Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
ideaalne kaal
 
ilus 24. aprill 2007, kl 20.00
olen 165 cm pikk ja kaalun 49 kg. Noo ise arvan, et olen ilus peenike naisterahvas aga krdi mees teeb mul koguaeg etteheiteid, et olen liiga paks.!? Noo mida kuradit.... ühed ütlevad, et olen nagi luukere ja siis mingi mees, et olen paks nagu siga. Juba vastik ja häbi on mehe nähes süüa, kardan, et varsti muutun salaja õgivaks buliimikuks.
 
kole 24. aprill 2007, kl 20.04
Täielik paksmagu oled!!!!!
 
arvan,et.... 24. aprill 2007, kl 20.16
...saada see mees p....e! ja kui veel vingub, siis ütle, et sina võtad siis kaalust alla, kui tema kasvatab endale 5 cm noksile otsa.
 
kkk 24. aprill 2007, kl 20.21
olen 166 ja kaalun 67..no peab mind vist kraanaga tõstma hakkama
 
hmmm 24. aprill 2007, kl 20.28
mina 168 ja 65 kg. ja ka oma mehe ning ,mis siin salata ka enda jaoks paks ikka :(
 
to ilus 24. aprill 2007, kl 20.49
no mina ka 165 pikk,kaal 55-56.ja kui ma oleksin sinu moodi 49 kg,siis oleksin küll jõle lausa-kont mis kont ju!juba 52 olemine teeb koledaks.väike vorm peab ka olema!
 
ilus 24. aprill 2007, kl 20.56
Mina ei usu, et sellist meest olemas on. Ühelegi mehele ei saa meeldida kondised naised ja 165/49 kg. on ikka kont mis kont. Norm kaal oleks nii 53-56 kg. selle pikkuse juures.
 
n 24. aprill 2007, kl 21.09
Mul sõbranna mees oli samasugune, nagu sinu meeski, et tahtis et tema naine oleks peenike kui piits...ta oli ka mis seal salata, aga samas ise on suure kõhuga leopold. Ära kuula meest, vaid ole selline nagu sa ise endale meeldid. No 49 kg sellise pikkuse juures on ikka väga kõhna. Ise olen 165 ja 53kg :) samas kõik oleneb kehaehitusest, oleksin meelsamini 50, sest ma olen pirnitüüpi kehaga, ülevalt ribid paistavad aga jalad on paksud :(

soovin sulle kõike head ja ilusat suve.
 
<**> 24. aprill 2007, kl 21.28
nori mehe õlleka kallal siis, olgu see tal olemas või mitte.
 
e 24. aprill 2007, kl 21.28
vaheta meest
 
Muki 24. aprill 2007, kl 22.17
Sa oled alakaaluine.
 
no ilmselgelt kõrend 24. aprill 2007, kl 22.23
huvitav kui vana sa oled?
KUI SUL juba laps ka, siis pgem on su mees kiiksuga:)
Mis su rinnahoidja korvisuurus on? A-eks?
 
tjah 24. aprill 2007, kl 22.31
mina olen 170/51 ja olen ikka puhta kondine, ainult kõht on natuke pehme. enne olin veel kõhnem, aga nüüd juba kosun veidi ja liha on ka luudel.
oleneb muidugi, mille arvelt su kaal tuleb. kui lihast pole, siis isegi sale inimene nöeb lödi välja, luude ja naha vahel on ainult väike vedel rasv. kui samas kaalus on inimene treenitud, on ta tõesti ilus sale.
ma soovitan ka meest vahetada. see ei ole mingi õige mees, kes sedasi ütleb. mu kallim küll kiitis mind siis kui ma haigusest kõhnaks jäin ja kiidab ka nüüd, et ma ilusasti kosun.
ma arvan, et põhiline on ikka trenni teha, siis tulevad kilod ja kaon lõtv/nõrk välimus.
 
sam 24. aprill 2007, kl 22.32
haige mees
 
teps mitte kõrend 24. aprill 2007, kl 22.34
Mina olen näiteks 164 ja kaalun 49 kg. Pean ennast üsna ideaalseks, kusjuures rinnaka nr on 70D, nii et mehel pole siiani küll põhjust iriseda olnud (ei oma mehel ega töökaaslastelgi, pigem tehakse üsna palju komplimente).
 
Maria 24. aprill 2007, kl 23.00
Mina olen 164/54 rind 70D, aga mees soovitab mul ikka paar kilo alla võtta, sest olen pisut ümar. Mehele on alati peenikesed naised meeldinud.
 
N22 24. aprill 2007, kl 23.02
Mina olen 167 ja 48 kilo,rind D
Mina rahul ,mees rahu,kõik rahul
 
madaam 24. aprill 2007, kl 23.39
Edu siis, kui surm silme ees, ehk siis saate aru, et mees on loll.
 
Maarja 25. aprill 2007, kl 02.47
olin 25 aastasena 162/66/rinnahoidja 80C - väga norm ja lihaseline tänu spordile. Nüüd, peale laste sündi ja 10 aastat hiljem olen 162/47/rinnahoidja 80B - enda arvates täielik kõrend. Isegi mehele meeldis 66 kilo rohkem kui praegused 47 kilo.
 
hm 25. aprill 2007, kl 06.56
ma arvan et see sinu mees on lihtsalt arulage enesehinnangu õõnestaja, kellele anorektilised naised meeldivad. tean selliseid, mina saingi lõpuks keregekujulise buliimia külge sellest peedistamisest, kaaludes vahepeal 179/51 ja mees ikka ütles et minu arvates sa pole kunagi kõhna olnud. aga usu mind, see kõik pole seda väärt, sest järgmistes suhtes kus selliseid ekstreemsusi pole nõutud olen rõõmus ja rahul kuigi u. 10 kilo raskem kui tolle viripilli aegadel. niiet mina soovitan ikka ennast uskuda mitte meest ja no kui ei aita muu siis mehevahetus.
 
kätu 25. aprill 2007, kl 09.41
mina olen 167 ja kaalun 54,ja ei vingu mul mees ega keegi teine,ja ise tahan veel juurde võtta mõne kilo.
 
viki 25. aprill 2007, kl 11.18
Olen ka selline olnud, nägin välja nagu pensionil baleriin - põsed olid aukus ja roided turritasid. Praegu 53-54 kilo ja väga norm. Kui see nüüd libateema pole, siis ma ei oleks sellise mehega koos päevagi.
 
arvan 25. aprill 2007, kl 12.47
et mees tegelt valetab ja tögab sind ja sa võtad seda tõe pähe
 
pätu 25. aprill 2007, kl 16.17
kahju sinust päris nii kole on ikka nii peenike olla, naisel peab ikka vormi ka olema, ega mees pole koer kes kondi hunniku otsas magab. kuigi arvan et oled mingi teismeline, ja oma meheks pead sa mõnda klassikaaslast kellega te salaja nurga taga kokku saate. sest täiskasvanud inimesed ei saa nii lolli ja lapsikut juttu ajada... aga no mine tea, igaljuhul edu teile !!!
 
mina 25. aprill 2007, kl 16.25
issand issand issand...
mul vajus paris suu lahti seda siin lugedes
no meie yhiskond on ikka paris lolliks lainud ilma naljata...kus see paksu ja peenikese piir jookseb seda kyll enam ei tea. 55 kilosed on oma arvates paksud jne..OUDNE
 
mina 25. aprill 2007, kl 16.25
issand issand issand...
mul vajus paris suu lahti seda siin lugedes
no meie yhiskond on ikka paris lolliks lainud ilma naljata...kus see paksu ja peenikese piir jookseb seda kyll enam ei tea. 55 kilosed on oma arvates paksud jne..OUDNE
 
mina 25. aprill 2007, kl 16.25
vabandust ei tahtnud kahte kora postitada
 
- 26. aprill 2007, kl 12.21
mul oli oma eelmise mehega sama jama, ja enda üllatuseks avastasin ma selle hoopis hiljem. praegu kergelt tunnen ennast sinu jutus ära. üsna raske on mõista, sest imelik olukord. ma ei tea, mis ajendab meest nii arvama.. ise olin 168/45 oma eksiga koos olles. võibolla pikemad naised tundusid kuidagi kleenukesemad minu kõrval, ma ei oska arvata.. aga peale mehest lahkuminekut avastasin, et kontrollin tohutult oma söömist. uue mehega on olukord paremaks läinud, tema arvab, et ma näen kena välja aga natuke peenike:) nüüd 168/51. eksiga oli muid probleeme ka kui kaaluga.. mu enesehinnang oli selle koosoldud ajaga ikka väga maha tehtud. ise ma aru ei saanud, siiamaani ei mõista kuidas see siis juhtus, miks jne. palun sina vaata ette!
 
mjuffik 27. aprill 2007, kl 12.11
Kui mees sulle nii ütleb, siis sa võid 25 kilo ka kaaluda, ikka ei sobi talle. See kaalu kallal virisemine on ettekääne, kuidas sa aru sellest ei saa? Tema jaoks oleks parem ju, kui sa üldse olematuks haihtuksid.
 
mjuffik 27. aprill 2007, kl 12.12
Kui mees sulle nii ütleb, siis sa võid 25 kilo ka kaaluda, ikka ei sobi talle. See kaalu kallal virisemine on ettekääne, kuidas sa aru sellest ei saa? Tema jaoks oleks parem ju, kui sa üldse olematuks haihtuksid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!