Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kremli dieet
 
kiku 29. mai 2009, kl 18.29
Alustan esmaspäevast siis kremli dieediga. Kas on keegi kes ühineb minuga?



http://www.coffeetea.info/ee.php?page=news&action=article&id=806
 
ww 29. mai 2009, kl 19.57
http://www.coffeetea.info/ee.php?page=news&action=article&id=806
 
christella 29. mai 2009, kl 21.07
Mina võiksin ühineda :)
 
Kit 30. mai 2009, kl 14.51
Mina alustan 7-ndal juunil, menüügi juba valmis tehtud :)
 
kiku 31. mai 2009, kl 10.48
Nii homme hakkab pihta!
Tegin enesele juba homse menüü valmis.
Hommikuks munapuder: 2 muna(1punkti), 1 tomat(4p), kana(0p) ja veidi oliiviõli(0p) praadimiseks. kokku 5p

Ja õhtuks söön: 200g kartulit (32p), kana(0p), värske kurk(3p. Kokku 35p

Kit, ehk sa jagad oma menüüd saab ehk sinu pealt shnitti võtta=).
 
kiku 01. juuni 2009, kl 20.52
Nu christella kuidas sul siis läinud on? KAs alustasid ka täna?
 
christella 01. juuni 2009, kl 21.13
Tahtsin alustada, aga hommikul sõin küpsiseid ja kompvekke ning ei hakkanudki punkte lugema, homme loen punkte ja annan menüü:)
 
Holly 02. juuni 2009, kl 17.32
Alustasin ka kremli dieediga eile ja pean tunnistama, et kõht tühjaks ei jää. Peamiselt söön liha ja muna ja sinna kõrvale siis erinevaid salateid. Eile sõin kanaliha kõrvale riivitud porgandit. Täna sõin liha tomatikurgi salatiga. Vahepeal lõunaks ampsan mõne puuvilja, kas õuna või siis pirni. Aga kardan, et üksluiseks läheb see toitumine, aga ootan teie menüüsid, et mida teie sööte:)
 
kiku 03. juuni 2009, kl 17.21
Mina söön ka peamiselt liha, kana ja muna. Eile sina ka õhtuks suure kuhja tomati, kurgi, kapsa salatit ja sinna kõrvale tükki kana. Mul on vahetevahel kõht ikka tüha aga samas varem olin ma päris tihe toidukordade vahel nokkija ja suur magusa sööja. Selle väikese nälja vastu sään mõne kala konservi või joon rohelist teed(ainult rohelist, sealt saab kohveiini ja siis on veidi rohkem energiat)

Nii hea , et keegi veel minuga ühines! Aitäh sulle Holly
 
Holly 03. juuni 2009, kl 19.49
Käsil kolmas päev ja kõht on küll lamedamaks läinud:) Täna hommikul sõin kohupiima hapukoorega ja praemuna. Vahepaladeks söön keedumuna võiga või siis söön õuna. Õhtusöögiks täna oli kana porgandi ja kaalikasalatiga. Kui piirata süsivesikuid, siis ei tulegi isu nende järgi, minul küll nii on. Ei tunne hetkel üldse vajadust saia või leiva järgi, ega magusa:)
 
jj 03. juuni 2009, kl 21.28
mul on tunne, et tegemist on natuke idioodiga
kana 0p??????
ja kurk ja tomat 3p ja 4p ja muna 1p??????
 
k 04. juuni 2009, kl 08.08
lahe, söö muna ja liha palju tahad ja rummi ka palju tahad...mulle sobib:)
 
maia 04. juuni 2009, kl 11.36
Alustasin ka täna:)

Võiksite jah siia üles panna menüüd, ma nii fantaasiuavane, et ei oska ise mõelda.

Ise sõin hommikuks

ahjus tehtud šampinjone juustuga ja porgandisalatit.

Lõunaks plaanin vist mingi liha või kana süüa.

Täitsa lõpp- ilma kartuli, riisi makaronita justkui polekski midagi süüa:D
 
Holly 04. juuni 2009, kl 12.17
Hommikusöögiks on sobiv näiteks erinevad omletid( tomati, kurgi,paprika, sibula ja vorstiga) või siis tavaline peekoni omlett. Võib süüa ka praemuna ja lehtsalatid hapukoorega kõrvale. Vahepaladeks keedumuna ka mingi salatiga. Juustu näksida või mingi puuvili( õun, pirn). Lõunaks kana või loomaliha porgandi-kaalikasalatiga. Õhtusöögiks kala rohelisesibula salatiga või muu salatiga, mis maitseb. Õhtul kui veel nälg näpistab, siis kohupiima hapukoorega või siis keedumuna. Valikuvõimalust ikka on:)
 
kiku 04. juuni 2009, kl 12.32
Minu eile menüü oli siis järgmine;

hommik

prae muna 3tk (1,5p)
1 tomat 87g (3,4p)
kurk 50g (1,5p)
roheline sibul kogupäeva toidupeale 9g (0,3p)
tee sisse pool lusikatäit mett (u3p)

vahepeal sõin ühe keedu muna

õhtu

hautatud värske kapsas 100g(5p)
hakkliha 70g (0p) (mõned hakklihad annavad punkte nõmed mitte)


kuna kokku tuli alla 40 punkti siis lubasin enesele õhtuse tv kõrvale ka paar tükki šokolaadi :)


maiale
Eestlastele on kombeks süüa iga toidukorraga ka makaroni,kartulit jne. Seda ei teha igal pool maailmas. Teine kord on palju mõnusam süüa suur kogus tomati kurgi salatit ja sinna kõrvale tükk kana vms.
 
oi oi 04. juuni 2009, kl 19.49
Kes ütleks kui palju rasva võib tarbida päeva jooksul ? Nii toiduainetest saaduna kui puhtal kujul(taimeõli, või).Tabeli järgi annab taimeõli 0 punkti, mis see siis tähendab, et võin terve liitri alla kulistada ja kaal ikka langeb? Kuskilt lugesin et õlidieet on täitsa olemas.
 
maia 04. juuni 2009, kl 20.19
Jaa mina olengi see tavaline eestlane, kes vitsutab kartulit ja liha ning makarone hakklihaga. Päev algas ilusti, siis sõin kaks saiakest, kartulisalatit ja õhtul komme peale. Prr..homme alustan uue hooga.

Mind eriti ei motiveeri see ka, et olen suht sale ja erilist põhjust allavõtmiseks pole. Pekine olen ainult..riiete alt see õnneks välja ei paista. Muidugi oleks parem ilma pekita. Homme uue hooga.
 
Holly 05. juuni 2009, kl 11.18
Eks see dieet vajab tõesti harjumist. Mina pole kunagi võileibu eriti söönud ja kartulit söön ka arva. Aga pastaroad mulle väga maitsevad ja neist on juba keerulisem loobuda. Eile õhtul tuli isu juba küll shokolaadi ja magusa järele, kuid sain veel võitu:) Vaatab, mis täna saab:) Aga kaal on langenud ja enesetunne hea. Kiku, kui palju sul kaal alanenud on?
 
kiku 05. juuni 2009, kl 12.36
Esmaspäeva hommikul(ehk siis alustamise hommikul) kaalusin 68,8 ja täna hommikul olin 66,7. Esimesed 2 päeva ma veidi patustasin ka.
 
Holly 08. juuni 2009, kl 11.29
Alustasin ka esmaspäeval, aga ei olnud meeles, siis kaaluda:) Aga teisipäeval kaalusin 62.4 ja eile hommikul kaalusin 57.8kg:)Pole patustanud ja ei isuta eriti ka magusa järgi. Olen märganud isu vähenemist, enne ikka külmkapiuks käis tihedamini.Loodan, et suudan ka edaspidi järjekindel olla.
 
Liisu 24. juuni 2009, kl 19.03
Tsau! Kuidas Kikul ja Hollyl dieet on lainud? Ma tahan ka ise selle dieediga alustada, koostan menuud. Kusimus teile, palju punkte kodujuust(lahja kui see parem) annab? Ette tanades, Liisu!
 
Kiku 24. juuni 2009, kl 20.36
Vaata pakendi pealt. Oleneb millist sööd. Mõned annavad 1,4 ja mõned annavad üle 5-e
 
Evely . 29. juuni 2009, kl 15.55
alustasin ka täna selle dieediga .. eks siis proovin ka teada anda , kuidas läheb .
Aga kuidas teie tulemused tänaseks on ?
 
Liisu 04. juuli 2009, kl 14.13
mina votsin nadalaga natuke ule 3 kg, aga tegin kovasti sporti ka. kaisin jooksmas, kondimas, rulluisutamas, rattaga soitmas. nuud ei saa kuna kukkusin rulluiskudega, nii et katsun ainult toitumisega kilosid kaotada. andke teada kuidas teil lainud on.
 
k 14. juuli 2009, kl 17.15
Sinn eriti positiivsed tulemused. Nt Holly on hakkama saanud. Hakkan homsest.
 
vi 16. juuli 2009, kl 14.57
Kuidas dieediga läks, kes pidasid??
 
liisu 21. juuli 2009, kl 11.30
Olen plaaninud ka dieedile minekut ja eile leidsin täiesti kogemata seesuguse neti lehekülje http://pistasuhu.blogspot.com/ ja kuna ta kasutab päris palju sojajahu siis eile poes olles otsisin ka selle üles(alul kardsin, et see maksab hirm palju kuid ei) ja sain hea üllatuse tema kasutatavad sojajahul oli süsivesikuid kuid prismas müüdi ka seesugust kus süsivesikuid ei olnud.
 
Ilona 21. juuli 2009, kl 17.09
me pidasime mehega koos seda dieeti. mees jummala vaimustuses, vintsuta aint liha ja ei ole häda. ja suvise grillimisperioodil ei pea ka patustama, liha peale hammustad kurki ja tomatit ja ei olegi nigu süsivesikuid. muidugi leiba kõrvale ei võta ja liha hapukoore või ketshupiga üle ei vala. liha peab muidugi ise marineerima või jälgima pakendi pealt et marinaad suhkurt ei sisaldaks, see on paljas süsivesik ju...
aga päevamenüüd on lihtsad. suppi keetes kartulit ei pane, osad frikadellid on süsivesikuvaesed (vaata pakendilt: mõni 3, mõni 1 g sv/100 g kohta)... seened ei anna ka punkte, tummisema supi saab kui suppi keeta mitmest kanakoivast, seentest, porgandist ja näiteks sulajuustust (aga jälle peab jälgima pakendit). hommikusöögiks süüakse tavaliselt muna... aga ka osad kalapulgad sobivad või sardelli kurgi tomati salatiga. kui koostada menüü targalt siis pressib isegi mõne kartuli päeva peale (kes muidu kuidagi ei saa) või siis ka võileivad mahutab sisse. muide tera- ja seemneleibades on oluliselt vähem süsivesikuid kui näiteks mustas fazeri leivas. näkileivad on ka päris head, süsivesikurikkad küll, aga ei kaalu peaaegu mitte midagi, ja kui nad ülekuhjata juustu ja singiga, saab neist täiesti arvestatavad võileivad (kui jälle mõni teisiti ei saa). enne dieediga alustamist veendu et sul oleks elektrooniline köögikaal :D. teisiti ei saa. ja kui õhtul ikka tahaks midagi näksida, siis võtke pikniku juustupulkasid, süsivesikuid väga vähe (vaata taaskord pakendilt, mõned vähem, mõned rohkem)ja kui need ribadena süüa jätkub ka kauemaks ;)
igatahes väga väärt ja üsna lihtne, soovitan :)
 
kreml 28. september 2009, kl 09.56
Miks on erinevad andmed coffeetea.ee ja dieet.ee lehel? Tundub, et dieet.ee leht on õigem, sest ühel venekeelsel lehel on samad andmed, mis dieedi lehel.

Ja siin menüü näidis, kus õun annab 18 ühikut (coffeetea lehel aga 9,5??) http://www.kp.ru/daily/23449.5/36374/
 
tg 28. september 2009, kl 16.22
coffeetal 100 grammi kohta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!