kandma. Milleks muidu võtta ette jalavaeva. Eks ta nii ole.
 
punkt. 27. juuni 2014, kl 21.49
 
inimene 28. juuni 2014, kl 14.11
ei tea, ei oska midagi mõelda enam.. millejaoks see kõik küll vajalik oli, ei mõista.. kas tegu oligi pelgalt mänguga, või ei osanud hinnata kui koguaeg olemas, või ei näinud ta sellel mõtet, aga no siis ei nähta ju sõprusel kah mõtet, vist.. ei tea.. eks näis!
Ta oli alati NR1 ! Oli ka peegelkõitumist, kus ma eemaldusin ja ei teinud temast välja.. ei arvestanud, nii vist olekski pidanud rohkem tegema, sest hetkel on okas hinges, palju antsid taas ära ja nagu inimesed ikka, ei taheta näha head, vaid halba, kui kisub miskit probleemseks, njahh, mul see kaua ei kesta, annan ikka andeks sisimas ja võtan inimest teist kui tervikut.. Tema tundub, et on nagu lüliti, kas hea või halb ja ongi kõik.. Samuti vist suudan ma vabamalt võtta ja rohkem andestada kui tema, kuigi alguses tundus kõik vastupidi, oh well.. hell..

aega on möödunud, pool aastat juba läbigi, hakkan otsi kokku tõmbama, vägisi miskit teha ei saa ja teist peab austama sellisena nagu ta on! Eks ma olen siis halb ja õpin sellest, et nii kergekäeliselt enam ei usalda ning tunded hävitavad sõpruse sootuks siiski, olgu nii mõistvad ja vabad inimesed kui tahes. Aga, kunagi ma ei loobu proovimast.
 
võin ma küsida 28. juuni 2014, kl 14.28
Kas ja miks unistate siin temast?Kui haiget saad/tehakse siis peabki ennast välja lülitama.Nii see on ka reaalis!
Kui ei suuda reaalis kas sõbrana suhelda või tähendad midagi enamat?Siin ollakse nagu jänesed puuris,kui välja saadakse ei tea...Kuhu minna ning mida teha.Täpselt õige ta on ja nii jääbki!
 
inimene 28. juuni 2014, kl 14.42
kindlasti mitte!
 
võin ma vastan 28. juuni 2014, kl 14.49
Lepi sellega,sest kõik on läinud.Kuhu?Oma teed!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!