Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Kaljule!
 
T 23. oktoober 2012, kl 17.17
Tere! Tahaksin väga teada,miks sa mulle nii tegid ja valetasid,et armastad? Lõpuks kõike eitasid ning sõbral mu üle irvitada lasid? Mulle haiget tegid! Kõik,mida sulle ütlesin,oli tõsi,sina arvasid,et valetan! Iga kord,kui sind juhuslikult kohtan,tuleb kõik jälle meelde-valu,üksindus,hirm ja vihkamime su silmis... miks sa mind vähemalt ära ei kuulanud? Lihtsalt tegid näo,et mind pole olemaski...Miks??? Ma armastasin sind!!!
 
Soovitaks kui tohib. 23. oktoober 2012, kl 20.24
Ütle seda sellele Kaljule.
Ütleks veel, et niivõrd nõme käitumine selle Kalju poolt kui nõme on ta nimi :).
 
T 23. oktoober 2012, kl 20.36
Pole võimalik! Asjad on nii,et ta kõnniks minema,kui midagi öelda püüaksin. Ma parem ei torgi...Ega nimi meest riku,aga mees rikkus oma nime:)
 
Soovitaks kui tohib. 23. oktoober 2012, kl 21.12
No lootsin sind natuke lõbustada :).Sain aru, et kõndiski juba minema? Aga tead- on küll võimalik öelda. Usu mind, Sul hakkab endal parem olla kui ennast väärtustad.
Ja kui tema seda ei tee, siis on Sul ka temata parem.
Armastus...tuleb ja ...läheb. Ära usu kui ei taha.
 
T 23. oktoober 2012, kl 22.19
Viimane kord,kui püüdsin temaga rääkida,tuldi kätega kallale...sõimata saaksin ilmselt,kui julgeksin teda kõnetada. Ei tea,ega see vast enam armastus olegi,aga valus on,kui kogu jubedus meenub. ja nagu neetult,ristuvad me teed tihti-väikelinna needus...ära kolida...ei taha,sest olen siin leidnud inimese,kes mind kalliks peab ja kellest hoolin. jätta kõik,et mingi vana haav ei tuikaks...ei maksa. Algul aita mind viha. nüüd loodan,et ta saab oma palga. Viha on parem,kui enesehaletsus! Aga ikka tahaks teada,miks? Usun,et ta ei oska vastata!
Aga usu armastusse olen kaotanud!
 
Aeg 23. oktoober 2012, kl 22.50
Aeg maksab palju.Edaspidi võiks oma asjad reaalis korda
teha!(rääkida,helistada,kirjutada,minna kohale või mida
iganes)!Keegi, ei soovi olla siin 20 aastat ja lugeda
palju on 2*2!
Kas,minule,temale,naisele,mehele-ütlesid nii-ütlesid...
Miks,tulid,läksid,jätsid ütlemata-rääkimata,kuulamata
armastat ei armasta jne!
Alati, saab ju vabandust paluda ja rääkida asjad selgeks.See,on
loogiline,et keegi "kolm" korda öelda ei lase.Vahest,on
tunne,et jumal,võiks korra "alla" tulla ja mõnele öelda nii mõndagi!
 
T 23. oktoober 2012, kl 23.05
Aeg!
Ei ole elu must-valge,vahel pole võimalik õelda,mida tahaks...ja siin ongi koht kirjutamata kirjadele,kui su sõnumid kustutatakse ilma lugemata ning kõnedele ei vastat,kohaleminek oleks juba ahistamine,sest sind ei taheta näha. Aga küsimus jääbki!
 
eelmisele 24. oktoober 2012, kl 00.51
Kui sina ise ei võta tel,kustutad sms-i ja kohale ei
lähe,siis on kindel.Et,küsimus jääb õhku?Soov,rääkida
ja minna kohale,pole kahjuks ahistamine.Ja,eriti ei usu
ka,et keegi on reaalis sulle nii öelnud!!!
 
T 24. oktoober 2012, kl 06.16
Kuulge,vägisi ei saa ju suhelda- Uskuge,nii ta täpselt käitub-ei võta telefoni,smsid kustutab,kõnnib minema-ignoreerib! kui mul oleks mingi võimalus tema endaga suhelda,poleks ma siia kirjutanud!!!
 
hmm 24. oktoober 2012, kl 07.45
T: Kuidas Sa võid teada,et ta SMS-d kustutab...?
 
T 24. oktoober 2012, kl 09.26
Ta ütles, kui viimane kord telefonile vastas.ja ilmselt see nii ongi.
 
jebe 27. oktoober 2012, kl 13.22
Ega maksa vist vägisi suhelda jah. Kuigi täiskasvanud inimestel peaks niipalju aru peas olema,et saaks omavahel asjad sirgeks räägitud. kui midagi tehtud,siis andeks paluda. Anda võimalus hingerahu saada.Inimesed kardavad keerulisi olukordi ja eelistavad lihtsalt uttu tõmmata.
 
Ütleks sõna sekka 27. oktoober 2012, kl 16.59
Kõik ei pruugi nii olla, nagu sina mõtled. Süüdistad teist poolt kõiges. Kirjutad, et oled leidnud kellegi? Kirjutad, et armastasid ja leiad põhjused ja vead temas. Kirjutad ainult siin, et pole võimalik temaga kohtuda, et rääkida? Kui ikka oleks tõsine soov näost näkku rääkida, siis ikka leiaksid selle võimaluse ja lahendada see probleem oma vahel rääkides. Mida ütleks selle peale teine pool sinuga rääkides, aga mitte siinseid teidpidi. Sa ise mõtled enda jaoks asjad hullemaks ja tema jaoks. Milleks? Ka suhte saab lõpetda viisakalt reaalis rääkides, aga mitte nii, et siin süüdistad ja teine pool ei tea midagi. Sinu jaoks on parem lahendus see, et mitte kohtuda ja rääkida temaga-arvamus. Mida tegelikult teine pool tunneb? Sa ei tea seda ja kas see sind enam huvitabki? See ei saa probleemile või mis iganes lahendust, kui pole räägitud selgeks ausalt omavahel. Aga, kui teine pool väidaks, et sa pole ise huvitatud olnud rääkimisest otse näost näkku sellest? Võib olla ootab just sinu algatust rääkimiseks? Kas oled aus olnud? Tead, kus elab ja mine räägi, rääkige.Pole ilus ainult teist poolt süüdistada. Keerutamine ja vingerdamine- arvamus, aga ei pruugi nii olla ja võib olla ekslik arvamus.
 
T 27. oktoober 2012, kl 20.00
Olen korduvalt püüdnud temaga rääkida,mõistlikult. Viimasest korrast on meeles ta sõbra ähvardus mu eluküünal kustutada ja marrastus jalal ja tema sõrmede survest tekkinud sinikad mu käsivarrel...rohkem ma pole julgenud temaga rääkida... kuudest saavad varsti aastad...jah mama peaks ta unustama,aga valu ei lase!
 
ohh 27. oktoober 2012, kl 20.21
nii kahju sinust.:) väikelinnas üksteist tuntakse, kuidas siis nii, et kohe kallale. sa proovi veel, ilusti, las sõbranna vahendab.
palu oma musilt veel üks võimalus, ilma stseenideta. eks.
 
Kahju,et 27. oktoober 2012, kl 21.26
mõnele autorile ei saa foorumisse lilli tuua ja annaks
diplomi ka näitlemise eest kätte.Mis,tõele ei vasta,
pole mõtet siia kirjutada.Võid,iga päev uue teema teha,
ja nii ongi varsti 20 aastat täis.Aega veel on,nii et
võiks ka kraadi välja kirjutada.Kus iganes sa ka ei ole
näen,sind alati läbi.
 
T 27. oktoober 2012, kl 21.28
Tänan kaastunde eest. Aga kõnetada ma teda enam ei julge,ma ei taha enam seda valu,mida põhjustasid tema viha ja sõimusõnad.Miski muu ei tee rohkem haiget,kui mitu aastat lähedaseks peetud inimese põlgus. Ehk oli siia kirjutamine viga,aga sõbrad olen juba ära tüüdanud:)
 
eelmisele 27. oktoober 2012, kl 22.04
Tahaks küsida,kas sõbrad peavad sinu eest rääkima või?
Kas ise helistada ei oska,selleks on ka kedagi kõrvale
vaja või?Täna võtaks sind hea meelega peale,ning võin
minna kaasa.Gps-is on ilmselt viga.Arvan,et siis laheneb ka muud olulised faktid.Mõnele anna 101 võimalust,kasu ei midagi.Kui ikka reaalis inimene ei
soovi rääkida ja ei tunne,siis pole ju ka ilmselt valus.Kui viimane öeldu on tõsi,siis selle eest on ka
reaalis võimalus antud.
 
n35 27. oktoober 2012, kl 22.20
küllap sai see inimene piisavalt haiget kunagi, et nüüd põlgab ja ignoreerib. vägisi end enam armsaks ei tee, kui kord kedagi rängalt haavanud. ka mina ei taha enam mingilgi moel suhelda inimesega, kes mulle kord väga palju haiget teinud. ehkki tema seda soovib.
 
t 27. oktoober 2012, kl 22.32
muidugi ei räägi keegi minu eest
aga ükejäänud tekst on mulle arusaamatu.
 
T 27. oktoober 2012, kl 22.45
naine35le
ei teinud ma talle kuidagi haiget,hoopis mina olin avastanud,et mulle on kolm aastat valetatud ja valelubadusi antud,kui selgitust küsisin,siis sain teada,et tema pole mind kunagi armastanud ega midagi lubanud!ma kujutavat seda ette!:D Kui ma üritasin teada saada,miks ta nii teeb,siis toimus eelpool kirjeldatu. Ma poleks iial uskunud,et needsamad hellad käed võivad mulle viga teha.
Ja ma ei ole hull,kui keegi seda arvab:)
Ma ei kujuta endale mingeid asju ette.Mul on lihtsalt hea mälu-ma ei unusta oma lubadusi ega seda,keda armastan.
 
n35 27. oktoober 2012, kl 22.52
T

sel juhul unusta ta. oled väärt ausat inimest, kes suudab samaväärselt vastu armastada.
 
See 28. oktoober 2012, kl 01.10
T Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen korduvalt püüdnud temaga rääkida,mõistlikult.
> Viimasest korrast on meeles ta sõbra ähvardus mu
> eluküünal kustutada ja marrastus jalal ja tema sõr
> mede survest tekkinud sinikad mu käsivarrel...rohk
> em ma pole julgenud temaga rääkida... kuudest saav
> ad varsti aastad...jah mama peaks ta unustama,aga
> valu ei lase!


on sõbra ähvardus või jutt. Mingi võimalus on ikka, et rääkida oma vahel. See valu jääb, kui ei lahene ja just näost näkku rääkides ausalt.
 
Ise ka hädas 28. oktoober 2012, kl 01.40
Olen tahtnud inimesega rääkida reaalis, et poleks arusaamatusi jne. Sellepeale öeldi, et pole rääkija. Ei tea, mis seljataga räägib või mõtleb. Valus on, aga tundub, et teda ei huvita. Temale vist sobibki suhtes lahtised otsad ja ei tea, et kas oma eluga edasi minna ilma temata? Hiljem, kui ongi nii, et edasi liikunud oma eluga, siis leiab põhjusi vingumiseks, kuigi on juba endal olemas inimene kellest hoolib jne. Oli lähedane inimene kolm aastat ja tema tõde või vale? Ise olin aus, kuigi temal olid kahtlused või mis iganes.
 
käed 28. oktoober 2012, kl 08.48
Inimene, kelle käed püksitaskus ei püsi vaid kipuvad füüsilist vägivaldset kontakti looma, ei ole väärt ühtegi inimest oma kõrvale saama.
 
T 28. oktoober 2012, kl 11.35
Käed-le
Ega keegi ju algul naisterahvast tümitama kuku-sellised asjad tulevad keerulistes olukordades ilmsiks-kui oled oma pettuste ja valedega end nii hullu seisu pannud,et mõistus enam ei võta...ja kui petetud pool taha selgitust,siis käitutakse,nagu nurka surutud loom...kahetsen,et ei jätnud teda lihtsalt rahule,kui ta tegi kõik,et mind vältida.
 
Sõna sekka 28. oktoober 2012, kl 20.22
Tuleb ikka ise teada, mis teha? Kas kuulata teisi ja elada selle järgi või on ikka inimene oluline, et rääkida ja tõeni jõuda. Kirjutad, et armastaśid ja enam ei armasta? Mõtle selle peale, et miks vältis? sellel peab ka põhjus olema ja sa ei tea seda? Seda kuuleksid ka ainult tema käest, mitte kellegi teise käest-mida teised räägivad. Kindlasti olid, on tunded sinu vastu-arvamus. Kas armastad veel või ei armasta?
 
Veel 28. oktoober 2012, kl 20.33
See mis sõber tegi? See ei pruugi olla üldse temaga seoses ja ära süüdista teda selles, mis sõber tegi ja miks tegi ja miks tegi? On olukordi olnud, et ka lähedased ''sõbrad'' võivad midagi korraldada. Tekivad jälle arusaamatused.
 
T 28. oktoober 2012, kl 21.38
sõna sekka-le
Arvad,et ma pole üritanud asjas selgust saada? Usu, olen-u. pool aastat-olen kõike proovinud!
Peale vägivalda loobusin!
Ei tohi armastada inimest,kes sulle kallale tuleb!
ei,ma ei armasta teda enam-sain väga haiget. Ma ei tahaks teda tagasi,ma ei usaldaks teda. Aga tunnen,et see asi jääbki mind kummitama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!