Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kuidas hoiad end vormis?
 
Kraaka 24. aprill 2007, kl 21.25
Kirjutage siia,kuidas end vormis hoiate! Võib olla on teil huvitavad nippe ja harjutusi,mida saab kodus teha.
 
hehh 24. aprill 2007, kl 21.38
Käin keskmiselt 6x nädalas trennis, bodypump, stepaeroobika, tantsuline aeroobika + veel jalgrattasõit ja uisutamine ja jooksmine lisaks neile 6-le korrale rühmatreeningus. Hoiab ilusti vormis:)
 
tölpa 24. aprill 2007, kl 21.40
trenni ja trenni ja veelkord trenni....ja süüa ja süüa ja hästi palju süüa...ja magada ja magada ja pikalt magada!!
 
keku 24. aprill 2007, kl 21.47
mina näiteks jälgin oma päevas tarbitavat kalorite hulka ja teen vähemalt nädalas 3x trenni(1,5h)....millest osa on velotrenažööril ja teine osa hantlitega erinevad harjutused...lisaks veel selja- ja kõhulihastele), et terve keha saaks treenitud....
ja kui on mõnusaid ilmasid, siis vahest lisaks veel õhtuti jalgratasõitu ja kepikõndi....

minu arust on kodune treening väga hea...:)
 
pilveke 24. aprill 2007, kl 21.55
ma suitsetan :)
 
triin 24. aprill 2007, kl 21.59
mina 3 nädal Kaalujälgimist praegu -2,9 kg :)
 
nii 24. aprill 2007, kl 22.12
söö siis,kui kõht tõeliselt tühi
ära söö peale 6-7-t
ära söö "kuhjasid" toitu
 
sam 24. aprill 2007, kl 22.30
keskmiselt 7 tundi trenni tuleb ara nadalas, muudan oma graafikut ja kava ringi vastavalt aasta-ajale ja muudele naitajatele. 1 paev vahemalt on alati puhkamiseks.
aga 2 spinni ndls on alati garanteeritud ja 2-3 tundi t6sist j6utrenni ka.
toitun tervislikult - ei liigset rasva ega magusat, liha ei meeldi... 6nneks mulle maitsebki nii rohkem. armastan aedvilju ja kala.
soon 5-6 korda paevas; vaiksemaid portsjonid.
alkoholi ei tarbi eriti.
ja kevadel-sygisel aias palju fyysilist tood!!!
 
ats 24. aprill 2007, kl 22.38
2pakki suitsu päevas,4rocki,pikad tööpäevad ja olengi vormis
 
....... 24. aprill 2007, kl 22.40
trenn kuni 5korda nädalas
 
gg 24. aprill 2007, kl 23.02
magamata ööd on ka üks hea vahend :)
 
õgard 25. aprill 2007, kl 00.19
Õgin täiega, sest kui hakkan vähem sööma, siis hakkab organism varusid soetama. Minu puhul sobib!
 
...... 25. aprill 2007, kl 07.58
kust te selle aja võtate, et teha 5-6 korda nädalas trenni? enamus olete kindlasti vabad ja lastetud?
 
Ketukas 25. aprill 2007, kl 08.05
Tere teile kõigile.Tõesti on hea foorum,niikaua kui seda jälle ei risuststa.Lugesin siin neid postitusi.Kraaka küsib siin kuidas end vormis hoiate.Mina arvan nii,et sellele võiks vastata just need kes ei tee trenni,kes toituvad tavaliselt,kes ei kasuta mingeid kapsleid,ei käi kaalukates.Vot sellised antke teada.
 
yx 25. aprill 2007, kl 09.37
Kuidagi ei suuda uskuda, et kuus korda nädalas trenni tehes ja rasvasest ning lihast loobudes põsitakse aastaid umbes ühes kaalus, kuna just see on enda vormis hoidmine. Mitte et poole aastaga 10kg juurde ja siis trenni ja dieediga 3 kuuga jälle alla.

Või on tõesti metsikult head geenid kui ei tee trenni ( käin siiski suhteliselt palju) ning söön ka liha ja shokolaadi ( samas valgest jahust tooteid igapäevaselt ei söö) ja kaal viimased 7 aastat nii 50-52 ja 160cm
 
rr 25. aprill 2007, kl 11.23
ostsin omale Kaalujälgijate kodukursuse - lugesin läbi, jätsin tähtsamad põhimõtted meelde ja jaanuarist olen alla võtnud 6 kilo, praegu ideaalkaalus - 167cm, 58kg:)
Päris anaalne ma punktide lugemisel pole, lihtsalt tean, mida eelistada ja mida vältida. Õppisin õhtul ka nö. null-punkti asju sööma, kui näksiisu tuleb.
 
kax 25. aprill 2007, kl 11.25
Minu kaal püsis ka alates 20. eluaastatest aastaid kuni 58 kg peal(164 cm pikk). Olin 39, kui sain kolmanda lapse, selle järel enam nii lihtsalt alla ei läinud, kui esimese kahega, jäi pidama kuskil 66 peal, aga nii palju kaalusin ma ka keskkooli lõpetades. 44-aastaselt jätsin suitsetamise maha ja siis viskas kaalu ikka täitsa lakke - mõne aastaga jõudsin 85 kg-ni. Siis tuli mure- ja stressirohke aeg, kus nn lohutussöömisega tegin endale ikka tõelise "kingituse" - lõpetasin 102 kg peal!
Siis sai süda täis. Heitlesin paar aastat kõikvõimalike dieetidega - natuke maha, natuke rohkem juurde, nii käis edasi-tagasi. Lõpuks, aasta tagasi, otsustasin, et aitab, ei mingeid imedieete. Vaatasin oma toidusedeli üle, loobusin magusast, rasvasest, valgest jahust, õhtusest jäätisesöömisest jm.
teen jõudumööda trenni, kõnnin hästi palju jala - ka siis, kui ilm pole hea ja väga ei viitsikski, sunnin ennast.
Praeguseks kaalun 83 kg ja nüüd läheb juba lustiga - kui enne oli raske magusast loobuda, siis nüüd, kui jäätisekarpi näen, mõtlen - mis see mulle annab, hetk mõnu vaid, aga kui palju tehtud tööst ja nähtud vaevast niisama raisku läheb!
Ja igasugune jätsiisu kaob.
 
viki 25. aprill 2007, kl 11.30
Pole midagi uut siin päikese all: 4-5 korda nädalas kiirkõnd (ca 8km), sama tihedalt teleka ees õhtuti võimlemist (ca 30 min). Joon palju lahjat rohelist teed (paljas vesi talvel meie kliimas on jama) ja jälgin söödava toidu portse. Magusat söön, aga mõistlikult. Mingist spetsdieedist pole kunagi midagi arvanud - jube enesepiinamine ning mille nimel. Maha ei võta, juurde ei tule, aga enesetunne on super.

Metsik trenn nt mulle ei sobi, samuti ei soovi maksta raha trenni eest ja eriti ebameeldiv on minu jaoks see riietusruumikogemus. Igale oma ja see, mis sobib ühele ei sobi teisele.

Tegelikult on parim nipp oma keha armastamine ja positiivne mõtlemine. See on tegelikult veel raskem kui enese trenni sundimine.
 
mis sõna 25. aprill 2007, kl 12.29
päris anaalne = päris pärasooleline
ehk mõeldi maniakaalne
 
muki 25. aprill 2007, kl 12.44
ehk ta tahtis öelda, et päris p erse ta pole :P
 
yx-kax 25. aprill 2007, kl 14.29
olen 158 cm ja kaalun juba viimased 13 aastat 48 kilo,
trennis ei käi, söön kõike:nii shokolaadi kui saiakesi. Nüüd viimasel ajal olen täheldanud, et hakkavad sangakesed vöökohale tulema, Samas vanust ka juba üle 30-e ega igavesti ei saagi lapse kehaga olla, Ise olen rahul.
 
reha 25. aprill 2007, kl 22.44
anaalne on ka liigselt detailidesse süvenev
 
maliis 25. aprill 2007, kl 23.15
2 asja: trenn ja normaalne söömine
1.trenn terve aasta jooksul keskmiselt 4x nädalas, aga parematel nädalatel 6x nädalas ja haiguse ajal 2-3x nädalas. Jooksmine, ujumine, aeroobika, rattasõit, lihastrenn keskmiselt u. 45 min.
2. Süüa võimalikult tihedasti päeva esimesel poolel ja nii, et kõht liiga täis ei saaks ning võimalikest variantidest kõige tervislikum valik. Päeva teisel poolel lihtsalt hoiduda topeltportsudest, aga vahel võib ka maiustada
*pikas perspektiivis annavad magamata ööd tagasilöögi, vähemalt mul tulevad pärast magamata öösid imelikud isud ja trenni ei jõua ju ka teha.
*see on loll jutt, et trenni jaoks pole aega. Interneti jaoks on, teleka jaoks on, aga trenni jaoks ei ole aega? Eriti kiiretel aegadel lõikan muud "lõbustused" (logelemine, teler, netis passimine, linnas käimine...)välja, ainult magan, söön, töötan ja mahutan ka 45 min. trenni vahele. Kõige parem ja ajasäästlikum on jooksmine, aga ei tohi põlvedele liiga teha
*kiirdieedid on oma tervise, närvide ja aja raiskamine.
 
Y 25. aprill 2007, kl 23.47
Kõnnin jalgsi tööle ja tagasi (üks ots 20 min). Olen loobunud saiakeste, kommide ja šokolaadi söömisest (väikeste eranditega muidugi :P ).
Võimalikult vähe söön liha ja praetud asju, vähem makarone ja riisi. Kui, siis täisteramakaronid ja pruun riis. Tatart söön ka.
Kui midagi praen, siis enamasti ilma õlita või kui tarvis, siis extra light oliiviõliga. Söön palju kala ja aedvilju. Kartulite kõrvale liha ei söö. Täiesti loobunud olen pihvidest, viineritest, paneeritud kalapulkadest ja muust sellisest.
Näiteks täna õhtuks sõin keedukartuleid, keedetud lillkapsast ja brokolit, kõrvale praetud šampinjonid. Peale maitsestamata jogurtist tehtud kaste. Magustoiduks puuviljasalat. Väga hea oli :P
Ega palju polegi vaja - väga väikesi detaile oma menüüs muutes saavutab väga hea tulemuse. Olen 165 cm pikk ja 25-aastane. Aasta tagasi kaalusin 66 kg, praegu 55 ja eluga vääääääga rahul. Sõna otseses mõttes on kergem olla ja peeglisse vaadates tahaks endale iga kord naeratada :-)
 
della. 26. aprill 2007, kl 16.03
20 min windsor pilatest päevas (ok, tegelt u 4-5x nädalas) + magan võimalikult pikalt ja üritan enamjaolt valke ja süsivesikuid eraldi süüa, kuigi alati ei õnnestu.
 
ave 26. aprill 2007, kl 19.02
käin palju tantsimas,klubides.
 
natalja 27. aprill 2007, kl 15.07
korralik toitumine+12 trenni nädalas keskmiselt;)
 
S 28. aprill 2007, kl 23.52
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!