Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Segaduses
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 14.45
Tõelisi sõpru on vähe, milleks raiskan aega neile, kes tegelikult ei hooli ega mõista??
 
Kolm 29. märts 2016, kl 15.08
Imelik, aga ma ei loe kusagilt välja seda, et mida siis inimene tegi sulle? Täiesti arusaamatu? Kirjutad küll, et sina nii kunagi ei teekas talle, aga tema sulle tegi, siis jälle, et ei saa aru ja loogika puudub jne. Ühesõnaga väga segane jutt, nagu segaduses inimese jutt ikka, nagu pealkiri ütlebki. Näh, mis tegi siis, millega hakkama sai? Miks mäng kohe, ja mis mängust jutt üldse?
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 15.17
Ei hakka seda siia lahkama! Usu mind, see tundub enam kui veider käitumine.
 
123 29. märts 2016, kl 15.40
Sellisel mängul puuduvad reeglid ja loogika. Mäng kestab nii kaua kui on mängus osalejaid. Game over.
 
Elu ongi mäng 29. märts 2016, kl 15.49
Vahel üks mängijatest väsib ja ei taha enam.
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 15.55
Mängida sõprusega, üli alatu, kas ei leia?
 
Kolm 29. märts 2016, kl 16.01
Uskuda sind oleks veider ja loogika vastane, sest sa ei räägi ju, mida see inimene tegelikult tegi siis?! Ei olegi võimalik mõista midagi, millest ei räägita. Ei usu seda mängu juttu, kuidagi veiderdav ja kahtlust äratav pigem. Räägi mure ära, hakkab kergem, saatmata kirjad nurk ikkagi. ;)
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 16.15
kustkohast ma tean 100% kindlalt ütelda, mida ta tegi -_-
Aga tundub, nagu 3 aastat sõprust lõigati lihtsalt läbi, sest mind ei võetud kui sõpra, vaid kui miskit varuvarjanti..
 
kaks 29. märts 2016, kl 16.38
Mingid märgid ilmselt olid ilmas kohe, millega vöib asi löppeda, aga sa ei pannud neid tähele vöi ei tahtnud neid näha. Kas sellepärast Tösiselt Naiivne?
 
Kolm 29. märts 2016, kl 16.42
Varuvariant?
 
elu ei ole mäng 29. märts 2016, kl 16.45
Elul on loogika ja teatud reeglid!
 
hmm 29. märts 2016, kl 17.02
Tal keegi teine silmapiiril sinu teada, aga nagu surmkindel ei saa milleski olla, ja mõtled et mida ta ootab sinult ja miks? Kui seda ei tea, siis peab küsima, pole üle vaja mõelda. Saab vähemalt hingerahu, kui küsida.
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 17.05
Vist ei pannud tähele, suhtlen inimestega väga vabalt!
Variant jah, sest kerge meeldimine tekkis lõpus.. aga kammooon, kõigest meeldimine..
Tundub nagu ta tahtis mind nimeld likvideerida ja mõtles sellejaoks välja hea plaani.. Kui lubasin, et kõik on chill edaspidi ei vastatud..
ükspäev avastasin, et polegi enam sõber ja kas pühapäeval vist läksin korra fb kirjakasti, et sealt suuremat tõde leida omaette lugedes.. blokeering?
Temal on sellest sõprusest ja minust savi 7 saltot.. Siin mõtlen endamisi..
miks küll hoolisin temast, miks küll kuulasin teda, kui tal olid kehvemad perioodid.. miks küll ometi!!

Sõpra tuntakse hädas!
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 17.07
nojah, kui küsisin, et sõprus on ju ok ja sebima me ei hakka Tuli väga ebaviisakalt; "Mida sa sogad?"

Tüüpiline peitusemäng..
 
ai 29. märts 2016, kl 17.16
alatu tõesõna nii teha.aga hea et lahti said tegelikult. mõtle kui oleksi tunded mängus, siis ju poole valusam
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 17.23
Ah, las olla, tema enda südametunnistus.. Võin vaid mõelda siin aastakese vahel, et no miks? muud ei midagi..
 
ah nii 29. märts 2016, kl 17.39
Unusta ära. Soprus pole teda kunagi huvitanud, ainult sebimine ja see ka salaja. Mäng ju-peitusemäng...Sellist sopra kyll hädas tunda ei tahaks.Nö. kehvemad perioodid kuuluvad selliste repertuaari ja kui isu halamisest täis(teema sai lihtsalt otsa) ,siis uttu. Äärmiselt sobralik!? Sellise "sopra" pole vaja taga nutta.
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 17.41
Unustada pole kahjuks kerge...
 
Ohjahh 29. märts 2016, kl 17.42
Huhh, ma olen ise samasuguses situatsioonis olnud.Kui aus olla, siis on paganama raske siinkohal sulle nõu anda, sest ei tea ju me seda, milline see teievaheline probla täpsemalt on. aga noh...inimesed me ju kõik -- oma kõhkluste ja nõrkustega. Ja eks sa tunne teda paremini, kui meie siin kõik kokku. Ma sooovitan praegu kogu oma uhkus kokku võtta, nii et võid rahumeeli küsida tema käest otse. Mina tegin seda ja olen rahul, sest teadmatuses on nõme olla. Tookord sai asjad selgeks räägitud ja see tõi ka positiivse tulemuse. Parem rääkida selgeks ja küsida, et milles probla, peaks tegu olema ju väga hea sõbraga?! Vaevalt, et nii hull olla saab.
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 17.48
kuule ole normaalne, ta kukuks kohe kisama, et Ahistatakse vms, 100% kindel selles..
 
kaks 29. märts 2016, kl 18.06
Ära vaeva oma pead ja raiska aega. See ei ole sinu viga, et nii läks.Need miksid ei olene sinust, vaid minejast.
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 18.10
kerge ütelda..
 
nojahh 29. märts 2016, kl 18.32
Tõsiselt Naiivne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nojah, kui küsisin, et sõprus on ju ok ja sebima m
> e ei hakka Tuli väga ebaviisakalt; "Mida sa sogad?
> "
>
> Tüüpiline peitusemäng..

sellisega polegi võimalik midagi lahendada, naiivne oled tõesti!
 
kaks 29. märts 2016, kl 18.33
Aeg parandab haavad. Vöta roosad prillid eest, siis äkki näed, et polegi sellest inimesest midagi muud järgi kui hall vari, kes sulle haiget tegi.Miks hinnata seda, kes sind hinnata ei oska. Sellel puudub loogika, kui just ei ole tegemist klammerdumisega.
 
Ohjahh 29. märts 2016, kl 18.36
Eem wtf ahistamine? Sorry, sel teemal ei oska küll kaasa rääkida, aga ma ei saanudki nüüd aru, et kas sina rääkisid talle oma tunnetest? Või tema rääkis sulle oma tunnetest, et ta sooviks enamat kui sõprust, nii jah? Kui nii, siis kurb küll, et sa ei saa vastata tema tunnetele samaga, ja sõprus läbi. :( Pole midagi parata siis, ega sundida ei saa tundeid.
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 18.41
hallo, miks hinnata? Ma pole mingi "kivi", kes peale 3 aastat, lihtsalt lampi teise poole keerab ja kõik on ok ok ok! WTF.. Mis te arvate, et inimesed käivad lülitid küljes ringi, on/off.. hoolin/eihooli? Klammerduja oleksin, siis juba ammu kriibiks kuskil ukse taga.. mõtle no natukene sügavamalt.. mul on tunne, nagu oma õde oleks surnud.. for reals.. nii ma hoolisingi temast
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 18.42
keegi pole tunnetest rääkinud, tundeid kindlasti pole meil kummalgi!
 
aamen 29. märts 2016, kl 18.49
pada leidis kaane
 
Tõsiselt Naiivne 29. märts 2016, kl 18.52
kommenteerija leidis teema ho-ho !! -__-
 
pang 29. märts 2016, kl 18.53
Pada leidis kaane, yhed ämbrid molemad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!