Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
patustasin ja nüüd...
 
joann 16. märts 2010, kl 20.28
Üks päev patusatsin natuke, sõin niiet kõht oli punnis. Enne seda oli kaal 66-67 aga nüüd 68-69(pikkus 170). Ja tegelikult tahaksin vähemalt 63 peale saad. Andke nõu milliseid nippe teie kasutada, et patustama ei satu ja kuidas olete kaalu alandanud. Soovitage mulle koduseid võimalusi, millega soovitud kaaluni jõuda.
Ja seda ka, et kuna ilmad lähevad ilusaks siis kavatsen kindlasti iga päev jooksma natuke jõuda äkki u 2-3 km.
Tänud vastajatele:)
 
Kullisilm 17. märts 2010, kl 13.11
Mina ka... 1.màrtsist olin olnud vàga korralik: juur- ja puuviljad, kana, kala ja lahja juust. Ja nii peaaegu 16 pàeva. Aga terve eilse pàeva olin tujust àra, kuri kòige maailma asjade peale ja miski ei sujunud nii nagu plaanitud. Tohutu vàsimus ja rasskustunne igas liigutuses. Tean juba ammu, et sellised olukorrad on ohtlikud ja otsisin igasugust asetegevust. Kuni òhtusòògini pidasin, hambad ristis vastu. Ja peale tervislikku òhtusòòki (ma òhtustan suhtelisest hilja, nii 20.30-21.00 vahel, sest ei làhe koos kanadega tuttu), mis koosnes lahjast sulatatud juustuga juurviljapùreest ja apelsinist, hakkasin piidlema kòògikapis vedelavaid kùpsiseid, mille mees endale oli ostnud. Kàsi peaaegu juba tòusis neid haarama, kuid viimasel hetkel peatus ning magusaisu taltsutamiseks sòin 250 g lahjat naturaalset jogustit kirsimoosiga. Oh, oleks asi siis sellega piirdunud! Lòppude lòpuks pistsin nahka ka panni pannile jàànud kartulid (neid sòi mees) ja kùpsised. Kòik!!! Neid vòis olla nii 300g ringis... Làksin magama tohutu raskustundega kòhus (ma olin selle punnmao tunde kahe nàdala jooksul peaaegu unustanud) ja eelkòige hinges, sest peale sellist patustamist on alati raskevòitu taasalustada. Mòtlesin, et oleks ma siis sòònud midagi, mis mulle vàga meeldib, kuna need supermarketi kùpsised ei kuulu kindlasti mu lemmmikute hulka.
Ja siis ma siis nùùd olen raske mòttega, et mul on suurem kogus "keelatud aineid" ikka veel kehas sees. Juba eile òhtul otsustasin, et tàna saab olema ainult vee-taimetee pàev. Karistuseks ja ree peale tagasi saamiseks. Ma ei tea, kas see on kòige targem plaan, sest pole kunagi varem pàris veeepàeva korraldanud. Isegi kòhuviiruse ajal suutsin mòned kirsid sisse ajada. Ma ei saa aru, miks minul see kòhutòbi mòòdus pàevaga ja mu elukaaslane, kes on pigem alakaaluline pòdes nàdala ja sai veel kergemaks!
Loodan, et pean vastu. Homsest alustan jàlle normaalset toitumist, millega olin tegelenud terve màrtsikuu esimese poole. Vàhemalt on vàljas pàike ja ootan, et pesu kuivaks àra, siis saab triiikima hakata ja oma mòtteid kùlmkapilt eemal hoida.
Jòudu kòigile patustajatele!
 
''' 17. märts 2010, kl 14.37
vana nali, et hullult piirates tulevad veel hullemad õgimishood..
 
liisuke 17. märts 2010, kl 15.34
tead pea mingi kuu aega vastu nii et ei patusta ja sa ei tahagi enam! Ma olen nüüd jaanuarist alates tervislikult toitunud ja no ei mingit isu pole enam krõpsude-burgerite-küpsiste jne järgi. Ainult sööks porgandeid ja kaalikat ja ilma rohelise teeta ei saa üldse enam:P Ükspäev ostsin 0,1% kohupiimakreemi asemel 4%se ja ei vaatand ka üldse kaane peale, hakkasin kohe sööma. Juba esimesest ampsust tundus selline vastik, mõtlesin, et äkki halvaks läinud... vaatasin siis pakile ja näe- 4% kreem! Kui varem sõin neid koguaeg siis nüüd nö"puhast toitu" süües saan kohe aru kui mingi vale asi peaks suhu sattuma, no kohe selline vastik ja rasvane maitse:D ja ei tahagi süüa selliseid asju enam. Magusa isu ei ole absoluutselt, aga soolaste snäkkide isu on küll mõnikord tulnud, just popcorni ja soolakõrsikute. Aga need ka nii hullud ei ole, paar korda kuus võib lubada:) Alguses muidugi ära seda viga tee aga pärast hakka tasapisi oma endiseid lemmikuid väikestes kogustes sööma... ei mõju halvasti, no jah seda muidugi juhul, kui suudad õigel ajal lõpetada mitte ei aja tervet pakki korraga kõhtu. Eks see õige kogusetunnetus tekib ka mingi aja jooksul
 
Kullisilm 19. märts 2010, kl 14.05
Saingi pàrast suuurt kùpsiseorgiat jàlle oma tavarezhiimi peale tagasi. Kolmapàevane veepàev mòòdus suuremate raskusteta (imelik, miks kùll on lihtsam sùùa mitte midagi kui sùùa lahjalt-normaalselt? See ongi nagu alkohoolikute asi, et kui ei joo on kòik ok, kui vòtad lonksu, satud tsùklisse...) Ja eile sai jàlle normaaalsest sòòdud ning tàna ka. Eile lisaks premeerisin ennasst ning làksin poodi ja ostsin endale kaks vinget kleiti!

Ehkki selliseid sòòmisssòòste dieedi ajal seletatakse sageli mònede ainete vajakajààmisega, ei saa ma siis ar,, miks mul ei ole ka tavamenùù (kui ei pea dieeti) juures haruldane pista nakha pool kilo kùpsiseid vòi kaks tahvlit shokolaadi jàrjest. Nomaeitea, kede uskuda ja mida arvata. Uks asi on kindel: nùùd làhen kòòki ja teen endale lòunaks ùhe ùlimaaitsva kòrvitsa-porgandi pùreesupi.
 
Vaeste Patuste Alev 06. oktoober 2021, kl 17.54
https://www.google.ee/maps/@58.9169616,24.4409279,3a,75y,237.32h,88.21t/data=!3m6!1e1!3m4!1s0H3pK0mm_5o0Zuh4U61sMw!2e0!7i13312!8i6656
 
PATUPUTS 07. oktoober 2021, kl 15.21
No ei tea kas ta nüüd nii patune ka on seal kolm surnuaedikut kaks kirikut üks palvela ja üks taarausuliste kuivand kuretootemitüügas ka. Pühasi paiku summ ei sääl pole patu jaoks ruumi
 
PATUPUTS 13. oktoober 2021, kl 03.43
No ei tea kas ta nüüd nii patune ka on seal kolm surnuaedikut kaks kirikut üks palvela ja va taarausuliste kuivand tüükast kuretootemitaputeivas ka. Pühasi paiku summ ei sääl pole patule paika. Ja aastaid tagasi käis seal altari ees üks süvausklik kes ka usinasti taarakogumisega tegeles ja kähedad karjatused palvetes ikka mare ja mare. Aga mare on ladina keeli meri ja kui võtta laulust kui see meri oleks õlu
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!