Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Kiri, mis ei jõua kunagi sinuni
 
Tähepilv 23. veebruar 2018, kl 20.12
Ma tean, et olid minusse armunud kooliajal. Mina sinusse ka. Sa olid vaikne, ebakindel ja arg, kuid kogusid julguse kokku ja võtsid mu lõpuks ikka tantsima. Sõbrapäeval sain ma sinult alati kaardi. Ma mäletan neid sinu nähtamatuid žeste, mis kõnelesid rohkem kui tuhat sõna. Ma tean, et sinust käis pettumuse jõnks läbi kui kuulsid, et ma abiellusin. Meist ei saanud kunagi paari, sest sa jäid oma ebakindluses eemale. Ega mina parematki osanud teha. Käisin teistega.
Vahepeal on aastad möödunud, mil vilksamisi oleme teineteist virtuaalselt näinud. Mingil hetkel on tunne sõbralik ja soe, järgmisel hetkel tarduv ja tõrjuv. Me oleme sinuga sarnased, aga samal ajal täiesti erinevad. Ma ei talu seda. Pealegi on mul juba teine elu. Ma ei taha lõhkuda oma elu. Need vanad sisse sööbinud tunded on nii välja kannatamatud, et ma pean vajalikuks pigem põgeneda. Seepärast olen valinud eemaldumise. Et sa ei kuuleks ega teaks minu kohta midagi. Aga ma tean, et sinu silmad on igal pool, kus olen mina. Sest olen ise samasugune nagu sina. Kõige rohkem käib mulle närvidele, et kunagi pole meie vahel reaalselt midagi olnudki, aga samas on koguaeg meie vahel midagi liiga palju, mis elab oma elu. Päris kohutav.
 
Autorile 24. veebruar 2018, kl 20.37
Lõika siis elust välja, kui nii kohutav on?
 
Inimene nagu sinagi 04. märts 2018, kl 18.41
Vabandan, et end sinu ellu manasin.. Olin raskes seisus ja vajasin ebakohaseid asju :( Teraapiat, tundmaks end siin maailmas oodatult. Peret, mida olin nii väga igatsenud. Ise olen külm nagu pelmeenid jääkapist ja võimetu tõeliseks intiimsuseks :( Palvetasin, et leiaksid kellega elaksid õnnelikult. Armukadedust pole ega tea, kas see on terve. Hea meel on su üle.
 
Või nii 05. märts 2018, kl 15.22
Seda head meelt saame 3 kuu pärast näha. Ole terve ise kaa...seniks!
 
Valgus kuubis 05. märts 2018, kl 19.18
Vabandan ka, et sekkun teie kirjutisse aga ma ei saa ikkagi aru...milles probleem?
Kurb muidugi, et te pole kohtunud reaalis...mulgi on mõned lahtised otsad mis tuleks korda teha, kuid kuidagi ei oska joonele saada...kurb,väga kurb....(
 
Tähesadu 08. märts 2018, kl 22.00
Ole ettevaatlik, selles ongi probleem. Oskad lugeda küll, suur inimene oled!
Sinul läheb hästi ja oledki joone peal!
 
Kerasparv 11. märts 2018, kl 01.09
Millega ma saaksin tuua sära sinu silmadesse ja kergust sinu südamesse?
 
Must öö 11. märts 2018, kl 14.20
See pole hetkel võimalik, palju elusid on kaalul. Kaotada pole enam midagi, vaid minna tuleb lõpuni. Ainult nii saabub rahu paljude hinge!
 
Sinine taevas 11. märts 2018, kl 17.04
Juba elude kallale minnakse? Mis kole asi see on, mis elud kaalule paneb?
 
Mõtlik 11. märts 2018, kl 21.00
Muidu ei saa edasi tegutseda, kes palju teab, see peab kaduma!
 
Ainult lootus jäänud 11. märts 2018, kl 22.06
Sinu enda sõbrad ka sellised, miks muretsed? Täna on hilja öelda JUBA!
 
Lootus sureb viimasena 12. märts 2018, kl 09.26
Läheb killimiseks?
 
Inimene nagu sinagi 12. märts 2018, kl 11.04
Oleksin õnnelik kaaslase üle. Hommikul kaela suudelda, laupäeval jalutada, olla toeks ja olemas :) Samas ma näen ise ennast kui tüli ja tajun sageli teiste suhtumist tõrjuvalt, võib olla moonutatult. Aga ei taha minoori kiskuda, kolisin vahepeal suurlinna, et saaks käia endasuguste tugirühmas. Hea tuleb pikkamisi ja lõpuks läheb kõik hästi :)
 
Täht 12. märts 2018, kl 11.12
Nii üle mõistuse kaua ei ole kuulnud su häält.....
 
tähe-ke 12. märts 2018, kl 12.25
helista siis mulle kohe
 
Mõtlik 12. märts 2018, kl 12.49
Sinul on ju uus, kelle üle õnnelik olla!
 
Uptown girl 12. märts 2018, kl 15.53
Helistan just praegu sulle, kas kuuled kuidas telefon heliseb?
 
Mõtlik 12. märts 2018, kl 19.16
Sinu süda peksab nii kõvasti, et enam häält ei kuule. Ehk jahtud natuke siis helistad uuesti?
 
Uptown girl 12. märts 2018, kl 19.37
Armastus paneb südame puperdama. Pole varem kedagi tõeliselt armastanud.
 
Mõtlik 12. märts 2018, kl 21.09
Seda on rõõm kuulda, et sinul leek kõrgelt põleb. Loodan, et uus armastus teeb sind happyks!
Aeg oleks nagu....!
 
Uptown girl 12. märts 2018, kl 21.30
See mees teeb mind väga õnnelikuks. Armastus teeb õnnelikuks.
 
Inimene nagu sinagi 13. märts 2018, kl 12.17
Kas sa pead mu peale ikka vimma?
 
Mõtlik 13. märts 2018, kl 14.37
Ei pea, miks peaks?!
Me oleme teinud valikud, mis ei sõltu meist endist!
Kirjutasin sinule juhised edaspidiseks aga sina ei loe neid? Miks? Sa tead, et ei ela ega tööta vastu põhimõtteid. Ei tunne uhkust , vaid häbi ning pettumust. Tuleb otsustada, kas keskkond on ikka õige? Ja kuidas minna edasi?!
Kaunist tööpäeva jätku sulle, kaunitar?!
 
Eelmisele 13. märts 2018, kl 20.10
Millest tuleb su häbi ning pettumus? Kas miski saab seda parandada?
 
totakad 13. märts 2018, kl 20.27
valikute kvaliteet soltub AINULT sinust endast -fakta.
 
Must öö 13. märts 2018, kl 22.33
Valikute analüüs pole nr 1 täna!
Endast lgp.v inimene ei hakka kunagi ametnikke muutma, kergem on lahkuda. Tegemata töö on jätnud sügava jälje inimeste hinge. Mida isegi aeg kunagi ei paranda!
Ole ise ka terve!
 
must vöö 14. märts 2018, kl 08.40
See jutt lõhnab vaimuhaiguse järele.
 
Arvamus 14. märts 2018, kl 12.56
See on sinu arvamus, mitte teiste.
 
must töö 14. märts 2018, kl 13.26
vööga samal arvamusel
 
elu 22. märts 2018, kl 18.49
Ausalt,elu on mõttetu jamps...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!