Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Raider Sildoja tel. nr-t teab keegi? tahaks oma raha tagasi saada
 
K 16. oktoober 2007, kl 10.01
Tegin ettemaksu ja kaupa ei saanud, siis lubas raha korduvalt tagastada ja nüüd on jäljetult kadunud :(
 
e 16. oktoober 2007, kl 11.05
miks sa siis ettemaksu tegid, ta saatis ilma selleta ka kauba ju.
 
K 16. oktoober 2007, kl 11.53
tahtsin juurde osta ja tasusin siis eelnevalt saadetud kauab eest ja ka uue koguse eest. sainnüüd aga 260.-krooniga vastu pükse :S
 
kessukiisu 16. oktoober 2007, kl 12.41
Ma oman küll Raideri nr. kuid edastan selle sulle vaid meilile.
 
K 16. oktoober 2007, kl 12.57
pole enam vaja - ujus ise välja peale DW külastust...
 
palun 16. oktoober 2007, kl 12.59
palun Kristi Muuga
 
to palun 16. oktoober 2007, kl 14.45
mis selle kristi muugaga siis nüüd on?
 
K 16. oktoober 2007, kl 14.52
Kristi Muuga olen mina ja Raider Sildoja on kodanik "palun" :D, õpetuseks siis teistele,kes soovivad temaga veel äri ajada
 
K 16. oktoober 2007, kl 14.56
katkendikene ka meie msn vestlusest:
Raider says:
tra mida ma pean lugema foorumist ?
Raider says:
paned minust paska

pole just kõige viisakam, ja siis väidab, et tal polnud aega tegeleda raha tagasi kandmisega.....
 
?? 16. oktoober 2007, kl 15.51
oot, kas siis enam pole võimalik neid tablette osta tema käest? kahju küll:(
 
K 16. oktoober 2007, kl 15.56
ei tea seda, küsi järgi, aga sellise suhtumisega ei soovita küll temega tegemist teha. Vähemalt ettemaksu ei soovita teha
 
kessuliisu 16. oktoober 2007, kl 16.19
No aga muidugi, teda on korduvalt maha tehtud siin foorumis, ime siis et ta nätuke turris on. Mina oleksin ka. Aga rääkides tablettidest siis need mõjusid tõesti hästi. Ja ei olnud jo-joo efekti.
 
appi 16. oktoober 2007, kl 18.55
kas Raider Sildoja on mees? Jube tekst võõra inimesega suhtlemiseks. St jube nii või naa, aga rääkida niiviisi veel võõraga.
 
buuu 16. oktoober 2007, kl 20.56
Raider on hea...!!!
 
kkk 16. oktoober 2007, kl 23.16
ma ka olen tänulik et ta üldse siin neid tablette reklaamis...vähemalt olen jälle rahul endaga:)
 
e 17. oktoober 2007, kl 10.35
mina olen ka rahul nendega, hea, et tellisin.
 
siin 17. oktoober 2007, kl 10.56
Siin käib küllaga kadedaid, tigedaid endaga rahulolematuid inimesi. Küll ei mahu neile hinge, et keegi sööb reductili, vihased rasvapõletaja kapslite peale. Kui ei taha ärge sööge aga ärge mängige mingit supper inimest ja otsustaga teiste eest. Siin enam ikka täiskasvanud ja teavad ise mis teevad. Samas kellegi teise mahategemine näitab ainult teie enda nõmedus ja kibestumust.
 
hihh 17. oktoober 2007, kl 15.06
siin=raider


mis siin kadedusega pistmist kui inimeselt raha võetakse, kaupa ei saadeta ja raha ka vabatahtlikult ei tagastata. Kui sa seda kadeduseks pead, siis on sul küll kummalised maailmavaated. igatahes minu arvamus raiderist langes kolinal
 
siin 17. oktoober 2007, kl 19.49
Õneks või kahjuks ei ole raider sest esiteks olen naissoost. Aga kurb on lugeda kuidas inmesed siin "südant valutavad" mingite ravimite pärast aga samas kui paljud oma tähelepanelikust näitavad üles tänaval, poes, liikluses kaaskodanike suhtes. Tundub, et selles kõiges on lihtsalt puhas kadedus.
 
Vuhva 18. oktoober 2007, kl 12.26
to siin
Alusta endast ja ära ingu niisama.
 
kristiina 18. oktoober 2007, kl 12.40
Tule taevas appi, milline lasteaed siin on. Lugedes teemaalgataja kirja, siis küsimus sulle- kas endal on elu nii kurb ja igav, et on vaja hakata ka teiste elusid siin lahkama? Tänapäeval on kõikvõimas Internet, kust saab inimeste kontaktandmed lihtsalt kätte, mitte ei pea plõksima kusagil foorumites.

Tule mõistusele!
 
kristiinale 18. oktoober 2007, kl 14.23
imbetsill oled?
mulle meeldib küll teada kui kellegi käest kaupa ja raha tagasi ei saa, eritikui see tegelane siin nii populaarne on. teemaalgatajt ei tasu küll sõimata
 
teemaalgataja Kristiinale 18. oktoober 2007, kl 14.26
enne kui siin klähvima hakkad, kas kontrollisid ka netist nubri leitavust?? Mina ei leidnud kuskilt netist R.Sildoja kontakt numbrit
 
kontrollisin 23. oktoober 2007, kl 13.43
Ei ole siin klähvinud ja ei hakkagi, Raideri number on leitav imelihtsalt ja selleks ei pea arvutigeenius olema, piisab kui otsimootorisse nimi sisestada.
 
Cathy 26. oktoober 2007, kl 13.31
no vot, et ole arvutigeenius ja ei leidnud numbrit, aga sooviksin. Ilmselgelt pole vaja siia seda panna, jätan maili, saatke nr sinna. tänud ette
 
Pettunud tarbija. 04. november 2019, kl 17.51
Ei soovita selle kauplusega mingit tegemist teha. Müüa käitub astjatega sellisel toonil nagu nu mis sa ometi tülitad ja küsid siin küsimusi. Ükskõiksed oma äri suhtes. Siin googeldades leidsin ka vanasid asju ja mitte positiivseid. Õnneks pole nad ainsad müüad eesti turul :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!