Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Ingel
 
Ingel 02. november 2012, kl 01.33
Olen ennast masendusest segi joonud, sest süda on puru ja kopp on ees sellest tundest :S
 
Saatan 02. november 2012, kl 02.16
Jõid oma südame ja maksa haigeks, mine arsti juurde!
Joo vähem alkohol tekitab masendust!
 
IFF24 02. november 2012, kl 02.17
ma tean seda tunnet!
 
IFF24 02. november 2012, kl 02.33
Saatan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jõid oma südame ja maksa haigeks, mine arsti juurd
> e!
> Joo vähem alkohol tekitab masendust!


ha-ha! *pööritab silmi

Viin ei lahenda jah probleeme.. samas ei tee seda ka piim. Inimesed lahendavad omavahel probleeme, kui üks neist ei taha lahendada.. siis tulebki pudeliga juttu ajada.

Tegelikult, süsteem kui selline ei toimi, saad küll mõteid eemale juhtida, kuid pohmakas koos südamevaluga on üks ilge näriline.

Midaiganes.. nettis kommenteerimine ei aita nikuinii kuidagi! või.. lihtsalt tembeldad ta halvaks jne, lood sellise negatiivse pildi temast ja siis avad enda jaoks silmad.. no jah.. südant ei saa alahinnata.. siis tuleb ju see loll tsükkel.. kus on see tunne, et hing täis s.tutud..
Aeg ainult aitab, kui on lahtisi otsi, siis võib ka arutamine aidata. Vahel on see aeg nõmedalt pikk.. tunnetest valuni ja siis venivalt valust mõteteni..
need mõtted võivad jääda väga kauaks ajaks.. mis pole üldse hea.. kipuvad igasuguseid asju meelde tuletama
 
Ikarus 02. november 2012, kl 04.18
Emotional overflow.
 
... :) 02. november 2012, kl 05.09
Seale tiibu juba seljale ei kinnita.
 
jorma 02. november 2012, kl 08.02
kõik läheb kord üle, usu mind :D
 
rannaliivad 02. november 2012, kl 08.11
võib seale "kinnitada" kül tiivad ,kuid kas need lennata aitavad? lihtsamast lihtsam on end täis kaanida ,selle asemel ,et probleemile näkku vaadata ja mõelda mide veel
ära teha annab . veel raskem on seda mida annab ära teha -
kaa püüdagi ära teha.
kui jaanalind pea maasse peidab et tee see teda veel nähtamatuks.
miks peakski keegi probleemidega maadlema -lihtsam on end
täis võtta ja sellega end kaa kui täis teha . ma olen täis,
ehk olen ka ennast täis ,teiste asi on mind aidata .mina
selleks vaid märku annan end täis võttes .
leidub ju igalpool kaastundlikke - näe siingi mõni juba tuligi ligi .
mõtle teemakirjutaja selle kõige peale - mis on targematest targem tegu ?
 
küss 02. november 2012, kl 09.23
Mis, mats, tahad? Tiidu aupärge, mille eest inimene ausalt oma palga kätte saanud?
Ei tule vanaisa MITTE IIAL sinna tagasi, nagu Tiit lubaduse andis ähvardusega.

Kes on Tiit. Kui vana ta on? Kas ta juba ära ei hakka surema?
 
Võiks mõelda 02. november 2012, kl 15.43
Joomine pole hea ja see halvendab olukorda ja aju tegevust. Ise püüdes kainelt mõelda, et ei kaoks veel mõistus ja peaks olema puru ja klammerduv, aga püüdes olla mitte puru ja klammerduv, aga väsind tundest!
 
Ingel 02. november 2012, kl 21.52
Pole ma tegelikult mingi ingel, rohkem nagu inglinäoga kurat! :D Jah ma tean, et alkohol ei lahenda ühtki probleemi....Pigem teeb asju hullemaks.
Mind ei aita enam nagunii mitte miski!
 
to Ingel 02. november 2012, kl 21.56
Räägi, kui viitsid, me kuulame!
 
pole tähtis 02. november 2012, kl 22.29
Räägi jah, kui arvad, et kergem hakkab. Alkoholiga ära küll ürita südamevalu minema uhtuda, see on libe tee, eriti siis, kui oled naisterahvas. Masendusest juues on raske piiri pidada. Olen mina, mis ma olen, aga seda teed ma küll läinud ei ole ja loodetavasti jäängi väga karskeks inimeseks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!