Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Ma ei taha enam
 
... 03. detsember 2015, kl 02.06
Ma olen väsinud sinu igatsemisest. Nii palju aastaid on möödunud, elud on muutunud, kuid sa oskad ikka kõige halvemal hetkel end meelde tuletada ja minu elu sassi keerata. Ma ei taha enam, pole kunagi tahtnud. See pidi olema lihtne üheöösuhe aga mingisugusel põhjusel arenes sellest välja pikk saaga, milles üle saada ei oska. Palun ära kummita mind enam, ei unes ega ilmsi, ma ei taha. Ma tahan oma praeguses elus õnnelik olla, mitte mõelda, mis kõik oleks võinud... Ei olnud ja ei saa ka olema, loeb nüüd ja praegu. Palun jäta mind rahule, see hetk on ammu möödunud. Mul on kõik hästi, lase palun asjadel hästi olla. Aitab juba.
 
Üks öö 03. detsember 2015, kl 09.29
ida hõiskad siin? Üheöösuhe jne...Kle, keda kotib? Nüüd inised siin oma õnneliku elu üle?? Ei tea, kes sinugust küll vajab? Sellist...Näe, üks loll ei saa sinust kedagi üle? Tegelt oled üks vahelduseks võetav asi, lõpeta luulud!
 
Pole. 03. detsember 2015, kl 10.05
Midagi teinud.Asjad ongi nii nagu on.Sina seal mina kuskil kaugustes.

Kuulasin siin ühte laulu ja see peaks piisavalt asjakohane olema.

Ka unustuse jõel on kallas kahel pool...........

https://www.youtube.com/watch?v=n5QaAFEGxAM

Hoia seda ilusat mis sul on.

Rahuliku jõuluaega sulle.
 
Tervitan Sind Kaugelt! 03. detsember 2015, kl 13.09
Ära igatse inimest, keda sina ise ei tahtnud ja nüüd enam ei saa. Valisid kohustuste elu aga minul oleks häbi sellist elu elada. Sinu elus puudub otsustusvõime ja sinul on ükskõik kes sinul kõrval on? Jänes, karu, orav jne!
Mina sellist valelikku elu ei soovi ja kui sina soovid siis ela loomaaias edasi!
 
Oh sind 03. detsember 2015, kl 14.09
Kullake, mina lasin sinust nüüd lõplikult lahti. Mina ka enam ei jaksanud ja kopp oli ees. Tõepoolest, kaua võib. Palun ela oma elu nüüd õnneliku ja vabana. Ja ära ise ka tule minu unedesse kummitama. Oled vaba. Saa sina sellest ise aru.
 
ma armastan sind 03. detsember 2015, kl 14.14
Aga, kui see olen mina (mitte tema, kes siin loomaaiast räägib), siin mina hoian seda kallist, mis mul on ikka ja alati oma südames.
 
Tervitan Sind Kaugelt! 03. detsember 2015, kl 16.45
Lähen vaatama mis toimub Mere südames, ehk saan viimase vastuse kätte. Et rahu südamesse saada siis olen juba ammu kõik kallimat hingest ning südamest lahti lasknud!
Et võtta viimast valsi " saatel "!
Ole Sa ise ka õnnelik!
 
Oh Sind 03. detsember 2015, kl 18.37
Ei, mina ei ole õnnelik. Aga niimoodi, nagu enne, ei olnud ka. Ehk kunagi saan. Loodan, et selleks ei lähe väga palju aega.
 
Oh Sind 03. detsember 2015, kl 19.01
https://www.youtube.com/watch?v=gMOKL1j8MVM
 
Tervitan Sind Kaugelt! 03. detsember 2015, kl 20.19
Küll Saad, meie vanus on juba selline... Et aega oodata enam ei ole!
Tööta selle nimel, kes Sind ka päriselt happyks teeb. Mitte, et see tuleb nagu kohustus aga südamest mis paneb Sind jälle naeratama!
 
viimasele 03. detsember 2015, kl 20.50
Joo poole vähem. Jõuad poole rohkem!
 
Dets. 03. detsember 2015, kl 21.33
Kas sina kirjutasid mulle teise teemasse vastuse? Siis ma ei vastanud sulle uuesti, sest sain aru, et ma ei tunne sind. Aga see selleks.

Kui oled veidigi südamega ja mõtlev natuur, siis tead, et iga intiimkontakt jätabki jälje. Ei saa olla mingit lihtsalt üheöösuhet. Seetõttu tuleb väga valida, kellega, miks ja millal teha. Ja millal ja miks mitte teha, isegi kui väga soovid. Kunst/tugevus oleks üle olla ja mitte anda juurde tõuget enda ning teiste suhte lõhkumiseks.
 
teadjam 03. detsember 2015, kl 23.27
iga intiimkontakt võib jätta suguhaiguse. gindel, täitsa gindel.
 
irw 04. detsember 2015, kl 10.07
Joo sina vähem ja jõuad rohkem, sest tema ei joo.
 
keegi eikeegi kellegi jaoks 25. detsember 2015, kl 13.54
haakub teemasse. On ammune saaga. Ikka päris ilmatu pikk. Elame omi elusid nagu oskame. Aga seoses Jõuludega vist...meenus jälle see keegi (kelle jaoks ma usun, olen mina ükskõik). Aga ikka rändavad mõtted talle- kätt ette panna ei saa.
Head elu talle- loodan, et armastab seda kellega koos on.
 
eelmisele 25. detsember 2015, kl 14.21
Sina ei tahtnud teda? Mis sinul sellest, kellega tema koos on või ei ole?
Ehk peaks õhtul mõne mehe armukesele helistama siis laheneb probleem kiiremini ära!
Rahulikke pühi!
 
keegi eikeegi kellegi jaoks 25. detsember 2015, kl 14.42
Valesti pakud, tema ei armastanud mind. Lihtsalt nii.
Mis armuke?
 
eelmisele 25. detsember 2015, kl 17.52
Kust sina tead, et ei armastanud? Oled kunagi küsinud või?
Mis, Mis? Ja sina vaeseke ei teagi, et kõik teavad ja veel nimeliselt???
 
tuul 25. detsember 2015, kl 22.22
Kunagi sa armastasid mind ja minagi , kuigi ma ei öelnud seda kunagi. Vastupidi panin sind uskuma , et see vaid ajutine mäng ja sa uskusid.
 
M 25. detsember 2015, kl 22.29
Eks ela nüüd oma punase raamatuga. Mina kõnnin ikka pea püsti erinevalt sinust!
Kahju, et sulle mängimine kehvasti lõppes!
 
keegi eikeegi kellegi jaoks 25. detsember 2015, kl 23.22
Miks Sina Tuul- nii tegid, nagu sa tegid?
Kunagi......kui aus olla, siis armastan teda siiani.
Aga panin samuti uskuma, et enam ei.
 
Mälestus 26. detsember 2015, kl 00.22
Unusta tuuleke ära, sest tema puhub teises suunas!
 
tuul 26. detsember 2015, kl 04.41
Sest see pidi olema ju ajutine.Nii ta ütles.Me mõlemad jätsime ütlemata midagi ja ühel hetkel oli hilja.Arvasin,et on parem ta rahule jätta.Kõik lõppeb kord.Ja kestis see kaua.Aga ma pole suutnud unustada.Tal on alati koht minu südames.
 
keegi eikeegi kellegi jaoks 26. detsember 2015, kl 09.52
Kahju. Samasugune elu siin.
 
Mälestus 26. detsember 2015, kl 10.59
Oled oma eluga edasi läinud ja mitte paremas suunas, kuid lõpeta siin ajaloo heietamine. Oma tehtud valikut ei pea kahetsema ja keegi pole asendamatu!
 
keegi eikeegi kellegi jaoks 26. detsember 2015, kl 12.24
teinekord teeb ELU meie eest valikud.
 
tuul 26. detsember 2015, kl 12.51
Nõus ,nüüd tuleb lihtsalt edasi elada .Ja kui elu annab kunagi uue võimaluse siis tuleb loota , et olen targem.
 
keegi eikeegi kellegi jaoks 26. detsember 2015, kl 13.08
kes teab, millest see tuleneb, et mõnda inimest ei unusta iial. Ehkki omaenda mentaalse tervise jaoks oleks unustamine parim variant.
 
Mälestus 26. detsember 2015, kl 13.33
Kunagi ehk tuleb uus võimalus aga see võimalus ei too enam soovitud kaaslast kõrvale. On asju, mida ei saa olematuks teha!
 
keegi eikeegi kellegi jaoks 26. detsember 2015, kl 14.11
täpselt nii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!