Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mis võtab SÖÖGIISU ära?
 
vastupidi 11. aprill 2009, kl 16.37
Mul jälle tänu rahustitele ja antidepressantidele nii kohutav söögiisu,et olen 10 juurde võtnud
 
Jah 11. aprill 2009, kl 17.39
to to äh: 04-11-09 14:53
Tee omale üks pisike investeering - sõida kolm korda üheks päevaks Soome. Mine ravi enda astma välja ja selle investeeringu saad pärast mitmekordsete kasudega tagasi, kuna kulud ravimitele vähenevad määravalt. http://www.astmapysakki.fi/index.html See Sirpa Perämaa sealt kliinikust imestabki, miks eestlased ei taha astmat ravida, vaid rahulduvad selle "kontrolli all hoidmisega"?
 
totutaja 11. aprill 2009, kl 23.59
to Jah
ah et kohe ravib siis kõik allergiad välja hingamistreeninguga ja taastab kopsu funktsiooni? Liiga ilus, et tõsi olla.
Pole nagu kuulnud, et allergikud Soomes kõik terveks oleks ravitud.
Buteiko meetodi järgi hingamist saab ka interneti vahendusel õppida, ei pea Soomegi minema. Olen ka proovinud, aga ei ole mulle see asi sobinud, hapnikupuudus käivuitab teised ebameeldivad reaktsioonid.
 
no 12. aprill 2009, kl 12.23
näiteks pese õhtul vara hambad ära, sest peale hammaste pesu ju enam ei söö, pole küll isu alandaja, aga õhtuse söömise vähendamine ikka
 
ömm 12. aprill 2009, kl 14.38
minule aitas ainult see kui kolisin kuhugi pärapõrgusse tööle kus lähim pood on 7km kaugusel ja kuna mul autot pole ja transport suht niru siis jah....kaal langeb küll ;D
 
keegi 14. aprill 2009, kl 16.11
Olen alati öelnud, et paksus läheb ikka suu kaudu sisse, mitte õhu sisse hingamisest. Niiet, sööge vähem, liikuge rohkem ja kui kulutad rohkem kaloreid, kui sisse sööd, siis peab ju kaal ükskord vähenema hakkama...Ja muidugi kuldne reegel: peale kella 18.00 ei söö. Hoiate igasuguste tablettide pealt kokku.
 
paabulind 14. aprill 2009, kl 23.20
Enda alasti vaataminé peeglist peaks söögiisu küll ära võtma.
 
xx 15. aprill 2009, kl 00.17
ei, igasugust sporti ja trenni tuleks küll vältida: vaat need annavad lausa hundiisu, ma ütleksin!
 
no näiteks 15. aprill 2009, kl 08.17
tahtejõud :)
muidu ise üritan jälgida eespool antud normaalseid soovitusi:
pärst kuut õhtul ei söö, et kiusatust ei tekiks, pesen kohe hambad puhtaks siis (pean tunnistama, et alati ei toimi, vahel on kell kümme õhtul kõht ikka nii kohutavalt tühi (eriti kui väljas palju füüsilist tööd tehtud), aga siis võtan vaid mõne ampsu midagi toidupoolist, mitte ei korralda suurt söömaaega :D
väiksemad portsjonid on hea valik ja mul toimib ka see rohelise tee joomine - ei tunnegi pärast tee joomist enam, et süüa tahtsin :D
 
no 15. aprill 2009, kl 12.11
sport nüüd küll söögiisu ei tekita, vähemalt minul, kui lähen kella seitsmeks trenni on selle päeva viimane söök kuskil kella 16 ja 17 vahel ja peale trenni ei mingit söömist enam
 
mina 16. aprill 2009, kl 15.55
otsisin ka kaua ja proovisin mitmeid asju, aga nüüd lõpuks leidsin, mis söögiisu vähendab. kilod kukuvad ja toidule kulub palju vähem raha.kellel huvi, võib mulle kirjutada.
opohla@gmail.com
 
kata 18. aprill 2009, kl 14.12
to mina!
Mingid toidukorra asendajad kindlasti? Herbalife, GNLD jne?
On nii?
 
Võeh 18. aprill 2009, kl 14.54
See pohla müüb mingit teed... holy-tee vms. Moingi ravimtaimede värk, mis enamuse ka Eestis kasvab. A hind selline, et söögiks siis enam ei jätku jah:)
 
D 18. aprill 2009, kl 16.18
mul on kõik peas kinni. kui mul on piisavalt huvitavat tegevus, siis söön korralikult 3X päevas ja kaal püsib normis. mina hakkan sööma siis, kui mul on igav. kõik need tabletid ja asjad.. ma ei tea, enamus meist ei tunne just tihti füüsilist nälga, see söögiisu on peas ikka kinni.
 
aabb 17. veebruar 2010, kl 20.57
Noo mul võtab kohvi . kui joon kovi siis söögiisu ei ole tõesti ..aga eks ta ole jah nii , et kui sa tahad alla võtta siis on kõik sul endal peas kinni! Kõige suurem abi on peegel-ennem söömist vaata end peeglist ja siis mõtle kas sa ikka topid selle rasvase burgeri endale suhu või ei . ja kaal on see mis samuti võtab söögiisu ära , peab olema lihtsalt natukenegi iseloomu!
kui oled juba paar kilo alla võtnud siis ära anna alla sest sa ei taha ju olla selline milline sa olid ennem !!
Hiline söömine on kõige suurem patt , ma saan aru , et filmi ajal on hea nokkida kui kõht korisema hakkab aga kui sa enda kaaluga rahul ei ole siis jäta see parem vahele .
Minud mõjutab väga see kaalu ja peeglivärk , kui olen kilosi jälle kogunud siis ma ei taha peeglisse vaadatagi sest mul tekib kohe suur masendus ja hakkan veel rohkem sööma!!nii , et hoian end ohjes!
Kristiina
 
.... 18. veebruar 2010, kl 02.42
need kellel trenn, natuke kokkutõmmanud magu, hambapesu ja tee söögiISU (mitte nälja!) ära võtavad, pole vist tõsiselt õgardlusega võidelnud.

ma sünnist saati palju söönud ja terve elu toiduga võidelnud. teen joogat, käin jõusaalis (ja trenn tõstab oi kui hästi isu!), joon aastaid rohelist teed, söön valgurikkaid toite (kuigi need ei maitse), aga ikka on iga päev nii raske, et tahaks lihtsalt alla anda (ka seda on juhtunud ja siis tuleb kaal mühinaga).
samuti ei saa kuskile minna, kuna igal pool on toit, toit, TOIT.
poed, putkad, restoranid, kohvikud - kõigest pean suure kaarega mööda käima.
ma ausalt ei kujuta ette, et jaksan 20 aastat veel nii elada.

ja siis loen siin, et keegi julgeb laisaks ja tahtejõuetuks pidada. paljud (kahju)rõõmustavad, et ainukesed isu vähendavad ravimid müügilt ära korjati...

õelad inimesed olete! ja kunagi karma jõuab ka teieni...
 
paks 18. veebruar 2010, kl 07.14
Huvitav kuidas sa saad aidata,olen ise ka hädas kaaluga ja samuti mu tütar,kas saaksid mind kah aidata aga oma meili aadressi ei tahks küll siia üles panna,saaks sinuga kuidagi kondakti.Olksin väga tänlik
 
Liis 18. veebruar 2010, kl 07.26
Ärge jumalaeest ostke Holy teed !! Olen kasutanud. ei mõjunud, testi, tean inimes kes on kasutanud, ei mõju, jah , vb maks 2 kilo on alla saanud, aga see raha mis sellel kulub. Mõtetu ja suht jama maitsega tee ka. Ärge sööge endale asju sisse ! Mõelge teistmoodi, kõik on mõtlemises kinni, söö toiduaineid mis annavad väöhem kaloreid ja täidavad rohkem kõhtu, leia enda jaoks asi mida võid igakell näksida, nt kurk, trenn aitab ! ei tekita midagi söögiius, edu!
 
Mi 18. veebruar 2010, kl 23.07
Ärge ostke jah igasugu jama, mis siin pakutakse. Sööge tervislikult ja vähem rasvast. Ja sööge kindlatel aegadel siis ei teki vahepeal söögiisu.
 
küsimus siis tarkadele 19. veebruar 2010, kl 00.31
Iseloomu ja kaalu on. Võin söömata olla, aga kui kõht on tühi, siis tekib tugev iiveldus ja kui hoiad iseloomu ja ei söö, siis lõpuks oksendan kuigi midagi oksendada pole peale maohappe. Mida teha?
 
seedimine 19. veebruar 2010, kl 10.39
Minul jälle seedimine korrast ära, võiks isegi öelda, et puudub seedimine. Kui ma mingit lisa ei tarvita, siis vist ei käikski vetsus. Praegu söön õhtul mingi fibre-puuvilja kuubiku, tänasest hakkasin veel mingit bakterilisandit võtma.
Sellepärast ei saa ka kaalu alla, võin süüa vähe ja teha palju trenni aga ei midagi.
 
k 19. veebruar 2010, kl 11.18
ostke jah kalleid toidulisandeid, siis ei jää raha üle, et toitu osta ja ongi kaalulagus garanteeritd:D
 
novot 19. veebruar 2010, kl 12.20
praeguste küttearvete juures pole nagunii kellelgi eriti raha toidu ostmiseks, milleks ennadt toidulisanditega vaevata?
 
ajaaa 19. veebruar 2010, kl 22.56
Greip näiteks võtab mul isu ära. Kui õhtul hilja veel midagi süüa väga tahan, võtan ühe greibi, sellega saab max 90 kcal, elab üle.
 
* 20. veebruar 2010, kl 19.34
Ma olen ka proovinud igasuguseid tabelette, ei aita. Söögiisu võtab väga hästi ära trenn. Ma alles paar päeva tagasi mõtlesin, kas lähen ostan endale poest kartulikrõpse ja šokolaadi või lähen trenni. Läksin trenni ja pärast polnudki enam šokolaadi ja krõpsude järgi isu :)
 
*** 20. veebruar 2010, kl 22.38
Minul teeb trenn meeletu söögiisu, eriti veel trenn värskes õhus - nii et see on individuaalne. Krõpse ja šokolaadi ma ei söö, aga piisab sellestki, kui võtad topeltportsu kartuliputru ja kotlette ning kaal kasvab mühinal.
 
Len 02. juuni 2010, kl 12.57
Enamasti on põhjus inimese mõtlemises. Et püsivalt probleemi lahendada, tuleb välja selgitada, miks on söögiisu. Mul on samuti pidevalt tahtmine süüa, kuigi nälga pole. Vahel aitab, kui mõtlen hoolega, kas mul on ikka kõht tühi. Kui tuleb isu kööki vantsida ja kapi kallale minna jälle, siis teen suure tassi rohelist teed endale - ilma suhkru ja meeta. Päevas joon tavaliselt 3 tassi umbes. Ja noh, muidugi peaks leidma endale tegevust. Ja veel soovitan väga soojalt uurida, kuidas toituda tervislikult :) Ebatervislikult toitumine kasvatab samuti isu. Söö palju värsket ja puuviljad võiks ka alati kodus olla. Kui tuleb isu, siis mõtle, et ainuke, mis võid võtta on nt õun või porgand ja siis vaata, kas ikka on nii suur nälg :D Edu igatahes kõigile söödikutele ja toidusõltlastele selles raskes võitluses ja mulle endale ka ;)
 
. 03. juuni 2010, kl 01.52
Hoodia tabletid võibolla aitavad, olen proovinud .
 
punktile 01.52 04. juuni 2010, kl 10.50
Palun infot Hoodia kohta, netist ei leia midagi. Kust ostsid, palju maksis?
 
M 04. juuni 2010, kl 15.14
Mina küll leidsin, löö hoodia sisse googlisse ja loe, ei saa aru kuidas netist midagi ei leidnud?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!