Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
küsimus
 
IFF24 31. jaanuar 2016, kl 11.50
miks inimesed on õelad?
 
raske juhus 31. jaanuar 2016, kl 12.36
neil on arvatavalt raske isiklik elu: pettumused, viltuvedamised, äpardused, valed otsused, oskamatus probleeme lahendada, introvertne iseloom jms. nii siis elatakse eriti anonüümsetes kohtades välja oma frustratsiooni, valatakse oma viha ja kibedus välja arvatavale vaenlasele.
vähegi nutikamad mõistavad ju, kui kaduvväike on võimalus kohata anonüümses foorumis anonüümselt just seda, kes on su hingele haiget teinud... aga inimene haarab õlekõrrest ja loodab. kasvõi sellele, et kui anonüümsele kommenteerijale halvasti ütelda, siis on temal sama valus kui endal kellegi hoopis teise tegude või sõnade tagajärjel.
 
sest 31. jaanuar 2016, kl 13.03
óelus on nakkushaigus, mis ónneks kóigile ei tardu.
 
Iffile 31. jaanuar 2016, kl 15.08
Kes sinu vastu õel on? Kuidas suhtud teistesse, seda saad ka vastu!
Aga ülbik mees pannakse jah nagisse, et talle üks korralik keretäis sõnadega anda!
 
eelmisele 31. jaanuar 2016, kl 16.34
Óela inimesega ei ole mótet tegemist teha mingil tasandil, laskud samale tasemele.
 
IFF24 31. jaanuar 2016, kl 20.16
raske juhus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> neil on arvatavalt raske isiklik elu: pettumused,
> viltuvedamised, äpardused, valed otsused, oskamat
> us probleeme lahendada, introvertne iseloom jms. n
> ii siis elatakse eriti anonüümsetes kohtades välja
> oma frustratsiooni, valatakse oma viha ja kibedus
> välja arvatavale vaenlasele.
> vähegi nutikamad
> mõistavad ju, kui kaduvväike on võimalus kohata a
> nonüümses foorumis anonüümselt just seda, kes on s
> u hingele haiget teinud... aga inimene haarab õlek
> õrrest ja loodab. kasvõi sellele, et kui anonüümse
> le kommenteerijale halvasti ütelda, siis on temal
> sama valus kui endal kellegi hoopis teise tegude v
> õi sõnade tagajärjel.

Jah, olen päri. Muidugi sõnastasin selle väikses emotsioonihoos valesti..
Tahtsin küsida, et kui kaua peaks oma vaenlasi vihkama? Kas üldsegi peaks, või võiks oma eluga edasi minna? Olen mingi klambri pee külge saanud ja loogiliselt võtta, tuli ta siit samast delfist.. ühesõnaga keegi käib mul mööda netti pe*setaga ja provotseerib!
 
Iffile 31. jaanuar 2016, kl 20.22
Sinu mäng on ammu läbi nähtud. Ära arva, et kõik naised sind tahavad, kas sõbrana või kallimana näha? Ei taha ja ära kujuta endale asju ette, et keegi käib sinu p...ze taga. Ärka üles, ausõna!
 
IFF24 31. jaanuar 2016, kl 20.30
Iffile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinu mäng on ammu läbi nähtud. Ära arva, et kõik n
> aised sind tahavad, kas sõbrana või kallimana näha
> ? Ei taha ja ära kujuta endale asju ette, et keegi
> käib sinu p...ze taga. Ärka üles, ausõna!

Ainuke kes siin miskit ette kujutab, oled sina kallis anonüümik! ;)
 
Võta vaiksemalt seal, kus tõde kindel on 31. jaanuar 2016, kl 20.35
Ära ole endast heal arvamusel, kahjuks sa pole seda iff!
 
IFF24 31. jaanuar 2016, kl 20.55
Miks sa arvad, et ma olen endast heal arvamusel? Sa ei kujuta ettegi, mida ma vahel tunnen ja pealegi, siis poleks ka sellist teemat siia teinud! Loogiline!
Samuti on siin tegelasi, kes mind ei tea kellega segi ajavad ja siis kui miskit üritan vastu ütelda on kuri karjas.. Ei näe küll mõtet sellisel asjal.. veelenam hakata kusagil foorumis miskile marile kirjutama, et aa, ma tean küll sind, oled selline ja selline ja kohe kindlasti sa kirjutasid siia sellep. et oled see ja too ja kolmas!

Tulge mõistusele!
 
raske juhus 31. jaanuar 2016, kl 21.41
mina küsiksin pigem, kas neid üldse peaks vihkama, sest pole ammendavat vastust, mida annab vihkamine vihkajale? olematuks midagi enam ei tee, kindlasti sööb aga vihkaja enda südant ja hinge. ühesõnaga - mida enam kedagi vihkad, seda halvem endal on ja parema lootust ei ole.
 
Vaata Iff 31. jaanuar 2016, kl 22.45
Olen piisavalt tark selleks, kui tunnen end hästi või halvasti? Ei tule siia halama ja meie kõik tunneme midagi. Kes head ja kes halba, kes armastust ja kes kuumi tundeid....!
Selleks halamiseks pole lihtsalt aega, isegi kui enam püsti ei püsi aga mitte ei tule siia halama. Lendan kõrgel metsade ja järvede kohal ja vahel maandun ka merre....jahtun maha - ronin merest välja. Seega on mastaabid suured ja mega km!
Lihtsalt enam ei soovi, et loll mees mind segama tuleb - olenemata taktikast. Lolli meest kas muuda või mitte? Ta ei muutu kunagi ega vasta minu nõudmistele!
Seega pole põhjust kedagi vihata, isegi mitte õelat meest ega naist. Neid lihtsalt ei tunta ja minule on sellised - nagu seisev puu. Kes ei ela ega sure, ta lihtsalt on oma aastat siin ilmas!
Ära tunne end halvasti aga sinust on palju targemaid inimesi, kes tunneb ära ka siinse kirjutaja!
 
IFF24 31. jaanuar 2016, kl 23.17
ei saanud jälle mõhkugi aru, Siin kusjuures oli üks tegelane, kes taolist juttu ajas, aga see ei käinud nagu minu krae vahele, faktid ei pidanud paika, kuid siiski ta kribas just minule, et see iff ja see iff.. imelik..
 
mes 02. veebruar 2016, kl 18.33
iff24 kellest ja millest sa räägid? millal ta siin oli? su jutt on segane.
 
see on nendele emapiimaga kaasa tulnud 06. veebruar 2016, kl 21.58
IFF24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks inimesed on õelad?

Sellepärast, et nad ongi oma loomuselt halvad, ehkki muidugi usutakse vastupidist. Juba lapsel on isekus veres. Kui seda õigel ajal maha ei suruta (kangust), siis hiljem muidugi saab see raske olema. Õelusest välja kasvamine tähendab liiga suurt hinda, ennekõike muidugi tuleb kasvada isiksuseks ja eralduda karjamentaliteedist. Seda aga suudavad ja tahavad vähesed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!