Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kas pillivõtjatel üldse lootust saleneda??
 
hormoonik 28. aprill 2007, kl 20.17
lugu järgmine... kaalusin enne antibeebipillide kasutuselevõttu 58kg. poole aastaga jõudsin kaaluni 62, siis vahetasin evra plaastri vastu, tulemuseks kaal 64 ja nüüd nuvaringiga olen lõpuks 66 peal :S pole elus veel nii palju kaalunud... selline paistes ja halb on olla ka nagu... samas toitun samamoodi ja trenni olen ka piisavalt teinud... ei tea kohe, mida peale hakata endaga
 
naine 28. aprill 2007, kl 20.40
4,5 a tagasi alustasin logestitega,kasutasin 3 a,nendega võtsin 10 kg alla, kuni tekkisid kahtlased kõhuvalud ja verejooksud,arst ütles et pean tablette vahetama,siis hakkasin jeaninesid kasutama ja jube,poole aastaga tuli kaalu 5 kg juurde,meeletu söögiisu,sõin kuni oksele ajas,ei saand midagi teha,nüüd lõpetasin üldse võtmise,mõtlesin et pean pausi ja vaatan kas kaal hakkab langema, 1 kuuga pole midagi langenud,tõesti masendav...
 
s 28. aprill 2007, kl 23.24
Sama lugu, tarvitasin 7 aastat hormoone, pille ja plaastreid ka proovisin.Viimased ajasid öökima ja jätsin maha.Siis soovitas arst pille millega ei pidavat juurde võtma, nime ei mäleta aga tulemus oli vastupidine.Igatahes loobusin igasugustest hormoonidest.Selleks, et oma keha sellest jamast korda saada läks aega vähemalt 6 kuud, isegi kauem vist.
 
Nuva 29. aprill 2007, kl 08.38
Kas nuvaringiga tuleb ka juurde? kogemusi kellegil? Ise tunnen küll, et söögiisu väga muutunud pole, aga ma alles vähe kasutanud ka. Niisiis kes nuvaringi kasutavad, kuidas kaaluga lood on?
 
Regina 29. aprill 2007, kl 10.43
Mul vastupidi, kui kasutasin Dianet, oli kaal normis, jätsin ravimid ära, tõusis kaal "lambist" ligi 20 kg aasta jooksul.
 
pillike 29. aprill 2007, kl 10.52
Mul alguses novynettiga kaal tõusis, aga siis jäi paigale, kui ära lõpetasin pillide võtmise, tõusis 10 kg
 
Tiiuke 29. aprill 2007, kl 11.12
Mis nimetusega pille sa hormoonik kasutasid?
 
hormoonik 29. aprill 2007, kl 15.05
jeanine'i
 
- 29. aprill 2007, kl 16.48
no appi mis arsti juures te käinud olete siis. kui kaalutõusu on üle 5kg siis loetakse seda "paksuks minemiseks" ja pillid tuleb sobivate vastu vahetada!
 
surramurra 29. aprill 2007, kl 18.20
võtsin aasta aega pille, tuli 5 kilo juurde (logest). Nüüd olen kasutanud pea aasta nuvaringi ja ei mingit kaalu muutust.teen trenni ka muidugi suhteliselt palju (peaaegu iga päev) ja jälgin toitumist.
 
lugu 29. aprill 2007, kl 22.16
olen 7 aastat logesti võtnud. umbes 3-4 aastat polnud miskit, kaalusin 57 kg. siis hakkas tasapisi tõusma kuni 63-64 peale. tselluliit hakkas ka möllama. mõtlesin et teen 10-se kuuri lpg-s. käisin isegi 20 korda ja 2 kg läks maha. siis aga tuli kiire aeg ja ei läinud enam, 2 kg tuli kohe tagasi ja 4 veel juurde, kokku siis 68 kg. ma pole eluski nii palju kaalunud, sure või ära masendusse. söön palju vähem kui varem, aga kaal ei lange. hakkasin ka paar korda nädalas trenni tegema ja õhtul eriti lahjasid asju sööma, sain 2 kg maha, aga seal ta nüüd seisab, 66 ja alla ei lähe. mis ma peaks üldse söömise maha jätma või? (päevane kalorihulk on praegu max 1500 kcal) ei tea kas tablettidest loobumine muudaks midagi?
 
agnessa 29. aprill 2007, kl 23.36
mina söön dianet ja võtsin kaalujälgimisega samal ajal kolme kuuga 9 kilo alla. 3 on veel plaanis. nii et pillid pole takistus. süüa ei tohi lihtsalt nii palju. muide, ma söön samal ajal veel antidepressante ka.
 
k 30. aprill 2007, kl 08.47
Söön pille juba 4 aastat, talvel võtsin 10 kg juurde, aga see polnud pillidest vaid lihtsalt minu oma laiskus. Nüüdseks on need 10 kg maas ka, niiet mina pille ei süüdista.
 
kristi 30. aprill 2007, kl 11.17
No kuulge, ega siis alati kaalu tõusus pille süüdistada saa! aastatega ju ikka tulevad kilod ja lähevad...igavesti ei saa ju üks ja sama kaalunumber olla...ikka elu jooksul on tõususid ja mõõnu. Mina kasutan Logesti juba vist peaaegu 5 aastat, kaalu on ka juurde tulnud 2-3 kilo, aga selles ma küll pille ei süüdista!
 
n 30. aprill 2007, kl 19.39
Võib olla on sul teemaalgataja probleem selles et jeanine\i tabletid on väga suure hormooni sisaldusega, kui sa oled sünnitamata naine,siis soovitan sul arstil mõned teised pillid välja kirjutada, minul tehti nii.Ise võtan praegu harmoneti ja võrreldes sellega kui hakkasin pille võtma olen hoopis alla võtnud.
 
jajaa 01. mai 2007, kl 21.28
Minule ütles günekoloog, et pillid pole kaalutõusus süüdi ja et ma õgigu vähem!
Vahetasin arsti, vahetasin vahendit ja kaal langes 5 kg. Olin ülekaalus 10 kg.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!