Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
(Iseendale) Saa ükskord aru..
 
m 27. mai 2014, kl 13.57
.. et kaugsuhted ei toimi!!
 
Iseendale 27. mai 2014, kl 14.03
toimivad, kui kumbki pool seda siiralt soovib!
 
m 27. mai 2014, kl 14.15
Ei toimi! See on üks lõputu ootamine, "aru saamine" ja iseloomu kasvatamine! Eneses tunnete tapmine.. Mille nimel? Et ükskord, siis kui..
 
Ai fõun. 27. mai 2014, kl 14.30
Ma ei viitsiks küll mingit tutti ülelahe või üle metsade oodata. Mis ikka minu käes, siis olgu ka silmapiiril. Punkt!
 
a 27. mai 2014, kl 15.24
ja misasi on üldse siin kunagi toiminud?
 
:) 27. mai 2014, kl 16.26
kaugsuhted toimivad! Ära pirtsuta! :D
 
njäääu 27. mai 2014, kl 22.15
sõnasta kaugsuhe :) kas kohtute kord kuus, nädalas või nt poole aasta jooksul on ju suur vahe
 
m 28. mai 2014, kl 09.43
no meid lahutab tegelikult AINULT 200 km aga kohtume on väga ebakorrapärane, vahest lausa mitu kuud ei õnnestu kokku saada! suhtleme küll telefoni teel aga see pole see. kokku saades võtab üksteisega kohanemine aega, lahkumised on emotsionaalsed. tülitseme, kui kokku saada pole võimalik. see on nii raske.
 
:) 28. mai 2014, kl 10.35
nojah, kellele sobib ninapidi koos olla ja kellele mitte! Ise ma hindan vabadust ja harmoonilistbsuhtumist, petma ei jookse kui muusa k6rval! :P
 
arvamus 28. mai 2014, kl 14.54
ega siin ongi kaks valikut- kas kolida kokku või lõpetada suhe. kaugsuhte eelduseks on see, et kohtutakse ikkagi regulaarselt mõistlike ajavahemike tagant. kord kuus korraks kokkusaamine hakkab juba võõrandumist tekitama. arusaadav, et lõpuks hakkab üks osapool järjest rohkem rahutuks muutuma ja "ei saa enam aru".

kas kokkukolimine pole mõeldav? mille taga asi õigupoolest seisab? milliseid samme on üks ja teine osapool selleks teinud, et kokku elama asuda?
 
m 29. mai 2014, kl 11.50
lõpetada ei taha kumbki, kohtumiste regulaarsust takistab töö, mõlemal. kokku kolida ka ei anna, hetkel. selleks peaks vähemalt üks osapool väga paljust loobuma. pole enam ka selles vanuses, kus julgeks päevapealt kõik sillad põletada ja uus lehekülg oma elus keerata. mõistus ütleb, et sellest ei saa asja aga kokku saades ei taha kumbki loobuda.

kaugsuhted ei toimi! see on lõputu lootus, ootus - piin...
 
arvamus 29. mai 2014, kl 12.59
kumbki pole nõus loobuma mittemillestki. nii te ei jõua kuskile. aga vaadake hoopis asja selle nurga alt, et koos minna hoopis täiesti uude kohta. tähtis on aru saada, mida soovitakse. kas soovitakse toimivat suhet või on siiski kõige tähtsam enda elu ja praegune töö.

ma soovitaks siiski asjad kainelt üle kaaluda. koos olles rääkida kõikidest võimalustest. kui mõlemad on kinni oma töös ja elukohas, siis nii jääbki. lõputud ootused ja lootused asenduvad pettumustega, (suhte)väsimusega. pole enam aru saada, kas on suhe või ei ole. pealegi- kuidas on lahendatud voodielu teema. kui mõlemad just külmad selles suhtes pole, on see piin igatepidi, kui kaaslast peaaegu mitte kunagi kohal pole.
 
Saadetud kiri 29. mai 2014, kl 13.09
Kui teineteist armastatakse, siis ei tulegi loobumine kõne alla. Kui kaua piinelda, sest see on piin. Voodis ei olegi kedagi peale iseenda! Ainus tee on usalduslik kokkuleplus. See on ju ometi võimalik. Oodata ja loota - valmistab lõpuks tõesti pettumuse...Iseenesest teatud raskused ei lahene, kui vaid teineteisele selgitades. Takistus võib olla näiteks pahaaimamatult pereliige, keda ei aja ju keset ööd tänavale ja kuum armulõõm armsamaga jääbki olemata...Aga need asjad on nii, et kuigi ise oled ilma, teisi ka ei taha ja nii võib tõesti ära surra.Palume lahendame need asjad!
 
m 29. mai 2014, kl 17.41
ma armastan teda ja tema mind. sellistel nõrkusehetkedel, nagu teisipäeval, ma olen valmis kõik kuradile saatma! ma loodan, et ühel päeval ma suudan seda teha, aga täna ei talu ma mõtet, et peaksin edasi elama ilma sinuta... ma ei oska.
 
arvamus 29. mai 2014, kl 18.51
tee siis midagi selleks! mida see naistelehte kirjutamine aitab. järelikult- kui kumbki pole järeleandmisteks valmis, ei tule sellest midagi. kaugenete vaid järjest.

või noh, ma ei tea, mõnele sobibki kaugsuhe, koos elades olete teineteisel kõri kallal ega kannatagi koos elada. kõik võimalik. proovige siis vähemalt kooselu ära. kasvõi sättige puhkuste ajad ühte ja elage koos see aeg. näete ära 4 nädala jooksul argipäevapoole ka.
 
Autorile 16. juuni 2014, kl 17.04
See kõik ongi saatanlikult raske, pole olemas head lahendust. Liiati, kui mõlemal on olemas oma mingi teine elu.
Ei taha ju kellelegi haiget teha, samas saab ka aru,et keegi peab haiget saama nii või naa. Kas on mõtet elada nii, et mõtled ühest, kuid elad teisega...? Ilmselt ka see pole õige lahend.
 
kaugsuhe 19. juuni 2014, kl 17.15
Minu mees jättis vana töö ja kolis minu juurde. Tööd on lihtsam siin ilmas leida kui armastust.
 
viimasele 20. juuni 2014, kl 09.21
Sul on siis olnud õnne, sest ka rahuldust pakkuva töö leidmine on siin ilmas kullakaevaja otsingutele sarnanev.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!