Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
kustutatud
 
IFF24 22. juuli 2014, kl 00.32
Minule jääb siis samuti halb arvamus ja pean seda vaid mänguks, kuidas sa võisid`? Vahet pole, igatahes lahkun siit ja sealt ning igaltpoolt, mina üksi enam tõestada ja lahendada ei jõua, oled süüdi ja oledki oma keerutamises mis salvas mu usaldust kõige valusamal perioodil, kuidas inimesel ei tule sõnad suust kui aeg on õige? Sinu uhkus hävitas kõik ja halb ning paha vili on vaid survestamise saadus.. mina pidasin sind alati meeles.. Hetkel on elu hea ja ma ei lase enam kunagi kellelgi niimodi liiga teha nagu sina mulle! Oleks kasvõi midagi sul väita, peale peitusemängu mind süüdistades, aga ei.. ma ei olnud ju koguaeg paha, kuid.. nagu näha on halba kergem mainida kui head, sedagi tagant järgi, oh nõrkust uhkust küll, palju olen end süüdistanud ja vabandanud, madalale laskudes, sinu EGO toites kogu selle aja, mis oli nii vale! Ning mina olen HAIGE! Aga palun, lahendades, kuulates ka sinu probleeme alguses ja neid nüüd üle vaadates näen nii mõndagi. Pealegi, minu teemadest on saanud hoolivad sõbrad, va sina muidugi, sest kompleks ja pimestatus, et oled nii süütu, hävitavad kõik! Siiski soovin sulle kõike head, sest ma pole lülitiga, et nüüd jumaldada, või maapõhja sõkkuda.. hetkel on rohkem ükskõik ja võtan musta tooni! Palun! Väärtustasin taas üle!
 
laia silmaringiga ja aus 22. juuli 2014, kl 00.52
Ilmselgelt lahendad sa kõiki oma probleemi sarnaselt siinsetega. KUSTUTADES. Reaalis ignoreerid. Väldid probleemi mis on sinus, sellist käitumist nimetades kuldseks keskteeks. Kriitika mida tembeldad norimiseks. Mõistmist pidades heakskiiduks.


Et nii kiirelt meelest ära ei läheks, sobib ka KUSTUATUD teema minu viimane postitus siiagi:

Nii südantlõhestavalt märterlik itk ei saa ju ometi kaastunnet tekitamata jätta. Kuid siiski, Miks ma ometi kaasa ei tunne? Ehk üks hea näide on siin, mida iff küll enda nime alt ei ole kirjutanud.

see halvim tegelane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sellep. Loobusin, et tunded ei tahtnud tookord kus
> tuda, samuti tekkis probleeme, kuna poldud adekvaa
> tne, kas oli lihtsalt arusaamatused, paistab, et m
> itte! Oleme sellised tegelased, kes on vägagi vaba
> d hinged ja laia silmaringiga, seda enam.. Siinsed
> vastajad on pigem must-valged ja mind suurt siins
> ed arvamused ei huvitagi.. Need on pinnapealsed ja
> suruvalt halvustavad, mis näitab just elamist kät
> temaksus ja vaenus! :)

kus iff väidab et on laia silmaringiga, ometi mainib witchy Facebooke kommuunides laimu, ilmselt isegi politsei ukse taga oleks sulaselge laimu tulemus ning ingellik iff on taas ketseriks tembeldatud. Loomulikult alusetult. Sest ainult kuldseid keskteid valiv vaba hing otsib kõigest vastuseid.. loomulikult teistelt.. aastaid. Miks? Ehk on tõesti põhjus haiguses, mis ei lase ühiskonnanormide kohaselt täisväärtuslikult elada ja teisi inimhingi(antud foorum samuti baseerub inimhingedel) tüütamata kordagi küsimust iseendale esitada: "Mida ma valesti teen?" Ning leida vastus, silmaring ju ometi nii lai. Nüüd iff mine horoskoopidesse ja tee omale peegeldamine selgeks. Lihtne rahvatarkus ütleb, et see mida teeb koer külale teeb ka küla koerale- see on peegeldamine, muide.
Link http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?21,12912641,page=1

Teadlikum lugeja sai ilmselt aru, et minu poolt välja toodud Paul Holbachi väide ühiskonna õigusest kurjategijat karistada on üks toimivatest ühiskonna alustaladest/normidest mille alusel me käitumine. Keegi kedagi ei tembelda, selle jätame ikkagi vastavate ametnike otsustada läbi kohtuotsuse, kui peaks vajadus tekkima...

sest lausun hingi päästva võlusõna:"KAO!"

witchy Kirjutas:
>Iffi puhul tean ka seda, et ta võib norida küsim
> usi, kuid seda ahistamiseks pidada ei saa, ütle va
> stus otse ja ta kaob!
 
wifi 22. juuli 2014, kl 01.10
iff julgeb veel ülbusega küsida :''ise norid siin, aga miks?'',samas ise nartsissistlik kloun teebki plõksiva teema, eitades, kui patoloogiline valetaja, kuigi siin foorumlaste katseklaasis on hull juba piisavalt end näidanud. ja, kui ovatsiooni ei tule, vaid aus konstruktiivne kriitika, siis käib iffil ikka ja alati kaasas kaastunde nurumine ja ohvrimentaliteet. otsides ja tõestades.
jaa, iff skisofreeniliselt oma maailmas elab, kes alguses vaikselt ja vagalt, hiljem agressiivselt ja suure lärmiga oma õigust tõestab, aga tema tunne, mõte, sõna, tegu ja teo tagajärg ei klapi omavahel mitte kuidagi kokku. iffi hingeline väsimus on süütunnete väsimus. See on vaevav väsimus, mis ei anna rahu isegi öösel.
dogmade küüsis elav primitiivne iff ju laseb vaenlasel vere välja, et omadele iseenda paremust> tõestada. omad võibolla usuvadki ja peavad teda isegi kangelaseks(irw). võõraste arvates on ta, siiski kurjategija, terrorist, maniakk.
 
kuulge 22. juuli 2014, kl 10.14
te olete ikka ise haiged kiusujuurikad siin!
 
wifile 22. juuli 2014, kl 10.17
kui ta nii haige on, miks ta pole haiglas? Miks inimesed tema ümber teda haigeks ei pea? See on ikka sinu enda haigus mida toodad siia suutes mitte lahti lasta! Sinu tekstist loeb välja segadust!
 
veel 22. juuli 2014, kl 10.20
sa oled ise pimestatud ja ei oska midagi muud teha kui teda süüdistada! Oled sa ise ilusti käitunud?
 
otsene küsimus 22. juuli 2014, kl 11.16
mida te taotlete siin?
 
minu meelest 22. juuli 2014, kl 11.58
pada sõimab katelt, selline mulje jääb. ajuti on tõesti tundmus, et iff ei ole päris adekvaatne, aga need, kes talle seda nui neljaks püüavad selgeks teha, pole kuigi palju paremad. siin ju ruumi jätkub, las iff räägib iseendaga kui tahab.
 
need siin 22. juuli 2014, kl 12.09
süüdistavad teda, et tal on häired ja vastati, on jah, ikka lasevad edasi! Arvan samuti, paremad pole, saab palju ka nende kohta väita!
 
wifi 22. juuli 2014, kl 18.39
jaa, iff on see puhas ja süütu neitsi Maarja. irw
päris huvitav vaatepilt, kus aus ja otsekohene väljaütlemine, on süüdisamine. inimese äärmuslik käitumine, ei jää märkamata.
hale mees iff, oma sõnade eest vastutada ei julge ja sellepärast tegigi uue teema.
iff on nagu umbrohi.
 
wifile 22. juuli 2014, kl 19.11
sa oled rumal! Ainult süüdistad, ei midagi muud!
 
umbrohi? 22. juuli 2014, kl 20.41
see on järelikult ikka sinu enda probleem!
 
pealegi 22. juuli 2014, kl 20.45
mis vastustust tahad haigelt ja lollilt? Sinu soovid on ebaloogilised ja viha tugineb vaid sinu enda vaadetel, mis on haiglaselt murdumatud ja maniakaalselt survestavad! Kes siin tegelikult haige on?
 
laia silmaringiga ja aus 22. juuli 2014, kl 23.48
Neile kes siin iffi kaitsevad võiksid aru saada, et ega siinse põhjal polegi võimalik põhjapanevaid järeldusi teha ega adekvaatselt hinnata. Kriitika just siin on sellepärast, et antud koht on tema jaoks enesekeskne monoteater kust valedega oma teguviisile ning egoistlikele maailmavaadetele õigustust leiab, et siis reaalis taas "fööniksina" tuhast tõustes inimhingi lämmatama hakata. Kriitika eesmärk siin on inimene mõtlema panna. Siinsele alternatiivsed variandid on samuti kaalumisel ning sammud võetud sest kui mõtlema ei hakata on ka nende jaoks kes haige ja loll ning vastutada ei suuda vastavad institutsioonid loodud kus probleemile lahenduse saab.
Sest sinu valideerimise vajadus muutub maniakaalseks ahistamiseks sest eeldad egoistlikult, et püüd mõista on sinu teguviisi heakskiit, viisakus sõprus ning sõprus armastus. Süüvi enam endasse. Ning tuleta meelde mida oled siin foorumis kõrvataha pannud, kui oled muidugi. Ning mis peamine, hinda oma käitumist adekvaatselt ja igal sammul. http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,12735279,12735731#msg-12735731 Mina olen selles teemas "autor" ning iff on "hiireke"

Sinu praegune käitumine sarnaneb järgmisele primitiivselt näitlikule dialoogile:
Iff viskab kiviga võõra maja aknaklaasi katki.
Onu tuleb välja ning kurjustab poisiga (iffi'ga)
Onu:"poiss, ära tee nii"
Iff:"Miks?"
onu:"sest nüüd ma pean uue klaasi ostma, tuba läheb külmaks, pean rohkem raha teenima, et klaas osta"
Iff:"Miks?"
Onu:"sest tuba läheb külmaks ja ei taha haigeks jääda, samuti tolm ja mustus tuleb tuppa ning igapäev koristada ei soovi, kuid päikse valgust soovin nautida"
Iff:"miks?" võtab maast kivi ning viskab järgmise aknaklaasi katki.
 
oot oot 23. juuli 2014, kl 00.52
sa lai silmaring ise kirjutasid midagi muud eelmises teemas, ära ürita end puhtaks pesta siin!
 
laia silmaringiga ja aus 23. juuli 2014, kl 01.02
Ma ei ole oma seisukohti muutnud.
 
ära aja tagasi 23. juuli 2014, kl 01.20
kirjutasid haiglaselt, just foorumile toetudes, et kuul pähe vaid aitaks!
 
wifi 23. juuli 2014, kl 02.07
minu sõna oli: halastuslask; mitte kuul pähe. tuletan meelde, järjekordselt, nagu alati. iffi enda sõnad olid: kuul pähe.
 
laia silmaringiga ja aus 23. juuli 2014, kl 02.15
Issand, sa ei mürista, kuigi näed - mida ongi sellise pehmelt öeldes provokatiivse ja pimeda silmakirjalikkuse peale muud öelda.
Foorum on osa suuremast pildist, toetun enam faktidele väljaspool foorumi. Teema kustutamine ei anna alust hilisemaks agitatsiooniks (kui "ära aja tagasi" on IFF) ning seda enam tüli tühjast tõstmiseks ja puuduliku mälu testimiseks kui midagi tarka lisada pole tõendite nappuses (kui "ära aja tagasi" on kõrvaline foorumi külastaja).
 
wifi 23. juuli 2014, kl 02.15
hetkel, ei oskagi midagi tarka selle peale õelda, kui et: Issand, sa näed ja ei mürista.
 
wifi 23. juuli 2014, kl 02.23
:D sellise variandi peaks kohe ära raamima. prt sc :P
 
wifile 23. juuli 2014, kl 05.43
sinul on küll mingi isiklik vaen vist? Ehk selgitad?
 
wifi 23. juuli 2014, kl 12.43
kordan:
päris huvitav vaatepilt, kus aus ja otsekohene väljaütlemine, on süüdisamine. inimese äärmuslik käitumine, ei jää märkamata.
laia silmaringiga ja aus postitaja väljatoodud dialoog, on küll lühike ja tabav hea näide.
 
just 23. juuli 2014, kl 15.53
teise pealt maha tegemine ei rahulda! Miks wifi arvates on halastuslask ainuke väljapääs?
 
wifi 23. juuli 2014, kl 16.36
iff, ära mängi lolli, kui juba seda niigi seda oled. ei oleks pidanud teemat ära kustutama, kui järelpärimisi tekkis.



just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teise pealt maha tegemine ei rahulda! Miks wifi ar
> vates on halastuslask ainuke väljapääs?
 
wifi 23. juuli 2014, kl 16.45
ei ole mina ainuke. kuna sa siin pidevalt plõksid ja siis halad, ning järjekordselt sama ringiga sa siin pikka-pikka aega sama rada lased, siis otsustasin samuti sõna võtta ja oma ausa arvamuse lisada. näha, kas sa ka mõistlikku juttu oled suuteline aduma ja üldse selleks võimeline. siiani näib, et ei ole. sa oled enese pimestamise kujutlustesse langenud ega soovigi reaalsust tajuda, ei mõista, vaid eladki omas mullis. sa näed ja pidevalt korrutad, märksõnadeks: viha, vihkamine, kättemaks, maha tegema, halvasti mõtleb minust, masendus, vaen, halb ja halb. tea, et see ei ole normaalse inimese mõttemaailm ega ka n-ö erilise, vaid haige inimese, kellel on psühholoogiliselt häiritud ja ebaselge inimese enda mina-pilt. see ei pane suurt imestama, miks sinust eemale hoitakse. oled näidanud siin piisavalt, et sa enda enesekeskses mullis, oma käitumist ei suuda analüüsida ja mõtlemis-ja väljendusoskuses esineb suuri puudujääke. tegelikkuses tulebki sellistest eemale hoida, sest nagu siin näha, ei suuda sa mitte millestki aru saada, suutmata seoseid leida, mis teistel öelda on. sa lihtsalt ei mõtle. sinu jaoks inimesed, kellesse sa armusid, muutuvad kinnisideeks, millest lahti ei saa, kuna inimene pole sinu jaoks nii kättesaadav, kui sina tema jaoks. kui sa arvad, et distantsi hoidmine on nõrk, siis eksid. mõistlik ja tasakaalukas inimene hoiabki eemale ebameeldivatest inimestest, kes otsivad konflikte, provotseerivad, muutuvad väga tüütuteks. ja mõistusega inimene ei peagi selgitusi andma, kui üks arutu inimene aru saada ei soovi ja oma peaga mõelda lihtsalt ei suuda. ei suuda oma käitumist analüüsida, lahti mõtestada ja üldse puudub enesekriitika. ju on siis see ebaküpse rumala inimese ebaadekvaatne kõrge enesehinnang, mis nagu näha, on otsekui segu hirmudest, süütundest, häbist ja solvumisest, mida inimene sageli isegi ei teadvusta endale. rumal küll rumaluseks, aga haiglaseks läheb juba sealtmaalt, kui mõistlik inimene astub kõrvale ja teine ajab oma olematuid õigusi taga, endale aruandmata, et võiks prevaleerida oma terve mõistus. kui pole, siis otsida abi, sest siin sinu lõputu haiglane ''tühjendmine'', ei ole normaalse inimese sisu.

postitajal on õigus.>
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks endast kõva häälega räägid?Sinu elu ei huvita
> ammu enam kedagi.Kui oled kõik kaotanud siis ära
> tooda siin s...tta juttu teistest(aasta 12).Küll t
> õe maha salgamine võtab ikka kaua aega.Hale-kas ol
> ed ja jääd.
> Vabandust!
 
IFF24 23. juuli 2014, kl 20.29
Ja see häirib sind? Nagu sa ju tuled ise minu teemase lugema! Pealegi, kui kasutada sõnu, nagu haige, halastuslask, plõksimine, oksendamiseni jne.. valgub see minu sulgedelt maha! Pealegi nagu eelmises teemas üteldi, et on jah häired, et no mida sa siis tahad? Ühe jalaga inimene peab kaerajaani tantsima? Sinu vaated põhinevad vaid foorumil, seega, võin ma samuti kirjutada lõpmatuseni, et milleks kurjustada jne.. teadmata, kuidas oskate veel käituda, kirjutada, pole minu mure siiski!
 
IFF24 23. juuli 2014, kl 20.42
To laia silmaringiga ja aus

lmselgelt lahendad sa kõiki oma probleemi sarnaselt siinsetega. KUSTUTADES. Reaalis ignoreerid. Väldid probleemi mis on sinus, sellist käitumist nimetades kuldseks keskteeks. Kriitika mida tembeldad norimiseks. Mõistmist pidades heakskiiduks.

Kustutasin ikka sellep. et suruti mind masendusemulli tagasi.. Reaalis ei ignoreeri midagi, kõik on paberil selgelt kirjas ja arsti läin kontrollis ikka.. vahepeal olin ka ravi all, sest hinge elu läks täiesti puruks! Mis teha, ikka juhtub.. oemh, ma pärast kriban rohkem, hetkel pole aega, just jäi silma, et ma analüüsiksin oma tegusid jne.. ma teen seda ja hetkel pole aega kirjutada, et ma pärast uurin linki ja loen üle veel mis kirjutasid! :)
 
wifi 26. juuli 2014, kl 09.40
iff sinu memuaarid.
__________________________-
sinu retsidiivne mõtlemine ei pane imestama ega üllata enam. kui ei teadnud, siis sinu käitumine on ahistamine, mis on üks kuritarvitamise vorme. Tead, mis kuritarvitamine? Ei, aga ma selgitan. Kuritarvitus on igasugune käitumine või käitumismudel, mida kasutatakse teise inimese (inimeste) sundimiseks, tema üle võimutsemiseks.
IFF24
04. aprill 2012, kl 01.27
Registreerus: 2 aastat tagasi
Postitusi: 3,829
mõtle korrakski.. etäkki.. sööks make up'i, siis saad kunagi ka seestpoolt ilusaks.. :D

Ja jah.. nali naljax.. aga ma arvan, et siit oleks õppida nii mõnelgi. Minuga juhtus nii.

No tegelikult, mis te naised teeksite, kui keegi armub ära, suhtlete muidu hästi inimesega, vahetate numbreid, msn, tore, heasüdamlik jne, Väga hea läbisaamine. no haiget ei taha teha, eks ju.. samas, mida rohkem viivitad korvi andmisega (minu puhul ta teadis tunnetest), no seda valusam teisel.. okei, ma sain temast aru siis ja ta näitas ka välja tookord, et ikka sõbrad edasi. Muidugi me õpime, et ega kõik ei suudagi kohe bitchilikult ütelda, et "no fuckn way baby" - sa isegi ei meeldi mulle ja mis ta veel tookord ette ladus. Olgu, sai ka räägitud, et ehk saan ta sõbrannaga jutule, ma muidugi ütlesin, et jah ja ma kindlasti prooviks.. mille nii? kui samas ma olin just natuke aega tagasi inimesele väitnud, et armastan teda väga.. lihtne.. ma lihtsalt, ma nagu juba eelnevalt natuke andsin mõista, et saan haiget väga kergesti ja oli ka vist üks konflikt, mille andeks sain, ma ütlesin jah, ma oleksin tänulik.. just selle pärast,

et mitte talle haiget teha,

näidata, et küll, ma üle saan. Üritasin siis hakata oma tohutut armastust alla suruma, see ei käi ruttu, kes on olnud armunud, õigeid tundeid tundnud, see teab. No ta astus siis ühe kuttiga suhtesse, nädal aega hiljem.. .......................................................................................................................................... fakn halb tunne meenutada kogu seda jura, ei, ma ei ela eilses, ma elan täna. Torgin alati nendes juhtunud asjades, muidu ma ei õpiks midagi.

Eks ikka teate ju, no ma tean teid naisi, kes poleks nooruses kuskil telefoni otsas nutnud, või sõimanud.. armastus ja valu lükkab seda tegema..

Minagi saatsin sõimava alatooniga kirja, muidugi ka, et sain vapse, ma ei tea, utoopiliselt haiget.. blokkisin ära igal pool, kustutasin sõbralistid, telefoni numbri.. Täismäng, täidates kui valus mul oli..
:S no fkn oli kah tegelikult. Muidugi mul oli natukese aja pärast süümekad. Ootasin vist pea aegu 2 kuud.
Ja facebooki, lisasin sõbraks ja kirjutasin vabanduse kah juurde. No võeti vastu, vaatasin, et ok, ootasin veel nädala ja siis kirjutasin sellise vabanduse-lisa nii öelda, et ok, sõbrad siis ja ma tropp jne..
Hakkas mingi vältimine pihta, fkn ma ei viitsi, paljud vist siin olijad teavad juba seda stooryt.. :/

ühesõnaga siis ikka lasin vahed sisse, et mitte peale käija, siis nagu murdusin taas, kirjutasin rattese, et tõesti tahaksid, ek keegi sulle nimodi teeks ,no sõnastus oli, et "kas tõesti tahad, et inimene keda armastad väga, ja oled nõus sõpradena edasi minema, teks sinuga nii??

vastus oli ikka väga hea-- SA OLED HAIGE

Ma ei suutnud välja mõelda, et mis juhtus, eks ma kirjutasin siis ikka oma "vahedega" (:D naer, minu rikutuse tase hetkel) kirjutasin oma "vahedega" edasi siis.. ja jäin vait, siukene pikkem hetk oli, kribasin, et kas sõbralikult suhelda on palju küsitud??

-eiole

No sallalaa ma ütlen nagu.. tõesti.. mida??
Läksin siis feiskarisse (facebook) ja chat lahti ja (muidugi hoidsin väikse vahe sisse jälle) - mul on to fkn loll mõtte, et käin peale, siis paraku, andke andeks kes ära tundis, ma olen lihtsalt vait vahel.. kuu aega järjest.. :D ääh.. nii pikalt ikka ei oleks.. aa okey. Et hakkasin suhtlema seal chatbox'is, kohe kribasin, et sa ikka näed mida ma kirjutan??

-see on esimene, kuhu sa saatsid need?

Murdsin klaviatuuri pooleks, vahtisin suu lahti toda teksti seal, üks silm tõmbles aint..

ütlesin, et siia samma kirjutasin, ta vastu siis, et noh, mida siis ka kirjutati? Ah, ma ütlesin, et mõttetu hala jne..

Siis ma teatsin, et ta ei saanud ka vabandusi kätte.. kirjutasin tollel hetkel olulisemaks pidava teksti ja vabanduse rattese talle ümber, noh, et anna andeks ja sõbrad jne, kõik, mis tookord kirjutasin.

Aga hui ma vastust sain, äkki see polnud sõbralik suhtlemine?? Keerasin jooma taas, mul isegi jäi kool tema pärast pooleli. Fakn kell neli roomasin koju tagasi ja kirjutasin kirja, sõimasin ho.oraks teda.. putka küll ju, eks? -menti lubati anda, kui vastan ja peksa anda, tema on ainukene ohver olnud loos, talunud mind pikka aega..(ma ei ole selgeltnägija, kas ta üldse ei õpi millestki?? Varasemast, nägi ju, mis alguses juhtus)

Mind hämmastab tema juures see, et armastusele saab külmalt ei ütelda, kuid sõprus, hellõu, seda peaks ju lihtsam olema ütelda.



Neid mehi tiirlebki ta ümber koguaeg, nah.. mul ka tiirleb naisi, vihjed käivad.. pidudel vahivad nagu hullud.. ja ma ei ole kellelegi neist haiget teinud, sest me räägime asjad selgeks.. mitte ei oota, et äkki probleemid haihtuvad õhku..

Ja kes kahest osapoolest on süüdi, kui üks armub.. mittekumbki ju. Mina tean seda.. tema vist mitte.
Midagi pole teha, kui keegi armastab, midagi pole teha kui keegi vastu ei armasta. Saadi ilusti läbi ja suheldi. Isegi ütles, et võin talle luuleusi saata..
Mul ei mahu pähe lihtsalt..

Ma olen 25 ja sellised inimesed on mu elust korduvalt läbi käinud, mis siis saab, kui järgmine inimene tõeliselt hoolib?? ... mõttepaus.. sest ma ei ole tropp, siis ta saab lihtsalt õnnelikuks. Hehee.. :D

Kuigi, temast.. kui näen teda tänava peal või kusagil, oi kurja, ma lihtsal.. vaatan, kuidas käitub:D. Maailm ei ole mustvalge, inimesed on erinevad ja neid ei saa muuta, igalühel on oma siseelu, tunded, soovid.


-IFF25-

“Don't walk in front of me; I may not follow. Don't walk behind me; I may not lead. Just walk beside me and be my friend.”
 
wifi 26. juuli 2014, kl 10.10
saa sina ise aru, et kuritarvitamine ja vägivald on kriminaalsed tegevused ja nende eest on ka vastav karistus. otsi endale parem professionaalset abi. mine arsti või psühhiaatri juurde või pöördu kriisiabi keskusesse. alkohol ja vaimse tervise probleemid jne. ei vabanda vägivaldset käitumist. ravi ennast terveks. mitte miski vabanda sinu käitumist süüdistades teist osapoolt nagu oleks ta sind selleks sundinud. see on vale! lõpeta ahistamine ja ravi ennast terveks!
sa siiani ei ole tahtnud näha, et oledki haige ja sinu käitumine on äärmiselt vale. sinu käitumine ei ole tegelikult naljaasi ning sellest liialt vähe räägitud. oluline ongi inimeste teadlikuse tõstmine ja ahistava käitumise taunimine.
_____________________________________________________
Aga hui ma vastust sain, äkki see polnud sõbralik suhtlemine?? Keerasin jooma taas, mul isegi jäi kool tema pärast pooleli. Fakn kell neli roomasin koju tagasi ja kirjutasin kirja, sõimasin ho.oraks teda.. putka küll ju, eks? -menti lubati anda, kui vastan ja peksa anda, tema on ainukene ohver olnud loos, talunud mind pikka aega..(ma ei ole selgeltnägija, kas ta üldse ei õpi millestki?? Varasemast, nägi ju, mis alguses juhtus)

Mind hämmastab tema juures see, et armastusele saab külmalt ei ütelda, kuid sõprus, hellõu, seda peaks ju lihtsam olema ütelda.
_____________________________________________________
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!