Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Teie kõige kiirem kaalulangus mis moega?
 
pirn 07. november 2009, kl 16.24
Aga kui süüa nt 1 dieetjogurt ja 2 õuna, kas siis saaks alla? Trenni teen niikuinii.
 
jogurtit 08. november 2009, kl 06.58
http://www.cosmopolitan.ee/est/muud/index.php?forumtopic=219

Jumala hea, kui 17 kg 5 nädalaga. Selle nimel olen küll valmis pingutama.
 
n37 08. november 2009, kl 14.14
nädalaga -4kg proteiinidieet, see lihtsalt tavapäasest nii erinev- vähe süüa ja alkoholivaba
 
... 08. november 2009, kl 14.24
10 pevaga 7 kilo reductili ja dieediga koos. Tulemuseks tsüklihäire ja kuu ajaga on need kilod tagassi tulnud ja võtsid kaasa ka 2 oma sõpra. Nii et 9 kilo tuli tagassi.(((
 
kaaluja 08. november 2009, kl 15.39
n37,

Proteiinidieet on lihtsalt rõve, eriti kui mitu korda teha. Tegin 1x 6 päeva, edasi ei suutnud. Teised korrad tegin 1 päev.
 
Kõige 05. detsember 2009, kl 12.08
Kui kõigeks valmis, siis kõige kiiremini saab kaalust alla nii: http://www.youtube.com/watch?v=WjPJzoy2eug

Näljutamine, kiirdieedid ja sellega oma keha piinamine ja hävitamine ei ole hullem ;)
 
siisi 05. detsember 2009, kl 15.57
olen viimase 4 nädalaga kaotanud 11 kilo,

söön vaid orgaanilist toitu, ei töötle, ainus mis on poe oma on nutrulett supid, neid siis ja madala kalorsusega muud snäkki, kala söön, täisterariis, piima, suhkrut, nisu, leiba, kartulit ei,

kuid tule isu, siis söön pool kilo mustikaid vöi maasikaid

teed, kohvi, olen maganud viimasel aljal vähe ja trenni teen iga päev 2 tundi, jõudu, idamaa tantsu, igatsugu värki

järgi on jäänud veel 8 kilo, mille saan jõuluks alla

seda vahtrasiirupit hakkan nüüd jooma



loodetavasti, ei tule tagasi
 
ei saa aru 05. detsember 2009, kl 17.40
Mis asi on nutrulett??
 
kupi 06. detsember 2009, kl 17.20
4 kuuga 16 kg Kaalujälgijates (80-nelt 64-le). Eriti õnnelik olen, et kaal on püsinud juba ligi 4 aastat.
 
tean 09. detsember 2009, kl 20.38
nutrilett
 
... 18. märts 2010, kl 07.28
olen ka paari kuuga kaotanud 1-3kg..olen normaalkaalus, samas veidi lihasmassi jms ei teeks paha, et vormis rohkem olla. liigun viimasel ajal rohkem ja söön, kuidas kunagi, kord tervislikumalt, kord vähem, kord rohkem, kord üldse mitte
kilo kaks võibolla tahaks alla võtta, samas rohkem ei tohikski võin alakaalu sattuda:P:)
enesetunne on küll parem, kui kaalun pea sama palju mis 6-7aastat tagasi, samas, ei ole ka enam sellist ülekaalulise tunnet kui mingi 6-7kg raskem olin. riide suurus läks suuremaks ja nüüd oma m-il tagasi vahel s-gi läheb selga :P..aga rahul endaga suhteliselt 85%
aga sellised dieedid jms ei ole tervisele head, kui valesid ja lühiajalisi teha, üldjuhul võivad need tagasi tulla ka kergelt. kõike peab mõistusega üritama võtta.
ise olen 171cm ja 57-58kg
 
kaaluja 18. märts 2010, kl 13.59
Nädalaga 4 kg. Tulin mandli opilt.
 
eevi 09. juuni 2011, kl 11.49
2x elus kiiret kaalulangust olnud:
-atkinsi valgudieet, 1,5 nädalaga läks 7 kg alla.Kõht polnud kunagi tühi.
-mees jättis maha, olin masenduses, ei tahtnud üldse süüa ega juua, nutsin, kaotasin kuuga 10 kg, olin 49 kg.ja saledana jäin kohe hästi paljudele uutele meestele silma :)
 
K 09. juuni 2011, kl 14.47
Mina kaotasin poole aastaga 10 kg, retsept järgmine:
- loobusin ühistranspordi kasutamisest, tööle ja kooli ainult jala pluss muud käigud, iga päev kõndisin vähemalt 10 km, aega igasuguste snäkkide söömiseks jäi vähem.
- avastasin enda jaoks köögiviljad ja selle, et salat ei ole ainult rohulibled, vaid võib olla tervislik ja toitev lõuna- või õhtusöök, samuti tegin tutvust erinevate täisteratoodetega
- piirasin teatud toitude söömist, nendeks olid eelkõige maiustused ja poolfabrikaadid. (Riisi, tatart, kartulit ja ka makarone, neid paljude poolt kardetud tegelasi sõin ikka, ent igaühte neist vast 1-2 korda nädalas ja üritasin täistera variante eelistada)
- tegin veidike kerget trenni nagu kepikõnd ja jooga
-emotsionaalne halb seis, mis viis selleni, et püüdsin iseenda vastu igati hea ja mõistev olla. Ei üritanud vihaga mingeid dieete pidada ega taolist, üritasin pigem oma mõtlemist positiivsemaks muuta.
-kiire elutempo ja stress, palju tööd ja igasugused tähtajad, mis lähenesid valguse kiirusel ja seetõttu vähendasid niisama passimise ja näksimise aega.

Vahepeal kuskil külas käies sõin kooki ja kartulikrõpse ka, ei pidanud seda patustamiseks. Praegu kaal püsib, 171 on pikkus ja kaal 58. Füüsiliselt tunnen, et vorm on parem ning muidu ka parem olla. Praegu söön samadel põhimõtetel, et palju köögivilja ja magusast ja poolfabrikaatidest hoidun. Suuri portsjoneid ka ei võta. Vahest külas käies satub mingi grillribi ja suur tükk vahukooretorti ka ette, ei pea seda patustamiseks, teine päev söön kodus lihtsalt veits vähem.

Eks mõtlemises on kah palju kinni, see vihaga dieeditamine ja enese pidev patustamise pärast piitsutamine on mind varasematel aegadel pigem kaalutõusuni viinud enamasti.
 
lihtne 25. jaanuar 2012, kl 17.36
Sisuliselt on 2 nippi:
a)jätad söömise ära ja jood ainult vett, mahla, teed, kohvi ja kaal langeb ning organism põletab energia saamiseks rasva
b) vähe tervislikum viis on süüa liha/kala; puu/juurvilju nii palju kui sisse mahub ning loobuda leivast-saiast-kartulist-riisit-makaronidest ja süsivesikutest.
 
lihtsam 25. jaanuar 2012, kl 21.19
lihtne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sisuliselt on 2 nippi:
> a)jätad söömise ära ja j
> ood ainult vett, mahla, teed, kohvi ja kaal langeb
> ning organism põletab energia saamiseks rasva
>
> b) vähe tervislikum viis on süüa liha/kala; puu/ju
> urvilju nii palju kui sisse mahub ning loobuda lei
> vast-saiast-kartulist-riisit-makaronidest ja süsiv
> esikutest.


veel on leegiheitja.Kaal kaon sekundite jooksul täielikult.
 
Hilda 20. veebruar 2012, kl 15.43
4 nädalaga 10 kg. Muutsin kardinaalselt oma toitumisharjumusi, kui varem olid rasvased praed ja magustoidud, siis allavõtmise ajal sõin ainult rohelisi salateid (kurk, tomat, jääsalat,paprika jne) tuunikala ja munaga. Seda salatit sõin 2 korda päevas väikese portsu kaupa. Hommikuks viil sepikut kalorivaese kanasingiga.
Pärast 4 nädalat kadus vaikselt veel 5 kg, kuigi siis enam nii rangelt ei jälginud. Kusjuures trenni tegin selle allavõtmise ajal suhteliselt vähe, kõik on ikka toitumises kinni.
 
küsimus 20. veebruar 2012, kl 20.07
Hilda, kui suur oli Sinu algkaal?
 
Hilda 21. veebruar 2012, kl 10.05
 
kahekümpine 21. veebruar 2012, kl 10.42
Saage juba aru, et SÜSIVESIKUTEST ei tohi loobuda. Võid loobuda "halbadest" süsivesikutest, ehk siis valgest jahust, suhkrust, maiustustest. Puuviljad ja juurviljad peavad menüüs olema.
 
hehi 21. veebruar 2012, kl 17.19
30 kg, alates nov.
 
hehi 21. veebruar 2012, kl 17.21
Ah jaa, algkaal oli 101 kg, pikkus 177 cm.
 
hmm 21. veebruar 2012, kl 17.53
hehi, aga räägi sellest ka, et mida sa tegid.. see on ju väga suur hulk kilosid:)
 
hehi 21. veebruar 2012, kl 18.03
Mittemidagi erilist. Sõin seeni, kõrvitsat, hapukurki, hautatud, wokitud, ahjus tehtud juurvilju. kaalikas, porgand, kapsas, lillkapsas, kaunoad, sibul. Peeti ja kartulit oli mul ka natuke. Poest ostsin vaid leiba(põhiliselt allahinnatud), piima või petti ja vahel pudeli õli ja suhkru(viimastega olin väga kokkuhoidlik). Rohkemaks raha polnud.
 
hmm 21. veebruar 2012, kl 18.14
hmm.. aga tulemus on väga hea ju või..? :)
 
hehi 21. veebruar 2012, kl 18.31
Välimuses jah küll, tänu kuivharjamisele ja jaheda veega toonuse tõstmisele on ka nahk trimmis. Kohvi ka lubasin endale hommikul tassi ja kohvipaksu kulutasin väikese tilga õliga keha koorimiseks. Aga organismis on küll probleemid, hemoglobiin on madal, küüned kipuvad murduma kergelt ja juuksed katkema, öösiti on jalgades jubedad krambid jne. See ongi sellise toitumise teine tahk. Ainus, mida harva lubasin, oli muna.
 
Kris 29. veebruar 2012, kl 11.16
Kallid naised , kes te k6ik siin kirjutate kuidas teie mehed teid alavääristavad .Ma samamoodi soovin kaalust alla saada , kuid elusees mitte selleks ,ët meestele meeldida v6i omameest kinni hoida.Ma soovin seda vaid ise enda pärast,sest nii tunneks ma end enesekindlamana ja ei häbeneks oma keha.Mehega on mul vedanud,ta armastab mind sellisena nagu ma olen.Ja ma ei aktsepteeriks elusees seda ,kui ta hakkaks mulle ninaalla viskama mu miinuseid.Sest olgem ausad ,igal yhel meist on miinused .Kui ta ei suuda nendega leppida ei ole ta ka neid plusse väärt.Seega , kui te osustate teha midagi .Tehke seda vaid selleks ,et te ise end paremini tunneks.Ja ärge kunagi laske enda kohta halvasti öelda!Iga naine on omamoodi imeline!:)
 
ma 29. veebruar 2012, kl 20.31
küll kuskilt ei lugenud,et kedagi mehed oleks alavääristanud.
 
max 02. märts 2012, kl 11.03
ma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küll kuskilt ei lugenud,et kedagi mehed oleks alav
> ääristanud.
Mida f.i sa lugesid siit siis?
 
Kaalu 18. aprill 2012, kl 17.17
syya voib koike, lihtsalt normaalse kiirusega ja kindlatel aegadel. kord paevas soe korralik toit, ohtul voib midagi kergemat syya. tuleb juua palju vedelikku, siin am ei motle et kohvi ja alkoholi....positiivne suhtumine ja enda psyyhikaga tegelemine aitab ka kaasa. ei ole vaja naljutada ega mingeid veepaevi korraldada. palju on motlemises kinni.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!