Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kuidas kiiresti kõhnuda.?
 
Menny 19. aprill 2009, kl 17.46
ma ei ole nüüd mingi paksuke.Ma kaalun nö 53 kg aga nigu ma natuke joon vet või söön midagi viskab mulle sihukese kõhu ette nagu oleks 8 kuud rase.Milles probleem.?ma teen kõhulihse harjutusi ka aga see ei paista mõjuvat!
 
irwww 19. aprill 2009, kl 19.14
jube paks küll!!
Mine sellise probleemiga arstile, mitte delfikatesse asja uurima.

Kõikse parem kõhnumise vahend on siiski 2 plaastrit, soovitavalt risti teineteise pääle panna :P)
 
Risti 22. aprill 2009, kl 00.27
mis krdi plaastrid,miks risti?
 
halle 22. aprill 2009, kl 08.42
to risti-suu ette risti
 
cat 22. aprill 2009, kl 22.15
täitsa lollakad olete ikka, kui keegi pole nii paksud kui teie, siis kipute kohe kritiseerima. Ma kaalun 50 kg, oma 164 cm juures ja olen ka sama probleemiga mures olnud, ei tea, võibolla see ongi nö peenikeste probleem. Ma käisin varem trennis, kus tekkisid 2 kuuga kohe nähtavad lihased ja siis lasin end lõdvaks ja enam trenni ei teinud ning siis see nö probleem tekkiski. Mulle põhjustavad seda teatud toiduained ja vesi, mahlad jne. Sellepärast ma eriti palju vett ei joogi.
 
lll 22. aprill 2009, kl 22.26
no aga tehke siis trenni,milleks halada
 
Menny 23. aprill 2009, kl 01.33
Nooo sama on mul.Ma ise olen 165 cm pikk.Igapäevaselt teen natukene kõhulihase harjutusi aga kuskile ei mõju.joon klaasikese vett on kohe kõht ees.ja kui kuskile peole minna ja seljas on midagi kitsast siis ära parem midagi joo.Eriti gaasilist!
 
oeh 23. aprill 2009, kl 09.04
ole 165cm ja 65 kg-mida pean tegema et saada 5 kilo alla???? mida võiks apteegist osta? sest ligun ma ikka suht palju ja söömine on ka ikka normaalne, ei tea...
 
to oeh! 26. aprill 2009, kl 00.06
ikka sama - 2 plaastrit risti suu pääle!
Muu sinusuguse "paksmao" juures ei aita.

Krt, saage aru, üleöö te ei saa oma nn paarist ülekilost lahti, seda enam, kui olete täiesti normaalkaalus!
 
ten 26. aprill 2009, kl 07.54
kuule lase ajuoperatsioon teha ja see mittevajalik ollus eemaldada - nagunii ta ei funktsioneeri sul ju, kui sellist lolli juttu ajad. Saad hoobilt kohe kaalult kergemaks :P
 
tigedik 26. aprill 2009, kl 08.22
Olen nõus eelmise kahe postitajaga!
Kui ikka selline probleem on, siis tuleb arsti juurde minna, mitte kaaluklubis nõu küsida, kuidas saab kõhust lahti, mis tekib vee joomisest!!! Siia sellise probleemi kirjutamine näitab küll selgelt ära, et pr-m suur, kuid see küll kuskil mujal, mitte kõhus ja veest

PS. Kui anorektik sööb pähkli ära, näeb ta ka seda, kuida s ta kõht kohe suuremks läheb, sest distroofilise keha puhul on seda tõesti näha, ha
 
anoreksik 12. september 2018, kl 09.18
minul täpselt sama asi. joon vett või teed, siis kohe mul kõht ees, nagu oleks rase. ma olen 153 pikk ja kaalun 39,9 kg. olen alakaalus, kuna olen anoreksik.
 
152 kg ja uhke selle üle!!!!! 31. mai 2019, kl 11.29
Ma olen üsna tüse ikka aga ma ei ole mingi eputaja selle üle. olen kes olen ja teen mis tahan. töötan kohalikus toidupoes turvamehena öösel ja kassiirina päeval paar tundi. Peale tööd libistan paki krõpse omale sisse ja naudin seda süües igat hetke. Ma ei soovita teil kaalulangetamise teemal väga muretseda. Kui keha näeb et on vaja kaalu langetada siis ta teeb seda.
 
Linnarebane 07. juuli 2019, kl 11.42
Ma olen 171\69. Tahan 61 peale ja see on tegelikult nii nii lihtne. Jälgida tuleb kaloreid. Mina tegelikult neid isegi ei loe. Söön 3 x päevas kindlatel kellaaegadel. Hommikul puder või võileib. Kohvi koorega. Lõunaks mingi praad. Õhtuks supp. Kell 17:00 söön õhtut. Päevas läheb niimoodi 200 grammi siia-sinna. Sporti ma ei tee, töö on istuv. Loeb sinult puhas fyysika: kalorid peavad olema defitsiidis. Mina söön umbes 1500-1800 kcal päevas. Edu, see töötab.
 
minna 28. jaanuar 2020, kl 14.41
mul on ka see olnud et olin sale 53 ca koli ja nii kui sõin kõht punnis ees. Aga nüüd olen 60 ja kõht ei ole punnis ees. sest mujalt ka ümaram ja proportsioonid paigas. See pilt pigem visuaalne ja enesetunde küsimus. Kõik mis tekitavad gaase annab halvale enesetundele juurde. sealhulgas palju kohvi joomine.
yasne 11. mai 2020, kl 19.57
Acai Berry - https://www.iherb.com/pr/Natrol-Acai-Berry-Diet-... Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
171/58 28. juuni 2020, kl 05.20
Ma võtsin 5 nädalaga alla 8 kg. Nyyd 171/58. Vööümbermõõt kahanes 8 cm võrra. Mis seal ikka: õgi vähem, liigu. Kaloraaž keskmiselt 1200. Oli ka pidusid vahel, kus ma kalorid unustasin ja nautisin kõike, mida hing ihkas. Aga reeglina kvaliteetne toit: näiteks hommikuks smuuti, lõunaks tatar (nt ubadega või hakklihaga), õhtuks omlett köögiviljadega. Kolm korda nädalas rasvane kala. Peale sporti 1 alkoholivaba õlu. Aga kui tuli saiakeste isu, siis neid ka sõin. Ei keelanud endale midagi, lihtsalt hoidsin miinuskaloraaži ja sport polnud vabanduseks, et nüüd võin rohkem süüa. Nyyd aga alles raske töö algab - kaalu säilitamine. Pean hakkama rohkem sööma, aga see polegi nii lihtne, olen harjunud sööma 3x päevas kindlatel kellaaegadel ja kui toit on kvaliteetne, siis pole ta ka kuigi kaloririkas. Näksimine pole minu jaoks. Pole seda kunagi teinud. Sest söön kõhu alati korralikult täis. Eriti armastan tatart, mune ja kala. Väga toitev ja vöökohale need liiga ei tee, oleneb muidugi, kuidas valmistada.
Mingeid tablette ja lollakaid dieete ei ole vaja, eriti neid tasulisi. See raha paigutage pigem kvaliteetsesse toitu. Nt lõhe on kallis, aga tulemus tuleb ja tervisele on see ainult hea. Tabletid on kallid ja tulemusi ei tule nagunii, kui ikka miinuskaloraaži pole, siis kaal ei alane mingi nipiga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!