Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Nüüd vajan abi!
 
kiska 23. september 2008, kl 20.43
Olen neli nädalat kenasti dieeti pidanud. 6 kg alla võtnud. Trennis käinud. Ja nüüd söön teist päeva ja ei saa pidama. Mida teha, et homme jälle suudaks? Palun öelge!
 
heihopsti 23. september 2008, kl 21.17
Mõtle palun positiivselt! Ja sellele, mida oled juba saavutanud :)
Siis saadki hakkama - olen mõtetes sinuga ;)
 
ei 23. september 2008, kl 21.31
EI TOHI!!!!Sa rikud ju kõik ära.
 
kiska 23. september 2008, kl 21.58
Kuidas saab nii lihtne asi nii keeruline olla! Kui homse saan üle, siis olen jälle uuesti rütmis. Ma pean, ma lihtsalt pean!!! Aitähh, Teile! Paar head sõna on kindlasti abiks.
 
kati 23. september 2008, kl 22.17
ära anna alla! ja kui ühe korra libastud on kõige tähtsam tagasi reele saada. olen ise kah langenud magusasöömise küüsi, aga järgmisel päeval tuleb endale kainelt aru anda ja liigsöömine ära lõpetada. ära lase tujul langeda, ikka juhtub!
 
Nelle 24. september 2008, kl 08.26
See see jama on, et 4 nädalaga 6 kilo, poole aeglasemalt oleksid pidanud, 3 kilo oleks tervislik olnud. Ehk saad söömise veel pidama, aga ära püüa nii kiiresti alla võtta, praegu jää mõneks ajaks selle kaalunumbri juurde.
 
kiska 24. september 2008, kl 08.29
Minu kehakaalu arvestades ei ole 6 kilo esimese kuu kohta palju. Pool sellest on vesi ja läks pea esimese nädalaga. Pool kuni üks kilogramm on mulle normaalne nädalas.
 
pean ja tahan 24. september 2008, kl 08.56

sa ära sunni ennast mõttega ,et sa ei tohi ja sa pead!!
vaid iga suutäie juures küsi endalt kas sa vajad seda????!!
 
c 24. september 2008, kl 12.54
ära osta koju toitu varuks.
 
kiska 24. september 2008, kl 19.49
Tänane päev ongi peaaegu õhtas. Siiani vastu pidanud. Aitähh veelkord!
 
merle 01. oktoober 2008, kl 00.36
kuidas üldse sellise majanduslanguse juures on võimalik ennast paksuks süüa? hea et ma kokana töötan, muidu näeksin väga lahja välja;);)
 
Jack C. Financial Home 04. september 2019, kl 03.28
Kas otsite ehtsat laenu? taskukohase intressimääraga? töödeldakse 4–6 tööpäeva jooksul. Huvitatud kandidaadid peaksid meiega täna ühendust võtma, et saaksite ilma stressita veebis kiiret ja lihtsat laenu.

Nimi: Jack C. Financial Home
E-post: cinoj00@gmail.com
24/7 Interneti-laenud.
Ootame teie kiiret vastust.
 
Jack C. Financial Home 04. september 2019, kl 03.37
Tere päev, Jack C. Financial Home pakub üldsusele väga madala 3% -lise intressiga laenu. Pakume isiklikke ja ärilaene. Siin on mõned küsimused meilt: kas olete võlgu ja vajate kiiret laenu? Kas vajate kinnisvaralaenu? Kas vajate tagatud või tagamata laenu? Kas teil on plaan oma ettevõtet laiendada? Kui jah, võtke meiega ühendust ja teile antakse rahalise toetuse osas parim. Paljud on seal, kes vajavad rahalist abi, kuid pole võimalust, kuid see on võimalus, mida te ei tohi endale jätta. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust lihtsalt sellele e-kirjale vastates. See pakkumine on rangelt ainult töökatele tõsiselt mõtlevatele ja õigustatud laenuvõtjatele. Pole tähtis, kust riigist pärit olete. Me saame aidata teil otsitud laenu saada 24-48 tunni jooksul.

Pakume laene 2000 kuni 10 000 000 eurot maksimaalse tähtajaga 20 aastat. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust nii kiiresti kui võimalik, vastates sellele e-kirjale allpool nõutud laenusaaja teabega.

Laenusaaja teave
Nimi:
Asukoht:
Telefoninumber:
Vajalik summa:
Vajalik kestus:

KONTAKT EMAIL: cinoj00@gmail.com
24/7 Interneti-laenud.
Ootame teie kiiret vastust.

Parimate soovidega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!