Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Paksuke
 
triin 24. aprill 2007, kl 22.07
Lugesin kõik 7 teemat läbi - kirjutavad kõik need inimesed kellel pole kaaluga probleeme - õnnelikud olete !! mina kaalun 92 kg ja mu elu seisab , kaal on tõusnud kohutava kiirusega (6 kuuga) JUBE :(
 
miks 24. aprill 2007, kl 22.18
 
u. 24. aprill 2007, kl 22.19
Tere Triin! Peale seda,kui hakkasin kasutama hormoonasendusravi tablette,ka minu kaal tõuseb muudkui,aga tean et liigun liiga vähe ja toitun valesti.Oleksid sa Tallinnast ja Mustamäelt,võiksime koos hakata õhtuti pikki kõndimise retki tegema.Koos oleks lõbusam.Olen n47
 
üle 30ne-ne 24. aprill 2007, kl 22.19
ma ka 62-lt kasvanud 78kg-ni
ja õudu pole, et jooksma-trenni minna
 
JAH 24. aprill 2007, kl 22.28

TRIIN,
kirjuta minu mailile,kui oled positiivne annan infot,
kuidas oma kaalu alandada!!
 
mnjah 24. aprill 2007, kl 22.37
ma tulin ka huvi pärast vaatama, mis foorum see on (uus asi ju ikka).
triin, lohutuseks sulle, et need teised tunduvad siin liba- või niisama halamise teemad olema. püüa sina ikka edasi ja ära neist välja tee.
 
poleullu 24. aprill 2007, kl 22.56
Mina olen 101, 5 ja loodan ka kaalus alla saada. Pikkust 165. juurde võtsin viimase aastaga 10 kilo. Olid haigused ja igatsugu muud jama tervisega ja hormoonidega, nüüd vist enam-vähem kontrolli all. Mingeid tablette arstilt kaalukaotamise jaoks ei nuianud, ta ise ei soovitanud ka. Otsustasime, et loobun kõigepealt suhkrust, valgest jahust ja kartulist. Kahe kuuga olen lahti saanud juba 6 kilost. Ja hea meel on edasi minna. Söön 4 korda päevas. Hommikul 3spl helvestest veega puder ja klaas keefiri. Vahepala kella 11 ajal üks õun. Kella 13 ajal lõuna,mis koosneb kas supist ja leivast või lihast ja salatist või juurviljast. Kella 16 ajal väike jogurt või puuvili(mitte banaan või viinamari) ja siis õhtul kui koju laekun, nii 19-20 paiku mingi soe juurvili ja tükk liha. Joon päeva jooksul 4-5 klaasi vett. Sedaon vähe, aga küll ma varsti suudan rohkem. Magusaisu vastu söön kroomi. Olen õnnelik, et olen suutnud vabaneda õhtustest söömasööstudest ja suudan ilma midagi krõbistamata telekat vaadata. Usun endasse, et saan hakkama.
 
n28 24. aprill 2007, kl 23.52
olen ka mustamäelt ja tahaks suveks nii 15. kilost lahti saada, et ennast jälle kenana tunda. äkki õnnestuks kuidagi kokku leppida ühiseks liigutamiseks?
 
hehh 25. aprill 2007, kl 02.35
mina kaalus juurde võtnud aastaga 20 kg.vähe liikumist,öötöö.
 
Tipsy 25. aprill 2007, kl 08.36
kes võtab kiiresti kaalus juurde peaks konrtollida laskma oma kilpnäärme talitust. Seda teeb endokrinoloog.
 
. 25. aprill 2007, kl 09.59
No,kui me kõik "sööme 4xpäevas" nagu poleullu,siis oleksime juba surnud.Imelik,et selliste toidukoguste juures ta nii vähe alla on võtnud,hiir sööb ka rohkem.Jääb mulje,pistan ühe pähkli suhu=1toidukord,nii pikalt toitudes teeme endale karuteene,algul kilod kaovad,aga hiljem?
 
triin 25. aprill 2007, kl 10.21
Aitäh Teile :) !
 
mammu2 25. aprill 2007, kl 10.41
Soovitaks ikkagi kaalujälgijatesse minna.Ise sain nende abiga aastaga 20kg alla.Enne seda proovisin dieete,tablette jne.aga ei midagi.Kaalu tuli veel juurdegi.Ja seda veel ka,et ainult trenniga kaalust alla ei võta.(ka järele proovitud,tegin 6 korda nädalas aeroobikat, ei mõjunud)Treener ütles selle peale,et ainult 20-30% sõltub trennist,ülejäänu ikka toitumisest.Nii et edu kõigile kaalulangetajatele.
 
fifunja 26. aprill 2007, kl 10.32
Muuta tuleb toitumisharjumusi - ja mitte niisuguseks, nagu poleullu'l. Selliselt alla võetud kilod tulevad topelkiirusel ja topeltkoguses tagasi. Ise käisin kaalu jälgimas ja võtsin pooleteise aastaga maha 35 kg. Tagasi tulnud on 2 kg ja see ka kõigub - läheb maha, tuleb juurde, aga kaal on stabiilne.
 
*** 26. aprill 2007, kl 14.25
Mina söön raudselt vähem, kui poleullu, aga kaal seisab 3 aastat paigal. Alla ei lähe mitte midagi.
Aga ilmselt sellepärast, et ma joon õlut. Ja mitte vähe. Kui ma õlut joon, siis ma jällegi üldse ei söö. Kujutan ette, et kui ma üllejoomise maha jätan, siis võtaks 10 kg alla nagu siis, kui mul laps sündis ja ma alkoholi ei tarvitanud. 3 kuuga kadus 10 kg nii, et ma ise ei saanud arugi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!