Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Milline dieet sobiks mulle?
 
anshh 30. aprill 2007, kl 00.46
Maikuu lõpuks sooviks vabaneda 4st kilost. See poleks üldse raske samm, aga mul kaal on pikkuse kohta täiesti normaalne.. Olen 167 cm ja 54 kilo. Need 4 kili istuvad mul jalgadel ja tagumikul. Päris ausalt. Räägin nüüd natuke enda päevakavast ja toitumiseelistustest, et teaksite soovitada. Olen lapsega kodus, mis tähendab, et jalutamas käin kord-kaks päevas (üks kord umbes tund aega ja sisaldab ka mäest ülesminekut, mis võtab võhmale). Magusat ei armasta, sai ka ei maitse. Soolane aga läheb väga peale, lihast ei suuda kuidagi loobuda. Millit dieeti ja liikumist soovitate teie mulle?
 
n 30. aprill 2007, kl 01.18
no atkins siis dieetidest mis on väga tõhus rasvapõletaja.
 
dieet 30. aprill 2007, kl 09.32
kui tahad 4 kilo alla võtta, ja probleemsed kohad on jalad ja tagumik, siis see plaan sul ei tööta. esmaslt läheb rasv maha näost, siis rindadelt ja siis alles ehk pepult. nii et 4 kilo allavõtmisega saad näost kõhnemaks pisut ja kindlasti ka rinnaümbermõõt väheneb. sa peaks alla võtma vähemalt 10 kilo, et pepule ka mõikaks.

tee parem pepule harjutusi, saad natu trimmi, pekki jah maha ei saa...
 
Linda 30. aprill 2007, kl 09.55
Kõige paremini aitab tervislik toitumine, dieet võib küll viia kiiresti kehast vee välja, mis näitab, nagu oleks kaal langenud, kuid kõik taastub pea.
Söö vähem kaloreid, kuluta rohkem, kuid ära näljuta.
 
t 30. aprill 2007, kl 11.57
tee parem trenni, saad kena pringi tagumiku ja jalad. saab ka kodus teha, nt osta korralikud rasked (tellitavad) hantid ja tee kükke ja väljaasteid. ega sa oma kaalunumbrit ju kellelgi näitama lähe, ikka figuuri. ning tõesti, sealt piirkonnast on kõige raskem alla võtta..
 
kile 30. aprill 2007, kl 12.05
Pane jalga kilepüksid või lihtsalt mähi ümber jalgade ja tagumiku kiled. Siis võimaluse korral paksud dressid peale ja higi voolab kolinal.
 
kile 30. aprill 2007, kl 12.05
Pane jalga kilepüksid või lihtsalt mähi ümber jalgade ja tagumiku kiled. Siis võimaluse korral paksud dressid peale ja higi voolab kolinal.
 
jama 30. aprill 2007, kl 13.22
kile kyll ei sobi, enesepettus.......
kodused harjutused , eriti ,,rattasõit,, , põlvetõsted, ehk yldiselt ikka võimelda iga päev, 30min, vaevalt lapse kõrvalt rohkem aega on.ja muidugi jalutada palju
 
kile 30. aprill 2007, kl 14.09
Jama, kui sa pole proovinud, siis ära vaidle! See on vana baleriinide nipp,kellel ka kaaluga probleeme pole,kuid teatud kohtadest on vaja alla võtta. Pane kiled ümber ja tee koduseid harjutusi: eriti rattasõitu, põlvetõsteid ja võimlemist iga päev ja muidugi jaluta palju. Siis ütle, kas on enesepettus või mitte. Kui sulle ei sobi, siis mulle sobis vägagi.Küsimus oli, kuidas teatud kohtadest ümbermõõtu vähendada.
 
sam 30. aprill 2007, kl 15.03
kile - valjutab vett mitte rasva. veekaotus on m6tetu. tuleb kohe tagasi. higi pole ju mitte rasv vaid vesi. kasu on sest siis kui sul on vaja samal paeval mingi asja jaoks kaalu vahendada. pikemas perspektiivis pole tulemust.
 
kile 30. aprill 2007, kl 15.29
Minu tulemus oli -5 kg kuus,mis püsib siiani.
 
sam 30. aprill 2007, kl 15.52
ja kas peaks uskuma seda või?
 
kile 30. aprill 2007, kl 16.29
Kui ei taha,ära usu!
 
anshh 30. aprill 2007, kl 19.15
Tänan vastamast! Kiletrikki ma proovima ei hakka, sest iga inimene teab, et sellega väljutatakse kehast vaid vett.
Ma valin variandi, kus peale kuut enam ei söö ja kodus hakkan Cindy video järgi võimlema ka. Eks annan teada :)) Kaalu mul polegi, sentimeetririhm on (see ju peamine ongi, cm kaotada)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!