Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Ma jätsin sind täna maha.
 
to Jätsin 17. veebruar 2017, kl 15.23
Kas nüüd ongi kõik? Lõplikult?
 
Jätsin 17. veebruar 2017, kl 17.34
Jah, nüüd nuta ja näpi tilli. :(((((
 
tikker 17. veebruar 2017, kl 20.19
Jah. Nii on. Hüvasti! Pole põhjust end kahjustada kurbade mõtetega. Jääd mu viimaseks armastuseks! Sinu kaotus, sest ma olen äge igas mõttes!!
 
mina isi 17. veebruar 2017, kl 20.32
ennast kiitmast sa ei väsi.
 
kuku pikali tõesti 17. veebruar 2017, kl 21.00
Kas teie mehed olete lollid või maksab keegi mängimise eest? Meil on Ugala olemas, ehk kolite ära siit teatrisse. Piinlik on niigi....
Kas magavale kassile jookseb hiir suhu? Ei jookse? Lõpeta ulgumine ja hakka tööle!
 
kuu sa kägu kulda lindu 17. veebruar 2017, kl 21.28
viimasele:Sina ära loe asju, mis sulle piinlikud on. vaata õnne 13 ja Uku Palmi ja nuta patja.
 
Kuu paneb elu särama 17. veebruar 2017, kl 21.45
Ega ma pensionär ei ole, et vaatama peaks. Hetkel vaatan ikka enda vanuseid.
 
Sinule 17. september 2017, kl 16.34
https://www.youtube.com/watch?v=7UL77qdd07Q
 
viimasele 17. september 2017, kl 20.42
See lugu pole minu lemmik!
 
eelmisele 17. september 2017, kl 22.26
On mõni teema ka, kus sa ei inise ja jalus ei tolgenda?
 
Ole vait 17. september 2017, kl 22.51
Milline kaunis sõnavara sinul valitav? Kuidas töö nõnda palk!
 
Kas häbi ei ole endal 17. september 2017, kl 22.56
Vaata aga millega sa tegeled? Sinu loomingust võib juba seksi " õpiku " välja anda!
 
eelmisele 17. september 2017, kl 23.02
Sind on maha jäetud ja tagasi ei taha sind ükski mees! Mis sa segad siin armastajaid ja solgid teemasid?
 
Sinule 17. september 2017, kl 23.22
*minu lugu oli mõeldud meesisikule..:)
 
Tõde 17. september 2017, kl 23.22
Tead, Seewaldis ei räägita ka nii haiget juttu kui sina siin? Mina pole kunagi sulle kuulunud ega elanud, veel vähem ebameeldivas sõpruses olnud. Seega pole mind võimalik maha jätta. Sulle on ainult jäänud mälestus kättesaamatust armastusest. Sa rikud viimasegi hea valla nime ära? Seega vaata enne endasse ja ära tee teistele häbi oma käitumisega!
 
Teemaalgataja 15. veebruar 2018, kl 22.51
Kuna täna on nö aastapäev, ehk siis täpselt aasta tagasi sai see postitus siia pandud, siis mõtlesin kiigata uuesti.
Tuleb tunnistada, et kui sa loobud millegist, millegist kallist selle nimel, et tuleks muutus ja sa küsid taevastelt jõududelt midagi siis vastu, siis elgub, et antakse. Küll teatud "kaasavaraga", aga siiski. Kas sa siis seda antut ka kasutad või ei, on juba teine teema.
Aasta tagasi ma jätsin kalli inimese maha. Aga tuleb tunnistada, et ega südamest sa teda ikka välja ei viska, eriti kui tegu väga erilise inimesega. Ja pole vahet, kuhu elu või saatus selle inimese viib või kelle juurde ta jääb või läheb, sinu südames on tema joaks väike kambrike alati alles. Võibolla see muutub, kui mu ellu tuleb uus inimene, ei tea. Raske muidugi loota, et midagi nii erakordset enam tuleb, aga noh... elu on imelik. Teinekord ikka väga-väga imelik. Nii imelik, et sööd pea kõiki oma põhimõtteid, mis puutuvad naistesse, kuna .... see on lihtsalt TEMA. Ja tema nimel milleks iganes. Ma imestan siiani ja arvatavalt jäängi imestama. See oli imeline ühelt poolt ja põrgu teiselt poolt. Aga põles see asi eredalt. Aitäh talle selle eest. Ma hoolitsen su eest edasi ja ei lase sinuga midagi juhtuda. Sellised lood siis.
 
Teemaalgataja 15. veebruar 2018, kl 22.54
Ahjaa, see lugu ka, mis oli aasta tagasi taustaks. Hea lugu, eriti sõnad.
https://www.youtube.com/watch?v=byhco0aasms
youtube siis ja Perry Blake "If you dont want me"
 
Pistrik 16. veebruar 2018, kl 00.02
Kalleid inimesi ei jäeta maha.
 
Suletud uks 16. veebruar 2018, kl 19.04
Aeg toob ja aeg viib sinuni õige tee....Olgu selleks tema või keegi teine....Pole vaja imestada, et sinule saadeti midagi erilist ja ootad seda uuesti? 8 aastat sai hiljuti aga sina ikka värskelt armunud....See on väga ilus ja väärib meenutamist ka aastaid hiljem, nii lähedalt kui kaugelt!
 
teemaalgataja 18. veebruar 2018, kl 21.24
To: Pistrik.
Tegelikult jäeti enne mind, aga seda öelda ei juletud, ju siis kartes tagajärgi. Ise sai see kõigest toimuvast välja loetud. Aga mis seals ikka, oleme elule avatud ja ju siis on veel miskit-keskit ellu tulemas. Hetkel igav liiv ja tühi väli.
 
to jätsin 18. veebruar 2018, kl 22.45
Kus kandis sa elad ja kui vana oled?
 
teemaalgataja 19. veebruar 2018, kl 17.33
Lähimas tulevikus ei otsi ma kedagi. Ei mingis võtmes. Aeg tuleb, siis vaatab.
 
22:45 19. veebruar 2018, kl 21.52
Ega peagi otsima selles mõttes, aga vahel on hea kui on sõber või sõbranna, kes mõistab.
 
Pistrik 20. veebruar 2018, kl 18.06
Argpüks oli kui öelda ei julgenud. Sellised pole kallid inimesed, sellised tulebki maha jätta.
Kalleid tuleb hoida, armastada ja mitte kunagi maha jätta, ükskõik kui raske on.
user_363602 27. märts 2024, kl 23.01
user_363602 27. märts 2024, kl 23.13
See on tegelikult huvitav, kuidas elu saadab ette inimese ja samas võtab inimese. Moel või teisel. Või siis on vanajumalal pikk paan, kui poliitiliselt väljenduda. Elu on üks ja ainuke. Ja on sinu valik, kas sa tuksud selle mugavalt kuiva vi...ga lõpuni või elad kirkalt ja öösiti karjudes. Sest need naised, kes öösiti ei karju, karjuvad päeval. Ahjaa, raha... Raha pole kunagi kedagi öösel karjuma pannud. Aga eks see ole valikute küsimus. Teemaalgatajast saan ma väga hästi aru. Isegi liiga hästi....:) Ka mina oleks võinud teda panna karjuma sügava vanaduseni, aga ta loobus. No mis seal ikka. Karjub siis keegi teine. Kuigi osa mu südamest jääb alatiseks teda taga nutma. Ja ega ma ei teagi, kas saan temast lõplikult üle.
user_363602 28. märts 2024, kl 01.34
Ja laul ise muidugi mega. Otse kümnesse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!