Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Sidruni dieet!
 
Beki! 25. veebruar 2010, kl 09.44
Tere!

Omal käsil käimas praegu sidrunidieedi 4 päev! Ja vist läheb päris hästi, enne homset ma ennast kaaluma ei hakka, kuna homme on mul kaalumise päev. Aga tahtsin küsida, äkki siisnetest on veel keegi, kes seda dieeti on teinud ja katsetanud, et kuidas teil läks?
Dieet lubab alla võtta 14 päevaga 6-8kg. Ja sa võid süüa nagu tavaliselt välja arvatud siis saiakesi ja saiatooteid. Seda olen suutnud jälgida, aga muus osas ennast piiranud ei ole.
Kellel on tundlik magu, siis seda ei soovita:)

Dieet ise siin siis:

http://www.kirss.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1869:sidrunidieet-ohutu-ja-kiire-kaalukaotus&catid=47:dieediklubi
 
Beki ! 25. veebruar 2010, kl 09.44
Äkki keegi aitab linki aktiivseks teha!? Aitäh!
 
evangelina 25. veebruar 2010, kl 11.34
http://www.kirss.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1869:sidrunidieet-ohutu-ja-kiire-kaalukaotus&catid=47:dieediklubi
 
kas nii 25. veebruar 2010, kl 12.14
Et peaksin hommikul sisse lahmama 6 klaasi sidrunivett korraga?
 
mann 25. veebruar 2010, kl 12.58
kusjuures mina jäin ka mõtlema selle peale, et mismoodi on võimalik 6 klaasi vett sisse juua, ok mingi kolme klaasiga saaks hakkama aga 5-6 klaasi korraga ära juua, mahub ka üldse või?
 
kas nii 25. veebruar 2010, kl 13.35
Et äkki siis ikka päeva jooksul pean need suuremad kogused jooma?
Või siis nii, et päeva jooksul joon selle suure hulga ära nii kuidas jõuan. Ja kui õhtuks joodud kõik saab, siis alles võin midagi veel süüa ka.
 
Beki! 26. veebruar 2010, kl 09.06
Ei, ikka on mõeldud, et jood need klaasid enne hommikusööki:) selleks peab aega võtma, või ongi nipp selles, et hommikusöök lükkub edasi ja sööd siis päeva jooksul vähem:)

Mina igatahes rühin vapralt edasi, täna siis praegu käsil 5 sidruni ja 5 klaasi vee joomine:) ei ole hullu midagi:)

Ma pole kunagi ühtegi dieeti pidanud, aga see tundus selles suhtes mõistlik, et sidrun ju iseenesest kasulik ja süüa võib ka kõike, peale saiakeste!

Homme siis see kõige suurem ports vaja juua, siis hakkab jälle tasapisis kahanema need kogused.

Praegu ma kaalu eriti ei usu, sest mul peaksid hakkama päevad ja keha hoiab vett kinni:( aga 1 kg on sellegipoolest alanenud. järgmine nädal loodan siis ikka vähemalt 2 kg kahanemist!
 
kraaks 26. veebruar 2010, kl 09.56
Mul täna teine päev. Ma kaalun ennast tavaliselt esmaspäeva hommikuti. Eks näis, kuidas dieet nädalavahetustega on mõjunud.
 
kas nii 26. veebruar 2010, kl 10.30
Pange siis esmaspäeval kaalud kirja, siis otsustan, kas alustan ka. Aga kirjutage palun oma pikkus ja algkaal ka.
 
ootaja 01. märts 2010, kl 10.37
kraaks

Ootan juba väga, et kas kaalusid end täna?
 
ann 01. märts 2010, kl 10.39
Mind hakkas ka see huvitama mul ka kahjuks ülekaalu tulnud,vaja kiirelt see maha saada,et mõned millest aru ei saanud,et ok söön seda mida enne siis va.siis saiatooted jah,et hommikuks ikka putru ja leivaviil kattega sobib,tass kohvi ja vahepeal ka söögid,kuni õhtuni välja,et nälga ennast ei jäta,kas siis ka kaal ikka langeb?
Ja kuidas see sidruni ja vee joomine,pigistan sidrunimahala välja ja joon siis selle paljalt või ja siis vett peale,segada veega ei tohi või?
Kuidas muidu on see mõjunud?
 
Katz 01. märts 2010, kl 15.09
Alustasin täna. Huuuh küll oli hapu see hommikune sidrunivesi :D
Mul on üks rumal küsimus ka tegelikult. Dieedis on kirjas "sidruni mahl keedetud veega". Kas see hommikune vesi peaks siis olema kuum, leige või jahe? :D
 
jubedik 01. märts 2010, kl 15.15
tühja kõhuga 5 klaasi haput vett? inimesed, te olete hullud. kui teil veel ei ole tundlik magu, siis varsti saab olema. pange aga vapralt samas vaimus edasi.
 
mannu 01. märts 2010, kl 15.40
http://marjek.wordpress.com/sidrunilimonaadi-paast/

see on parem:)
 
an 02. märts 2010, kl 15.05
Ootan huviga kaalu nr,kas läheb alla ja kas on mõtet proovida,tahaks järgmine nädal teha mingi dieedi,et saada vähemalt -3 kg alla:)
 
Beki! 03. märts 2010, kl 10.05
Just mõtlesin, et kas on vastukajasi tulnud siia.
Teatan siis, et pidasin diieti kuni eilseni. Kuna kaalu alla ainult saanud 2 kg, siis edasi ennast nii karmilt piinama ei jää. Praegugi joon sidruni vett aga siis 0,5 l klaasi kohta 1 sidrun sees. Ja joon seda mõnuga, mitte nii, et ma nüüd pean seda endale sisse vägistama.
Jõudsin ikka järeldusele, et kaalu saab alla ka mõistlikult süües , mitte mingeid ekstreemsusi tehes.
Ega ennem ju targaks ei saa, kui loll ära oled olnud!:D

Magu ei valuta , selles pole asi, aga lihtsalt, kui dieet lubas alla võtta nii mega palju ja tegelikkuses läks ainult siiani 2 kg, siis selle 2 kg ma oleks saanud alla ka ilma selleta.

aga ootan teie kaalunumreid siis, vb kellegile mõjus nii nagu lubatud!
 
njaa 03. märts 2010, kl 18.40
olen seda katsetand.esimese nädala möödudes võtsin kilo juurde ja teise nädala lõpuks uuesti kilo alla.seega ei kaotand ega võitnud miskit.aga hing ei andnud rahu ja tegin nädal hiljem uue katse.siis suutsin 2 nädalaga alla saada 5 kilo.väga imelik igatahes.
 
paabulind 03. märts 2010, kl 23.56
See vee joomine sellises koguses venitab lihtsalt mao välja.
 
an 04. märts 2010, kl 22.37
to njaa aga äkki saa viimane kord,lihtsalt sõid vähem ka,äkki ikka oleks abiks toidu veidi jälgimine ka,kasvõi see et peale 7 ei söö vm.kas kilod tulid tagasi?
 
njaa 04. märts 2010, kl 23.00
ma pole kunagi peale 7t söönud,toidu jälgimist ma yldiselt ei pea.söön suht seda mille järel isu on.kaalu juurde pole tulnd ega ka maha.kuigi kilo v 2 võiks veel alla saada
 
an 05. märts 2010, kl 10.44
mul on jälle see jama et mul toiduportsud ikka suht suured ju magu on välja veninud juba,et ei oska nagu enam vähem süüa ja kaalu ka juures,et see 5 kg langust,see oleks nagu hingeõnnistus,kuidas need päevad,millal süüa ei tohi mööduvad?
 
teen ka 05. märts 2010, kl 21.30
minul siis 5s päev täna.hommikuse seisuga olin 4 päevaga siis alla võtnud 1,2 kilo.eks näis kuis edeneb jrgm nädala lõpuks ja kas tuleb juurde v ei.igatahes minule tohutult maitseb see jook ja just kuumalt.nagu jooks sidruni teed.minul ka suht suured toidukogused muidu
 
an 07. märts 2010, kl 10.48
Nii mina alustan homsest5 siis,annan ka teada,kuidas kulgeb:)
Loodan,et saan vähemalt 3-4 kg allagi.
 
üritaja 09. märts 2010, kl 18.18
kas seda sidrunit vöib ka poest ostetud sidrunimahlaga asendada
kallan sidrunimahla keedetud vette
vöi kudas?
kas peale seda sidruni vee joomist vöib ka kohvi tarbida
 
jessas 09. märts 2010, kl 18.40
on teil maod veel korras?
Umbes kümmekond aastat tagasi sõbrannaga katsetasime- mina lõpetasin teisel päeval kui kogu nägu kattus pisikeste punnikestega (olgu, oli vast allergiline reaktsioon), aga sõbranna jätkas. Tegi vist terve dieedi läbi ja oluliselt saledamaks ( kaal pole oluline, möödud on) ei saanud. Ka ei kestnud tulemus eriti kaua, küll aga rikkus ära mao :S
 
nüüd mõistan 11. märts 2010, kl 18.56
Nonii, ma saan nüüd aru, mis arvatavasti minuga juhtus- mul ka eile õhtuks lõi terve näo kärna, nagu nõges oleks kõrvetanud mõnest kohast ja mõnes kohas näol lihtsalt väiksed nahaalused punnid. Ma arvasin, et näokreem on vanaks läinud( avasin selle mingi kuu aega tagasi). Sidrunivett jõin 2 päeva, aga hommikul tegin suurest sidrunist pool ja lõunal terve. WEi tahaks küll uskuda, et sidrun allergiat tekitab???? ...aga kui juba 2 inimesel sarnased sümptomid????
 
sidrunike 12. märts 2010, kl 10.17
Sidrun tegelikult ei pidavat kunagi allergiat tekitama.

Aga sidrunis on palju C vitamiini. Ja C vitamiini ülelküllus just avaldubki täpikestena. Sama võib juhtuda siis, kui sööd kiivisid liiga palju. Seal ka palju C vitamiini.
 
selvi 12. märts 2010, kl 16.03
Tõesti väga raske on ära juua 6 sidruni mahl veega jätsin pooleli kuna kaal ei langenud,aga proovin uuesti.Kõige kergem on söögiga piiri pidama hakata kui proovite 1 päev üldsi mitte süüa,järgmisel päeval ei ole enam üldse isu.Eriti õnnestub see tööpäevadel,kuna pole aega söögile mõelda.Õhtul koju ja kuuma vanni 2 kg meresoolaga,siis olete nii läbi,et kohe voodi ja magama.Hommikuks kaal langenud 1 kg kindlasti.Olen tihti mõelnud,et miks paastulaagris ei tule toit pähegi ja hea tuju ja energia aina kasvab,kuigi paastust väljatulemine kodus on mulle väga ebameeldiv.Käiks ikka paastulaagris,aga 5 tuhat nädala eest dok. Trofimova juures käib praegu mulle üle jõu.Olen 2,5 kuuga 6 kg alla saanud.160 pikk,momendil 75 kg
 
to selvi 12. märts 2010, kl 16.39
kas teed iga nädal veepäeva?

Ma teen juba ka mitu nädalat kord nädalas veepäeva:)
 
x 12. märts 2010, kl 18.43
Nii ma selle dieedi hiljuti läbinud- kasutu. Peale saiakeste loobusin võist, magusast, alkoholist, jahutoodetest ning tulemus oli hale -1 kg:) Hakkasin hoopis punkte lugema ja kahe nädalaga 4kg läinud:) Aga eks ise peab ära proovima, et veenduda, et ei mõju:) Edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!