Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Täiskuu mõtteuiud
 
Südasuvi 19. juuli 2016, kl 20.48
Ootan ja kibelen. Asu ei leia, töö ei edene. Mõtted tormlevad peas nagu eksinud linnud, rahutus pulbitseb veres.

Olen sassis hormoonidega narkomaan, sõltlane, ootan kannatamatult oma naudingudoosi, mis täidaks rõõmu ja uljusega mu südame. Ootan ja igatsen. Hommikul, päeval, õhtul, isegi oma katkendlikus unes... Kuid leevendust ei leia. Ta ei helista...ega kirjuta...ega messi... Tema hingelind ei rabele igatsuses. On vaja tööd teha ja asju ajada, on vaja põgeneda...

Põgus musi ja naeratus viimasel lahkumisel. Siis oli kõik hästi. Valu leevendus, killud asetusid kohtadele, tass täitus meelerahuga. Olin hoolega ahminud iga hetke. Kuid sellest on möödas päevi. Tänaseks enam ei piisa, mul on taas janu, tassi on vaja uuesti täita märkamise, hoolimise ja õrnusega, puudutuste paituse ja sõnade soojusega. Muidu lagunen koost.

Uitmõtte ajel saatsin kutse astuda korraks rongilt maha ja kuulata pisut lainete igavikulist loksumist... Korraks ta nagu peatus sel mõttel, tundus kaaluvat, kuid siiski tuli vastus - ei jõua täna. Ei ole aega! Veel on vaja midagi enne ära teha.
Ei ole aega! Kui kurb! Olid ju ajad, kus oli aega...
Miks nüüd on ajast saanud süüdlane? Miks vahemaad on muutunud pikaks, päevad lühikeseks ja naeratused kitsaks?

Ohjah, täiskuu pöörab meeled sassi, aga küll tuleb taas ka tasakaal. Sukeldume töösse! Meie tugevus ju seisnebki argises toimetuses, plaanide täitmises, eesmärkidele jõudmises... mitte unelevas mõtteuius. Töösse saab alati end peita, kaitseks nii tunnete kui mõtete eest... Küll kõik läheb korda.
 
Kurb tunne 19. juuli 2016, kl 21.10
Sind on maha jäetud.
 
I like you 19. juuli 2016, kl 21.29
Ilus kohe lugeda!
 
RRW 19. juuli 2016, kl 21.48
Hei Sudasuvi :)

ja ka Kurb tunne ...

See, kes oskab nii kaunilt sonu ritta seada ... teda ei ole maha jaetud ... vahemalt mina kull ei jataks ;)

www.youtube.com/watch?v=JTwyytIURK8

Ilusat Sulle Stockist
 
päris hea 19. juuli 2016, kl 22.25
Kirjutada sa oskad. Kui sa pole liiga vana võid kirjutda mulle, tutvusmees@gmail.com.
 
Autorile 19. juuli 2016, kl 22.55
Kui keeldud elu kutsest järgida oma unistusi, siis on sinul risk elada rahulolematut ja õnnetut elu. Pole tähtis, mida sa teed ja pole tähtis milliseid materiaalseid asju sa saad aga kui sa ei tee seda, mis paneb su südame laulma, siis tunned pidevalt suurt rahulolematust ja kahetsed elu lõpuaastatel, et midagi ette ei võtnud!
Elu on lühike, armasta seda ja leia viis olla õnnelik. Ela nii, et sa ise oleksid rahul!
Enne kui sa räägid, kuula...
Enne kui sa kirjutad, mõtle...
Enne kui sa kulutad, teeni...
Enne kui sa palud, anna ise...,
Enne kui sa vihastad, kuula oma tundeid...
Enne kui lõpetad, proovi kõigest väest...
Enne kui sured, ela täiel rinnal!
Pea meeles, et tragöödia ei ole see, mis me kaotame - vaid see, mida me jääme taga igatsema!!!
Ainult vaikuses sa näed, kuuled ja tunned ära selle, mis on SULLE parim...Leia see üles!!!
Sind igatsema jäädes MINA!
 
RRW 20. juuli 2016, kl 02.55
Autorile,

See on tore ja positiivne, et Sa oled optimistlik ..
Ara kaota lootust ja usku ...

Elu laheb edasi (and so on story)

www.youtube.com/watch?v=YKVcw9fw22E

Deem kull ... RRW on ka unetu ;) Taiskuu w ? Hommikul peab ju kaa toosse "sukelduma" ;)
 
Marie 20. juuli 2016, kl 12.37
Mu hingelind rabeleb küll, süda igatseb ja hing valutab sama pööraselt, kui Sinul. On vaevanud algusest peale, mäletad? Sa ei saa ju kahelda - mäletame neid esimesi pilkke, mis ulatusid hingepõhjani. Ma sain 2 laululinki viimasel ajal e-mailile ja mõtlen, et mis see kõik peaks küll tähendama.
 
Igatseja 20. juuli 2016, kl 14.11
Jaa, ma igatsen Sind Südasuvi, tunnen Sust puudust, igatsen Su silmi, Su pilku, Su puudutusi- paraku olen ma jätkuvalt abielus...
 
kahjuks 20. juuli 2016, kl 16.14
sa igatseja oled jätkuvalt alatu petis.Sa saamatu äpu.
 
Südasuvi 20. juuli 2016, kl 18.10
Kallid teekaaslased siinsetel radadel, tänud märkamast!!
Ilusat teilegi! Täna on ju kuidagi päikselisem :)!

RRW: aitäh hea sõna ja muusika eest! rahulikku und Sulle tänaseks :)

päris heale: usu - olen liiga vana, hinged ongi vanad, kuid armastus ja südamevalu sellest ei küsi :)

Autorile: täiuslikult õige!!!

Marie: teinekord valu kaunistab ja avardab hinge... valmistab ehk meid ette millegi uue ja ilusa sünniks :)

igatseja: ju oled midagi silmist kaotanud ;)
 
S.t. seda 20. juuli 2016, kl 19.44
Et heegeldaks päeva koos üritusele.
 
Marie 21. juuli 2016, kl 10.19
Super! Ootan.
 
Raivo Kohalik 28. juuli 2016, kl 12.45
autorile


meenub noorusest lausa rida tagasihodlikke neiukesi kes ei suutnud mindki maha jätta .
aseta ennast sellisesse olukorda - see "ravib" Sindki .
kui Sindki keegi jääb "kummitama" kes Sulle on saanud ebahuvitavaks - mida teeksid ?
kas kaastundest jätkaksid ?

mida ei soovi endale - ära soovi kaa teisele .

peale sunnitud armastus ei tee kedagi õnnelikuks !
see võib vaid ...veelgi hullemaks olukorra teha .

kõigile on parema osata lahti lasta - kui ilmselt on näha huvi puudumine vastaspoolt .
vastupidine masendab mõlemaid pooli - milleks !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!