Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
liiga väsinud
 
juhtus pime 12. september 2015, kl 19.44
no ei saa kohe vaiki olla, kuigi ju võiks, lausa vist peaks:)

susi tunneb soe ära, mida see egoist kehvem on, juhanist rääkimata;)

mis sind tõmbas siin sõna võtma, juhan, ja veel sellise tooniga? mingi äratundmine? ilmselt. suuremgi äkki kui ise endale aru annad;)

minuga tegi seda näiteks valu. suur valu. kui sellise otsa komistan, tunnen nagu omal nahal. ei ole rõõmus selle üle, aga midagi teha ka ei anna.

OLENILE. omast kogemusest. esimesed aastad on põrgulikud, katsu need üle elada, loodetavasti on sul lapsi/laps, keskendu neile. vastasel juhul võid mitte vastu pidada, see on tõsi. enne kui midagi põhjapanevat otsustad, mine eemale ja mõtele järele ILMA alkoholi ja narkota. kui siis vastus tuleb, on see ilmselt õige.
 
Liiga väsinud minagi 17. september 2015, kl 15.39
Kui oleksid Sina, siis tea, et olen väsinud minagi. Ei tea midagi, aga ootan, loodan, tahan rääkida, tahan selgust meile mõlemale päriselt. Haiget teed, kui vaikid reaalis. Kallis, armas, ainuke oled!
 
Ükskõik 17. september 2015, kl 16.59
Karjumisest reaalis polnud kasu siis vaikin ning elu läheb edasi!
 
Liiga väsinud minagi 17. september 2015, kl 17.15
Ei ole karjumist kuulnud reaalis. Mulle sellised olukorrad ei meeldi, kui inimene tuleb ja kaob, vaikib korduvalt. Kui nüüd vaikib, kaob jälle reaalis, siis vaikigu ja kadugu jäädavalt ka reaalis päriselt. Ükskõik ja vaikin minagi ning elu läheb edasi!
 
Liiga väsinud minagi 17. september 2015, kl 18.36
Lisan veel juurde, et kui tuleb reaalis, siis tulgu jäädavalt:)Aga sel juhul, kui olen ainuke:)
 
Raske ja piinav on, 17. september 2015, kl 19.38
kui on vaikimine, siis on hing haige. Mõlemad vaikivad ja valutavad mõlemad oma hinge. Milleks lasta hingel piinelda, kui reaalis koos olles saaks hingevalule leevendust?
 
Ükskõik 17. september 2015, kl 22.25
See pole enam leevendus, sa ei tee enam suhet puhtaks? Kaastundest ja teistest ülejääke ei vaja ega totakaid vabandusi. See ei anna midagi enam? Minu siht on kindel ja murdumatu... Seadus paneb meid raamidesse ja minule see meeldib!
 
Ükskõik 17. september 2015, kl 22.29
11A oleks pidanud sellele mõtlema? Kui inimest enam ei taha siis pole ka enam midagi juurde soetada? See kõik on nii vale, et seest ajab keema!
 
juhtus pime 17. september 2015, kl 22.56
oi, kas te ei tea siis, miks inimesed tegelikult vaikivad? tõsi ka või? kui noored te siin siis olete? ilmselt päris noored alles. siis ei teadnud mina ka veel. aga mul pole kahju, võin selle suure saladuse avaldada küll..
see on tegelikult väga lihne, kuigi jah, inimene varjab seda nii hästi kui vähegi oskab (ja tuleb välja, et oskab meisterlikult;)
niisiis.. põhjus on HIRM. lihtsalt ja muud midagi. inimene kardab. nii mees kui naine. muud mitte midagi. aga rohkem pole ka tarvis, et tema elu või kaaslase elu või mõlemi elu, saaks rikutud. jah, nii on, tahab ta seda või mitte või teadvustab ta seda või mitte, vahet pole mitte mingit.
kas teie ei teadnudki seda? tõsiselt ikka või?
 
vaikimise põhjuseid 17. september 2015, kl 23.26
võib olla erinevaid, see oleneb inimestest ja sellest probleemist, mis nad endi vahele loonud on..
 
juhtus pime 17. september 2015, kl 23.47
muidugi võivad ja tavaliselt ongi, aga mis siis?

me ei räägi ju põhjustest, vaid tagajärgedest, mis järnesid põhjustele, ehk siis hirmust, mis sunnib vaikima.

noh jah, vähemalt mina rääkisin. põhjused - see on juba teine teema ja tubakas.
 
kokuvõte 18. september 2015, kl 00.19
Liiga väsinud minagi määrib end lolli järjekindlusega kellelegi pähe ja see on suure hirmuga putku pannud.Kui on tunded keegi ei kao lihtsalt ära.Järelikult on midagi mäda.Ütleks,et liiga väsinud minagi on tavaline stalker.
 
juhtus pime 18. september 2015, kl 01.16
kok(?)uvõte on juhaniga ühest parteist, nagu näha;)

või on nad üks ja seesama liige hoopistükkis?

no mida iganes. a selline hingestatud põlglikkus ja mürgine sildistamine - tjaaa /isegi ehk mitte ühest parteist vaid otse põhikirjast välja hüpanud/ - vääriks vasti isegi aplausi kui see kõik nii TAVALINE poleks (naissoost, üksiku, vananeva) eestlase jaoks.
 
kama kaks 18. september 2015, kl 09.57
Kas siin on haigete ja saamatute inimeste nutumúúr?
 
Liiga väsinud minagi 18. september 2015, kl 11.56
to Ükskõik: Sinu jutt on minu jaoks võõras... Me ei ole need inimesed või on eksklikud arusaamised. Mis 11A? Mis ülejääk jne? Ei tunne puudutatuna end. Mina soovin seda inimest tagasi hoidlikult ja edasi püüdlikult. Ära süüdista ainult teist isikut ja kindlasti on ka sinus süüd-üldiselt arvan! Räägi õige inimesega reaalis, siis on selgem pilt. Ära mind tülita siin minu jaoks võõraste mõtete, kirjaridadega. Jõudu ja edu sulle õige inimese suunas!
 
Liiga väsinud minagi 18. september 2015, kl 12.10
to kokuvõte: Ei ole mina see, kes ennast siin eelnevalt juba ja järjekindlalt kellelegi pähe määrib. Puhka end välja ja hommikul on õhtust, ööst selgemad mõtted... Mul on tunded, aga sellepärast ei pea siin elu lõpuni passima. Elu elatakse reaalis ja on võimalik tundeid tunda ka mujal ja teisiti, kui siin ainult lõputult neid välja elades. Tunded pole kõigi jaoks vaid teatud isiku jaoks otse päriselt jagamiseks... Kui ei õnnestu õigele inimesele neid avaldada päriselt, siis jäägu need tunded minu südamesse ja hinge... Sina oled unetu ja ebaadekvaatse mõtlemisega ja arusaamistega siinsetest postitajatest-arvamus! Ole kena inimene ja ära tülita mind siin ja soovin sulle selgemat mõtlemist!
 
Liiga väsinud minagi 18. september 2015, kl 13.02
Lisan veel juurde, et liiga väsinud, aga olen toibumas ning kõik saab korda ka mõtetes, tunnetes jne:) Jagelege edasi siin võõraste isikutega, mõtetega tunnetega, kui seda soovite:) Mina siin seda teha ei soovi:)Lähen rõõmsatele reaalsetele tegudele:)
 
Ükskõik-le 18. september 2015, kl 13.28
Kas sa endale veider ei tundu? Süüdistad siin alatult kedagi. Alati on kedagi teist lihtsam süüdistada, kui sinus endas vigu näha. Võid põhjuseta siin kedagi süüdistada, kes süüdi tegelikult ei ole. Kasva suureks ja hakka väärtustama õigesti inimesi, tundeid ja neid õiglaselt lahendama tegelikkuses. Kas ei julge õige inimesega silmast silma rääkida, et poed siin peitu-ehk loeb siit. Argpüks oled sel juhul, kes ainult siia jätab võõrastele postitused. Häbi sulle! Aga Võib olla üritad ennast puhtaks pesta kedagi siin süüdistades, siis on väga inetu sinust. Võib olla nii, aga ei pruugi olla. Oled aus ja saad öelda, et sinus pole vigu. Vaevalt!
 
Ükskõik-le 18. september 2015, kl 14.30
Tahtsid siin oma mõtted pähe määrida autorile-Liiga väsinud minagi-le, aga ei õnnestunud. See autor ei tunnistanud neid süüdistusi või mõtteid endale.
 
Raivo Kohalik 18. september 2015, kl 16.16
ma ei tea isegi mida tahan - ütles blond

aga kui ma ei saa seda -lähen hulluks !
 
Ükskõik-le 18. september 2015, kl 18.25
Kas oled selle teema algataja, et siin sõna võtad? Liiga väsinud minagi autor kirjutas teema tegijale, aga mitte sulle. Tahtsid, et sind keegi taga nutaks, aga vot ei nuteta sind taga.
 
viimasele 18. september 2015, kl 19.38
Ela oma elu ja sind ei nuta ka keegi taga. Sina oled see, kes silmast - silma rääkida ei julge. Kahjuks pole koer, kes iga posti " juures " peatub? Kui sinule selline käitumine sobib siis kõigile mitte!
 
viimasele 18. september 2015, kl 20.11
selline lapsik mõtlemine sul siin. ega sa vist ei ole liivakastist välja saanud. teisi siin pommitad ja ela sinagi oma elu. kes siin arvas, et teda keegi siin taga nutab. kuidas sina tead, et tema ei julge silmast silma rääkida? sul on vist luulud siin kellegist.
 
eelmisele 18. september 2015, kl 20.25
Sa pole võimeline reaalis elama siis ela ja istu siin liivakastis edasi. Sa pole võrdväärne partner ja tunded ei kohusta veel kedagi kokku kolima!
Mis oli see oli ja see on ammu ajalugu!
 
lolz 18. september 2015, kl 20.44
tule kiika korraks siia ja milline teema, autori nimi ja arutelu.. hkhmm.. mitte arutelu, vaid lahmimine! :D TE olete HALEDAD!!

kujutate ette kah palju! :P
 
aru sain 18. september 2015, kl 20.58
Liiga väsinud minagi autor kirjutas teema tegijale sel juhul, kui on tõesti see inimene, kellest mõtleb. kui ei ole tema, siis pole eksimist vähemalt.
 
20.25 kirjutajale 18. september 2015, kl 21.04
Iga inimene võtab oma mõtte maailmast. Kus oli kirjas kokku kolimisest? Siin aetakse ikka väga segaseks teiste poolt kõik olukorrad ja tunded. See ei ole siin liivakast, kus tunnetega mängitakse. Sina ei ole ütleja, kes oskab reaalis elada ja kes mitte.
 
eks viimasele 19. september 2015, kl 23.24
Ela nii hästi, kui võimalik. Tee seda tööd, mida hästi teha oskad. Hoia seda, mida plaanis saada polnud. Kahepoolsed tunded ei kohusta veel kedagi kokku kolima - küll aga võib teemaks olla!
Ära kaeva ajalugu lahti, sest ma ei taha enam seda koos sinuga. Edaspidi jagan seda inimesega, kellel on aega minu " jaoks " - ka siis, kui ma abi ei vaja!
 
tiit ja teet 21. september 2015, kl 05.35
haiged nohikud.
 
Mõnele siin irw - le 21. september 2015, kl 09.06
Saa ükskord aru, et seda inimest ei saa sa kunagi. Pole sina see inimene, kes tuleb siin ettekirjutusi tegema? Vaid tee oma töö korralikult!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!