Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kaalust alla võtta on lihtsam kui ma arvasin
 
ei saa aru 15. jaanuar 2010, kl 17.24
To: to mehega,

Pidasin silmas seda lauset: mõttetud süsivesikud ära jätta on tulemused garanteeritud.

Et kas oled proovinud, mis ajaga, mis tulemused?
 
algaja 15. jaanuar 2010, kl 18.41
millises toiduaines on mõttetuid süsivesikuid?
 
eneL 15. jaanuar 2010, kl 18.52
algaja,
ilmselt peetakse silma nn. kiireid süsivesikuid.
 
18/169/69 07. mai 2013, kl 15.53
Teema on küll juba aasta aega seisnud, aga tekitasid kadedust teiste positiivsed tulemused. Soovib keegi veel kaasa lüüa ja siin tulemustest teada anda? Ise plaanin süüa hommikuti putru(vahest jääb ära ka) ja 2-3 l vett. Alla sooviks saada 5-12kg.
 
pk 17. mai 2013, kl 19.49
18/169/69 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teema on küll juba aasta aega seisnud, aga tekitas
> id kadedust teiste positiivsed tulemused. Soovib k
> eegi veel kaasa lüüa ja siin tulemustest teada and
> a? Ise plaanin süüa hommikuti putru(vahest jääb är
> a ka) ja 2-3 l vett. Alla sooviks saada 5-12kg.

Hei :) mina alustasin oma spetsiaalse toitumiskavaga 11 aprillil, pluss kodune treeningkava, kuuga ilusad tulemused mõõtudes näha,kaalus ka kuuga -3 kg :) kui soovid, võid mulle kirjutada, hakkame kampa ;) sigrimigri99@hot.ee :)
 
Sosin 21. mai 2013, kl 22.02
Alustasin nädal tagasi. Maha on läinud 1,5 kg.
 
E-M 12. juuli 2017, kl 15.50
Jah, jumala õiget juttu räägid. Ma ei suuda neid aastatid kokku lugeda kui dieeditanud olen. Mingil hetkel võtab ikka silmist mustaks, et miks ma kogu aeg pean näljas olema. Kunagi käisin Kaalujälgijates aga seal mul viskas kohe küsimärgi ette, et miks nad valget saia lubavad - see seedib ju kohe suhkruks ära.
Ja jätsin katki
Siis tegin nii et varusin puhast liha ja köögivilju ja hakkas langema. Aga ideed said otsa ja muutus üksluiseks ja tahtsin jälle võileibade peale minna.
Tegin erikorgu.ee s proovikonto ja võtsin sealt hunniku uusi retsepte. normaalne on kaalu langetada, kui sa ei pea kogu aeg kolme sama toitu sööma.
 
kes teab 20. juuli 2017, kl 19.46
Täna delfis poolik artikkel, kus naine võttis kaalust alla 33 kilo, samas ei loobunud mitte millestki. Kas keegi teab, mis imet ta siis tegi?
Agne Tamm 27. august 2017, kl 19.51
Kaalikast friikartulid? Räim? Pett?
 
Karolina 27. november 2017, kl 20.23
Tere olen 12 aastane tüdruk!
Nimelt mul on probleeme kaaluka.
Olen 166 cm kehakaal 63 kg.
Mulle see ei meeldi tahaksin kaaluda 45 kilo või 50 kilo.
Köögi vilju ei armasta süüa.
Mul pole olnu 2 kuut umbes sööki isu aga kaal ei lanke.
Äkki saade aidata.
Dieete olen teinud ei aita.

Aitäh!
 
viimasele... 01. detsember 2017, kl 08.13
kuule sina ,väike sälg, lõpeta lollused ära! Sinu dieeditamine peaks hakkama peale 20 eluaastat, siis kui organism ja ainevahetus on stabiliseerunud. Praegu alustades enda näljutamisega, võid endale välja teenida ainult anoreksia.Sul on praegu normaalne kehakaal. Kehakaalu normiks loetakse pikkus sentimeetrites- miinus 100, sinul oleks norm kaal isegi veel 67-69 kg,kui praegu hakkad nii palju kaalust alla võtma, siis võivad tekkida ka tsüklihäired. Oma murega mine kähku kooli-või perearsti juurde ja küsi mida tema arvab...
 
vastuseks viimasele ja teistele 12. detsember 2017, kl 14.46
Tegelikult on kõik lihtne. Ära tuleb jätta 2 asja: nisujahu ja suhkur, kõike muud võib edasi süüa, ka rukkileiba ja nt kaerajahust küpsetisi, putrusid (välja arvatud nn kiirpudrud). Magusaisu pärsivad nn head rasvad, näiteks pähklid. Alkohol muidugi ka ei käi kaalulangetusega koos.
Käisin Figuurisõprades, ja ülaltoodu on lühikokkuvõte kogu tarkusest. Sain oma ideaalkaalu kätte ja hoian seda nüüd juba 5 aastat. Kui kaalu hakkab kogunema, jätan õhtusöögi ära, joon ainult teed, ja varsti olen soovitud kaalus tagasi.
 
Eelmisele 13. detsember 2017, kl 19.53
... ja tegelikult on veelgi lihtsam – midagi ei tule ära jätta, kõike võib süüa, aga mõistuse piires. Mul on alati kaks päevast kalorikogust, üks, mida jälgin siis, kui alla tahan võtta (max 1200), teine siis, kui söön n-ö normaalselt (max 1700). Häid toite tuleb süüa üldise tervise ja väljanägemise huvides, aga kaalulangetuse seisukohalt pole eriti oluline, kas mu 1200 kcal menüü koosneb kahest tahvlist šokolaadist või omlett-hommikuks-kala-lõunaks-salatike-õhtuks ülitervislikust menüüst. Lihtne.
 
kaisa5661 26. märts 2018, kl 13.07
OneTwoslim - http://topleadbit.com/kZYV Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
Mmm 22. juuni 2018, kl 00.41
Hehee, kaalust alla selgus, et on väga lihtne võtta jah, piisas stressi kadumisest ja armumisest, siis sain aru, et väljend õhust ja armastusest elamise kohta ei olegi niisama. Mitte ainult soovimatu kaal ei kadunud iseenesest, vaid ka kogu muu tervis paranes. Raske muidugi järgi teha vist, aga no soovitaks südamest.
 
päevad? 29. jaanuar 2020, kl 21.13
Tere, olen 12 aastane ja on väike mure. olen aastaaega kasutanud pesukaitsmeid aga kaks päeva tagasi oli pesukaitsmel pruunikas punane “plekk”. Kas tegu võib olla päevadega? Esmaspäeval oli plekk, eile oli plekk ja ka täna. Hommikuti panen pesukaitsme ja õhtuti ära võttes oli plekk. Päevi mul pole, vähemalt mitte pareguse olukorrani. Nagu meile koolis on räägitud, tuleb naise kehast u aasta enne menstruatsiooni voolust mis oligi nii, u aasta tagasi hakkas mul voolust tulema. mul on seda siia piinlik kirjutada aga loodan et äkki keegi oskab mulle midagi õelda. enne esimest plekki oli mul peavalu mis peaks olema enne menstruatsiooni aga halba enesetunnet pole olnud.
aggg1671 20. märts 2021, kl 09.59
Kaalu alandavad tabletid - http://tonzes.com/slimest.htm Soovitan.
 
artist 20. märts 2021, kl 11.11
to: aggg1671

ükski tablett ei mõju, kui inimeseloom ei jälgi, mida sisse ajab!
usu, tablettidest kordadest paremad on plaastrid, mis suu peale risti kleebitud!
 
aaru 16. detsember 2021, kl 11.41
Igasugused tabletid, mis on mõeldud kaalu langetamiseks on tõesti midagi mida vältida. Tegelikult ei ole kaalu langetamine ju mingi raketiteadus. Nagu teema algataja ka mainis, siis kaal langes lihtsamalt kui arvas.

Tavaliselt minnakse dieetide peale, kuna tahetakse kiireid tulemusi. Tulemus on kiire aga sama kiirelt kipub see kaal hiljem ka tagasi tulema, kuna need ei ole lihtsalt jätkusuutlikud.

Kaalu langetamise olulisem komponent on distsipliin ja tahe, et enda toitumist üldse kontrolli alla saada. Ja valem on lihtne, süüa vähem kui tarbime.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!