Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
saledusplaastrid
 
trulla 07. august 2007, kl 11.18
apteegis on müügil kaalu alandavad plaastrid.on keegi neid kasutanud ja kas ka abi on?ja ärge hakake ruigama,et õgi vähem jne,loogiline,et need on mõeldud koos õige toitumise ja liikumisega kasutamiseks.
 
... 07. august 2007, kl 11.41
ma ei ole kasutanud, aga olles proovinud muid samalaadseid kaalualandajaid võin ilmselt oletada et mõttetu kulutus. mine parem kaalujälgijaks - seal tõesti saad oma raha eest mida vajad. kodukursuski näiteks!
 
Cara Mia 07. august 2007, kl 11.55
Kui sul omal natukenegi seda va loogilist mõtlemist oleks, mida nii nõudlikul moel teistelt eeldad, saaksid küsimatagi aru, et kleepides suu plaastriga kinni mõjub see kaalu alandavalt küll. Isegi siis, kui ei liiguta ennast.
 
trulla 07. august 2007, kl 12.00
kallis cara mia,küll on fantastiliselt tore,et sina siin foorumis ikka olemas oled oma mõtetute kommentaaridega.kui sul midagi asjalikku pole öelda,siis võiksid vait olla,paistaksid tunduvalt targem.
 
Cara Mia 07. august 2007, kl 12.07
Heakene küll, ütlen siis nii, et sa aru saaksid: EI, plaastrid, kapslid, pillid, pulbrid ja tabletid ei langeta kehakaalu. Kehakaalu langetamiseks on vaja manustada energiat vähem kui kulutatakse. Energia tuleb toidust ja kulub igasuguse füüsilise tegevuse käigus. Ei ole vist uudis, isegi mitte sinu jaoks? Kas nüüd taipad, kui mõttetu (NB! selle sõna õigekiri jäta omale ka meelde) su küsimus oli?
 
trulla 07. august 2007, kl 13.15
kallis cara mia.saan aru,et kehakaalu vähendamiseks tuleb energiat rohkem kulutada,kui manustad. aga lisaks sellele soodustavad looduslikud ained ainevahetuse kiirenemist ja puhastavad organismi ja koos kõigega liikumise ja toitumisega soodustavad ja toetavad salenemist ja kaalulangetamist.
ja sul on ikka sigaigav et delfis eesti keele filoogi kehastada,mine otsi mujalt suuremaid vigu,kui nii igav on.
 
kolaja 07. august 2007, kl 13.44
mulle ka viimastel päevadel Cara Mia silma jäänud kui selline sapine teravusteloopija. Selline ebameeldiv mulje on inimesest.
 
I. 07. august 2007, kl 16.18
Aga äkki on lihtsalt asi selles, et asi oli huumoriga öeldud ja teps mitte paljudele pole huumorisoont antud?
 
carissia 08. august 2007, kl 11.48
mina panen küll selle plaastriga suu kinni kleepimise nõuande kõrva taha. väga hea mõte ju! :)
 
aiia 08. august 2007, kl 14.12
Arvan, et kui plaastri juhendis on kirjas (nagu enamuse dieetpreparaatide juures), et mõjub koos dieedi ja trenniga, siis mõjuvad tegelikult dieet ja trenn, mitte plaastrid. Proovi. Esialgi lihtsalt dieeti ja trenni ning kui need ei mõika, võta plaaster appi ja võrdle, kuidas on...
 
Lüüra 08. august 2007, kl 16.31
Kui on olemas raseduse vastased plaastrid,mis toimivad,miks siis saledusplaastrid ei või toimida?
 
trulla 08. august 2007, kl 16.33
vaata ette Lüüra,kohe käsib keegi sul selle rasedusvastase plaastri teatavasse kohta kleepida,nagu mulle siin enne vastati :)))
 
viki 08. august 2007, kl 17.21
ilmselt võtab selle plaastriga alla ainult su rahakott. aga kas see on parim koht, mille kaalu alandada? noh, teistpidi vaadates jääb järele vähem toidu jaoks....
 
plaaster 09. august 2007, kl 10.31
mina praegu kasutan neid,ei tea kas alla olen võtnud sest alles alustasin täna on kolmas päev,aga miskit moodi nad mõjuvad jube tihedalt käin peldikus enne nii tihedalt ei käinud mingil moel nad kindlalt aitavad.
 
trulla 09. august 2007, kl 10.57
kuidas kasutamine on,et paned igal hommikul lihtsalt uue plaastri,või on tähtis,misaeg seda vahetada?
nädalaga peaks ju juba varsti sul miskit näha olema.
edu sulle!
 
vot 09. august 2007, kl 11.39
24 tundi möödas panen uue plaastri nii nagu sealkirjas on ,olen enam vähem samal kellaajal pannud
 
isegi 27. veebruar 2016, kl 11.29
...kusjuures aitavad ...ise katsetades võin öelda,et toimivad,aga proovi ise
 
Katriin 05. märts 2016, kl 18.41
Mina soovitan pigem põdrakanepiteed, looduslik ja aitab tõesti. Tel 51 54 765
 
enesereklaam 05. märts 2016, kl 18.48
Katriin, hea reklaamija ikka :D keegi muidugi ei saa aru, et igas teemas "soovitad" enda tooteid
 
Katriin 05. märts 2016, kl 19.02
Ei pea ostma minu käest. Loe internetist, uuri, võid ka täiesti suvel ise korjata ja siis seda juua. Kuid ära korja tee äärest. Korja metsa äärest, siis puhtam. Ja see on seda väärt. Tõesti, ei pea minuga üldse siduma. Googelda ja korja suvel. Ole terve ja hoia organism enda jaoks puhtana.
 
kats. 07. märts 2016, kl 21.29
mis see põdrakanep teeb????ja kus ja mis dieediplaastrid ja palju maksavad sellised asjad???
 
Põdrakanepitee 09. märts 2016, kl 08.08
Põdrakanepitee hoiab organismi puhtana, seedimise korras ja valud eemal. Vanarahvas hoidis sellega end sisemiselt puhtana ja väliselt ilusana. Minu ema kasutas seda vanasti. Hea meeldetuletus. Ostan ise kindlasti.
paulaarson21 14. juuni 2020, kl 18.11
Kaalu alandavad tabletid - http://tonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
katsu 22. jaanuar 2021, kl 09.39
ja kas teil nüüd kaal püsima ka jäänud....
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!