Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
keefiri dieet,kes on läbinud ?
 
Leana 11. oktoober 2010, kl 13.07
kes on selle keefiri dieedi läbinud ja mis lõpp tulemuseks saite ?:=
 
mina 12. oktoober 2010, kl 17.10
Just eelmine nädal pidasin. Esmaspäevast alustasin ja reedeks maas 4 kg, s.o. 4 päeva ja 4 kg. Sõin tegelikult 100 g asemel 200-300 liha.Reedel patustasin ja sõin seljankat. 6. ja 7. päev peaks ainult jooma vett ja keefiri, aga kuna tean, et seda ei suuda siis sellest loobusin. Laup., pühap toitusin tagasihoidlikult ilma kindla menüüta ja eilsest 13. päeva dieedil. Soovitan.
 
Ines 12. oktoober 2010, kl 18.01
proovin ka homsest selle läbi teha :)
 
mina 12. oktoober 2010, kl 18.07
Jõin vett ka hästi palju. Esimesed 2 päeva olid väga rasked, 3. ja 4. juba täitsa norm. Reedel oleks võinud edukalt jätkata, aga kuna olin teises linnas, läks lõdvemalt.
 
? 13. oktoober 2010, kl 13.42
Kas teile ei tundu, et viimasel ajal on keefir kuidagi teise maitsega (kehvem)? Alguses arvasin, et on natuke pahaks läinud aga nüüd olen kõik keefirid kuidagi teise maitsega. Või on asi minus.... :)
 
to ? 13. oktoober 2010, kl 16.52
Ma ei tea, minu keefir on küll väga hea.
 
Asta 14. oktoober 2010, kl 22.46
Olen seda teinud, keefir oöi hea, pidasin ilusti vasti, isegi veepäeva aga... nu mis sa teed, kõht läks täitsa lukku. Pole vist elusees nii pikalt potil istunud ja tõsiselt mõelnud selle tegevuse üle. Lõpputulemus -3 kg. Rohkem ei tee seda
 
pipi 16. oktoober 2010, kl 16.34
Mismoodi see keefiri dieet käib? sooviksin ka teha
 
Paula 16. oktoober 2010, kl 19.52
Palun väga, neid on kohe neli erinevat.

1). Keefiridieet I
Sellega võib maha võtta kuni 5 kilo.

I päev: 5 kartulit, pakk keefiri.
II päev: pakike kuivikuid, pakk keefiri.
III päev: 400 g kohupiima, pakk keefiri.
IV päev: pool kana või 0,5 kg liha, pakk keefiri.
V päev: puuviljad, pakk keefiri.
VI päev: pakk keefiri, mineraalvesi.
Peale dieeti tuleb 2 nädalat süüa tavaliselt, siis võib dieet korrata.

2). Keefiridieet II
Kaalu kadu võib ulatuda 5 kiloni.

1 päev – 5 keedetud kartulit ja 1,5 l keefiri;
2 päev – 100 g keedetud kana ja samuti 1,5 l keefiri;
3 päev – 100 g keedetud liha ja 1,5 l keefiri;
4 päev – 100 g keedetud kala ja keefir;
5 päev – puuviljad ja aed/juurviljad (peale banaanide ja viinamarja) ja 1,5 l keefiri;
6 päev – ainult keefir;
7 päev – mineraalvesi.

3). See dieet on arvestatud 9 päevale. Dieedi ajal keelatakse sool, suhkur ja igasugused muud lisandid.
Parim oleks 1% rasvasusega keefir. Selle dieedi jooksul keefiri võib juua piiramatus koguses, lisades talle:
1,2,3 päeval: 100 g keedetud riisi päevas (ilma soolata)
4,5,6 päeval: 100 g keedetud kana päevas
7,8,9 päeval: õunad – piiramatult.
Võimalik kaalu kadu 8 kg.

4). Keefiridieet IV
Kaalu kadu kuni 5 kg

1-sest kuni 5-nda päevani juua 1% keefiri, peale selle:
1 päev – ainult keedetud kartul;
2 päev – kohupiim 0%;
3 päev – ükskõik millist aed/juurvilja;
4 päev – keedetud kanarind ilma nahata;
5 päev – puuviljad (võivad ka kuivatatud);
6 ja 7 päevad natuke erinevalt:
6 päev – ainult keefir, võib ka 3.2 %;
7 päev – mineraalvesi ja salat (pipar, tomatid, kurgid, rohelist), ilma keefirita.

Head proovimist.
 
kuidas täpselt 16. oktoober 2010, kl 20.30
kas need 100 grammid on tooraine kaaluna või juba valmis keedetuna? et kui 100g kuiva riisi keeta siis välja tuleb ju rohkem kui 100. lihaga ilmselt sama lugu.
 
Paula 18. oktoober 2010, kl 12.04
Päris selgelt on aru saada, et valmis toodet on kõigis asjades 100 grammi. Nii kana,
liha, kala kui ka riisi.
 
Cheiron 18. oktoober 2010, kl 13.56
veel paar tobedat küsimust: kas neil päevadel peab ka igasugu lisandid ära jätma või võib neid süüa? nagu d-vitamiini kapslid, siis on mul praegu käsil liigeste jaoks ühed kapslid. ja teed? roheline tee näiteks.
 
mina 20. oktoober 2010, kl 07.22
ma ei usu,et neid ei tohi siis võtta. Kas keegi plaanib teha? Ma oleks ka 1 osaline:)
 
lallalallalla 20. oktoober 2010, kl 12.57
võiksime näiteks pühapäevast hakata ?
 
mina 20. oktoober 2010, kl 18.47
 
m 21. oktoober 2010, kl 00.06
huvitav kas keegi selle labi ka teeb. siin tuleb juhtumisi arst korval hoida. pole ju normaalne, et sa oma aineid kuskilt katte ei saa. kaotades 5 kg votad sele ju hiljemalt paari nadalaga tagasi. ma ei saa aru.
suua 1 protsendilist keefiri ja siis ainult keedetud kartul. palju keedetud kartulit 100 grammi paeva jooksul ja siis 1,5 liitrit keefiri paeva jooksul. mul polegi siin muugil nii lahjat keefiri ja ma olen vaga pessismistli ja ei usu sellesse. vabandust.
 
Kaalumaie 21. oktoober 2010, kl 10.07
Rääkides keefirist, milline on see heamaitseline? Ma olen ka poest mitu korda saanud mingit...ma ei tea...seisnud maitsega jura. Keegi ehk oskab soovitada?
PS mina selle dieediga küll ei riski, pärast on nädal piina, paar nädalat rõõmu -5 kg ja siis paar kuud ahastust +15 kg pärast :P
 
marilu 21. oktoober 2010, kl 16.27
Sellest dieedist ei hooli ka mina...aga hea keefir on mu meelest "rjazhenka"...ei ole nii hapu kui tavakeefir...proovi! Myyakse 0,5 liitristes kilepakkides.
 
mina 23. oktoober 2010, kl 08.47
igal inimesel on oma arvamus:)
 
mulle meeldib 23. oktoober 2010, kl 18.46
see natuke kallim,1 liiter maksab kuskil 13 kr.,oleneb kauplusest.Peaks TERE olema.Atsidofiilkeefir on samuti maitsev,mõlemad on keeratava korgiga.
 
huviline 16. november 2010, kl 06.15
ja mis sai alustajatest?
kahju et keegi ei viitsi pärast oma tulemustest teada anda :(
 
?? 17. november 2010, kl 00.17
Kindlasti on siin foorumlasi, kes seda ka varem teinud. Jagage kogemusi, kas on kõik tagasi tulnud/ topelt või kuidas sellega lood on?
 
viimasele 17. november 2010, kl 10.12
spetsiaalselt sulle, kuna tean kes kirjutas. mitte kunagi ei hakata sinusugusega mitte mingitel teemadel ja mitte midagi arutama
 
viimasele 17. november 2010, kl 12.10
Ja kus sina tead kes, on kes anonüümses webikeskkonnas? Oled sa äkki selgeltnägija?
 
Sandra 07. mai 2012, kl 00.12
Parim keefir on valio gefilus keefir :)
karinasfoj 09. september 2021, kl 18.24
Kaalu alandavad tabletid - http://tonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 18 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
Sirje Toomik 16. mai 2022, kl 01.10
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!