Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
AGA MIDA TE HOMMIKUL SÖÖTE?
 
meri 13. juuli 2007, kl 12.07

Halb enesetunne ja paljud probleemid tervisega saavad alguse ebaõigest hommikusöögist.
*KAS TUNNETE VÄSIMUST PÄEVA JOOKSUL
*ON TEIL PROBLEEME SEEDEKULGLAGA?
*EI SUUDA ELADA ILMA KOHVI JA JAHUTOODETETA?
*KANNATATE PEAVALUDE ALL?
*TAHATE KAALUST ALLA VÕTTA,AGA SEE EI ÕNNESTU?
Neid ja teisi probleeme aitabTeil lahendada
UUS ÕIGE HOMMIKUSÖÖGI KONTSEPTSIOON.
Energia,suurepärane enesetunne ja kontroll kaalu üle tänu
ÕIGELE HOMMIKUSÖÖGILE.
NB!Inimese organism koosneb 100 triljonist rakust ja vajab 114 toiteelementi päeva jooksul.
KUST VÕTTA SELLIST HOMMIKUSÖÖKI?
Võimalus tulla individuaalsele konsultatsioonile-saate maitsta-tutvuda(tasuta),või tulla Suurele kliendipäevale,mis toimub 18 juulil
Tartus Raadimõisa hotellis kell 17.40 (2h) osamaksumus 100kr.
saate maitsta õiget hommikusööki ,loterii,üllatused,räägivad
spetsialistid.Vajalik eelnev registreerimine tel:58003412
5010699 või mailile .Lugupidamisega
 
Kiks 13. juuli 2007, kl 12.53
Kuule, fintess.ee´s sa juba tüütasid inimesi ja sealt said ka vastavad vastused oma suurepärasele pakkumisele.
 
teadlik 13. juuli 2007, kl 14.39
naljakas vaadata,kuidas herbalife ei julge ennast üldse enam selle nimega nimetada,agaSEE TA ON,ja näha on,et ei lähe nii väga hästi see äri enam?ilus jutt tervisest?või soov redelil kõrgemale ronida?see värk,ükskõik kuidas ta ennast ka nimetab,on tglt läbinisti mäda,vaid soov läbimüügiprotsendiga raha kokku ajada
 
Ruik 13. juuli 2007, kl 14.53
Vot mina ei teadnud kah et tegemist ühe ja sama jamaga. Seepärast lasingi endale trehvunksi määrata. Oleks öeldud, et see herba värk, ei siis poleks pikka juttu olnud. Nimi ei pidavat meest rikkuma, aga toidulisandite kohta see vist ei käi.
 
aga palun.... 13. juuli 2007, kl 16.39
kui teada tahad, siis mina söön hommikul võileibu singi-juustu ja värske kurgi-tomatiga, kõrvale joon kohvi kondentspiimaga.
hommikusöök maksab umbes 6 krooni.
tervis hea, tuju hea ja väljanägemine super!
järelikult on tervislik hommikusöök, kus mu triljonid rakud saavad kõike mida vaja.
 
kizu 13. juuli 2007, kl 17.39
Aga mina söön putru ja kohvi
 
uskumatu 13. juuli 2007, kl 18.08

kust te selle hommikusöögi võtate ,kas prügikastist?Ma pole
kuulnud veel,et nii odavat toitu kuskilt saab-nimelt täisväärtuslikku..

Seda pean ütlema,mida odavam toit seda viletsam koostis ja te ei ela enam XX sajandil,päris rumalust pole ka mõtet kirjutada,
ma ei tegele selle hommikusöögiga aga imelik on küll teie kirja
lugeda,kuidas inimene nii võhik võib olla,esiteks see pole küll
õige toit mida te hommikul sööte,antud juhul võite olla ju
niisugune nagu kirjutate aga mõelge 20-30 aasta peale,kui te siis ka olete veel nii SUPER,AGA SEE ON AINULT TEIE ENDA ARVAMUS,
VÕI OLETE VÄGA NOOR INIMENE ,KES POLE ELU NÄINUDKI.
Tegelikult olen kuulnud Herbalife firmast küll ja küll aga midagi halba küll mitte,sest kui firma on juba niipalju aastaid
eksisteerinud,siis peab ikka selles midagi olema,ega see ei olegi mõeldud kõigile ja siin selles foorumis ongi ainult need,
kes pidevalt kaebavad ja irisevad aga ,kui midagi pakutakse,siis
tehakse see nii maha.Tean inimest ,kes seda kasutab aastaid ja
ta oleks juba ammu hauas,tänu nendele taimedele ta on elus ja
uskumatu ta ei söö ühtegi ravimit enam. On jäänud sellele firmale
truuks ja firma teeb veel kingitusi,et ta klient on ja hind polevat ka nii hirmus nagu teie siin klatsite ja kirute.Kellele
TERVIS KALLIM,kui raha!
Lähen kindlasti sinna tervisepäevale,et veenduda ise ja siis annan teada,kuidas see' õige hommikusöök' kujuneb ehk sobib mullegi,sest energiat on kindlasti vaja!
Edu kõigile ja ilusat suve!
 
aga palun... 13. juuli 2007, kl 18.33
ma olen ise 40-le lähenev naisterahvas, uskumatu eksole, et prügi süües veel elus olen...
hommikusöögi hinna mõtlesin tõesti ise välja, aga palju ikka need paar leivaviilu nii hirmsasti maksavad...
mina arvan, et hoopis need pulbrid ja kapslid ja muu sodi keeravad tervise tuksi... esivanematel oli väga super tervis ilma herbalifeta...minul on ka võimalus süüa oma koduaias valmivaid tomateid, kurke, kartuleid,porgandeid (oma kanade munad...) - puhast toitu!
ma ei irise, ega kaeba, teema oli ju: AGA MIDA TE HOMMIKUL SÖÖTE ja ma viisakalt vastasin...
mina olen ka näinud kuidas tuttav kaaluprobleemidega võitles ja süües kapsleid, pulbreid oma tervise tuksi keeras (ja seal oli ka miljon vitamiini triljoni raku jaoks)- organism vajab korraliku toitu, mitte imepulbreid!
 
Red 13. juuli 2007, kl 18.34
ise küsin, ise vastan jutt see viimane

Ei tea palju siis hommikusöögile kulutada 20, 50, 100, 1000 eeku??
 
sirle 13. juuli 2007, kl 19.25
söön hommikul 2-3 röstitud taistera koorikleiba. panen peale kas kurki või tomatit. vorst ,sink on nii ära tüüdanud. joon tassi kohvi peale ja hea olla .ning olen 45 ja täitsa elus
 
pisi 13. juuli 2007, kl 19.29
aga minul tekitas see herbalife segu vägeva allergia koos tarbimise ajal kestvate kõhuvaludega ja keeras seedimise tuksi, samuti ka gnld mingi šampoon tekitas punnid...

vot ei ole ta midagi kasulik.
ja allergoloogi juures mitte mingeid allergiaid ei leitud vaid öeldi ainult halbu asju nende herbalife ja gnld kohta, perearst keelas ka nende kasutamise ära kuna nad on.. PUHAS KEEMIA!!!
 
xyz 13. juuli 2007, kl 20.58
mu sugulane keeras samuti mao tuksi Herbalife'iga, nüüd on maohaavad ja süüa saab vaid valitud toite...vaat nii :(
 
a 13. juuli 2007, kl 21.40
pudru hind võib vabalt alla 6 eegu tulla ja paremat hommikusööki on raske tahta.
 
pontsik 13. juuli 2007, kl 22.43
Läksin minagi kunagi ekslikult neid pulbreid proovima.Sain neist kõrvetised ja halva enesetunde.
 
no vat nüüd 13. juuli 2007, kl 22.50
mina ei söö reeglina hommikust!vahel harva,ja siis putru või jogurtit.on kohe selline olemus.palju aastaid juba.töötan.liigun.olen 40 aastane.165 pikk ja kaal 55-56 stabiilselt,vahel talveks tuleb paar kilo juurde.toidulisandeid ei ole söönud,kuigi on pähe püütud määrida...
 
teadlik 13. juuli 2007, kl 23.32
see nn.ülihea hommikusöök(mille ühe portsu hind muide tuleb üle 20 eeku),on inimkeeli öeldes jahu,mida tuleb segada lahja vedeliku hulka(ja kui tahad kaalust alla võtta,peab see vedelik ikka tõesti LAHJA olema,tean inimesi,kes segavad seda veega!!!).ja kuigi sel jahul(mille sees olla kõik ained,mis kasvanud Tiibeti kõrgmäestikus puhtas looduses ja kastetud vihmaveega!!!)on ka vanilje,šokolaadi jne maitse,on see ikkagi JAHU veega.maitse üle küll ei vaielda,aga mõne aja pärast hakkab vastu.mina küll õnneks ei jõudnud maohäireteni,aga igatahes tundsin end paremini,kui selle söömise JÄRELE jätsin!muide,tõeline efekt saabuvat koos kompleksprogrammiga,mille hind üle 1000 kr ja siis vähemalt kolm kuud,aga kõige parem-kogu elu!Ja lugupeetud Uskumatu,minge jah sinna tervisepäevale ja vaadake,kuidas need vaimustunud jüngrid oma kapsleid(mis kogu aeg karbiga kotis kaasas)peoga sisse võtavad ning lahkelt ka kõigile uutele pakuvad.vägisi tekib mõte,et niimoodi söödavad diilerid narksiga sisse tulevasi ohvreid...OK,OK nüüd saan tappa,et tervisetooted(?)ei ole narks,aga miks siis jõuab toidulisandite jutt alati sinna,et head teevad nad tõeliselt ikka vaid siis,kui neid tarvitama jäädagi?niipalju siis seekord,kui kedagi huvitab,lisan veel
 
hmm 14. juuli 2007, kl 00.30
jahu...millegi maitsega? kas puuvili,mis ei anna kaloreid???
 
teadlik 14. juuli 2007, kl 11.25
jahu piltlikult öeldud,no tglt siis kõik need hirmkasulikud ained pulbrilisel kujul,mul see purk praegu ees,põhikomponent on nagu aru saan sojajahu,siis fruktoos,antud variandi puhul kakaopulber,letsitiin jne,kui huvi on,võin kogu koostise üles kribada.
 
heh 15. juuli 2007, kl 00.14
vaadake kuidas teemaalgataja meri ja postitaja uskumatu komadele tühikuid panevad või panemata jätavad. selge pilt ju, et üks ja sama isik. häbi!!! nii palju võiks ju ometi oma jura kaelamäärimisega vaeva näha, et prooviks usutavalt kiitvaid kommentaare võltsida. pead meid, lugejaid, lollideks või?
 
d 15. juuli 2007, kl 17.52
ma söön ainult magusat hommikuks halvaa lõunaks koogid ja saiad ja õhtuks pizza ja tort peale joon kohvi ja cocat näksin pähkleid ja ploome vahepalaks ja sefiiri sokolaadis
kõik ok kaalun 85 ainult
 
MIKS? 16. juuli 2007, kl 17.28
olete kõik väga targad,kadedad!küll oleks huvitav teid näha,kui
ilusad ja vormikad tegelikult olete,sest tegelikult olete igapäe-
vased virisejad,kellel maa külmand,kärss kärnas jne....
 
to MIKS? 16. juuli 2007, kl 18.29
Jah, siinne tarbija on loll ja kangekaelne, ei taha põrsast kotis osta. Ma olen neile proovinud s.itta tikutoosis kalli raha eest müüa, aga nad ei osta seda samuti. Ma saan sinust aru, raske on see meiesuguste müügiagentide töö selle matsikarja seas, aga ära kaota lootust.

OSTKE S.ITTA! OSTKE S.ITTA! OSTKE S.ITTA! KÕIK SÕLTUMATUD LABORID KIIDAVAD SEDA JA mrs. JANE SMITH SUURBRITANNIAST SAI PÄRAST SELLE OSTMIST ÕNNELIKUKS!
 
mina 16. juuli 2007, kl 18.34
to MIKS- kadedad kelle peale? teemaalgataja peale, kes sööb hommikusöögiks pulbrijooki ja lõunaks paar kapslit ja õhtuks jälle kapslid? ja siis tuleb siia hämama... tegelikult on teemaalgataja ja see "uskumatu" üks ja sama inimene, mis teeb teemaalgataja olemuse veel mõtetumaks kui ta on (nõmedaks ma ütleks)...
ja kas see, kes pakub tablasi on meist targem, parem...??? on või?
 
teemaalgataja ärist 16. juuli 2007, kl 18.54
VAJAN ÄRIPARTNEREID!!!

OLETE AKTIIVNE,POSITIIVSE ELLUSUHTUMISEGA,SIHIKINDEL,VALMIS VÄLJAKUTSETEKS,
VALMIS OSALEMA MEESKONNATÖÖS-SAAVUTADA FINANTSILINE SÕLTUMATUS -TEHA KARJÄÄRI!!!
Asukoht TARTU,TALLINNN,JÕHVI,VALGA,VILJANDI,VÕRU ,PÕLVA
Palk PIIRAMATU
Kontaktandmed INFO:TEL:58003412 5010699

***
Töö rahvusvahelises firmas
Mobiil: 58003412
Kuupalk (bruto): 10000.00-20000.00
Firma: RAHVUSVAHELINE FIRMA
Pakutav ametikoht: KLIENDITEENINDAJA
Töö alustamise kuupäev: KOHE
Kuidas saab kandideerida?: Saada CV e-mailiga
E-mail kuhu saata CV-d: merike1953@hot.ee
Tähtaeg kandideerimiseks: 31.08.2007
Töö asukoht: TALLINN TARTU

TERVISETOOTED- VABA TÖÖAEG,KOOLITUSED,IGAKÜLGNE ENESETÄIENDAMINE,MEELDIV KOLLEKTIIV,SISSETULEKUD10000.-20000.-HELIST.10.00-13.00717.00-20.00 TEL.58003412

***

TOITUMINE,TERVIS,ÜLEKAAL
Hind: - EEK
Kasutaja: merike1953
Tel: 5010699
Mobiil: 58003412
Asukoht: TARTU,VILJANDI,VALGA,RAKVE,Tallinn

OLLA NORMAAL- KAALUS ,TERVE JA SÄILITADA NOORUSLIKKUST-
KUIDAS SEDA KÕIKE SAAVUTADA JA SÄILITADA,NÕUSTAME JA ANNAME SOOVITUSI,KUIDAS SEDA TEHA Registreeruda tel:58003412
või anetehanna@hot.ee

***

ÕIGE HOMMIKUSÖÖK!!!
TAHAD TEADA ,KUIDAS,SIIS OSALE SUUREL KLIENDIPÄEVAL,MIS TOIMUB 18 JUULIL TARTUS RAADIMÕISAHOTELLIS KELL 17.45,REGISTREERU JA KÜSI TEAVET 58003412 5010699

Kontakt andmed:

Nimi: Merike Tenson
E-mail: merike1953@hot.ee
Telefon1: 5010699
Telefon2: 7485758
Aadress: Kaunase pst1-16
 
teemaalgataja ärist 16. juuli 2007, kl 19.02
Ja siin on ka Herbalife, millest ta vaid kuulnud on....

NÄOHOOLDUS TOOTED 0.00 EEK (0.00 EUR)

tule ja veendu ise -tutvustame ja anname proovida näohooldus-tooteid NouriFusion firmalt Herbaife'i tellimusel valmistatud prantsuse kosmetoloogide poolt 100% taimed kõrgtehnoloogilised tooted(VIIME LÄBI TURUUURINGUT-TASUTA)

TARTU, merike1953@hot.ee
Tel: 58003412
 
Margit 17. juuli 2007, kl 11.13
Lisaks toiteelementidele, kida inimene vajab, on inimesel seedesüsteem, mis lakkab normaalselt toimimast kui mingit pulbrit kogu aeg süüa.
 
teadlik 19. juuli 2007, kl 11.22
nonii,vat kui meeleheitlik värk see herbalife levitamine on-pärast kõiki kommentaare kutsutakse meid ikkagi koostööpartneriteks!!!ja palk,vaadake,kus on alles number-piiramatu!!!aga on jäetud lisamata,et selleks,et üldse mingit palka saada,pead sa lõpmatuseni inimesi tüütama,lõuad vahus neile terviseloengut pidama ja valetama-sest kui ei tule kopsakat ostu vähemalt-VÄHEMALT-kolme-kuu jooksul,ei tule ka mingeid müügiprotsente.kui suured on aga levitaja kulud ostjate leidmisel,sellest ei sõnagi.ja need kulud pole väikesed.sellel redelil on vaja,et kogu aeg tuleks alumisele astmele uusi müüjaid juurde,sest kõikide uute levitajate müügi pealt jookseb osa raha temast ülevalpool olevatele inimestele.teadke,niipea,kui olete kasvõi ühe ostu teinud,hakatakse teid veenma,et hakake ka ise müüma,saate ise odavamalt jne.siis ei ole enam juttugi sellest,et oi kui üllas,me anname inimestele tervist,siis on jutt vaid sellest,et müüa,müüa,iga hinna eest on vaja müüa!et ainult rahavoog ei lakkaks.tõepoolest,soovitan,minge sinna seminarile,või kliendipäevale,ja jääge seal kainelt mõtlevaks vaatlejaks-see värk sarnaneb kõige rohkem usufanaatikute kogunemisele-lõpmatu kiidulaul,rohkelt neid,kes pisarsilmil räägivad herbalife imest(kusjuures enamasti ühed ja needsamad inimesed!),tekitatakse tõeline transs,ühistantsud,lõppematu eufooria,vaimustunud aplausid.pärast ärkad,nats piinlik on,kuidas ma sellega ometi kaasa läksin???analoogtooteid on kolm korda odavama raha eest kõik kohad täis,kas see siis tõesti on saast??ja tähelepanu,neid tooteid ei määri keegi teile omakasu saamise eesmärgil pähe!!!
 
äripäev 19. juuli 2007, kl 23.54
18 juuli ajaleht '' Äripäev'' tagaküljel
 
.... 20. juuli 2007, kl 13.29
vastus küsimusele: kuidas kunagi- võileibu, putru, jogurt helvestega,kõrvale joon tavaliselt kohvi
 
olen 22. juuli 2007, kl 12.36
55 aastane odava rämpsu sööja ja tervis korras
põrgutuld gnld- ja herbahulludele!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!