Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mis on selle alafoorumi mõte?
 
asdf 02. aprill 2016, kl 22.12
Miks on terve alafoorum pühendatud saatmata kirjadele? Kas poleks lihtsam minna postkontorisse ja kirjad ära saata? Ükski teema ei puuduta kirju ja aadressi, mingi imal häma hoopis. Ma tõesti ei saa aru, mõistaks veel, kui oleks "valele aadressile tulnud kirjad" ja siis pandaks siia üles, aga miks "saatmata"? Kas teil pole postmargi jaoks raha ja loodate, et keegi teine kirjad ära saadab? Ma olen varem ka seda küsinud, aga ei saanud vastust, mis teema lahti seletaks. Minu arusaamist mööda on "saatmata kirjad" sama spetsiifiline praktiline teema, nagu "tegemata tööd", "parandamata karbussid", "torumeeste nimekiri Kohtla-Jaanis" jne. Kui igasugusele sellisele probleemile omaette foorum teha, siis peaks ju neid miljoneid olema. Või miks on "saatmata kirjad" inimese jaoks olulisemad, kui näiteks "remontimata põrandad"? Mis on selle kõige mõte?
 
asdf 02. aprill 2016, kl 22.13
Ja annetusi ka keegi ei küsi. Eeldan, et kui on nii palju inimesi, kes raha või liikumisvõimetuse tõttu ei saa kirju ära saata, siis peaks selle jaoks annetuskampaania tegema.
 
bteg 02. aprill 2016, kl 22.55
Pole hullu midagi, et sa ei tee vahet kirjakeelel, ütlemata sõnadel ja karbussil koos põrandalaudadega.
Küll sa kasvad, emotsioonid arenevad, siis hakkad ehk mõistma ka, milleks on vaja kohta, kuhu kirja panna saatmata kirju.
 
probleem? 02. aprill 2016, kl 22.58
Sa oled lihtsalt kitsarinnaline ja ei mõista, et peale sinu on ka teisi inimesi, kes võivad käituda teisiti ja mõelda teisiti! Sellega on ka kõik üteldud! Kui sa seda ei mõista, pole probleem selles, et miks siin selline foorumi osa, vaid probleem on sinus endas, probleem olete teie ise!
 
Sina probleem 02. aprill 2016, kl 23.10
Jah just kas sulle pole üteldud............Tule taevas appi-Sina oled suur probleem endale
 
probleem? 02. aprill 2016, kl 23.12
näha on, et siia tuldi nimelt norima foorumikasutajatega! :)
 
Sina probleem 02. aprill 2016, kl 23.40
Ei üldsegi mitte.Kui keegi norib siis sa ise
 
probleem? 02. aprill 2016, kl 23.44
Tundub justkui, et keegi sattus valese kohta, või eksin?
 
Sina probleem 02. aprill 2016, kl 23.50
Piisavalt joogine või lihtsalt algharidus.Või mingi haigus külges, et Kirjavead.Aga edu sulle.Naudi ilusat elu,saabuvat kevadet
 
probleem? 02. aprill 2016, kl 23.57
Kohe tänitama, muidugi muidugi, teie soovid siin saidki just kinnitust! :)
 
asdf 03. aprill 2016, kl 02.51
Jälle mingi häma, ühtegi konkreetset vastust pole. Küsisin, miks on terve alafoorum ühele konkreetsele probleemile mõeldud, mida on miljoneid ja miks ükski teema foorumi mõtet ei puuduta. Keegi ei kirjuta siia isegi aadressi, millele teine peaks tema kirja edasi saatma. Ja tekst on ka suvaline häma, ei usu, et need on päris kirjad, mis algavad kellegi nimega ja sisaldavad loogilist juttu. Kas teie eesmärgiks on need kirjad teiste foorumikasutajate abiga ära saata või mitte?
 
pime inimene 03. aprill 2016, kl 03.20
Kuule, defineeri terminit "saatmata kiri" meile.. äkki leiad vastuse! Äkki siis hing enam ei vaevle!?
 
asdf 03. aprill 2016, kl 20.05
Saatmata kiri on kiri, mis tahetakse ära saata, kus on adressaat, kontekst ja saatja andmed.

Näiteks siin on luuletus, mis on imal, aga võiks iseenesest olla kiri, kui oleks sissejuhatus, et milleks on see mõeldud, inimese nimi, kellele saadetakse, pöördumine, kirja sisu, hüvastijätt ja enda nimi. Lisaks peaks olema mõlema aadress, kuhu saata. Iseenesest ma ei saa aru, miks keegi sellise kirja peaks saatma, sellel pole ju mingit sisu, et millist vastust tahetakse või millest üldse räägitakse. Ma võiks ka piiblist, liiklusseadusest või "Tõest ja õigusest" suvalisi paragrahve välja kirjutada ja suvalistele inimestele saata, aga see oleks spämm, mitte sisukas kiri.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,11857345
 
asdf 03. aprill 2016, kl 20.08
"kahetsen

vead
25. juuli 2015, kl 00.14
pidin ma selle jah-i ütlema. ma polnd meie suhtes ennegi kindel, nüüd aga olen justkui lõksus. vähem kui aasta, mesinädalate periood. ainult tüli tüli otsa ja vilets voodielu pealekauba. miks ma seda tegin? aga tagasiteed enam ei ole, uhkus ei luba, tuleb ära kannatada. sa pole üldse halb mees, vastupidi, pigem olen mina halb naine. miks me kokku sattusime? miks me kokku jäime? meil pole peaaegu midagi ühist. nüüd on mõlema elu rikutud - mina mõrd, sina tülpinud. kaks noort elu raisus. oli seda jama vaja. emad-isad võiksid ju eeskujuks olla, et abielust niikuinii asja ei saa. kas maksab päästa üritada? allkiri on antud. lootusetu seis."

Kelle käest siin küsitakse? Miks puuduvad suured algustähed? Miks igaüks vastab, nagu temalt küsitakse? Nii palju segadust ja keegi ei saa millestki aru. Kiri ka puhas häma, ei selgita konkreetselt juhtumit, et kõrvaltvaatajatele oleks selge, kui siin vastuseid tahetakse. Aga siis pole see kiri, vaid tavaline suhtehäma.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,13718425
 
asdf 03. aprill 2016, kl 20.11
Keegi ei saada teie kirju ära, kui isegi saadetava nime ega aadressi ei lisa ja keegi teile vastata ei saa, kui kirjutate kirja konkreetselt kellelegi jutu jätkuks, sest esimest korda sinu kirja lugev inimene ei saa sellest midagi aru. Mis suhe? Mis juhtus? Mida sa tahad sellega saavutada? Mida tahad teha? Mis on eesmärk? Kes on adressaat ja miks sa ise kirja ei saada? Kas pole raha või ei saa füüsiliselt postkasti juurde minna? Kas e-mailile ei saa saata? Milles üldse probleem? Kõik postitused siin on selline häma, et ei saa ööd ega mütsi aru.
 
to debiilik 03. aprill 2016, kl 20.35
Võib-olla ta ei taha aru saada ja ajab millegipärast imelikku kiusujuttu.
 
probleem? 03. aprill 2016, kl 21.31
Arvatavasti kontrolliv inimene järelikult!
 
asdf 04. aprill 2016, kl 00.40
Jälle häma ja vastust pole. Ma ei trolli, vaid küsin tõsiselt. Selles foorumis pole ju ühtegi KIRJA, siin on ainult väga seosesetud teemad, millest ei saa ükski kirjavahetust mittejälginud isik aru.
Kas keegi võiks konkreetse vastuse postitada, et miks postitatakse siia foorumisse selliseid segaseid teemasid, mis pole foorumi teemaga üldse seotud? Mitte jälle mingi möödarääkiv häma ja süüdistamine.

Näiteks eelpool kirjeldatud näiteks, kellele need küsimused on suunatud, kui kirja adressaati pole antud ja kirja ei kavatsetagi saata? Lugejatele? Lugejad ei saa arugi, millest on jutt, kust nemad peaks teadma, MIKS 2 neile võõrast isikut kokku sattusid:

"sa pole üldse halb mees, vastupidi, pigem olen mina halb naine. miks me kokku sattusime? miks me kokku jäime?"

Mida sellise ebakonkreetse häma peale öelda? Või oodatakse ennustamist? Kas siis ei peaks müstikanurgakesse postitama?

Asi on selles, et need ei ole saatmata kirjad, vaid mingi ebaloogiline häma. Kuidas see üldse teemasse puutub? Kes selle kirja peaks siis ära saatma? Sisu pole ju üldse kellelegi arusaadav, kes nende kirjavahetust ei tea.
 
oh issand, las inimesed olla 04. aprill 2016, kl 00.49
Saa üle, küll on nüüd endale probleemi teinud, INTERNETIS!
Te olete ikka päris haige tundub !
 
zumm 04. aprill 2016, kl 18.31
asdf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas poleks lihtsam minna postkontorisse ja kirjad ära saata?

See küsimus on nii mitmel tasandil koomiline :)))))
 
zumm 04. aprill 2016, kl 18.37
Arvan, et asdf trollib lihtsalt.
 
asdf 05. aprill 2016, kl 01.59
Jälle keegi ei vasta. Siiani pole selles teemas ühtegi vastust. Kas selle foorumi mõte ongi kirjutada postitusi, mis ei puutu teemasse, nagu lolliklubis? Mina ei trolli, tundub, nagu teie trollite. Kui foorumi nimi on "saatmata kirjad", siis loogiline, et sisu on kirjad (mitte mingi segane häma), mis tahetakse ära saata ja on juures ka, et kellele. Kui foorumi pealkiri on "töö ja koolitus", siis keegi ei räägi seal pendliendlitest ja postita mingeid seebikakatkendeid, küsides lugejatelt küsimusi, mis pole üldse neile suunatud, vaid on mõeldud näiteks ülemusele ja lugeja peab mõistatama, mida sellega üldse mõeldakse.
 
Raivo Kohalik 05. aprill 2016, kl 15.23
asdf 05. aprill 2016, kl 01.59
Jälle keegi ei vasta. Siiani pole selles teemas ühtegi vastust. Kas selle foorumi mõte ongi kirjutada postitusi, mis ei puutu teemasse, nagu lolliklubis? Mina ei trolli, tundub, nagu teie trollite. Kui foorumi nimi on "saatmata kirjad", siis loogiline, et sisu on kirjad (mitte mingi segane häma), mis tahetakse ära saata ja on juures ka, et kellele. Kui foorumi pealkiri on "töö ja koolitus", siis keegi ei räägi seal pendliendlitest ja postita mingeid seebikakatkendeid, küsides lugejatelt küsimusi, mis pole üldse neile suunatud, vaid on mõeldud näiteks ülemusele ja lugeja peab mõistatama, mida sellega üldse mõeldakse.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
kunagi (19.jaan 2012 a) leidis Luuletaja üles just selle siin 7-st foorumist -nähes kuidas siis siin mitmed oma hinge avasid (kui saatmata kirjadeski) . Saatmata kirjadeks olid Luuletajalgi aastatega kogunenud luuletused sahtlisse kui saatmata kirjad . Luule oli allegooriline ,nimetu ja seega kõikidele mõeldudki .
Teema nimega "Roos" sai kuuma vastuvõtu osaliseks . Et autori lahter oli vaja täita , sai sinna pandudki Luuletaja .
Et moded olid kui "stalinistid" (pole inimest pole probleemi) siis (mitte täna enam) sai saatuslikuks teemale "Roos" kui selle peale kaebas "joodiku kuulsusega " Anja-manja (seda selgitasid mulle teised "saatuse kaaslased")kes ise käis sõimamas kõiki ja ka luuletajat "kiilaspäiseks ätiks" . Roos kui oli saavutanud ca 80 tuhat vaatamist ...kustutati .Igal kuul lisandus teemale 10 tuhat vaatamist .

seega viimaks otesene vastus küsimusele :"miks on olemas "saatmata kirjad" " .

PS - Paljudel veel on LAHTI MÕTESTAMATA MÕTTEID SÜDAMES JA HINGESKI ....mida saab mõtestada kui ..."Saatmata kirjad"...mis ongi seepärast saatmata (veel)
 
Raivo Kohalik 05. aprill 2016, kl 15.33
et paljud alapelkirja "Saatmata kirjad " üles ei leia
võib olla süüks seegi et ainsana suures loetelus (sinises) puudub see
 
ahaa 18. aprill 2016, kl 00.13
pikalt pole mõtet jahvatada, lühidalt - kõigest siin elus ei saagi aru, ehk ei peagi.
seega, milleks ka see teema?
 
phhhh 06. juuni 2016, kl 13.07
ahaale- ja milleks ntx teema Ilusalong? kui siin pole salongigi. Jagada virtuaalseid õpetusi, kuidas šablooni järgi kulme pähe joonistada?
 
naised on HULLUD 04. detsember 2016, kl 19.58
nagu Krieger laulis kunagi.
Katsun teemaalgtajale seda soga kokkuvõtvalt lahtiseletada nii, et on naiste asjad ja naiste tunded, mees on neis teisejärguline. Olgugi, et naine saatis kunagi oma mehe pikalt ja elab juba mõnda aega uue velloga, siis oma mõtetes ja tunnetes ta ikka tahab vello roigast enda rõngaslihase ümber tunda. Aga velts ei tea seda, sest kiri pole temani jõudnud, kuid naine loodab, et vello satub juhuslikult seda soga lugema ja heldib ning seostab kõike temaga. Naine aga plätrab seda soga siin edasi, kuna ta elab tohututes unistustes ja lootusesrikkas fantaasias ja see meeldib talle. Ühesõnaga naised on pigem suured unistajad, kui realistid ja see on peamine põhjus, miks me mehed neist aru ei saa..
 
mulle meeldib 19. aprill 2017, kl 14.54
Just vahva, inimene saab ennast väljendada.
 
vastus... 23. aprill 2017, kl 11.09
See ongi neile mõeldud,kes iialgi midagi kuhugi saata ei saa ,küll aga omi mõtteid kuhugi kõiksusesse õhata, kedagi kusagil süüdistada või lihtsalt kätt harjutada. Mõttetute mõtete mõttetusele mõeldes mõningad mõtted kirja panna.Selline koht.Said vastuse?
 
ilus:) 23. aprill 2017, kl 12.34
Kui kaks inimest on siin tutvunud, siis on siin hea saatmata kirju saata, pühendusi ja ilusaid armastuslaule. See on boonus lisaks meeldivale privaatsele tutvusele. Kui kaks inimest on siin tutvunud ja tutvus ebaõnnestunud, hakkavad nad vastastikku inetusi loopima. Mõlemad pühjused võivad olla selle alafoorumi mõtteks:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!