Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maoballoon
 
varsti saan 06. detsember 2008, kl 19.00
Tere! Kas palun need, kellel on olnud või on hetkel maoballoon, võiksid natuke selles teemas valgustada.. Kui kaua läks aega esimesest arstivisiidist (dr. Raag ilmselt) balloonini? Millal hakkasid kilod langema? Kuidas ensetunne oli? Mis juhtus, kui baloon eemaldati? Kas tulemus jäi püsima? Aitäh!!
 
mka 06. detsember 2008, kl 19.49
Lugesin just googles maoballooni kohta, ei teadnudki, et selline asi olemas on!
Tundub küll ohutu ja tulemused ka head.. aga 12 000 pole kerge kokku ajada :D Muidu võiks endalegi palli kõhtu panna. :D
 
aly 07. detsember 2008, kl 19.13
kallikesed, pange palun parem maobandaaz. Sõbral on, ohutum kui balloon, algkaal oli 142, nüüd poole aastafa 101 peale saanud.
 
õhupall 07. detsember 2008, kl 23.39
No nii, jagan meelsasti oma kogemust.
Mul oli balloon sees ca 3 aastat tagasi. Esimesed päevad ainult öökisin ja oksendasin. Olemine oli nii hull, et tahtsin surra. Võtsin haiguslehe kuna ei olnud võimeline voodistki tõusma. Ca nädalaga olemine normaliseerus ja siis hakkasid kilod kaduma. Muidugi selle esmase öökimisega kaotasin juba mõne kilo..Minul oli terve see aeg(ca9 kuud) halb olla. Oksendasin väga tihti, lõpus juba peaaegu iga päev, midagi enam sees ei seisnud. Kokku kaotasin ca 16 kilo, mis ballooni eemaldamise järgselt vuhinal ja suure "kasuteguriga" tagasi tulid. Minul on sellest ajast ainult ebameeldivad mälestused, kui kaalukaotus välja arvata. Ausalt ei soovitaks seda kellelegi. Aga see on muidugi minu arvamus ja minu story.
 
arg 08. detsember 2008, kl 13.21
aga vaat,mina olen selline jänes,et kui keegi annaks ette normi ja aja,kui palju maha võtma peaks,muidu pannakse balloon või tuleb maovähenduse op,siis teeksin kõik ja veel rohkemgi,et need üleliigsed kilod kaoksid ilma arsti vahelesegamiseta.
 
!!! 08. detsember 2008, kl 19.50
Õhupall võttis sõnad suust, mul oli täpselt sama kogemus!
 
küsimus 09. detsember 2008, kl 11.26
mul on üks tagasihoidlik küsimus. Kui suures ülekaalus olete, et on vajalik balloon vms panna? Kas niisama liigutamine ja toitumise jälgimine enam ei aita? Mina sain abi kui võtsin personaaltreeneri, kes siis andis nõu treenimise ja toitumise kohta ja poole aastaga olen saanud lahti 16 kg.
 
elukaugele vastus 09. detsember 2008, kl 22.57
To viimane:kas sa oled pilvedes?Kus kurat kuskil maakolkas need personaaltreenerid on ja käivad aina?Kus on see suur rahahunnik,mis oma isiklikule treenerile maksta?Kust võtta need rahahunnikud,mis treener soovitab süüa?Tule maa peale!!
 
küsimus 10. detsember 2008, kl 09.03
okei sorry, ei tasu närvi minna. Lihtsalt mu meelest tundub odavam 1 kord 400-500 krooni treenerile nõustamise eest maksta (saab ka interneti teel- fitness.ee) ja tervislik toitumine ei ole kallim. Mul on toiduarved poole väiksemaks jäänud. Aga palun vabandust, et oma arvamust avaldasin ja küsisin midagi.
 
? 10. detsember 2008, kl 15.14
aga ega ballooni ju ka ilma rahata ei saa.parem investeeri see raha tõesti treenerile.
 
möödajuhtiv operatsioon 13. detsember 2008, kl 13.24
Kaalusin 10 kuud tagasi 125 kilo, pikkus 164cm. Lasin teha maovähenduslõikuse. (kulud kattis haigekassa)Tänaseks päevaks on kaalulangust olnud 45kg. Nüüd söön juba normaalse inimese moodi ja hakkasin käima jõusaalis ja ujumas, kaal langeb , küll mitte nii kiiresti kui algul aga pidigi olema normaalne, et normaalkaal saavutatakse 2-3 aastaga. Operatsiooni suhtes ei olnud mul mingeid kõrvalnähtusid ega probleeme. Hiljem kui käin regulaarselt iga kolme kuu tagant verd kontrollimas, on selgunud, et verenäidud on korras seega ka omastab organism kõik vajalikud ained. Ja ei mingeid okendamisi ja öökimisi, ega muid probleeme. Tuleb ainult etteantud dieeti järgida, mis algul on raske, sest kõht ei lähe tühjaks aga sööma peab iga kolme tunni tagant natuke. Nüüd võin süüa absoluutselt kõike. Vahe on ainult selles, et organism ei küsi enam raskesti seeditavaid asju vaid lausa nõuab toorsalateid jms, mida ma enne näitaks ei tahtnud näha ka, nüüd lähen spetsiaalselt poest tooma jne. Kõige uskumatum ongi minu jaoks see, et füüsiline operatsioon mõjus eriti hästi vaimsele tervisele. Ja mina, kes ma olin eluaeg rääkinud, et ei tõsta oma jalga ujulasse ega jõusaali, käin seal nüüd regulaarselt ja mõnuga.
 
zanna 05. jaanuar 2009, kl 22.37
Oleks huvitav teada kus tehakse neid maovöhenduslõikusi.Olen kuulnud et Tallinnas Mustamäel.Aga kas on Tartus ka olemas selline koht.
 
möödajuhtiv operatsioon 08. jaanuar 2009, kl 17.04
Igatahes mina soovitan Tallinnat ja mustamäed ja dr. Adamsoni. Võta julgesti ühendust. www.akgrupp.ee
 
maims 01. veebruar 2009, kl 05.31
Mul on praegu balloon sees. Piinarikas on selle panemine ja ega ta ennast ei õigusta. Magu on nüüd arvatavasti veel rohkem välja veninud kui enne, sest ega see pall ikka ajule käsklusi ei jaga. Aga muidu on kadunud 26 kg enamik ikkagi oma tahtejõu varal ja väljakäidud 25000 eegu pärast. Kui on valida võtke maovähenduslõikus. Minul lihtsalt ei vedanud kirurgiga (Ümarik) kelle jutul ma käisin ja seepärast ei julgenud oppi ette võtta, nüüd kahetsen
svetlooosee 17. jaanuar 2023, kl 10.55
Kaalu alandavad tabletid - https://tonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!