Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
vaarikas 19. august 2012, kl 03.41
Olen jõudnud 6 päeva juurde.. Hommikust sõin alles kella 2 ajal.. sest ärkasin hilja, passisin pool ööd üleval. Läksin tööle ja olin seal kella 7ni ning pausi polnud.. siis ruttasin koju ja sõin lõunat.. ja siis hilisõhtul sõin veel õhtust ka.. Isegi et päevamenüüd on umb 800kcal.. ikka on selline tunne et vist ei läinud hästi see päev.. praegu üritan enne magamaminekut teha veits kõhulihaseid ja liigutada, et kiiremini ära seediks...
Muidu.. pole kaalund end, vaene üliõpilane ühikas - kaalu pole :D a ja Inglismaal olen ka veel.. siin on vahest kodujuustu nt raske kätte saada.. ja juur/puuviljad kipuvad kallid olema kui suvalisest kohast osta.. oeh.. Aga pärast 6ndat päeva on kuidagi graatsilisem olla :) nagu oleks veits alla võtnud..
lugesin kommentaare ja sain palju innustust.. Majakaaslased siin söövad doritosid ja praetud nuudleid.. Ma närin kurki.. isegi kahju ei ole! tuleb olla tugev! Hea enesekontrolli harjutamine
 
vaarikas 03. september 2012, kl 17.20
3 nädalat täis, veel on viimane nädal ees, oeh. Need puuviljapäevad ajavad mul südame pahaks.. Ma armastan puuvilju aga kui ainult ühte sorti terve päeva süüa ja mud mittemidagi, hakkab paha... olin ostnud 7 õuna omale.. aga suutsin ainult pooled ära süüa.. Peavalud, imelikud seljavalud... hea et viimane nädal tundub normaalne! ei jõua ära oodata kui saan avokaadoleiba teha!
 
vaarikas 03. september 2012, kl 17.23
püksid on kõik suured, taljest pluusid kõik lohvakad... Pole kaalu kodus niiet ei olnud kaalunud varem aga täna sain kaaluda.. ja kaal näitas 2 kilo algkaalust rohkem. See ehmatas mind.. ei saa olla tõsi - tõenäoliselt kaalu viga :D
 
monsa 03. september 2012, kl 17.41
ma yhineks,rasv on ikka tervisele jamam ,kui selline dieet(nh,nagu kiirdieet v6i nii).Teistele lohutuseks,mul saab v2ga raske olema..olen ametilt kokk:(aga proovima peab.Alustan homme.
 
vaarikas 11. september 2012, kl 01.38
Mu dieet on ametlikult edukalt läbitud!!!! Tunne on vapustav.. ja pole aastaid nii peenike olnud.. Käisin täna shoppamas.. nii lõbus, poolteist numbrit väiksem kohe! Raske oli see dieet, aga kui läbitud siis on rõõm ja lust!
 
Liiza 10. november 2012, kl 15.12
Kas võin maggi dieeti pidada kui olen 17 aastat vana ja tahaks kaalu alandada kuuekümnelt viiekümne lähedale?
 
Ellisabeth 10. november 2012, kl 18.06
Ma arvan et ikka võid, kuid kohe kui tunned end halvasti, pead pooleli jätma.
Mina teen ka seda dieeti, neljas päev, aga ma siiski päris nii kinni sellest ei hoia, mugandan natuke. Sön samu asju mis dieedi jooksul süüa tohib, kuid kui täna oli kirjas, kala siis sõin näiteks liha jne. Kaalule enne lõppu ei roni, aga nii palju võin öelda et nälga pole tundnud.
 
Liiza 11. november 2012, kl 09.16
Kas igapäevase hommikusöögi kõrvale võib juua teed?
 
annamanna 29. jaanuar 2013, kl 13.01
hakkan homsest. kas keegi ühineb?
 
kkkkk 14. veebruar 2013, kl 10.04
No kas keegi on veel alustanud selle dieediga`? :D minu esimene hommikusöök täna söödud ja ootan põnevusega kuidas see dieet mulle mõjub :)
 
M. 28. veebruar 2013, kl 12.55
11.päevaga langes kaal -6.5kg. Enesetunne kerge ja mõnus ! Soovitan.
 
Kriss 22. märts 2013, kl 08.21
Alustasin ka seda dieeti 18. märts. Täna siis 5-es päev. Alustades oli kaal 77,6. Täna hommikul 73,9. Kuna tean kahte inimest,kes seda dieeti pidasid eelmine aasta aprillis (2012) ja üks nendest on praeguseks veel lisaks kaalu kaotanud üllatuseks mulle kuidagi lihtsalt, kuna jätkas osaliselt seda tervislikku poolt (lihtsalt ei söö kartulit ja liha koos, aga magusat juba sööb). Üks alustajatest kaalus alguses 85 kg ja nüüd on 59 kg... pea aasta hiljem. No täiesti võrratu näeb välja. Kui ta alustas, siis soovitas, et teeme koos, punnisin vastu ja olin umbusklik. Nüüd aga tunnen, et kui ei proovi, siis ei juhtu midagi. Hea oleks kui teised, kes teinud on kirjutaksid, kuidas neil läinud on. Ja need kes alustavad, pange kirja oma algkaal ja siis kirjutaks kaalunumbreid iga nädal, see motiveerib, uskuge. Teiega koos dieedirajal :)
 
Helle 23. märts 2013, kl 07.09
Minu olukord on lootusetu, olen 50 aastane ja 100kg, alustan esmaspäeval.
 
Kriss 23. märts 2013, kl 22.49
Helle. Ei ole lootusetu. Proovi. Räägime siin ja see aitab vastu pidada. Usun,kui läbi teed võid kaotada reaalselt 20 kg. See on seda väärt. Minu kaal on väiksem ja seega usun maksimaalselt,et kaotan 9 kg. Aga seegi on suurepärane, kui kaotan ja hoida suudan. Edu Sulle. Koos saame hakkama. Kirjutame. Soovitan alguses kaaluda esimesel nädalal iga päev-see annab motivatsiooni juurde. :)
 
Helle 24. märts 2013, kl 07.26
Tänan Kriss, arvasin, et jään üksi oma püüdlusega, aga toetus on tõesti oluline.
Teen täna ostunimekirja ja toon poest mitme päeva varud ära, siis ei teki kiusatusi.
Mulle meeldib väga kohvi juua, võiks öelda isegi, et kerge sõltuvus, suhkrut ei tarbi küll aastaid, aga ega vist piimasortsu ei tohi lisada.
Kas teed täpselt reziimi järgi
mina leidsin selle
http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/maggi-dieet.html
 
Kriss 24. märts 2013, kl 08.38
Mina armastan ka kohvi ja just piimaga. Siin aga tõesti püüan reeglist kinni pidada. Piimaga kohvi jõin rohkem ka. Nüüd olen vahepeal teinud hoopis teed (mustsõstra teed). Kirjas on, et juua võid igal ajal. Soe tee või kuum kohvi piimata on igal ajal lubatud. Kusjuures kohvi piimata peletab isegi söögiisu hilisemaks. See hea märk. Ma võtsin dieedi samast kohast ka. Üldiselt püüan väga täpselt järgida. Sinna, kuhu on kirjutatud salat, olen teinud kurgi,tomati ja rohelise salati, ahjaa maitseks ka tavaliste toore sibula salatit. Kui kirjas on liha, siis võib süüa ka kanafileed. Kuigi vaheldumisi tailiha ja kanafilee on lihtsalt parem. Ära osta maitsestatud lihasid (marinaadis), või vähemalt mina ei ole ostnud, kuna soovin täiesti kindel olla oma eesmärgi saavutamises. Muna, nagu sa märkad tuleb koju kõvasti varuda. :) Vahepalaks porgandid või värske kurk on päris hea, aga hoia kindlalt meeles, et peale söömist, peab mööduma 2 tundi ja alles siis võid kurki või porgandit näksida. Teed ja kohvi ja vett aga võid igal ajal tarbida. Usun, kui eesmärk seatud, saad hakkama. Mina täna hommikul olin väga rõõmus. Kaal 73,3 kg. 6 päevaga 4,6kg. SEE ON JU 4 KOTTI SUHKURT JA PEALEGI!!! KUI NII VAATAD TUNNED KOHE RÕÕMU. Vägev. Ma ei ole üldse sportlik ka. Kontoritööline ja õhtul pigem teleka ees või nina raamatus. Nii. Aga esmaspäeva hommikul kaalu ennast. Kirjuta number siia ja peame koos vastu, eks. :)
 
magi 25. märts 2013, kl 10.23
Proovin ka seda, tänasest siis :)Mõtted on juba pikemalt kaalulangetamise juures, näis kas õnnestub lõunast kaugemale jõuda!
Numbreid näitan siis, kui on miskit kaotatud ja kui vastu pean.
 
Helle 25. märts 2013, kl 13.42
Alustasin täna.
Hommikul 2 muna (läks läägeks ja sõin natuke rohelist sibulat ka) pool punast greipi, traditsiooniline kruus kohvi, seekord nõks lahjem ja piimata.
Lõunaks ca 200g õuna söödud ja tass kohvi ka.

Hommikul kaalusin 102kg
Toetame ikka üksteist igal päeval.
 
Mann 25. märts 2013, kl 14.01
Alustasin siis ka täna :)
u
Hommikust sõin 6.30, siis läksin kooli, 10st tagasi kodus 1 porgand ja nüüd kella 14st 2 õuna- mis on uskumatu on see,et mul on kõht täis ja ei näksi nii nagu tavaliselt. Kuid ärme hõiska enne õhtut. Minu algkaal on 72kg ja eesmärk siis 65kg ja alla selle kui õnnestub. Kuid tekkis küsimus, kuidas sellest pärast välja tulla? Et kaal ei tõuseks taas.
 
Kriss 26. märts 2013, kl 07.47
Tore, et meid on rohkem. Minu algkaal oli 76,6 kg. Alustasin 18. märts. 7 päeva möödudes oli kaal 73,6 kg. Mis tähendab kaalukaotust 4 kg. Lahe. Täna siis 9 päev. täitsa pean vastu. Eesmärgile iga päevaga lähemal.
Et kaal ei tõuseks tuleb peale dieeti mitte kohe burgereid sööma joosta. Aga olen täiesti kindel, et 4 nädalaga organism osaliselt ka harjub ning üleminek on selle võrra kergem. Lugesin kuskilt, et tegelikult on vaja inimese organismil dieedi või nö tervisliku toitumisega harjumiseks seda teha 21 päeva. Siis organism ise tunnetab, et 21 päeva läbitud söömine sobib ning edasi on palju kergem. Isegi nii, et võimalusel, kui dieet läbi, sa ei taha ise midagi väga rasvast :).
Loodan väga ise sellele ja nähes oma head tuttavat, kes selle dieedi 11 kuud tagasi läbi ja kaalu juurde ei ole võtnud, siis usun ka sellesse. Kuigi olen ise näinud, et ta sööb kõike, ka kooke, lihtsalt nagu ta ütles, et ma ei tee seda lihtsalt kogu aeg. :) Edu. Kirjutage oma muredest ja rõõmudest, nii kergem koos edasi ja lõpuni minna. Täna hommikul kaal minul 8 päeva järel 73 kg. Jess.
 
Kriss. 26. märts 2013, kl 07.49
Vabandust. Algkaal oli 77,6 ja täna 73 kg.
 
magi 26. märts 2013, kl 08.19
Hommikust!
Mina eile libastusin, lõunaajal nägin juustu ja ei suutnud sellest mööda minna. Seeeest õhtu jätsin vahele, tean, et nii ei ole õige, aga püüan täna taas korralikult jälgida dieeti, Nüüd muna keetma.
Kaal eile oli 92,7, täna 91,7. Ma arvan, et palju sellest jäi tualetti, sest seal käisin ikka väga tihti. Vett jõin -2 liitrit.
 
Helle 26. märts 2013, kl 11.19
Ma sõin veel õhtuks ca 220g Saaremaa suitsupeekonit (suht taine tükk oli)
Krissi mõtet järgides kaalusin ka täna hommikul -
Jah tõesti
mul ka 1 kilo läinud.
uskumatuuu!
Jätkame vastupidamist.
Mul on õhtud rasked, siis on pere kodus ja nemad muudkui nosivad(aga on pigem alakaalulised), minul siis meeletu tahtmine ka midagi ampsata. Eile suutsin vastu pidada, läksin juba enne kümmet magama.
Kuidas neeludele vastu seista??
 
Kriss. 26. märts 2013, kl 22.59
Eks ongi natuke ja vahel üsna raske pere kõrvalt, kuna nemad ju söövad tavaliselt. Aga mõtlen siis kohe sellele, et ainult need päevad ja siis olen palju kenam. Ei sure ju ära 28 päevaga kui järgin reegleid, saan ilusama figuuri ja parema enesetunde. Niii palju on võita ju. Ja ka koos teie abiga. Klaasi täis vett kohe ka aitab. Tasub mõelda, et küll ma ka pärast saan. Praegu aga.... veel mõned päevad. Ja alati täna ennast hommikuti, et jälle ühe päeva vastu pidasid peeli ees. See ka hea. Kirjutan märkmikusse iga päeva peale ka oma kaalunumbri ja värvin ära heleda värviga. Nii hea vaadata.
 
magi 27. märts 2013, kl 08.14
Jälle uus päev! Eilse pidasin ilusti vastu. Jõudsin mõelda, et nii kerge, söögiisu tõesti ei ole ja ka vastupidist. tegelikult hullu nälga ei ole, pigem on see harjumus, et teen perele söögi ja hakkame nüüd sööma. Laps küll muretses, et ma jään nälga :)
Küsimus, kas teete trenni ka? Ise käin jalutamas lastega vast 1,5 tundi ja seda kahjuks mitte eriti tempokalt. Kaal ei olnud võrreldes eilsega oluliselt langenud, Kokku 1,1 kg, mis tegelikult ok.
 
Helle 27. märts 2013, kl 14.35
Eile siis 0,4kg kadunud, kokku kahe päevaga 1,4.
Mina külle erilist trenni ei tee, jalgsi tööle, jalgsi koju, kokku nii 45 minutit, töö selline kontorilik, vahepeal ca 2/3 ajast istun ülejäänu seisan või jalutan toas.
 
Kriss 27. märts 2013, kl 19.07
Täna minul siis õnneks juba 10 päev. Õhtusöök söödud ja tundub kõik normis olevat. Trenni mingisugust ma ei tee, aga nüüd kus kaal toredasti langenud on plaan hakata kõndimas käia sõbrannaga. Hetkel üks lastest haige ja ei saa, aga järgmise nädala keskelt alates küll alustan kõndimist. Olge tublid. Eesmäriga ikka lõpuni, eks!?!
 
Helle 27. märts 2013, kl 21.49
Täna õhtul on nagu jahe olla, korra tuli isegi kananahk ihule, tuba aga 23kraadi soe. söömisega on küll hästi läinud, kenasti olen seni vastu pidanud, kui korralikult vett juua, siis on tunne, et kõht on peaaegu täis.
 
Hille 28. märts 2013, kl 13.36
Tere tüdrukud.Olen ka huvitatud teiega ühinemast sest ka minul on ülekaalu.Kaal on praegu 95.Aga mul on selline hea töökoht nüüd, et hommikul jalksi tööle ja õhtul jalksi tagasi ja töö on mul jalgadel ja seal ka kogu aeg kõnnin nii et sammulugeja on mul peal ja samme tuleb päevas 24000-25000.Kui tööle lähen teen kepikõndi.Tahaksin ka suveks saledam välja näha.Aga ka küsimus palju te vett päevas joote?
 
Kriss 29. märts 2013, kl 07.05
Hommikust. Mina joon vett 1,5 l päeva leiget vett. Õhtuti, kui tekib näksimisvajadus joon kuuma teed, vahel lausa 3 tassi teed järjest. See on väga hea isu peletaja. Proovige. Täna algas minul 12 päev. Kaal on 72,6kg. Olen rahul ja lähen edasi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!