Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Teie kõige kiirem kaalulangus mis moega?
 
kaaluja 25. oktoober 2009, kl 15.53
Mis moel, kui kiiresti ja kui palju olete kaalust kaotanud? Olen ummikus omadega, olen valmis kõike proovima. Vahtrasiirupit ärge soovitage, raha pole selleks hetkel.
 
... 25. oktoober 2009, kl 16.02
Muutsin otsustavalt söömisharjumusi ja hakkasin ca 1000kcal vähem sööma. Asendasin süsivesikud rasva ja proteiiniga. Tegin vahepeal 500kcal päevasid. Sõin palju keefiri, kliisid, kiivisid, ploome, ananassi.
 
kaaluja 25. oktoober 2009, kl 16.08
Mis ajaga kui mitu kg langes?
 
... 25. oktoober 2009, kl 16.35
~4 kuuga 22-24 kilo. Sõin keskmiselt 1200-1300kcal päevas, piirasin süsivesikuid ning jah, kõhtu lahtistava toimega toidud, veepäevad vahepeal.
 
:( 25. oktoober 2009, kl 16.51
Sain teada , et abikaasal teine naine ning kadus söögiisu-uni . Kui nädalaga 5 kg alla võtsin (üldse kokku 17 kg) , siis sundisin end lõpuks sööma ,sest muidu oleks lihtsalt mõistuse kaotanud . See 17 kg kadus siis ehk ca 1,5 kuuga :( . Loomulikult nüüdseks "taastunud" ja ka lahutatud :)
 
:) 25. oktoober 2009, kl 16.54
-10 kilo umbes 4 kuuga, kui loobusin suurest osast süsivesikutest, pudrud, sai. Jätsin leiva, köögiviljad, puuviljad ning palju rasvast kala, liha, kodujuustu, mune.

Trenn õhtusöögi asemel. Kaal on püsinud ideaalis juba 2 aastat.
 
ehh 25. oktoober 2009, kl 21.19
Kolme kuuga 12 kilo, olin armunud.
 
tiku 25. oktoober 2009, kl 22.25
Mees jättis maha sellest tuli masendus. Ei söönud enam eriti midagi ja kaal langes 1,5 kuuga 13 kg.
 
Ene 25. oktoober 2009, kl 23.05
20 kilo 3 kuuga.
Sõin lihtsalt tohutult vähe ja ebaregulaarselt, sest tegin ööpäevaringselt vaid tööd.
 
Marla 25. oktoober 2009, kl 23.13
Mees ütles, et ma olen paks ja kole, tema ei suutvat mind armastada. Lõpetasin enamvähem päevapealt söömise, lihtsalt ei läinud alla. Hakkasin nälja korral a) jooma vett, b) suitsu tegema (alustasin), c) lõikusin endale pooliku kapsapea ette ja mugisin seda. Lõuad väsisid ära, tülgastus tuli peale. Teine vahend oli toit meelega ära rikkuda. Vahepeal ma soolasin meelega toitusid üle, et vastikum oleks. Siis see tundus jälk lõpuks, siis lõpetasin soola lisamise üldse. Väga ilge on magedana keedetud-hautatud liha süüa.

Kadus 3-4 kuuga umbes 20 kilo, tagasi pole midagi tulnud. Kaalun pikkus -110 praeguseks, aga tahaks väga -115 olla. Ei teagi miks.

Toit on ikka mu vaenlane, aga nii ongi hea. Söön järelikult nüüd selleks, et elada, mitte vastupidi.

Demüstifitseerige toit enda jaoks, see on ainult vahend edasi liikumiseks, ebaoluline! Te ei sureks ära kui enam kunagi jäätist, kommi, küpsist jne ei saaks. Aga ainult neid süües surete kindlasti.
 
to marla 25. oktoober 2009, kl 23.34
vaene laps!
 
to marla 26. oktoober 2009, kl 00.31
See mees, kes mulle ütleks, et olen paks ja kole ning mind ei saagi armastada, ei oleks kindlasti mu mees enam.
Kui sa lased endaga niimoodi rääkida ja käituda, siis pole ime, et oled ülekaaluline. Kõigepealt lase lahti oma alaväärsuskompleks, siis kaovad ka kilod ja sa ei lase endaga käituda nagu kaltsuga.
 
kaaluja 26. oktoober 2009, kl 05.27
Tänan :)
 
maimu 26. oktoober 2009, kl 10.15
Mul samamoodi kunagi kui mees maha jättis, siis jõin esimesed 5 päeva ainult teed ja sõin mõne puuvilja, kaal langes 65-lt 60- le.
Aga kui teadlikult tahad kaalu alla võtta ilma šokijuhtumiteta ;), siis soovitan 13-päeva dieeti, see on üldiselt tõhus, ma pole üle 5 päeva seda teinud, aga 3-4 kilo selle aja jooksul ikka alla saanud.
 
kaaluja 26. oktoober 2009, kl 10.23
Pidasin 13-päeva dieeti 1x, teised korrad jäid pooleli. Lihtsalt rõve dieet.
 
Marla 26. oktoober 2009, kl 11.13
Mul pole vähimatki aimu kust te välja loete, et see mees miskitpidi minu elus veel osaline. Endastmõistetavalt jätsin ma ta maha ja kolisin minema, lausa teise linna.
 
uus 26. oktoober 2009, kl 11.57
Mulle ütles mees, et kui ma kohe kaalu ei langeta, siis jätab mu maha. nii siis olengi juba 3 nädalalt rangel dieedil, söön võimalikult vähe ja joon rohelist teed, ja palju vett. ja juba 8kg langust. Aga iga kiloga kaob mul ka armastus ta vastu, niiet kui nüüd töölt nädala lõpus saabub, lasen asjad kokku pakkida ja minna kuhu tahab.tänu tema ultimaatumile, et lootis saada peenikest naist endale, sain mina endale hoopis jõudu uue elu tarvis...mõte oli selles, et kui tahad kaalu langetada, peab sul olema piisav põhjus, mis sind teelt kõrvale ei kalluta...
 
vana 26. oktoober 2009, kl 12.54
Võta jah maha, saad hea enesetunde, aga kui mees tõesti ülbe on, siis...
samas, äkki ta oli lihtsalt Su tervise pärast mures.
 
veera 26. oktoober 2009, kl 13.03
kui sul raha ei ole, siis on ju lihtne, lihtslt polegi süüa ja nii see kaal langeb.

kõige lihtsamalt langes kaal armumise korral. siis polnud mingi hull ülekaal, aga 4 kg läks 3 näd-ga nii, et arugi ei saanud.

aga muidu ei ole siin mingit nippi, kulla kaalu alandada soovija, tuleb vähem süüa ja rohkem liikuda.
iseasi, et kas suudad sellest kinni pidada ja mis kedagi motiveerib on nii erinev, et soovitusi pole võimalik anda.
 
Krahvinna 26. oktoober 2009, kl 16.11
armusin ja võtsin alla suvega 10 kilo, kuid see oli nii umbes 15 aastat tagasi
 
K. 26. oktoober 2009, kl 23.37
Mina sain suvel 1 kuuga 6 kg alla. Sõin jogurteid, juurvilju, köögivilju, liha, puuvilju, juustu. Ehk siis jätsin ära nii palju kui võimalik süsivesikuid.

Näiteks on hea ja odav söök: 1 pakk külmutatud köögivilju, 2 sp sulatatud juustu, ürte ja maitseaineid, natukene kana või makrat. Ära keeta kas supi või ühepajatoidu vormis. Mulle jätkus sellest 4 söögikorraks.

Jõudu ja jaksu. Plaanis lähiajal veel sellist dieeti pidada. Ülekaalu on mul 15-20 kg.
 
kepp 26. oktoober 2009, kl 23.57
to teemaalgataja
nagu näed, üks võtab 25 kg alla ulmelise ajaga, teine 5 kg (ka ulmelise ajaga)

Maeitea kui raske sa oled? Kui sinu ülekaal sinu silmis on nii 10 kg....siis loogish, et ei kaota sa elus ega eal nt 10kg nädalaga. Väga paks inimene võib tõesti kõvasti langetada ainuüksi ühe nädalaga (loe: rasv väheneb üks kilo umbes/ maximum, kuid muu solk soolestikus lisaks paar kilo)

Reaalne alla võtmine nädalaga EI OLE SUUREM kui 1 kg! Ja see tähendab väga ja väga vähe söömist (max 700 kcal päevas)

Kui sa ÜLDSE ei söö, tarbid ainult vett/taimeteed, siis võtad nädalaga alla 1.5-2 kg RASVA. Mis sest, et kaalu nr langeb võibolla isegi 4, 5, 6, 7 ....midaiganes... tuleb tagasi ja väga ruttu, ometigi said sitast soolestikust lahti. Seega see kaal on nagu on.

Mida kõhnem oled, seda vähem langeb.
Aga küsimus kui selline on ju hästi loll!!! Vahtrasiirupiks raha ei ole, milles siis küsimus üldse??? Paastu 7 päeva! Aga ole kena ja otsi infot kuidas seda teha, kui kasu tahad saada. Infot on hullult palju
 
kaaluja 27. oktoober 2009, kl 06.03
To: kepp

No see ei ole mulle uudis, et mida kõhnem, seda aeglasemalt langeb. Olin eluaeg kõhn. See, et reaalne rasva langus on väiksem kui kilode kaotus, seegi on vana uudis.
Aga leian siiski, et väljanägemise koha pealt on parem enne alla võtta ja pärast rasvaga tegeleda või siis kohe käsikäes.

Palusin lihtsalt ekstreemseid kogemusi.
 
kaaluja 27. oktoober 2009, kl 17.36
To: uus,

mis dieeti sa pead, et 3 näd ja -8 kg?
 
Ann 28. oktoober 2009, kl 15.58
ma võtsin ka siis kõige kiiremalt ja vaevata alla kui suhtes probleemid olid. võtsin kuuga 5 kilo alla. siis leppisime ära ja kilod tulid tagasi. nüüd jälle probleemid ja paar päeva pole suutnud ivagi süüa.

see jutt niisama kaasarääkimiseks. häid soovitusi pole.
 
Monica 28. oktoober 2009, kl 16.12
Kaaluga eriti suuri probleemi polnud aga suvel hakkasin palju rattaga sõitma ja kaotasin 6kilo suvega,ei julgend eriti rattaga enam sõitma minna sest minust poleks midagi järgi jäänud:D
 
kaaluja 28. oktoober 2009, kl 16.25
Tegelt ainult trenn ei muuda miskit. Minu suurim langus oli 13-päeva dieediga,mida tegin 6 päeva, aga see on nii rõve, et enam ma seda ei tee.

Siiski igasugused kogemused, soovitused ja ekstreemsed dieedid võtan kuulda.
 
soovitaja 29. oktoober 2009, kl 09.13
Mõnus dieet on Maggi dieet. Kõht ei ole tühi ning kaalust sain alla 2 nädalaga 7 kilo. Sealt edasi jätkan a la samas stiilis, piiran süsikaid ja söön liha/kala; puu/juurvilju nii palju kui sisse mahub. Ah jaa - šolokaadi piiramatult, aga see ei tee midagi kaalule, kui paar korda nädalas mõnuleda. Kui ikka isu, siis tahvel korraga. Leib-sai, pudrud ja kartul on menüüst väljas. Kui just väga harva võtan viilu musta leiba, aga kuna mulle leib ei maitse, siis ei tekigi isu selle järgi. Piimatoodetest söön juustusid ( nt mozarella salat või Feta ) ning kodujuustu. Eks selline menüü on piiratud, aga nii kui hakkan koos perega kastet-kartulit liha juurde sööma, on juba järgmisel hommikul kilokene juures....
 
try 29. oktoober 2009, kl 09.42
Kõige kiirem? Paastumine 7 päeva ja kadus 6,8 kg.
 
kaaluja 29. oktoober 2009, kl 10.35
To soovitaja

Täpselt sama siin, korraks patustan ja juba on kilod juures, mitte kilokene.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!