Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kaalujälgimine 52-kilosele?
 
kerge, aga rahulolematu 10. mai 2007, kl 09.36
Kas KJ järgi toituda võib ka siis, kui pole mingit ülekaalu? tahaks 3 kilost jäädavalt lahti saada. Kas need lähevad aeglaselt ?(kui need kilod maas, siis tahaks need ka säilitada). Või oskate soovitada muud efektiivset toitumisviisi, et hiljemalt 2 kuu pärast need kilod läinud oleks? Rühma mind ei võeta, lugesin juba eeskirju ja arvutasin kaaluindeksit. Tänan
 
? 10. mai 2007, kl 09.40
Miks on vaja oma tervis per...e panna, kas tõesti ei saada aru, et alakaal on samamoodi ohtlik nagu ülekaal.
 
imelik 10. mai 2007, kl 10.04
jumala eest, täiesti lolliks läinud! kui see nüüd nali pole! sa võiks kohe 25kg peale võtta, siis jääb tiba ruumi, kui midagi juurde tuleb, ei pea kohe närvitsema hakkama!
ja kui kunagi tittesid tahad saada siis hakka aga kalli raha eest(riigi raha muidugi) kunstlikku viljastamist tegema ja liitu punnitajate foorumiga!(rasedus/sünnitus)
 
merte 10. mai 2007, kl 10.16
to.kerge aga rahulolematu
õige toitumise ,tervise ,kaalu ja figuuri küsimustes
konsultatsioonid(tasuta) peale selle otsustate ,kas teile
sobib ja on vastuvõetav,saan aidata!
Võtke minu mailile ühendust.
 
grh 10. mai 2007, kl 10.52
mis asja te mõlisete siin ma ei saa aru, inimene pole isegi öelnud kui PIKK ta on!! ma kaalun ka 52 kilo ja oleks ikka vaja alla saada küll, kui mingi 160- ne kanti oled
 
tige 10. mai 2007, kl 10.59
mul on täpselt sama mure, kaalun 52 kg ja sooviks kaotada 3 kg.
terve elu kaalunud ca 49 kg ja nüüd tunnen ennast kui ma ei tea mis. Kui enesetunne s*** siis ei tohi oma normaalkaalu tagasi tahta või????
Mis selles halba on?
 
f 10. mai 2007, kl 11.28
haige eit oled ma olen 84 kilo ja olen rahul kui ma nii kont oleks nagu sina siis mees mind küll ei tahaks ja ise ka rahul ei oleks
 
einoh 10. mai 2007, kl 11.49
olin ka pikka aega 52 kilo 160 cm pikkuse juures ja olin liiga kõhn! Kui võtsin 5 kilo juurde, muutus mu figuur kenaks ja naiselikuks.

160 cm tahta kaaluda vaid 49 kilo... ja siis ka veel edukalt rasestuda..... Anorektikutel on üldiselt rasestumisega raskusi.
Aga, soovin edu!
 
päh 10. mai 2007, kl 11.56
segi olete peast siin või? olen 160 pikk ja kaalun 47 ja ma ei ütle, et ma nüüd ERILISELT peenike oleks. tavaline sale figuur.

teemaalgatajale: proovi rohkem köögivilju süüa, vett juua ja õhtuti mitte süsivesikuid süüa.
 
Ilu 10. mai 2007, kl 11.59
Pooled siin pole vist kuulnudki, et erineva kehaehitusega inimestel on erinev kaal. Lisaks loeb ka pikkus. Mina isiklikult kaalun ka sinnakanti, pikkust 160 cm ja ma ei ole küll väga peenike, paks ka mitte, aga sellest ei piisa, et endaga rahul olla. Kui võtaks 5 kilo alla oleks juba väga hea. Ja muideks, minu keha on ülinaiselik, D-korv rinnad jne, nii et naiselikkust ma ei kaotaks ja vaevalt mind keegi anorektikuks sõimama hakkaks, kes mind oma silmaga näeb. Aga noh, need kes siin terve elu on üle 80 kilo kaalunud ega need ei saagi ju ette kujutada, milline täpselt see 50-kilone on ja millised on tema mured kaaluga.
 
s 10. mai 2007, kl 12.15
sama siin... aga ma 50 kilo ja umb 153 või 155 pikk,ise ka ei tea:S 45kg oleks norm,aga jube raske on alla saada, tahaks jooksma minna, aga pole seda kellegagi teha ja 1i ei taha? :S loomulikult oleks nõus kas samakaaluliseks jääma või paar kilo juurde võtma,tahaks rasva lihastega asendada:S aga jah.. laiskus kondiites. (kontides)
 
l 10. mai 2007, kl 13.24
ma olen 176 ja 59 olen umbes 4 kilo juurde võtt talvega. kõik ütlevad, et mida sa dieeditad sa nii sale ju. Aga krt kui ikka teatud kohtades kole pekk siis tahax alla ikka saada
 
viki 10. mai 2007, kl 14.02
ega sa endaga ka pärast seda 3 kilo kaotust rahul pole, sest mõtlemine on juba täiesti väärastunud. seda 3 kilo ei märka peale sinu mitte keegi, miks sa ennast piinad? endaga rahulolu algab ikka enda mõtlemisest, mitte taguotsa suurusest.
 
asd 10. mai 2007, kl 14.05
sama siin , olen sale ja kui kasvõi kilo paar juurde tuleb on ebameeldiv ja raske tunne, riided pitsitavad jne. mõni tõesti röögiks "toitumishäire" selle peale aga asi on enesetundes. pealgi mumeelest enamik inimesi sööb üle. et ikka soe praad korra päevas jne. ma ei tea ma istun 8 tundi tööl päevas ja kui ma vahepeal prae või suure kausitäie suppi kinni pistaks oleks ebameeldiv, seda energiat ei kuluta ju ära selle istumisega! eelistan päev läbi natuke nokkida, puuvilju jogurtit jne,lõunaks puder.
 
yx 10. mai 2007, kl 14.21
Miks peaks 160cm ja 52kg mõtlemine olema täiesti väärastunud, kui ta suvel 49kg tahab olla? 3g on vähemalt minul 3cm, mis tähendab et 36 asemel istuks suurus 34 ilusti seljas
 
tige 10. mai 2007, kl 14.27
Täpselt minu mõte, et need 180 cm pikad ja 80 kg rasked röökamid ei kujuta ette, mis on olla ca 160 pikk ja kaaluda 52 kg tavapärase 49 kg asemel :S

Pikal ja suurekondiga naisel on sellesmõttes kergem, et tal ei paista paar lisakilo kusagilt välja aga kui sa oled selline lühike jupats, hakkab paar lisakilo kohe silma ja riiete arvelt tunda andma :(

Selle asemel, et karjuda ja anorektikuks sõimata võiks tiba mõelda ja olla tolerantsem - ning jätta meelde, et kõik ei ole 180 cm pikad ja suure kondiga naised!
 
PLIX 10. mai 2007, kl 15.26
täiesti nõustun eelkõneljaga
 
Marian 10. mai 2007, kl 15.51
Mul sama mure. Olen 168 cm pikk ja tavaline kaal 55-56 kg. Olnud lausa aastakümneid. Nüüd olen umbes kolme aastaga ca 5 kg juurde võtnud ja jube raske on olla. Annan endale aru, et minu eas (47) võib natuke pehmem olla, aga need riided!!! Eluaeg on olnud väikesed rinnad ja nüüd need ka kasvavad nagu segased. Igatahes mina tundsin ennast varem paremini. Nüüd tunnen ennast nagu sink.
 
päh jälle 10. mai 2007, kl 16.13
asi ongi enesetundes rohkem. kui ma oma tavapärase 47 asemel kaalun 49 - mis ka ei ole ju palju, aga mul on endal selline tunne, et jää või talveunne, isegi kummardada on raske ja riided on seljas nagu vortsinahk. kes siin kõik on väga rahul oma 80 kg - palju õnne, kui saate nii olla. aga kergem olles on kuidagi energiat rohkem ja üldse endal on palju-palju parem olla.
 
xcv 10. mai 2007, kl 16.16
inimeste luustik ja kehaehitus on niivõrd erinevad. ma ka 160 ja kaalun 44, kusjuures mõne koha peal on ikka pekki. konti pole mul ollagi, olen lihtsalt väike ja hapra kehaehitusega. kui kaalun 52 olen totaalne paks ja seda ka teiste meelest. tean, sest ka seda on olnud:) samas tõesti, mõni minust vaid paar cm pikem sõbranna kaaluba u 55 või 57 ja pole üldse paks, täitsa normaalselt saledapoolne.
 
mina kaa 10. mai 2007, kl 17.01
mul täpselt sama probleem juba paar kuud,olen koguaeg kaalunud 49kg/pikkust 164 ja siis tunnen end hästi.Praegu kaalun 52/53 ja jube vastik enesetunne on.Olen söömist tagasi tõmmanud aga tundub et kehakaal on nii paigas kui paigas,alla ei lähe grammigi.Muidugi eks vanus hakkab kah juba rolli mängima,kui lapsed olid väiksemad liikusin rohkem ringi.Ja võibolla on asi ka hormoonspiraalis.Oeh,no tõesti oleks vaja 3 kilost lahti saada,siis rohkem ei tahaks,oleksin üliõnnelik!
 
a 10. mai 2007, kl 18.40
f'i sarnaste sõnavõtud ajavad mind täiesti närvi!
see on paksude poolt väga levinud reaktsioon- "issand kõik naised on tänapäeval anorektikud, aga meestele meeldivad vormid- mina meeldin endale sellisena, nagu olen!" ma väga ei usu, et f oma 84kg juures saab vormikusest rääkida, pigem lodevusest! ja kui su mees ikka modelli kätte saaks, siis ma usun, et ta oleks eriti sillas!

ma olen 170cm ja 55 kilo ja vöökohas on ikka väikesed sangakesed. 53 kilo on minu puhul väga hea. igal juhul aga saan kaalu alla õ i g e toitumise, mitte näljutamisega ning trenni teen ka korralikult.

teemaalgatajale- aga küsi kelleltki punktiraamat ja hakka aga pihta :) võibolla võrreldes kaalujälgijatega ei pea sa nii täpselt punkte lugema, aga tervislik ja tasakaalustatud on nende toitumine igal juhul, nii et see on ju ennekõike k a s u l i k!

edu :)
 
mari 10. mai 2007, kl 19.14
soovitan sul vaadata www.kaalukad.ee ,sealt leiad rohkelt infot ja huvitavat lugemist ja asjakohaseid kommentaare
 
... 10. mai 2007, kl 19.18
Tõesti kui sa oleksid 150-160cm oleks see 52 kg natsa palju ka minu meelest, aga kuna sind sinna kaaluindeksi pärast ei võetud, siis ilmselt oled ikka pikem. Võta aru pähe!!! Kaalujälgijad tahavad et inimesed tervislikult saleneks, mitte ei taha inimestest anorektikuid teha.
 
xx 10. mai 2007, kl 22.09
52 kiloga ei saa saa kuidagimoodi kasvõi kergelt ülekaalus olla, isegi kui oled äärmiselt lühike. kaalujälgijad selliseid vastu ei võta, tean ise:)

kui tundud endale 52 kilo pärast liiga paks, noh jutumärkides paks. siis on hoopis vägagi reaalne võimalus, et enamus kilod on moodustunud rasvast, mis teatavasti võtab palju rohkem ruumi kui sama raske lihas. peaksid ennast hoopis ilusti trimmi saama!
 
s 11. mai 2007, kl 09.52
siuke mure mul ongi, kuna rasv on kergem kui lihas, vaja trimmida. mõni kergekaallane mustamäel/kristiines ei ela? et saaks koos treenida ja nõuandeid jagada? 80kilosega pole eriti mõtet ju koos treenida/dieeti pidada vms, sest temal kaal kukub kolinal, meil enamasti: mitte midagi. nii et, teie,minusugused, kes pole paksud,vaid veidi tagavara kogunud, mis te arvate?
 
viki 11. mai 2007, kl 10.04
kas on nii raske aru saada, et saledus on elustiil, mitte mingi ühekordne projekt? lugege kasvõi raamatudt "miks prantslannad ei lähe paksuks" ja saate aru, et kui tahad olla kogu elu normaalkaalus, siis tuleb ki vastavalt elada. kõik on eelkõige kinni peas, aga tundub, et iin on kõik sellest etinud probleemi. ainus, mis mu enda puhul mõikab, on see kui ma üldse oma figuuri peale ei mõtle - siis savautan ideaalkaalu, aga see on kõige raskem.
 
mummi 11. mai 2007, kl 12.01
mina olen 1.70 pikk ja kaalun 48 kg. tunnen ennast h2sti, olen ka rohkem kaalunud ja siis oli kyll raske olla!
naljakas, sale inimene alustab viisakalt teemat, ei riiva kellegi tundeid ja tahab head n6u saada. siis tuli keegi 'kergelt' ylekaalus daam ja kukkus s6imama ja lahmima! chill eided, meie pole teie pekkide-rohkuses syydi;)
 
u 11. mai 2007, kl 12.19
trenni tuleb teha mitte nälgida ja dieeditada
 
mnjaa 11. mai 2007, kl 20.31
Ma olen 170 cm pikk ja kui 51 kilo kaalusin, olin ikka natuke pekine. Tegin trenni ja nüüd kaalun 54 kilo, paistan paar kilo kergem kui enne. Kõik oleneb lihasmassist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!