Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
Sirtsu 06. märts 2011, kl 16.47
Vaja nädala lõpuks mõni cm vähemaks saada, et kleit selga mahuks. Kas kellelgi on mõnda nö "kiirabi" dieeti, mis tõesti toimib ka? Võtan ilusti maha tervislikult ja teen seda ka edasi, aga praegu see paar - kolm kg vaja kiiresti maha saada.. Häda ei anna häbeneda. Ootan reaalseid soovitusi ja kogemusi, mis toiminud on. Tänan ette!
 
Tähenärija 06. märts 2011, kl 17.06
Nn. stjuardessidieet aitab kenasti !
 
Sirtsu 06. märts 2011, kl 17.11
Tähenärija, kuidas see käib? panin otsingusse, ei saanud vastust
 
Tähenärija 06. märts 2011, kl 20.08
*****STJUARDESSI DIEET viib kilo päevas *****

Stjuardessidieet on kiirabi siis, kui on vaja kiiresti mahtuda kitsaks jäänud riietesse: dieediga võib maha võtta nelja päevaga neli kilo. Seejärel tuleb pidada kuu vahet enne kui uus kuur ette võtta. Ühekuuliste vahedega peetud stjuardessidieet vähendab kaalu umbes kilo iga dieedi kohta (st püsivat tulemus on 1 kilo kuu kohta).

Stjuuardessidieet sobib kõige paremini inimesele, kes ei kannata tegelike kaaluprobleemide all, kuid kelle kaal on natuke kontrolli alt väljunud näiteks puhkuse ajal. Dieet põhineb suuremaltjaolt vedeliku eemaldamisel kehast, kuid ka tegelik kõhnumine toimub, sest kilod ei tule ilmtingimata tagasi.


Ostunimekiri:
3 greippi
2 punti salatit
3 tomatit
2 õuna
väike tükk kurki
väike lillkapsas
väike sellerivars
2 purki rohelisi ube
1 purk tomatimahla
1 purk suhkruta ananassimahla
väike purk ananassi omas mahlas
4 kanamuna
väike tükk külmutatud kala või väike purk tuunikala vees
1 grillitud broiler
125 gr rasvata hakkliha
200 gr fileetükk punast liha

Hea nipp dieedi kergendamiseks on jagada toiduained kohe peale poest tulekut valmisportsjoniteks külmkappi. Siis ei teki nii kergesti kiusatust ettenähtud koguseid ületada. Ka toidud võib enne valmis teha. Keeda munad, grilli hakklihakotlet ja broiler, eemalda kananahk ja viska see ära. Viimase päeva biifsteegi võid keerata fooliumi sisse.



Hommikusöök on igal päeval samasugune: pool greippi, kohvi või teed, ilma koore ja suhkruta

1.päev
Lõuna: ca 200 gr keedetud kala või purk tuunikala vees, salatit, tomatit ja õun
Õhtusöök: kaks keedetud muna, 170 gr rohelisi ube, pool greippi. Soojenda oad, purusta üks muna peale ja maitsesta ürtidega.

2.päev
Lõuna: ca 200 gr kanaliha, salatit ja 1,5 dl tomatimahla
Õhtusöök: lillkapsast ja kurki, kumbagi u 1,5 dl ja 170 gr rohelisi ube. Magustoiduks ananass omas mahlas.

3.päev
Lõuna: grillitud rasvata hakkbiifsteek ehk 125 gr fileest tehtud hakkliha, väike sellerivars, salat ja õun.
Õhtusöök: pool grillitud broilerit, tomat, 1,5 dl suhkruta ananassimahla

4.päev
Lõuna: kaks kõvaks keedetud muna ja rohelisi ube, 1,5 dl tomatimahla
Õhtusöök: u 200 gr rasvata punast liha (fileed) ilma rasvata tehtud, tomat, salaat, 1,5 dl ananassimahla
 
Tähenärija 06. märts 2011, kl 20.10
Ole lahke !;)

eeloleva kirjatüki kirjavigades paluks kõigil ülejäänud tähenärijatel mind mitte süüdistada. tegu o kopeeritud tekstiga !
 
iseilutegija:) 06. märts 2011, kl 21.04
Kas oled seda ka ise reaalselt teinud? Kas aitas siis tõesti mõne cm vähendada?Mõtlesin ka proovida:)
 
Sirtsu 06. märts 2011, kl 21.27
aitäh, tähenärija :) teen ära, ehk reedeks läheb selga kleit :)
 
Tähenärija 06. märts 2011, kl 21.46
Olen , kaotasin nende nelja päevaga 3,6 kg.
 
kiska 06. märts 2011, kl 21.53
mis kaalult mis kaalule said ja kui pikk oled, tundub päris tehtav nii et prooviks isegi ära
 
olen 07. märts 2011, kl 10.06
teinud seda kapsasuppi dieeti ja nädalaga ka 6-7 kg läinud
 
? 08. märts 2011, kl 21.30
Kas tõesti suudate terve nädala ainult kapsasuppi süüa?
 
K 09. märts 2011, kl 15.47
? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas tõesti suudate terve nädala ainult kapsasuppi
> süüa?

Tahad saledaks saada või ei?
Ma olen isegi terve nädal söömata olnud. Väga huvitav kogemus.
 
eelmisele 09. märts 2011, kl 22.38
täitsa poolemeelne
 
jopski 10. märts 2011, kl 15.55
Mulle tundub see dieet lausa õgimisena.
 
Sirtsu 10. märts 2011, kl 22.35
täna kolmas päev ja nälgimine see küll ei ole, samas on õhem tunne, kaalu nr võin laupäeval öelda :) Aitäh, tähenärija :)
 
Tähenärija 11. märts 2011, kl 07.13
Pole tänu väärt !;) Tore et toimib ja sobib sulle !
Nälgimine pole see dieet kindlasti , pigem oli probleeme etteantud koguse ära söömisega !;)
 
Sirtsu 11. märts 2011, kl 07.31
Kogused on tõesti korralikud, vaatasin alguses seda hunnikut, et kas tõesti nii palju.. :) praegu 3 päevaga 3. 6 kg vähem ja 1 päev veel ees. Osa sellest numbrist on natuke petlik ilmselt, sest eelmisel päeval enne dieeti sai korralikult söödud ja õhtul ka.. aga ikkagi on selge, et asi toimib ja on lihtne ka :)
 
Tähenärija 12. märts 2011, kl 10.03
Sirtsu , uuuuuuu!?;)
Nu kuidas siis tulemused olid ?
Ma lausa põlen uudishimust !;)
 
K 12. märts 2011, kl 12.40
Mind ka huvitab väga. Jälgin suure huviga. Olin juba teema,dieet, enda jaoks maha matnud aga seda lugedes tuli uuesti tunne, et võiks proovida.
Kuna see ei ole nii pikk aeg, et tervis tuksi keerata ja pole nälgimine, kuid ettekirjutuse järgi on lihtsam alustada ja kui veel tulemusi ka annab siis on lihtsam tervislikult jätkata.
Ainuke asi mis natuke häirib on kiudaine puudus, mis võib läbikäimise paigast lüüa.
Aga neli päeva pole pikk aeg ja üks küsimus veel, kas veejoomine pole kohustuslik, nagu tavaliselt alati dieetide korral soovitatakse. Mina isiklikul joon ainult siis kui
janu on. Sirtsu, kuidas Sina tegid ja kuidas lõpptulemus kujunes, nii põnev?
Päikeselist päeva.
 
toimib! 13. märts 2011, kl 18.18
päeva läbi ära söö ainult suitseta, siis õhtul jood mingi 3-4 õlut või muud alkoholi ja sööd veits krõpsu, väga peenikeseks saad :D
 
Sirtsu 14. märts 2011, kl 16.53
Hei Tähenärija ja teised :) tulemuseks 3.8 kg, eelmisel õhtul sõin lisaks natuke pähkleid.. Kõht käis väga korralikult läbi (ilmselt apelsinide "teene", enesetunne super ja riided läksid selga, mida vaja:)) aga nüüd tuleb muidugi korralik edasi olla, mõni kg võiks veel vähem olla, aga sellega ei ole nii kiiret. Vett jõin korralikult ja toiduisandeid võtsin ka, nii et organism sai kõik vajaliku kätte. Super:) aitäh veelkord hea soovituse eest, Tähenärija:)
 
Sirtsu 14. märts 2011, kl 16.54
to toimib! kindlasti saab ka nii, aga suitsetama pole plaanis hakata, õlut ei joo ning krõpsu ei söö, armastan end selleks liiga palju:)
 
Tähenärija 14. märts 2011, kl 17.38
Mul on siiralt hea meel , et soovitus aitas !
To Sirtsu !
Kena oli sinuga suhelda ja veenduda et siingi leidub toredaid ja sõbralikke inimesi !;)
Heal meelel olen teinegi kord abiks kui vaja peaks olema !
 
K 14. märts 2011, kl 19.27
Laupäeval, pühapäeval tegin ettevalmistusi, sõin normaalselt ja ostsin kõik vajalikud
asjad ära. Tänasest alustasin ja tundub, et on hea enesetunne, tänaseks on kõik
söödud ja isutama küll ei aja millegi järgi. Kolm päeva on ees. Kaalusin ka ja uuesti
kaalun siis reede hommikul. Vaatame palju siis mina maha saan. Püüan kõike väga
täpselt jälgida. Huvitav on, hea, et nii lühikest aega, siis ei teki kiusatustki dieeti rikkuda.
Kõnnin ja võimlen ka pisut. 3,8 on väga hea tulemus, oleksin väga rahul isegi 3-ga.
 
Sirtsu 15. märts 2011, kl 08.31
K, edu sulle :) Kindlasti õnnestub ja anna siis teada ka, kuidas läks, eksju? Tähenärija, sa tundud ka hästi vahva.. Võiks ju ka foorumiväliselt tuttavaks saada? Toredaid inimesi ei ole elus kunagi liiga palju. Mis arvad? Kirjutan sulle kuhugi.. ? :)
 
Tähenärija 15. märts 2011, kl 16.28
to Sirtsu !
Tänan komplimendi eest !;) Vahva olen ma eranditult vahvate ja sümpaatsete inimestega !;) No nagu näiteks sina tundud olevat !
Tutvuda oleks tore , ainult ma ei suuda veel välja mõelda kuis lähemaid kontakte jagada ! Siia ei tahaks hästi oma meiliaadressi ega muud taolist riputada !:(
Ehk on sul mõni hea mõte ?
 
hm.:) 15. märts 2011, kl 16.49
Ärge nüüd siit ära kaduge,oleks ju huvitav lugeda mis põnevat toimub.Mis siin salata,prooviks isegi sest tagasiside nii hea on:)
 
K 15. märts 2011, kl 21.54
Nii, teine päev ka õnnelikult õhtus. Kõik on punkti pealt täidetud ja enesetunne hea.
Õhtusöök oli küll täna vesisevõitu, kuid pole hullu, isutama ikka ei aja.
Huvi pärast võtsin kalorid ka kokku. Esimene päev tuli 687 kcal. Teine tuli 665 kcal.
Homme on priskem päev, õhtuse grillkanaga (arvestan 300 gr.) Pool kana on
ilmselgelt palju. Eks vaatan kuidas isu on. Aga kaloreid tuleb 913 kcal. viimane päev
tuleb jälle 659. Nelja päeva kohta päris vähe kaloreid aga kolme kilo alla võtmiseks tundub küll väike defitsiit olema, no eks paistab reedel.
 
Sirtsu 15. märts 2011, kl 23.17
Tähenärija (huvitav, kuskohast sa selle nime võtsid, ei tundu küll sedasorti olevat) :)) jätsin oma meili :) teised toredad inimesed võivad muidugi ka kirjutada:))
 
Laapu 15. märts 2011, kl 23.53
Tõesti tundub lihtne dieet.....a la nagu lühem ja leebem versioon 13-päeva dieedist. Võibolla proovin ka esmaspäevast alates kui enne pole oma toitumist kontrolli alla saanud.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!