Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mis võtab SÖÖGIISU ära?
 
Maria 14. märts 2009, kl 12.07
Kas mõni toidulisand aitaks? kroom?
 
K. 14. märts 2009, kl 12.10
Kroom vähendab magusaisu.

Küsi apteegist toidulisandite kohta.
 
n 14. märts 2009, kl 13.28
Söögiisu väheneb tunduvalt, kui suudad nii kaua normaalselt süüa, kuni Su (ilmselt) välja veninud magu kokku tõmbub.
Just sel põhjusel ongi peale jõuluid ja sünnipäevi hirmus isu, kuigi keha on eriti jõudsalt toitunud ja peaks rahulik olema. Magu nõuab. Samal põhjusel tehakse liigpaksudele ka maooppe.
 
dr. 14. märts 2009, kl 18.15
Minul kadus söögiisu täiesti ära kui hakkasin antidepressante võtma - kohe peale esimesi tablette. Lausa vägisi ajasin süüa sisse, sest sööma ju peab. Kaal langes kolinal, aga seda oligi vaja. Ilmselt sinna aju ossa kus isukeskus asub need rohud just mõjusidki. Võtsin Zolofti ja ainult pool tabletti päevas - mulle sobiv annus. Kui sul deprekat aga pole siis vist ei saa seda moodust soovitada.
 
Tuulika 14. märts 2009, kl 20.30
Mitte miski ei võta, no kui siis viimases astmes vähk või kõva lax narkotsi. Lepi sellega ja kasvata tahtejõudu.
 
isver 15. märts 2009, kl 07.09
to Tuulika,
päris segi oled või, mõni veel lähebki narkotsi otsima kaalualandamise eesmärgiks.....
 
lihtsalt 15. märts 2009, kl 13.40
Armu ära korralikult!
 
armunud 15. märts 2009, kl 13.42
Minul võtab söögiisu ära ainult armumine. Liblikad on kogu aeg kõhus ja söögiisu on 0!
 
liis 15. märts 2009, kl 14.03
See on ikka tahtejõud,miski muu ei aita sind:))
 
miksike 15. märts 2009, kl 15.03
oeh tahax ka uuesti armuda...
 
h 15. märts 2009, kl 18.15
mul küll armumine söögiisu ei mõjuta, ka mitte tugev armumine :D no tõesti ehk tahtejõudu annab kehaga tegelemiseks, aga otseselt isu küll ei võta :P
 
jaaa 15. märts 2009, kl 20.19
tõesti, armumine on ka minuga imet teinud! Täiesti hämmastav:)
 
gea 15. märts 2009, kl 23.02
Söö madala glükeemilise indeksiga toite, sest nendest energia vabaneb pikema aja jooksul ehk kõht püsib peale sööki kauem täis ning ei teki seda näksimise isu. Ma ise olen sedasi toitudes ja seejuures mitte nälgides 2,5 kuuga alla saanud juba ligi 6kg. Õhtud mul kõige hullemad, aga siis tavaliselt joon ühe spetsiaalse kokteili ära ning pean siis hommikuni vastu.
 
ti 16. märts 2009, kl 15.14
Lp. gea, mis kokteil see on?
 
m 16. märts 2009, kl 22.56
gnld valgujook raudselt
 
gea 16. märts 2009, kl 23.09
Orifleimi maasikakokteil on mul.
 
muks 17. märts 2009, kl 13.28
Nälja võtab ära söömine. Söögiisu võtab ära mõtete muutmine. Miks sa sööd? Oled sa näljane? Ei?

Tõenäoliselt Sa proovid täita endas mingit tühjust. Otsi endale füüsilist tegevust või seltskonda, kuni sa muutud näljaseks - siis söö!
 
Eva 17. märts 2009, kl 23.51
vahtrasiirup!
 
minul 18. märts 2009, kl 08.23
roheline tee, minule mõjub küll.
 
to muks 18. märts 2009, kl 19.54
olen täiesti nõus sinuga, kui on tegevust , siis ei tulegi söömine meelde, aga paraku talv ja väljas ka pole suht midagi teha, siis ikka see lirtsi-lörtsine aeg "istud" rohkem kambris ja oh häda - külmkapp ka rohkem nähtaval, ootame ilusamat aega.
 
PI 19. märts 2009, kl 10.08
Mina olen nüüd juba neli nädalat teinud paastu ja suureks abik õhtuti on selline tee - Lendav Pääsuke.
Aitab väga palju ja ei ole isu! Õhtud ju need kõige raskemad, aga koatanud olen tänaseks seitse kilo ja enesetunne - SUPPER
Täna kaduneljapäev. Hea aeg alustada.
 
krissu 19. märts 2009, kl 10.26
vot jah roheline tee,ilma suhkruta,võtab söögiisu ära.
 
kata 19. märts 2009, kl 12.27
Söögiisu võtavad ravimitest ära(rasvtõve ravi- retsept perearstilt kui kaalumassiindeks on üle 31): kallis- Reductil, odavam- Lindaxa, veel odavam- Sibutriin(vms.), need kõik on sibutramiinid kuid erinevad tootjad tingivad erineva hinna.
 
May 19. märts 2009, kl 17.13
Mina ostsin apteegist mingit organismipuhastavat vedelikku, mis pidi kevadel kasulik juua olema. Sellega kaasa sain hunniku väikseid roosasid pakikesi pulbriga, mida tuleb vees lahustada ja siis ära juua. Et kaloreid ei anna, aga teevad kõhu täis. Pidavat mingi želeeaine ja kiudained olema sees kirjade järgi. Point nüüd selles, et kuna see oli suht jubeda miatsega, siis ma ei suutnud neid üldse juua. Seega, kui mõni soovib, siis ca 7-8 pakikest võin ära anda teile katsetamiseks, et kas teebki kõhu täis või ei.
 
nii on 08. aprill 2009, kl 18.16
Mul on sõbranna kellel oli kaaluga suhteliselt suured probleemid,korralik tüdruk ,ei saanud kuidagi toidust loobuda kuna amet selline.Ja nädal aega järjest tarvitas amfetamiini ja võttis alla ikka väga palju ja nüüd on omadega väga rahul ,sale ka.Noh pole just parim soovitus,aga tema on ammu juba unustanud amfi ja ta tarvitas seda ,kui kaalulangetajat mitte ,kui mõnuainet.
 
ka amf 08. aprill 2009, kl 18.53
Mul ka tuttav tarvitas amfetamiini, kui kaalualandajat. Kuu ajaga oli ta ikka nii 10 kg alla saanud. Enam ei tarvita, ja juba aastaid sale.
 
Sohvi 08. aprill 2009, kl 20.42
Joogaga tegelemine- kohe mitmes mõttes. Seab piirangud enne tundi ja ka pärast mõneks ajaks ja söögiisu tõepoolest kaob. Lisaks srtressivähenemine võtab samuti tühja söögihimu ära.
 
veel 11. aprill 2009, kl 10.50
kofeiin (kohvis, tees jm sama toimeainena) vähendab söögiisu.
Punktimassažis teatud punkti mõjutamine õlavarrel, väljaspool küljes, täpselt kahe liigese keskel
Aga pidi saam sundida magu kokkutõmbama ennast ka nii, et süüa 100ml kaupa ainult (vist siis ka juua?) ja sagedamini päeva jooksul. Mul toimib viimane ainult juhul kui väikestes kogustes madala GI ga toitusid süüa.
närida vintskeid toiduaineid, et saaks närimisvajadus ka rahuldatud (näts on liiga pehme ja kipub ainult magu ärritama.)
 
äh 11. aprill 2009, kl 12.52
tehke parem sporti, kasvatage lihast ja siis ei pea ampsude pärast ka muretsema.
 
to äh 11. aprill 2009, kl 14.53
Kui inimene ikka liiga palju, st suurtes kogustes ja kaloririkkalt sööb siis tuleb ka toitu piirata, muuta ning rohkem valida.
Kui ma ütlen, et olen raske astmaga ja praktiliselt igasugune liigutamine tekitab hapnikuvaeguse siis ei ole lihtsalt sport lahendus. Isegi paljalt õunte peal ma ainult võtan juurde, järele proovitud.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!