Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
alaareng
 
time 11. juuli 2016, kl 10.14
targem läheb eluga edasi!
 
entity 11. juuli 2016, kl 16.51
Selline inimene, keda soovid eemale peletada, ei käi siin lugemas, mida teised inimesed suhetest arvavad, sest ta on lihtsalt nii iseenda soovidele keskendunud....

Ta pigem mõtleb, kuidas teha teda mahajätnud inimesele järjest rohkem selgeks, et lahkuminek oli vale. Tema füüsilised vajadused on ju teatavasti maailma tähtsaim asi üldse.

Näiteks mõni selline vaatab ta oma eesmärgi nimel youtubest videosid pealkirjaga "How to contact your ex when they ignore you", "How to get your ex back by texting" jne

Ja kui ta on eelmisest äraütlemisest toibunud, saad varsti jälle uue sõnumi
 
time 11. juuli 2016, kl 22.51
Paraku, see tegelane on keskendunud muudmoodi! Miks valitakse selleks seljataga ussitamine! Süüdistamine ja kõik see halb!
Kohati on tüütu ja häiriv, kui kuuled, et teine sind jälle taga tõmbas!
Kasutegur 0! Põhjendatud pole kuidagi alatu käitumine. Arusaamatuks jääbki, kaua! Kui on otse ära öeldud, et kõik on läbi, siis nii peaks ka olema!
 
entity 11. juuli 2016, kl 23.56
Tema ego on haiget saanud. See on talle tähtsam kui viisakaks jäämine või väärikas taganemine. Ego muudab paljud inimesed pimedaks omaenda vigade suhtes; teiste vigu aga nähakse võimendatult.

Selline inimene kiusab ja torgib niikaua, kuni aeg on ta haavad parandanud, või kui leiab uue kaaslase/ohvri, ja ta tähelepanu läheb mujale.

Ta võib ka varem tagasi tõmbuda, kui saab miskitmoodi "kõrvetada" - kui ta näeb, et temapoolne ussitamine toob halbu tagajärgi ka talle endale.
 
time 12. juuli 2016, kl 01.00
Eks aeg näitab, ta võiks suts kiiremini teha seda! Võimalik, et olen ka ise kannatamatu. Samas.. tean, et mõni inimene võib nähvata ja vaid halba näha ka mitme aasta möödudes! Ego poolest tõesti, täiesti koera tasemele ei tohiks meist keegi laskuda.. samas inimesed võiks suts vähem end üle hinnata. Me kõik teeme vigu ja üks väike loll viga ei tohiks teha inimesest kohe halba.. inimest.. Millegipärast kardetakse neid vigu tunnistada ja lastakse samu vigu pidi edasi!
 
kime 12. juuli 2016, kl 18.01
Ära võta mineviku ebaõnnestumisi ja vigu kui tuleviku suunanäitajaid, võta seda kui osa targemaks saamise protsessist. Elu väärtuslikuim kogemus ei pea olema õnneliku lõpuga. Kui asjad lähevad raskeks, siis hinga sügavalt sisse ja tea, et kõige paremad asjad siin elus jõuavad sinuni siis, kui sa seda kõige vähem ootad. Liigu edasi ja kõik probleemid lahenevad iseenesest.
 
lime 12. juuli 2016, kl 19.25
to kime
Kas sinul või mõnel sinu tuttaval on tõesti sarnaseid kogemusi, et parimad asjad tulevad ellu siis, kui seda kõige vähem oodatakse? Kas sul on tõepoolest kunagi mõni probleem (kõigest edasi liikumisega) iseenesest lahenenud? Küsimused on siirad, mitte retoorilised, sest näiteks mina ei ole selliseid asju kogenud ning seetõttu on need minu jaoks pelgalt kenad lohutussõnad, mille järgi elu tegelikult ei toimi.
 
Entityle 12. juuli 2016, kl 20.30
kui su elutarkused on pärit you tubeest v.muust samasugusest august, siis jöuad kyll kaugele.Vöiks natuke oma ajusid kasutada (juhul kui need on olemas).
 
WÄUUU 13. juuli 2016, kl 08.26
Juba kell 6 hommikul käisid ihas oma mnni pakkumas, ja ennäe imet, keegi ei tahtnudki sulle tasuta salajaseks armukeseks hakata?!? Kes oleks osanud arvata?!?!?
 
vaim 13. juuli 2016, kl 10.25
kas ego sai kõva laksu, kui ära öeldi? meestel on see vist väga valus kogemus?
isegi kogenud sellise mehega suhtlemist. küll oli pika vihaga.. lõpuks arvas, et maksis kätte äraütlemise eest, kui minu nähes uuega tutvus, kes natuke kohtlasem saak.. liigub siin ilmas ka igasuguseid.
 
viuviu 15. juuli 2016, kl 23.56
Pole oige porgus sa mottetu tobras. mottetute teemade vorpimise asemel mine parem noori jarele sa vardjast kontsmees. jalk valetav peni raisk
et sa porgus poleksid sonnik raisk
jalk elajas raisk
 
entity 21. juuli 2016, kl 23.12
Vastuseks postitusele: Entityle 12. juuli 2016, kl 20.30

Tsiteerin: "kui su elutarkused on pärit you tubeest v.muust samasugusest august, siis jöuad kyll kaugele.Vöiks natuke oma ajusid kasutada (juhul kui need on olemas)."

--
Sina kohe tead, et minu elutarkused on pärit youtubest jne. Wow, tõeline selgeltnägija... Või siis mitte.
Teemaalgataja poolt kirjeldatud meesisik, kes ei jäta teda rahule (kuigi juba võiks), tuletas mulle meelde üht inimest, keda kunagi tundsin. Ta ei saa ühestki lõhkiläinud suhtest üle ja kotib viimast eksi niikaua, kuni pole kedagi uut leidnud. Peale seda, kui ta viimane kord maha jäeti, veedab ta aega youtube videosid vaadates, mille ühiseks nimetajaks on teema "kuidas oma eks tagasi saada". Kuna ta aeg-ajalt kiikab ka minu youtube kontot (mina väldin teda juba varasemast ajast), siis olen tähele pannud, et youtube soovitab mulle hulgaliselt tema lemmiklugusid (mida ma vanast ajast tean) ja lisaks sellele kõikvõimalikke eksi tagasimeelitamise videosid.
Mina neid ex-girlfriendi tagasivõitmise videosid vaadanud ei ole (pole nagu põhjustki), kuid tähelepanu tõmbasid need küll, sest ma tean, et ta juba kuude kaupa võimleb meeleheitlikult, et see tütarlaps tagasi saada. Ta ei taipa, et see tütarlaps on temast oluliselt kõrgema IQ-ga, ning nägi ära, et sellest mehest talle väärilist kaaslast ei ole. Seal ei ole tegelikult enam midagi parandada...
--
Ja loodan, et ise oled oma mürgise ja lahmiva egoismiga elus kohe eriti kaugele jõudnud :D
 
eelmisele 22. juuli 2016, kl 01.26
Tunned meest ja tunned tütarlast.Maailm on imeliselt väike,kui sa just kõrge IQ tütarlaps ise ei ole.
 
entity 22. juuli 2016, kl 02.29
Paraku ei ole ma see tütarlaps.

Tütarlast isiklikult ei tunne, kuid olen kuulnud ühiselt tuttavalt, et tema akadeemiline võimekus on olnud hea. Lisaks on kohe näha, et tal on arukas pilk. Seetõttu pole kuigi keeruline teha järeldusi tema intelligentsuse kohta.

Neiu tahab elus midagi saavutada, aga mehe põhieesmärk on (juba ammusest ajast) olnud leida püsisuhe, oma kaaslase külge klammerduda ja teda kontrollida, ja niiviisi vaikselt läbi elu tiksuda...

Ning ta imestab, miks see kunagi ja kellegagi ei toimi.
Ta süüdistab naisi, kes temaga suhte katkestasid, kurja saatust, needusi jms endast mittesõltuvaid põhjuseid...

Kurblik lugu tegelikult.
 
time 22. juuli 2016, kl 14.54
Päevast! Tegu on siiski naisisikuga! Hetkeseisuga tundub olukord rahulik!
Muidu on tegu täiesti lolli inimesega, sest minu kohaloleku puudumisel saavad minu eest minu naistuttavad ja kaaslane! Inimene ajab oma õigusi taga ka siis, kui end täielikult juba süüdi oled teinud ja oma vigu tunnistanud. Seda juba aastaid, üks ja sama vana suhteämber! Ta vihkab ja elab ajaloos, tekitades sellega endale kahju ja korrates oma vigu. Arvates, et kuidagi see kahjustaks mind, aga ei, kolmas aasta vähemalt juba mitte. Miks ta ei võiks kinni jääda mõnda teiste inimesse, või ehk on neid juba mitu, sest kõik eksmehed olid tal ju halvimad ja tema hea, tark, ilus, kes imekombel taas kuhugi lõksu langes! Siin on ikka ego mängus ja kahjuks tundub see tal väga kõrge!
 
pain 22. juuli 2016, kl 15.21
mida sinu naistuttavad ja kaaslane saavad? mida sa sellele naisisikule tegid, et juba kolmas aasta läheb ja ikka rahu ei saa? midagi on siin valesti. kas oled eluheidik ise ja aru ei saa oma vigadest ning ajad neid teiste kaela või oled ise suure egolaksu kusagil saanud ja midagi väga halba sellele naisisikule teinud. mida sa talle tegid? niisama ei muudtu keegi selliseks aastaid ussitajaks.
 
time 22. juuli 2016, kl 15.40
Ei teinud küll midagi halba, tavaline suhteämber! Seega ei tasu mind milleski süüdistada, omad vitsad saanud aastaid tagasi juba, mis puudutab seda olukorda! Ego pole kindlasti suur, sest suhtlen oma eelmiste kaaslastega ja häda pole midagi!
Minuarvates ei muutu samuti keegi niisama, vaid ise pead end muutma!
 
pain 22. juuli 2016, kl 17.37
tavaline suhteämber? kui kirjutad, et naistuttavad ja kaaslane, siis oled sa ise üks suur suhteämber. näen siin vaid ühe eluheidikust elumehe staatust ihaldava hädaldamist. suhtled oma eelmiste kaaslastega? palju sul neid korraga on? oled näinud naist, normaalset naist, kellele meeldib mitmenaisepidajast mees?
tegu paistab olevat tõesti alaarenenuga. sel juhul pole tõesti milleski sind süüdistada.
 
time 22. juuli 2016, kl 18.07
Muidugi, kui selgub, et teemaalgataja on mees, muutub kõik! Teemaalgataja on eluheidik ja kõike halba eksole! Järjekordne foorumikasutaja kujutab ette, et see on just tema eksmees jne! Lollina peaksite end tundma, kui asjad nii!

Selge see, et osad inimesed ei suuda peale suhte lõppu normaalselt suhelda, isegi ei tereta tänaval. Pigem vaadatakse altkulmu. Pole kahjuks selline inimene, kes pikka viha peab! Mitme pidaja kindlasti pole, sest sõpradega ei seksita ja kõik muu juurde kuuluv! Minu naistuttavad on enamjaolt kõik suhtes! Olen vaid ühe pidaja ja tahaksime oma elu rahulikult elada! Seda takistab üks uss, kes ei anna endale aru, mida ta teeb! Ta oleks justkui minust endale kinnisidee loonud või midagi sarnast ja ta ei saa üle. Muidu oleks ammu vaikus. Täpselt nagu üks kibestunud interneti kommentaator kes ei suuda lõpetada, ta lihtsalt ei oska teisiti elada, alati on tal õigus, kujutab endale ette jne!

Hetkel on küll rahulik, loodetavasti ei pea me enam kuulma temast, tema süüdistustest!
 
pain 22. juuli 2016, kl 18.24
ära sõima siin. siin juhindutakse kirjutatust. mis vahet sel on, oled mees või naine. suhetes oled sa alaarenenud. kui tegu nooremapoolsega, siis on arusaadav, et suhetega jamad ja suhteämbrid kerged tulema. vanem kui 30 aastane peaks juba teadma, kellega suhtleb ja kellega mitte. kui sul on oma kaaslane olemas, miks sa selle naisisikuga üldse mingit tegemist teed või oled teinud? midagi oled sa sellist teinud, mis sellele isikule on halba teinud. ussiks ei muutu keegi niisama. suhtes on kaks poolt ja oled ise see suurem ussitaja olnud võibolla? juba see, et sellest siin kirjutad, näitab et ise ussitad. mis ta sulle teeb, et sa sellest üle ei saa? milles ta sind süüdistab? seda tahaks küll teada, mida arvab üks ussitajast mees.
 
LinnaNeiu 22. juuli 2016, kl 18.46
Kahjuks on olemas seebikate mõõtu inimesi, ka mehi loomulikult! Elavadki teiste elu ja ussitavad, kättemaks on nende arust õiglane lahendus! Piiratud vaadetega ja mõtlemisega olevused! Ainuke lahendus teil vist ongi, et ta leiab uue inimese, kelle kulul end rahuldada! Senik külma närvi! :)
 
LinnaNeiu 22. juuli 2016, kl 18.49
to pain

Soovitan teil oma teksti lugeda ja peegli pilk heita! Miks olete endale sellest teemast teinud probleemi ja miks on vajadus teada üksikasju niigi selgest ja lihtsast asjast!!! ;)
 
pain 22. juuli 2016, kl 18.56
ei imestagi, kui see mees ise ussitab. kirjutab, et tal palju naistuttavad, kaaslane lisaks. sellistel polegi õigeid sõpru meeste seas, kogu elu keerleb naiste ümber. võib vaid ette kujutada, millist ussitamist ta sõprus ja sõbrad täis on. õigel mehel on oma sõbrad, sõprus naistega näitab, et meeste seas on ta alaarenenud tossike.
 
pain 22. juuli 2016, kl 18.58
LinnaNeiu, sina oleks üks tore sõbranna sellisele ussitajast mehele.
 
time 22. juuli 2016, kl 19.21
Täpselt LinnaNeiu, eks aeg näitab!

Pain tundub, et ei oska kaugemale vaadata, kui paar rida kusagil foorumis! Mul on väga lahedaid meestuttavaid ja nad kindlasti pole tossikesed!

Kui ise ei oska omasoolistega suhelda või vastasugupoolega sõprus ei toimi, ei tasu ka suvalist teemat reostada oma piiratud oskuste ja vaadetega!

Seega ära tule kohe eluheidikuks sõimama, kui sul asjadest aimugi pole! Ürita ikka elada ise, mitte läbi interneti kuidagi juhtida teisi kuldse elu peale, mis tegelikkuses tundub vaid teie enda võimete kohaselt hea ja õige! Samuti ei tasu ettekujutada foorumis endale asju. See on kõik natukene lihtsameelne tundub, et nüüd kohe peab olema nii või naa,
ei,
asi on nii nagu kirjutasin!


Eks piilun veel siia kunagi, või siis mitte!
 
pain 22. juuli 2016, kl 19.44
enne veel kahtlesin, aga nüüd olen ma täitsa kindel, et tegu on ussitajast mehega või meheks end maskeerinud naisega.
 
painile kys 22. juuli 2016, kl 19.56
Kuidas löpetada suhe kui teine ei taha sellest aru saada? Minevikus ei maksa kaevata. Kuidas edasi?
 
vaim 22. juuli 2016, kl 19.58
väga tuttav teema.. see kirjutaja meentutab mulle üht, kes oli ka ussitav mees. lahti sellisest on väga raske saada.
 
vaim 22. juuli 2016, kl 20.14
Entity on väga hästi kirjeldanud ussitavat meest..
 
laim 22. juuli 2016, kl 21.19
Entity ise ongi ussi käest nóelata saand mutt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!