Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Heip!
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 20.15
Vaevalt- vaevalt!!
Kes end seljatagusteks tõestanud, on minujaoks surnud, neid inimesi on vaid 2 ja mõlemad olid sõbrad. Üks mees ja teine naine! :)
Mees soost isik oli liialt kahepalgeline ja nais soost tegelane oli surmavalt isekas! LOL ! :D Mees soost isikuga samas suhtlen veel, kuid jah, mis seal ikka rääkida, ühest kõrvast sisse - teisest välja! :)
 
Nonii 18. oktoober 2015, kl 20.21
Jah IFF, meid kõiki väga huvitab, millise peegli ees sa parasjagu kakled või mitmenda pitsi juures sõna sekka poetasid. Muu maailm liigub omas rütmis ja pole sinu peale pooltki nii solvunud kui sina tema peale.
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 20.50
Kedagi ei tohiks huvitada, see oli kergelt selgituseks eelmisele postitajale!
Ja see "ma arvan, ma kirjutan mõtlemata" kommenteerimis stiil on minuarvates väga vale! Huvitav, milline see mittesolvunud muu maailm on?
See roosa mõttelaad, et kõik on maailmas korras ja kui miski karmim uudis telekast tuleb, õhhetavad-ahhetavad kõik taaskord? Oleme reaalsed eksole!
See on lihtsalt naeruväärne, oleme ausad! Huvitav, et inimestel pole vähimat aimugi, aga niiväga on vaja urgitseda-urgitseda.. märgistada..
olla keegi(internetis?ha-ha)..

Vaba kui lind, probleemideta, muredeta, oma tööd armastav, ning kui oma põhilise hobi kõrvalt korraks telfi kiigata.. siis telhvis on alati jah, nagu mingi oma maailm siin tegelastel..

Inimesed võiksid aru saada, et paljusi asju siin maailmas ei saa muuta, nad võivad selle üle nutta, tigetseda anonüümselt kusagil, või asjast üle saada.. (ning leida endale uus probleem :D LOL) Kunagi oli siin ka võimalus leppimiseks, lahendamiseks. Aga, kui on sobimatud tegelased, siis nad ei sobi ka kõige parema tahtmise juures!

Isekad ja kitsarinnalised inimesed on Probleem!
 
Mhm 18. oktoober 2015, kl 21.09
Oh IFF kui hästi öeldud. "...leida endale uus probleem." Kas ma võin küsida, et kui vanast probleemist üe vaadata ja sellest välja astuda, sest lahendus puudub, siis miks ei suudeta sellega leppida ja jätkatakse vastikut seljatagaust mängu? Kisatakse suure häälega, et ongi nõme ja polegi olemas jne, tegelikkuses aga on hing haige ja oidatakse lahendust. Väljast lahendust, mitte enda seest.
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 21.16
sa saad valesti aru, mul pole nende tegelaste vastu mittemidagi, ei mõtlegi, aga kui keegi küsib, kas sul vaenlasi vms on, siis ma mainin, et midagi olen ma oma elust kustutanud.. raisatud aeg jah, kuid see ei torka mind! Lahendust nende asjade puhul pole, (mind ei kuulatud) muidu oleks asjad hetkel teisiti. :)
Samas, kui ma unustaks, siis ei õpiks sellest ka..
vaatame maailma ikka \ laiema pilguga /
mitte /kitsalt\
 
Mhm 18. oktoober 2015, kl 21.24
Ooooo Ifike. Ehk seletad täpsemalt, mis mõttes Sind ei kuulatud? Sa tundud värvikas kuju olema ja pahatihti võivad jutu käigus asjad korduvalt värvi vahetada :) Aga ma kuulan meeleldi kui oled valmis seda olukorda avama.
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 21.27
Siin pole midagi seletada ja minevikus ei ole ilus sorada! Sellest võib vaid õppida, kui ka teisel poolel jääb sinust sootuks teine arvamus, peaks sellest lahti laskma ja täisväärtuslikult oma elukest edasi nautima!
 
Mhm 18. oktoober 2015, kl 21.37
Alati on võimalik rääkida kui on tahe midagi parandada. Inimesed eksivad ja sageli tekivad arusaamatused varasemast segasest pinnasest. Kui keegi on minust valesti aru saanud, tahaksin ma kindlasti olukorra lahti rääkida. Olgu siis tulevikus suhtlust või mitte, aga see taak saab hingelt ära. Mõtle sellele!
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 21.45
Mõte on rääkida siis, kui sind kuulatakse! Muidu olen päri, et kõigele on lahendus, on vaid kas saamatud või suure egoga inimesed, kes seda kusagilt otsast takistavad... (ise ennast takistavad)
Eksime me kõik ja arusaamatustest tingitud arvamused võivad vahel olla tõsised süüdistused, millega võiks ka vabalt politsei jutule minna! Sellistele elu peapeale keerajatele on targem selg keerata, kui midagi lahendada!
 
nähtus 18. oktoober 2015, kl 21.49
siin on asi tõsiseks läinud vahepeal?:)
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 21.56
ei ole midagi, kõik on surnud ja kustunud! :)
 
Mhm 18. oktoober 2015, kl 21.58
Olgu siis nii. Eks Sa ise tead paremini millised süüdistused on alusetud ja milliste eest tegelikult vastutad. Inimesed teevad vigu ja teadaolevalt oled Sina IFF samuti inimene. Pakun, et antud loos jaguneb vastutus üsnagi võrdselt. Sulle tehti liiga ja käituti ülekohtuselt mis on vale ja ränk viga. Samas tingis sellise käitumise Sinu varasemad teod. Seega, viimse piirini viidud inimene võib vägagi rumalalt käituda. Olgu see inimene siis Sina IFF või tema. Kurioossel kombel andis ehk selline olukord ka talle paraja hoobi vastu nägu, kainestas teda Sinu suhtes ja vahetas ajutiseks teie rollid. Isegi kui vastastikune solvumine on suur, aitas see ikkagi vahetatud rollide kaudu teineteist paremini mõista ja tulevikus sarnaseid vigu vältida. Ma siiralt loodan seda. Usun, et tal on südamest kahju, et Sind valesti "luges". Samuti nagu Sinul on kahju, et teda oma haige hinge tuules "karistasid" asjade eest, milles ta tegelikult süüdi ei olnud. Ma väga loidan, et see valus vahejuhtum avas vastastikku silmi. Isegi kui Sa temaga enam kunagi ei suhtle, mõtle mu sõnade üle.
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 22.04
chill ja thanx ühe kõige normaalsema kommentaari eest, selliseid kirjutisi delfis naljalt ei kohta!
 
Mhm 18. oktoober 2015, kl 22.27
Ma tänan komplimeni eest! Ütlesid, et ma ei muutu kunagi, aga näed, ka vana koer võib sekka mõne uue triki õppida.
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 22.31
pole seda väitnud, või jäi midagi kahe silma vahele?
Katkine süda näeb ja tõlgendab endale vaid seda, mida tahab, samuti ka kuri ja kibestunud hing.. Inimesed võivad muutuda teatud perioodidel teatud asjaolude tõttu, enamjaolt see pole jääv ja lootus on, et sellest ka õpitakse!
 
Mhm 18. oktoober 2015, kl 22.38
Just. Isegi kui kahe inimese omavaheline suhe on liiga katki, on isiksuste endi jaoks saadud õppetund hinnaline ja ehk aitab tulevikus samade rehade otsa astumist vältida. Eneseareng ju olulune.
 
hingenarmad 18. oktoober 2015, kl 22.41
kui ikka silmaklapid on peas ja nähakse vaid seda, mida näha tahetakse, siis tee või kukerpalle, tema raiub ikka oma ega vaevu korrakski panema end teise olukorda.
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 22.44
See peaks hea õppetükk olema küll, igasuguseid asju prooviti läbi, kasutusel olid kõik vahendid! Õppetund, kuidas käituda inimestega ja samuti, kuidas käituda, kui midagi ootamatut on juhtunud!
 
Eelmisele 18. oktoober 2015, kl 22.44
Eks Sa tead omast käest kui kergesti see oma raiumine üle huulte tikub tulema. Alles siis kui saatus pöördub ja rollid juhuse tõttu vahetuvad, toimub ärkamine ja karm kahetsus. Mis teha, ego on ego oma negatiivsete külgedega.
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 22.45
empaatia on väga oluline märksõna, olen päri!
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 22.46
ohh.. stop stop stop, siin nüüd küll kaklema keegi ei haka, teil on siin teemasi küllalt, kus end tõestada!
 
hingenarmad 18. oktoober 2015, kl 22.48
kusmaalt empaatia ei ole enam empaatia?
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 22.50
inimesed on erinevad, seda teab igaüks ise!
 
hingenarmad 18. oktoober 2015, kl 22.59
need, kes kohe teisi süüdistama kukuvad valimatult teavad ka?
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 23.05
et kas nad teavad ka, mis on empaatiavõime? 50/50
Tegelikult need vastused saaks ka siinsest eelnenud arutelust kätte juba.

Mina arvan nii, et kui inimene on väga katki ja solvunud, siis ta pigem käitub teisega just vaid oma õigusi taga urgitsedes.
Kui inimene on kitsa silmaringiga, siis samuti, ta ei mõista, mida teised inimesed tunda võivad ja ei tunnista neid asju endale iial.
 
hingenarmad 18. oktoober 2015, kl 23.09
mis selliste inimestega teha? viskame üle parda, unustame igaveseks, mõistame neid oma empaatiale toetudes?
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 23.10
Näitena, üks saab haiget ja teine osapool on sellest teadlik, ka temal on valus, aga ta ei suuda midagi ette võtta.. ..

Siis to, kes haiget sai hakkab hoopis märatsema ja saltosi viskama, süüdistades kõiges teist
teine ka suupeale kukkunud ei ole eksole.. süüdistab kõiges hoopis omakorda vastu!

sellises olukorras pole empaatiat, see on sõda!

hurr durr ! :D
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 23.11
Mina soovitaks sellised inimesed maha matta! :)
 
nähtus 18. oktoober 2015, kl 23.15
IFF24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Näitena, üks saab haiget ja teine osapool on selle
> st teadlik, ka temal on valus, aga ta ei suuda mid
> agi ette võtta.. ..
>
> Siis to, kes haiget sa
> i hakkab hoopis märatsema ja saltosi viskama, süüd
> istades kõiges teist
> teine ka suupeale kukkunud
> ei ole eksole.. süüdistab kõiges hoopis omakorda
> vastu!
>
> sellises olukorras pole empaatiat, s
> ee on sõda!
>
> hurr durr ! :D


see ei ole sõda, selle asja nimi on abielu.;)
 
IFF24 18. oktoober 2015, kl 23.16
abi-elu! :D :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!