Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
1.advent
 
no 01. detsember 2015, kl 04.11
ligimesearmastuse all mõistetakse tegelikult halastust, teenimisvalmidust. armasta oma ligimest nagu iseennast on kindlasti käsk, sest see ei tule nagu armumine või sümpaatia meil iseenesest, selle kallal tuleb vaeva näha. meil kõigil on risti ja põiki meie enda ego tee peal ees :) ja ligimeseks on tegelikult kõik inimesed (mitte ainult lähedased), ennekõike aga just abivajajad.

astmeline tulumaks oleks ehk tõesti õige, ei ole selle peale mõelnud, aga makse kogutakse meil ju palju, igasuguseid. rohkem läheb maksudeks kui kätte jääb. huvitav, et me oleme nii kokkuhoidlikud olnud (mille arvelt?), et maksame isegi kreeklaste laristamise kinni. vot siin võib küll julgelt esitada endale küsimuse, et kas see on ligimesearmastus (halastus) või hoopis meie ärakasutamine.
 
Nii mõtlen 01. detsember 2015, kl 11.57
Ei tea, kas mõnel kirjutajal on eostamise ajal tilk õli vahele läinud või? Pereinimesel pole midagi targemat teha, kui Delfis ööpäev läbi ebaadekvaatset juttu kirjutada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!