Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
soovin arvamust
 
m 16. august 2014, kl 21.51
huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õigeid vastuseid ja mõtlemisainet on pakutud piisa
> valt, kuid sisselogimise ning teema enda omaks nim
> etades (ilmselt ka on sinu algatatud) annad vaid m
> õista tunnustamise ja tähelepanu vajadusest, mis o
> makorda muudab küsitavaks soovi saada adekvaatseid
> vastuseid, mõistva õhkkonna ning mõtleva arutelu
> keskkonnas. Huvitav, miks sa seda küll mainima pid
> id????????????????????????????????????????????????
> ??????


iff otsib lihtsalt tähelepanu, sest tal pole ju kusagilt mujalt seda saada. lollile ongi keeruline selgeks teha, et loll on. las klähvib ja passib siin edasi. sest kedagi tema si.t elu ei huvita ja teiste arvamust ei muuda nii või naa.
 
huvitav 16. august 2014, kl 21.54
IFF24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et näha, kas keegi tõeliselt siin põlgab mind! (mi
> nd, kui mingit suvalist tüüpi netifoorumist) :) Lo
> w..


Ehk pöörvõrdeliselt soovid samas ka näha, kas keegi sind suvalist tüüpi netifoorumis( eneseteadlik märterlik alandus on ketserlus!)ehk siiski ka aktsepteerib ja mõistab. Ehk minu varem öeldut ei oleks sa pidanud tuimalt ignoreerima. Kuna see küsimus on lahendatud jääb veel küsimus, kas sa siinsetest vastustest leidsid vastused oma algsele küsimusele? Palun too välja, millisele järeldusele jõudsid.

Mina olen huviline, kes soovib vaid head ning sa ei tunne mind, kui seda peaksid arvama.
 
IFF24 16. august 2014, kl 22.03
> if
> f otsib lihtsalt tähelepanu, sest tal pole ju kusa
> gilt mujalt seda saada. lollile ongi keeruline sel
> geks teha, et loll on. las klähvib ja passib siin
> edasi. sest kedagi tema si.t elu ei huvita ja teis
> te arvamust ei muuda nii või naa.

Appi appi, otsin tähelepanu, klähvin ning loll, passin siin ning kaka eluke! :D Ai ai ai! Tragöödia!

Seda ma olengi koguaeg tahtnud sinusugustele ütelda, et ma ju niiivõrd loll ja täielik saast, ärge torkige siis seda p-aska, las vedeleb nurgas! Aga ikka tulete torkate näpu sisse eksole! :P
 
IFF24 16. august 2014, kl 22.15
to huvitav

Ma ei soovi midagi, sul on miski ma ei tea mis hinge juurdunud vaade minu suunas. Püstitasin lihtsalt tema ja kõik! Miks ei oleks pidanud ignoreerima? Ma ei mõista, kas pean siis koguaeg vastama kõigele sellele jamale, mis mulle kaela tahetakse valada? Väsinud võitlemast ning elan reaalselt oma ligidaste, pere, sõprade jaoks, kes teavad minu häid ja halbu omadusi, ning ei ürita midagi juurde pookida! :) Minu algne küsimus..?? Ei saa aru, mida täpselt küsid? Head sa küll ei soovi ju..
 
IFF24 16. august 2014, kl 22.22
lugesid teema pealkirja valesti? "Soovin Armastust" god.. damn.. never again!
 
huvitav 16. august 2014, kl 22.54
Ei lugenud valesti. Kuid kuna sa ignoreerid ja ei vasta esitatud küsimusele, jääb sinu areng siin seisma.
 
IFF24 16. august 2014, kl 23.03
miks ma peaksin sinule vastama?
 
huvitav 16. august 2014, kl 23.28
Ootasin seda küsimust. Sest soovin, et mõistaksid, mitte ei lahmiks huupi, tehes sellega nii enda kui teiste elu keeruliseks. Olen veendunud, et inimesed ja ühiskond meie ümber on täpselt selline nagu me selle ise kujundame. See võib näida küll naiivne, kuid ilma andmata ei ole võimalik ka midagi vastu saada. Mõistmine on teadlikkuse adekvaatne alus, läbi mille on võimalik midagi muuta.
Mõistmine ei ole pelk sõnakõlks, et jah ma mõistan, vaid tugineb argumenteeritud ja reaalsele arusaamale ning põhjendatud maailmakäsitlusele.
 
IFF24 16. august 2014, kl 23.39
teatud olukordades on mõistmine raskendatud! Samuti ei oska keegi meist mõtteid lugeda! Olen andnud endast palju..
 
huvitav 17. august 2014, kl 00.00
Mõtete lugemine baseerub iseendale sobivatel eeldustel ehk on vale ja seda teha ei tohi ning ei saagi. Lähtuda tuleb reaalusest, kui sellest mitte lähtuda on ka mõistmine raskendatud. Anda ei saa rohkem, kui endal pakkuda on, viga tekkib kui end üle hinnata või jääda ootama, leides, et ollakse piisavalt andnud. Soovitan lugeda siinsed vastused mõttega läbi. Ning ootan konstruktiivset järeldust ehk vastust juba esitatud küsimusele.
 
IFF24 17. august 2014, kl 00.30
Mis küss?

No mul oli oma viimases jamas küll nii, et tahtsin selgusele jõuda vaid, kas kogu sellel asjal on mõtet.. aga ei olnud.. nikui mul tunded tekkisid, siis ta kohtles mind erinevalt, muidugi väites vastupidist mis ajas segadusse.. samuti enam ta ei suutnud otsustada, kas ikka tahb mind sõbraks siis või mitte, aeti, puhuti mingit mulli.. torkasin selle katki ja jooksin minema, mis teha.. ja nüüd on ta uhke ka veel, mina olen see kõige halvem, oleks siis võinud ütelda välja kui aeg oli.. just seda, kuidas tema näeb, mitte keerutada selle ümber, et ma näen valesti, või ei peaks nägema jne.. Samas oli ka kindel, ma oleks olnud ka sellest jamast väljudes, üks mõtetu tegelane tema silmis.. Mind ei saa süüdistada halbades otsustes ja valikutes, kui teine ei suvatse mittekuimidagi otsustada minuga koos, pigem hiilib eemale.. Minu puhul on nii, kui inimene minuga keerutab, juba korduvalt, avab ta sellege minu mõtetes tohutult uksi, mis ei vii just heade mõteteni.. tegudeni.. jne.. Ei tahagi võita, et nüüd kohe peaks kõiki otse ppunkti saatma või kallistama, tegelikult, äärmused mulle just ei meeldi... kõik oleneb olukorrast!
 
huvitav 17. august 2014, kl 00.44
huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sa sii
> nsetest vastustest leidsid vastused oma algsele kü
> simusele? Palun too välja, millisele järeldusele j
> õudsid.
 
IFF24 17. august 2014, kl 00.51
mis oli minu algne küsimus millele nagu just mina oleks tahtnud miskit vastust, kus, mis, miks? See teema on siin püstitatud lihtsalt aruteluks, mitte, et mul oleks mingeid vastuseid vaja..
 
huvitav 17. august 2014, kl 01.09
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis teie arvate, mis on see tüüpviga, miks suhted
> untsu lähevad? :)

Unustasid juba ära? Kuid sama lihtne nagu see teema, näivad olevat ka sinu tunded, peale mida sõprus ning siis viha ..lihtsalt.. ja nii samuti lihtne sinu elu ilmselgelt? Aga täitsa võimalik, et sul ongi ükskõik.
 
kle IFF 17. august 2014, kl 01.16
Mida siis hetkel kõige rohkem soovid? Sellest alustagi, ise :) Jättes kõrvale süüdistused teiste aadressil.
 
IFF24 17. august 2014, kl 01.21
ma ei tea, kulgen vabalt! Mul ikka paljudest asjadest pole ükskõik.. Paljud arvavad jah, et mul suva kõigest, kuid tegelikult mitte! :)

Mina ja soovin? ei saa küll midagi nagu soovida, või ei oska, veel.. hetkel tuleb tööd rügada, siin juba on üsna häid vilju maitstud, seoses uue asukoha ja tööga..
 
IFF24 17. august 2014, kl 01.23
Ei süüdistagi, vaadake, ma võtan vabalt ja siis keegi kukub siin pangega solki krae vahele kallama, siis ongi kohe, nagu, kaitserefleks, sest tunne on selline et üks ülikuri inimene hingaks kuklasse, kuigi see tegelane siin noriv võib olla kes tahes.. njamh..
 
huvitav 17. august 2014, kl 01.28
Vaatan ja näen kahjuks ainult lihtsust ja mõistmatust. Neutraalne, kuid siiski hooliv ei ole neutraalne. Lõpetan.
 
kle IFF 17. august 2014, kl 01.29
Kui ise ei oska soovida, siis soovivad teised osapooled sinu eest ja tulemus ei ole sulle ka meeltmööda...Mida sooviksid, kui tordilt küünlaid puhud? No salasoove ei või mitte siia kirja panna:)
 
IFF24 17. august 2014, kl 01.34
"" Kui ise ei oska soovida, siis soovivad teised osapooled sinu eest ja tulemus ei ole sulle ka meeltmööda..""

vot seda tahaks küll kellegile teisele ise ütelda!! :D
 
kle IFF 17. august 2014, kl 01.36
siis ütlegi :D
 
IFF24 17. august 2014, kl 01.40
oi ei, pigem mitte, mind saadetakse otsejoones hullumajja uuringutele kohe! Ehk polegi halb plaan, saan raskest tööst vaba päeva! See nädal tuleb mul üsna karm! :P
 
IFF24 17. august 2014, kl 01.41
huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaatan ja näen kahjuks ainult lihtsust ja mõistmat
> ust. Neutraalne, kuid siiski hooliv ei ole neutraa
> lne. Lõpetan.

Ma ei mõista, mida soovite näha siis? Miski vana üles kaevatud teema ja hakkame pihta.. ega see pealkiri on jah.. emh emh ohh ahh.. :D See oli sellisest tundest tingitud, et ta jääb südamesse, kuid saan ka ilma temata oma elu elatud, ning ei pane pahaks, kui ka asjad korda saab aetud..

nii, siiski ei mõista miks lihtsust ja mõistmatust?
 
kle IFF 17. august 2014, kl 01.49
Me kõik saame kuidagi oma elu elatud ilma teiste inimesteta. Elu võiks siiski olla kordi rikkalikum ja tundeküllasem, kui saame end teistega jagada.
Soovin, et saaksid oma asjad korda aetud ja jõudu uueks nädalaks! Head und!
 
kle IFF 17. august 2014, kl 01.52
lugu kah..
https://www.youtube.com/watch?v=S0tuY2TRguc
või oli see vastupidi....:)
 
IFF24 17. august 2014, kl 02.08
Mul pole midagi korda ajada! Uned! :)

https://www.youtube.com/watch?v=1oTbyENpX58
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!