Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sulle, kes Sa kaugel
 
südamesõber 30. august 2015, kl 20.20
Sa oled kaugel, elad oma elu, kuid mina tunnen Sinust sõnulseletamatut puudust. Aastad on läinud, mõndagi juhtunud, kui puudu on sõber, kellega jagada rõõmu ja muret. Kas pole aeg sirutada käed üksteise poole ja teha nii rahu oma südametes?
Aeg libiseb kui liiv sõrmede vahelt, elu on üürike ja habras kui ämblikuvõrk, kahju, ääretult kahju on seda tühja raisata, selle asemel, et pakkuda üksteisele tuge, mõistmist, tundidepikkusi südamest südamesse jutuajamisi, mis hinge kosutavad ja jõudu annavad.
Ka minul ja Sinul on taskus vaid üheotsapilet ja kui on sellega perroonile astutud, ei ole enam tagasiteed ega vigade paranduse võimalust.
Sulle, kes Sa kaugel, tervitusi minult toob valge hiir...
 
Südamekallim 30. august 2015, kl 20.31
Kõiki neid vestlusi saad teha oma abikaasaga!
 
tänan, ma ei soovi 30. august 2015, kl 20.32
sa ju ise kirjutad, et elan oma elu..

mul pole mingit vajadust vanade sõbraks kord olnud inimeste järele..mida mul nendega jagada oleks vaja?
 
katrin to 20.32 30. august 2015, kl 20.40
sul pole ühtegi sõpra arvatavasti kunagi olnud, et sõprust alavääristad.sõbrad ollakse kogu eluks.
 
Südamekallim 30. august 2015, kl 20.45
Sõbrad ei saa olla ainult siis, kui kõik on hästi? Ollakse ka siis, kui on raske. Kahetseda on hilja ning suhtlemisvaegust leevenda oma abikaasaga!
 
saada otse temale! 30. august 2015, kl 21.05
Võib-olla teemaalgatajal ei ole abikaasat.
Ilus kiri, aga saada otse adressaadile, sest siin ei jõua see iial õige isikuni ja kardetavasti lagastatakse inetute sõnadega ära.
 
arvata 30. august 2015, kl 21.06
eelmise õeluse on tema abikaasa ilmselt maha jätnud, et siin hambaid näitab.
 
teadagi 30. august 2015, kl 21.24
Ikka leidub püsikommentaator(eid), kes oma haigetsaanud ego kõikide teemade all käib välja valamas. Olgu teemategijaks naine või mees ikka võtab sõna, ikka valab oma vihaämbreid suva inimese peale maha ja sappi lendab igast ilmakaarest lisaks. Peab ikka hull valu olema, mida mitte kuidagi teisiti välja elada ei suudeta.
 
autorile 30. august 2015, kl 22.00
Kas see on ähvardus vöi väljapressimine?
 
valge hiir? 30. august 2015, kl 22.22
kas see on mingi vihje, mida peaks su südamesõber teadma? ei tea kedagi oma tutvusringkonnas, kes kasutaks sõna: sõnulseletamatut.
 
valge hiir 30. august 2015, kl 23.02
Aitab pada ajamisest.Määri pähe need tundidepikkused leelotamised.Vaata vähem seepe.
 
ohh öölust- 30. august 2015, kl 23.14
öölust..pada ja pada..Pada- sõimab katelt...
 
kole lugeda 31. august 2015, kl 08.56
milliseid näritud hingega kolle siin liigub, kes iga teemat varmalt oma seest tuleva solgiga üle kallamas.
ilus kiri, seda saab järeldada juba sellestki, kuidas kollid seda närima asusid, kadedusest noh.
 
just nimelt 31. august 2015, kl 10.06
kiri oligi kollidele närimiseks.
 
mis te närite 31. august 2015, kl 12.05
kuulake parem laulu, kollid! kas autor sai siit inspiratsiooni?:)
https://www.youtube.com/watch?v=jJJDk2hyRXI
 
ehk hoopis siit---- 31. august 2015, kl 14.38
Sulle,
kes Sa kaugel oled,
kes Sa üle mõne aja
ikka meelde tuled.
Kes Sa mõnel hetkel
oled hinge ligi,
keda küll ei näe,
kuid mõistan ometigi,
keda vahel nagu
tähele ei pane.
Veelkord õnne Sulle,
kauge lähedane!
 
sõbrake 31. august 2015, kl 16.25
Aastake jälle möödunud!
Sinu juurde kallis,
saadan selle kirjatuvi,
et näidata oma siirast huvi.
Las Sulle kallis, meelde tuletab see lind,
kui väga armastan ma Sind!
 
Aitab ükskord 31. august 2015, kl 17.11
Pigem on see ilus kiri teise tunnetega mängimine, mitte kellegi närimine ega kadeuss igasse hoovi ei roni!
 
nagu filmis... 31. august 2015, kl 17.21
Ma tahaks rohkem, et sa nagu mehe eest oleks:)
 
naer... 31. august 2015, kl 18.06
Naine saab ilma meheta aga vastupidiselt mitte!
 
saada otse temale! 31. august 2015, kl 19.32
Püüdke meeles pidada, et ka siinne anonüümsus on tegelikult näiline. Siis on väiksem tõenäosus oma kommentaaride pärast nii enda kui teiste ees piinlikkust tunda.
 
aa 31. august 2015, kl 20.14
tuleb võimalikult rõve ja räige sõimukiri kirjutada, siis ehk ei mängi kellegi tunnetel vä? idioodid!
 
südamesõber 01. september 2015, kl 18.49
millega ma pahameele välja teenisin? et kirjutasin oma kirja saatmata kirjade rubriiki? olge rahul, see kiri ei ole mitte kellelegi teist. kui see, kellele mõeldes kiri kirjutatud, oleks seda lugenud, teaksin ma sellest juba praeguseks.
 
uudishimutseja 01. september 2015, kl 18.58
Kuidas seda siis teaks?
 
südamesõber 01. september 2015, kl 19.34
Miks seda vaja teada on? Sina ju see ei ole.:)
 
uudishimutseja 01. september 2015, kl 19.49
Aga päris täpselt ei tea ju ka:D
 
Homme 01. september 2015, kl 20.18
Hästi ilus kirjakene ju tegelikult. Aga minule see pole. Minu südamevalu on vaid minu sees ja sellest keegi ei hooli. Oh õudust.
Lisaks on see valu romantilisest kaotusest. Keegi tahab siin oma ilusa kirjakesega romantikast mööda minna ja leida (emotsionaalset) tuge kellegi mõistmisele lootes. Mina küll seda mõistmist ei pakuks, ma ei suduaks iial. Mida sa mult veel ei taha ... ahjaa, see ju polegi mulle. Krt.
Mul on ju valus. Olge te maapõhja neetud, te sinisilmesd unistajad. Need unistused on ebamoraalsed :D
 
südamesõber 01. september 2015, kl 21.39
Üsna täpselt ikkagi.:)
 
Autorile 01. september 2015, kl 21.58
Elan oma elu. Ei saa puudutatuna tunda ennast Sinu kirjast. Edu Sulle ja looda ikka, et soovid täituvad!
 
õhtu 01. september 2015, kl 22.23
Armas! Igatsen ka kedagi kes kauge ja armas! Kindlasti läheb Sul kõik hästi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!