Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kas olen ülekaaluline?
 
Birgit 07. juuni 2007, kl 14.36
kui ma olen 165 cm pikk ja kaalun umbes 65 kg, kas ma olen ülekaaluline?
Kõige probleemsemad piirkonnad on tagumik, puusad ( keha on pirnikujuline)ja kõht ka natuke. Olen proovinud kodus trenni teha, dieete pidada jne, kuid mul ei ole püsivust ja kõik jääb pooleli. Ennast mu keha juba häirib...Ei julgegi millegagi pihta hakata, sest järjepidevust ei ole ja oma isude suur suur ohver olen ka. Kõige pikem dieet, mida suutsin pidada oli nädal aega, kus sõin vaid puuvilju, jogurtit jne.Kuid siis ka murdusin..mida peaksin ette võtma, et saaksin saledaks?
 
Mari 07. juuni 2007, kl 14.48
Birgit, ma olen sama pikk ja kaalusin sama palju, suure vaevaga olen 5 kg lahti saanud, aga mina isiklikult tunnen ennast praegu küll suurena nagu emalaev, kuigi kõik teised teevad koguaeg komplimente.
 
sharm 07. juuni 2007, kl 15.28

to'Birgit
kust oled pärit pakun õiget toitumist ,tervislik
ja mugav, tahad teada kuidas,siis võta minu mailile ühendust!
 
kiki 08. juuni 2007, kl 08.14
ma 166 ja 73...suur ülekaal:(
 
B 08. juuni 2007, kl 09.38
Teemaalgataja on normaalkaalu ülemise piiri peal, kiki siis mõõduka ülekaalu alguses. Ei midagi katastroofilist.
 
! 08. juuni 2007, kl 11.16
Kusjuures igasugu dieedid panevad varem või hiljem õgima.... eriti puuviljad on sellised, mis tekitavad tühja kõhu tunde....kui ainult neid süüa..... aga tead, ürita süüa normaalselt paar-kolm korda päevas...ja vahepeal, kui kõht tühi, söö musta leiba (2 käärdu) ja joo 0,5 liitrit vett....siis on kõht kiudaineid täis ja pole tahtmist näksida vms... :) käi õhtul kõndimas...näiteks otsusta, et kolm korda nädalas kõnnid mingi 1 -2 km...ja kilod kaovad! ;)
 
expax 08. juuni 2007, kl 11.32
Ja ikka arvan, et dieediga ei saavuta midagi, vaid elustiili muutusega. Võib hakata pisikestest asjadest peale, et sööd sageli kuid vähem, loobud pirukatest, valgest saiast, kohukestest, rasvasest lihast jne.

Ja kui ka iga päev ei suuda võimelda, siis kasvõi paar korda nädalas võiks teha harjutusi, alguses ei viitsi, aga kui juba paar päeva teinud, siis hakkab harjumuseks saama :)

Ei armasta trennis käia, kuid koduse liigutamisega (kasvõi veidi kõhu- ja veidi kintsulihast) saab imesid teha !! Järgi proovitud.
 
muumi 08. juuni 2007, kl 20.04
aga kõik see liimumise jutt kehtib vaid neile, kes muidu ei liiguta ennast eriti... ise olen väga aktiivne füüsiliselt. teen trenni, käin palju jala jne. Aga toitun nii-naa (vahel tervislikult siis jälle õgimine) ja kaal ei lange, pigem tõuseb. kurb, aga tõsi
 
mammu 01. märts 2012, kl 10.35
Olen 164 pikk ja 51 kilo kas olen ka ülekaaluline?
 
ISE TEAN 01. märts 2012, kl 10.38
SOOVITAN JSUT ROHKEM KUI 3KORDA PÄEVAS SÜÜA,5-6KORDA LIHTSALT PORTSJONID VÄIKEMAD,AGA TIHEDAMINI SÖÖD,JA PEALE 7-8 MITTE SÜÜA,OLEN ISE TEIND JA AITAB ILUSTI,PAHA EI TEEKSMÕNITRENN UJUMINE,TUNDAEGA KÕNDI V PRAEGU LUMEROOKIMST:)
 
Girlygirlygirl 01. märts 2012, kl 14.09
No olgem ausad, et on suht idiootne kah.. üritada ainult jogurtist ja puuviljadest toituda ja siis arvata, et "mul pole tahtejõudu.."
Kas sa päriselt ka arvad, et saledaks saadakse nälgides? Ei toimi nii need asjad.
Korralik toit 3 x päevas + liikumine ja siis hakkab looma.
Soovitan Sul tõmmata siit programm: http://www.kehakool.ee/kam
Kui mitte rohkem, siis saad vähemalt õige suuna kätte. See on alguses tasuta ja pärast ka algajale piisav osa tasuta.
 
to mammu 01. märts 2012, kl 14.46
oled alakaaluline.
 
n44 01. märts 2012, kl 16.29
Mari Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Birgit, ma olen sama pikk ja kaalusin sama palju,
> suure vaevaga olen 5 kg lahti saanud, aga mina isi
> klikult tunnen ennast praegu küll suurena nagu ema
> laev, kuigi kõik teised teevad koguaeg komplimente
> .


mina sama pikk so 165 ja kaalu 70 kg. Kindlasti arvatakse, et jube ülekaaluline, kuid kui muid mõõtmeid vaadata, siis pole ju väga hullu:
rind - 94 cm
vöö - 78 cm (võiks muidugi vähem olla, kuid kogu elu selline ilma keskohata naine olnud)
puus: 92 cm.
riided püksid-seelikud 36-38, pluusid, jakid 38st
Ju mul keksmiset raskem kont.
Suurt sporti ei tee, kuid liigutan ennast siiski piisavalt, nädalas nii 4-6 tundi kokku. Suusatan ja kõnnin põhiliselt. Suvel ratas ja rulluisud.
 
Maieke 02. märts 2012, kl 09.09
Keskmisest raskem kont on müüt - kaaluvahe sama pikkuse juures on ca 500g.
Oluline on see, mida keha sisaldab, on Sul ülakaalus rasv? Või oled lihaseline?
Mine spordiklubisse, lase end mõõta ning kuna olen ise põhimõttelise dieedivastasena suutnud langetada sünnitusjärgsed paarkümmend kilo, siis kutsun kõiki kahtlejaid üles ka end liigutama - treenitus on IGAL juhul kasulik, investeering teie ja teie laste (ei pea vanemaid hooldama) tulevikku.
 
to maike 06. märts 2012, kl 15.11
On üks aga, mida suure kondi puhul siiski ei mainita. Nimelt suurema kondiga inimine ei saagi olla kaalus väga peenika, sest keha suurem/laiem. Samuti oleneb kehakujust. n44 on sportliku või õuna kehakujuga. Ise nägemata on seda raske öelda.
 
Rutt 31. detsember 2017, kl 23.52
Olen 158cm pikk ja kaalun 84kg. Olen ma alakaaluline? Ise arvan ka nii. :)
 
Malvi 31. detsember 2017, kl 23.56
Ära muretse Rutt. Olen ise 160cm ja kaalun 93kg. Ma alakaaluline niiet peaksid ka olema. Pole muret ;)
 
fanatt 02. jaanuar 2018, kl 09.18
see, mis Maieke 2012 kirjutas, on ainult pool tõde. treenima peab küll ja veel, aga mingist ajast alates ka veresoonte tervise eest hoolt kandma. miks tekivad trombid ja südameatakid? kas neid saab õige toitumisega vältida? suitsetamisest, joomisest ja magamatusest ei räägi, kuna need tuleb nagunii välistada. aga ikkagi, terved, saledad inimesed surevad jala pealt, miks küll?
 
Jessica 08. veebruar 2018, kl 10.57
Olen ka 165 ja kaalun 63 aga kehaga küll probleemi pole kõik rasv läheb põhiliselt rindadesse ja tagumikku. :)
 
arusaamatu... 09. veebruar 2018, kl 20.56
miks ja milleks selle 2012.a. teema üles soojendasite :D
 
gianna 20. märts 2018, kl 07.01
OneTwoslim - http://topleadbit.com/kZYV Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
sultattooo 16. september 2023, kl 13.15
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!