Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Katjes
 
seletage lollile 22. aprill 2008, kl 15.24
Rasvavabad küll (100 grammi kohta 0,2 rasva), aga kaloreid on sajas grammis 330. Ma loll ei saagi aru- need ju pole siis kalorivaesemad kui mõned muud kommid... :D Või mis vahe on tavalisel kommil (rasvasisaldusega) ja Katjes kommidel?
 
aga 22. aprill 2008, kl 15.26
vaata suhkrusisaldust, need on süsivesiku pommid.
 
sowhat 22. aprill 2008, kl 15.26
Pole ise nimetatud komme kunagi söönud aga pakun, et kuna neil rasvasisaldus väike siis see veel ei tähenda, et ka süsivesikute sisaldus väike on. Süsivesikud aga annavad päris kenasti kaloreid.
 
teemaalgataja 22. aprill 2008, kl 15.36
Ookei, siis tuleb õhtul kõvasti trenni teha! Järjekordne reklaamiohver! ;)
 
t 22. aprill 2008, kl 15.55
muide, suhkur on täiesti rasvavaba ja õli jälle suhkruvaba, ära neid ka lõputult siiski tarbi
 
K 22. aprill 2008, kl 16.51
suhkrut on ju praktiliselt 80 grammi 100 gr kohta! Vaat kust need kalorid tulevad.
 
nõuanne 22. aprill 2008, kl 18.27
Ka kõige tavalisemad karamellkommid on minu meelest rasvavabad, aga kas need on siis seetõttu tervislikud või? Igatahes ei tasu endale värv- ja säilitusaineid täistopitud suhkrupomme sisse ajada.
 
einoh 22. aprill 2008, kl 19.10
närvi ajavad need reklaamid a la "rasvavaba." ega siis see kohe asja heaks ja tervislikuks tee, enamus kummikommides rasva sama vähe. Ma ei tea... ja see kaalujälgijate vesi- suur silt uuuuu null kalorit. irw, tavalises vees on ju sada kalorit mhm.
 
Jopakolla 22. aprill 2008, kl 20.35
Mis kuradi rasvavaba? Kommides ei olegi ju rasva, puhas suhkur mis kaloredi annab. Varsti hakatakse suhkruvaba liha reklaamima...
 
noh 22. aprill 2008, kl 20.46
Ilmselt ostavad inimesed iga kaupa, millele peale "rasvavaba" kirjutatud, reklaamitegijad on selle ära tabanud.
 
ikkagi 22. aprill 2008, kl 20.55
ikka kasulikum kui šokolaadikommid. ja kummikommid samuti paremad kui nt halvaa, šokolaad, pralineed jms
 
hh 22. aprill 2008, kl 21.01
pigem söön paar šokolaadikommi või mõni tükk šokolaadi
 
muhv 22. aprill 2008, kl 21.58
aga katjesi komme peab varba vahelt sööma. seda ei tohi unustada.
 
y 22. aprill 2008, kl 22.16
tükk shokolaadi on igal juhul tervislikum kui mingi keemiast koosnev katjes või kummikomm
 
dfssd 22. aprill 2008, kl 22.40
no ega kummikommides polegi ju rasva üldiselt :D
 
:D 23. aprill 2008, kl 13.28
Nänänää..kui tahan söön terve paki ära. Mida siin ikka ohkida ja puhkuda..loomulikult annavad nad kaloreid..aga elu peab nautida ka saama!
 
muks 23. aprill 2008, kl 20.15
Jep, ma olen ise ka seda uurinud. Ilmselt nad loodavad, et mõni loll inimene, kes on dieet kokast ja tablettidest sõltuvuses ostaks suure hurraaga neid ja alles pärast avastaks, et nad ületavad tänu neile kommidele oma päevanormi mitmesaja kalori võrra.
 
iva 23. aprill 2008, kl 22.55
mingi iva on - rasv ja suhkur koos hakkavad "talletuma", ilma võibolla läheb õnneks ja kulutad ära.
 
ehh 24. aprill 2008, kl 10.42
kummikommides ju pole rasva! See on täiega eksitav reklaam.
 
Kõige 25. aprill 2008, kl 14.41
tervislikum magusatest peaks teoreetiliselt olema halvaa - põhiline koostisaine ju tervislik päevalilleseeme (koos tervisliku päevalilleõliga), mis siis millegagi "tuunitud" maitsvamaks.
 
tiina 24. november 2017, kl 15.20
ma ei lisa pilte ega linke..... mis ON MEIS VALESTI?? JA on reklaam jänesega (ka rohelise kõrvagaa) väga vale ja hale:: HALLO HALLO " AUK PILDIS JA KOOS KAASLASEGA" ,et kuhu meie reklaame lubame.. ME ELAME EESTIS ju ometi????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!