Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kui kaua
 
küsimus 13. veebruar 2008, kl 12.04
ärge hakake kohe sõimama et mis ja nii
aga kui kaua suudab inimene ilma söömata olla?
et mitte midagi ei söö.
 
vastan 13. veebruar 2008, kl 12.28
oleneb inimesest, olukorrast...

mõni inimene ei söö terve pika elu. tavainimene võib surra üldiselt peale 40 päeva
 
aaa 13. veebruar 2008, kl 12.54
mina olen olnud kõige rohkem vist 2 ja pool päeva
mingid joogad pidi olema ikka kuid, tavaline inimene pidi vist suutma nädal-paar olla ilma toiduta(jooma ikka peaks)

aga kui soov kaalulangetada siis nälgimine pole kõige efektiivsem;P
 
on ka w 13. veebruar 2008, kl 12.59
et nädalaga sureb inimene ära w
mis moodi see siis toimub
lihtsalt sureb ära ja kõik w
kes teab veel sellest midagi võiks pikemalt ja rohkem rääkida.
 
vastan 13. veebruar 2008, kl 13.34
nädalaga võib inimene ära surra küll tegelikult. Lihtsalt kui inimesel on terve elu olnud väga halvad elukombed (suitsetamine, joomine, ülesöömine (eriti ebatervislike toitude), ülekilod, tarvitanud medikamente jne jne, siis nälgides ehk mitte süües lähevad need mürgid kõik kiiresti verre ja inimene lihtsalt sureb mürgitusse
 
päriselt ka w 13. veebruar 2008, kl 13.39
kust need mürgid siis lahti pääsevad
 
59 kg 13. veebruar 2008, kl 13.44
Kui sa seda kaalulangetamise eesmärgil küsid, siis nii ei kaota just kuigi palju kaalu. Selles mõttes, et alguses võib ju alla minna veidi, aga organism ei ole õnneks nii rumal kui inimene ja keha läheb säästurežiimile (ainevahetus aeglustub). Ilmselt hakkavad mingi aja pärast juuksed välja langema ja küüned murduma, energiat on vähe, halb on olla, arvatavasti võib minestada jne. Täpsetest protsessidest, mis toimuvad, ma rääkida ei oska, ise pole proovinud ja ei teeks oma kehaga kunagi nii. Ja kui uuesti sööma hakkad, on väga tõenäoline, et sööd suure hooga valimatult kõike ja kaal tõuseb veel kõrgemale kui alustades.
 
Liss 13. veebruar 2008, kl 13.53
Aastaid tagasi sain selle lollusega hakkama. Kohutavalt meeldis üks noormees ja ma arvasin millegipärast, et olen liiga paks ta jaoks. Nii siis võtsingi nõuks, et ei söö enne midagi, kui näen normaalne välja. Esimene nädal püsisin tahtejõu ja veejoomise najal täitsa hästi vastu. Teisel nädalal hakkas paljas vesi juba vastu. Ning enne teise nädala lõppu kukkusin kokku. Kaalu kaotasin küll meeletult, kuid kohe, kui sööma hakkasin tuli kõik tagasi. Niiet see ikka väga rumal teguviis kaalualandamiseks.

Parem liigu rohkem ja piira magusa söömist- tulemused on palju pikemaajalisemad :)
 
vastan 13. veebruar 2008, kl 14.28
to päriselt ka w - mürgid on enamasti rasvarakkudes ja kui keha neid rasvarakke energia tarbeks suurel hulgal lagundama hakkab siis vabanevadki mürgid. loodan, et said targemaks
 
siis ei saagi 13. veebruar 2008, kl 14.33
inimesed alla ka võtta, sest kui rasv laguneb siis sureb ju ära
tuleb igast mürki
 
w 13. veebruar 2008, kl 14.54
no ilma söögita elab vast ikka kuu aega, kui vett juua.
 
My 13. veebruar 2008, kl 15.38
Paastulaagrites ei sööda 1 nädala jooksul mitte midagi, ainult taimeteed joovad. Arstide järelvalve all. Pärast seda ettevaatlik sööma harjutamine jälle. Rohkem ei soovitakski.
 
saba 13. veebruar 2008, kl 16.35
oma murtud südame pärast olin 2 nädalat söömata, lihtsalt ei läinud midagi alla. Punnitasin hommikuti 1 võileiva sisse. Kaotasin 10kg ja näed ikka elan, aga peale seda kui hakkasin ikka ennast rohkem sundima ja rohkem sööme, tulid ka kilod mühinal kuni 80kg. tuli siis hakkasin rangele dieedile.
 
Tegelikkuses 13. veebruar 2008, kl 17.49
on inimesed suutnud ilma söömata olla (vett juues)70 päeva. Kui Te olete kolm päeva söömata ja joote PUHAST VETT, siis ei hakka lagunema mitte rasvarakud, nagu mõni "spetsialist" püüab siin väita, vaid keha hakkab puhastuma - ta loobub kõige enne VIGASTEST rakkudest. Kui Te aga ei joo puhast vett, vaid mingeid taimeteesid või morsse või lahjasid mahlu, siis kõik need muudavad mao kaudu keha keemiat, ning ei alga organismi puhastumine, vaid stress ning kaalukadu toimub stressist tingitud ainevahetuse häirete tõttu. Aga nälgimisel koos puhta vee joomisega on vaid siis mõte, kui sellega kaasneb hommikul ja õhtul KLISTIIR. Kui midagi teha, siis teha õigesti, mitte aga umbes, ehk "labidaga lahmides". Muidugi võib keksida, et näe, kaotasin 10 kg ja ikka elan veel, kuid kas see elu on nüüd võimalikuga võrreldes 10 aastat lühem või mitte - see on teine probleem, millest keksija enam pole võimeline teatama.
 
issand 13. veebruar 2008, kl 18.20
nii palju erinevaid versioone
ei tea, milline neist ka tõele vastab
aga huvitavad on nad kõik
 
naine 13. veebruar 2008, kl 22.08
mõni inimene peab kohe ikka oma üleolekut kuidagi tõestama!

ühel kirjutajal oli õigus kui ütles, et mürgid satuvad verre rasvarakkude kasutuselevõttes. Loomulikult hakkab organism rasvavarusid tarvitama kui sööki peale ei tule!!! Seda ju küsiti!
apiiii.
 
nina 14. veebruar 2008, kl 11.00
See seitsekümmend päeva on liiast. Peale 40 päeva hakkab organism ajurakke sööma. Üks targem inimene teadis rääkida ja mingid muud protsessid hakkavad tööle jne. Tean ühte tuttavat kes oli vee peal 25 päeva, siis läks taastumisdieedile üle. Seal on oma reeglid, millest tuleb kinni pidada. On olemas üks paasturaamat aga ma ei mäleta kahjuks autorit. Seal on väga hästi kõik ära seletatud, mis füüsiliselt ja hingeliselt toimub inimesega ja kui pikalt kannatad ja millal tuleb, vastupidi hoopis hea tunne jne. Aga see tuttav oli pärast küll justkui 10 a. noorem.
 
to nina 14. veebruar 2008, kl 15.24
mis raamat see pn
tahn kohe lugeda
 
Kuidas küll 18. veebruar 2008, kl 13.04
mismoodi see küll on võimalik , et suudetakse ilma söögita olla. Mina isiklikult tean oma kogemusest, et kui ma olen juba pool päeva, s.t 7-8 h söömata tekib mul kohe kindlasti peavalu.
 
Katrin 19. veebruar 2018, kl 09.31
Tere, mina olen söömata olnud 4 või viiskuud ilma veeta. Vahepeal muidugi söön teatud ajal muidugi kas ühe või 2 õuna, aga mitte igapäev. Muud ma ei söö, seega siiamaani ma ei söö veel ma midagi, aga elan siiamaani. Kuigi ma tean, et ise sellest ma aru ei sa , et millal ma võin surra jne.. aga ma ei mõtle sellepeale ültse, Kaalun ma praegu 39, 8 , aga peaksin kaaluma tegelikult 50 kg .
 
Katrinile 19. veebruar 2018, kl 18.32
kirjutad ilmselt teisest ilmast või mõnest palatist... 4 - 5 kuud ilma veeta..
 
Kaua. 07. märts 2021, kl 14.08
Arvan, et kaua. Ise olen olnud söömata 23 päeva järjest kaalulangetamise eesmärgil ja sain selle ajaga 12-st kilost lahti. Selle ajaga ei täheldanud ma oma tervisele mitte mingisuguseid halbu tagajärgi. Olen mees ja kaalusin enne paastu alustamist 102 kg. ja pikkus on 183cm. Peamine põhjus paastuks oli, et ühedki püksid ei läinud enam jalga. Selle 23 päeva vältel jõin ainult tavalist kraanivett või gaasita ja maitseta pudelivett. Esimesed 4 päeva ikka isutas aga peale seda kadus söögiisu sootuks ja mind ei seganud isegi kui teised kõrval sõid. Esimestel päevadel kadus vähemalt 1 kilo päevas, hiljem pool kilo ja viimastel päevadel juba paarsada grammi päevas. Käisin sel ajal ka kõndimas. Vähemalt 10 km. korraga. Enesetunne paranes iga päevaga. Olin siis ja olen ka praegu täiesti terve ega tea endal ühtegi haigust olevat. Peale 23 päeva möödumist oli eesmärk täidetud ja alustasin tasapisi mahlade joomisega. Esimesel päeval mingit lahjat mahla, teisel päeval sama ja kolmandal päeval juba väikese koguse frikadellisuppi ilma frikadellideta. Mul tekkisid tõsised kahtlused selles osas, et inimene peab üldse eluspüsimiseks sööma.
 
Kodanik 22. juuli 2022, kl 22.34
Oled ilma söömata ja siis pärast õgid topelt. Sööge väiksemaid portse ja tihemini. Ma söön 3...4 tunni tagant. Harvem ei saaks, sest pea hakkab valutama, kui õigel ajal ei söö.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!