Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
marikene 24. märts 2013, kl 18.52
Tere!
Ka minul sama jama. Olen 167 cm pikk, hetkel kaalun 57 kilo. Viimati kaalusin nii palju rasedana...muidu ikka ideaalne 51-52:)

Mõtlesin 1. aprillist alustada 13 päeva dieeti, järgmine nädal valmistaks ette. Sõbranna on teinud ja tal läks 13 päevaga 5-6 kilo ja tõesti- just pepust ja reitest.

Minu möödud oleks siis 57 kilo, pikkus 167.
Puus 94,5
Vöö 67
Reis 54,5
Vanus 27
 
marikene 24. märts 2013, kl 18.58
unustasin lisada, et trenni teen 5 x nädalas, kuid kaalu alndab siiski toitumine..
 
k2tzzzz 25. märts 2013, kl 21.23
nu mul on reis 48cm aga ikkagi tunduvad jämedad :D
 
Brit 11. aprill 2013, kl 11.46
Mina proovin alates tänasest seda dieeti :). Keegi kampa ei taha lüüa?
Üldiselt olen kindla toitumiskavaga dieetide suhtes alati ettevaatlik olnud. Kui aus olla, siis on see praegu esimene, mida üldse proovin :). Eesmärgiks võtan näksimisvajaduse kaotamise. Viimasel ajal on seda tühja näksimist ikka väga palju olnud.. Kui veel paar kilo ka kaob, oleks ju väga super :). Arvan, et ehk saab sellest dieedist hea aluskivi edaspidisele kaalulangetamisele :).
Algkaal on 71,5 (pikkus 171). Kui number kuue seal ees ära näeks, oleks dieet hästi asjaette läinud.
Praeguseks olen hommikuse greibi ära söönud ning ootan lõunat. Rohelised oad asendasin külmutatud "Pajaroaga"(porgand, rohelised oad, lillkapsas). Poes vaatasin, et toiteväärtus on praktiliselt sama. Selles pajaroas on süsivesikuid täpselt sama palju, valgud samad, rasvad samad, kaloreid vaid 1 100g kohta rohkem. Usun, et see veidi maitsvam, kui lihtsalt need oad.
Katsun palju vett juua ning veidi trenni ka teha ja eks siis näis, kuidas läheb :)
 
ints ... 18. aprill 2013, kl 07.14
mina laupäevast keefiri paastule :)kuna järgmine reede yritus siis esialgu teeksin 6 päeva ..keefir ja vesi
 
Loreen 21. aprill 2013, kl 00.48
Tundub tõesti toimiv mul oleks esialgu vaja maha saada 3 kg ja alaustan esmaspäev siis sellega :)
3 päeva tegin seda maggiet,suht sama,aga alla sain ainult 1 kg et ehk sellega rohkem õnne,kuna 3 kg on juba riietest ka tunda :)
 
allukaz 25. juuli 2013, kl 17.29
Kas greibi asemel apelsini ei või süüa ?
 
helin 29. jaanuar 2014, kl 15.46
Täna siis kolmas päev stjuardessidieeti. Kadunud on 3,2 kio. Algkaal oli 90,8. Igati tervislik ja toimiv dieet ehk hüppelauaks kaalu langetamisele. Järgmisena soov proovida peti-dieeti.
Ei tea, kas keegi veel loeb...
 
helinile 29. jaanuar 2014, kl 23.21
milline see dieet on? tõesti ei jaksa kogu teemat läbi lugeda :( petidieeti olen ise ka mõelnud muide.
 
to helinile 30. jaanuar 2014, kl 08.40
Nii palju võiks ikka loogilist mõtlemist olla, et äkki kirjutatakse sellest, millise dieediga tegemist on, kohe teema esimesel lehel ja Google ka abiks.
 
Va 30. jaanuar 2014, kl 09.50
Minge vanglasse, siis saate dieedile.
 
Tähenärija 30. jaanuar 2014, kl 11.28
tule jälle appi! :)
Vigadele tekstis palun tähelepanu taas mitte pöörata, tegu n kopi-pasteeditud tekstiga!

*****STJUARDESSI DIEET viib kilo päevas *****

Stjuardessidieet on kiirabi siis, kui on vaja kiiresti mahtuda kitsaks jäänud riietesse: dieediga võib maha võtta nelja päevaga neli kilo. Seejärel tuleb pidada kuu vahet enne kui uus kuur ette võtta. Ühekuuliste vahedega peetud stjuardessidieet vähendab kaalu umbes kilo iga dieedi kohta (st püsivat tulemus on 1 kilo kuu kohta).

Stjuuardessidieet sobib kõige paremini inimesele, kes ei kannata tegelike kaaluprobleemide all, kuid kelle kaal on natuke kontrolli alt väljunud näiteks puhkuse ajal. Dieet põhineb suuremaltjaolt vedeliku eemaldamisel kehast, kuid ka tegelik kõhnumine toimub, sest kilod ei tule ilmtingimata tagasi.


Ostunimekiri:
3 greippi
2 punti salatit
3 tomatit
2 õuna
väike tükk kurki
väike lillkapsas
väike sellerivars
2 purki rohelisi ube
1 purk tomatimahla
1 purk suhkruta ananassimahla
väike purk ananassi omas mahlas
4 kanamuna
väike tükk külmutatud kala või väike purk tuunikala vees
1 grillitud broiler
125 gr rasvata hakkliha
200 gr fileetükk punast liha

Hea nipp dieedi kergendamiseks on jagada toiduained kohe peale poest tulekut valmisportsjoniteks külmkappi. Siis ei teki nii kergesti kiusatust ettenähtud koguseid ületada. Ka toidud võib enne valmis teha. Keeda munad, grilli hakklihakotlet ja broiler, eemalda kananahk ja viska see ära. Viimase päeva biifsteegi võid keerata fooliumi sisse.



Hommikusöök on igal päeval samasugune: pool greippi, kohvi või teed, ilma koore ja suhkruta

1.päev
Lõuna: ca 200 gr keedetud kala või purk tuunikala vees, salatit, tomatit ja õun
Õhtusöök: kaks keedetud muna, 170 gr rohelisi ube, pool greippi. Soojenda oad, purusta üks muna peale ja maitsesta ürtidega.

2.päev
Lõuna: ca 200 gr kanaliha, salatit ja 1,5 dl tomatimahla
Õhtusöök: lillkapsast ja kurki, kumbagi u 1,5 dl ja 170 gr rohelisi ube. Magustoiduks ananass omas mahlas.

3.päev
Lõuna: grillitud rasvata hakkbiifsteek ehk 125 gr fileest tehtud hakkliha, väike sellerivars, salat ja õun.
Õhtusöök: pool grillitud broilerit, tomat, 1,5 dl suhkruta ananassimahla

4.päev
Lõuna: kaks kõvaks keedetud muna ja rohelisi ube, 1,5 dl tomatimahla
Õhtusöök: u 200 gr rasvata punast liha (fileed) ilma rasvata tehtud, tomat, salaat, 1,5 dl ananassimahla
 
helin 30. jaanuar 2014, kl 16.40
Täna dieet läbi. Kaalukaotus 3,5 kg. Organism puhastatud, liigne vesi väljutatud - see oligi eesmärk. Edasi hakkan tervislikult toituma. Mõne aja pärast kordan. Aitäh, Tähenärija, sellise hea dieedi eest.
 
Lissa 30. jaanuar 2014, kl 19.29
Hei Helin! Kas oli raske see stjuardessi dieet? Sinuga suht samas kaalus ja proovin selle dieedi homsest ära. Kas sa juba keefiri omal?
 
helin 30. jaanuar 2014, kl 20.33
Lissa, ei olnud raske, vaid üks parimaid, mida proovinud olen. Kõht koguaeg täis ja söögiisu ei kimbuta. 13-päevasega olin pidevalt näljane. Homme hommikul selgub lõpp-kaal. Arvan, et lasen samas vaimus edasi veel mõne päeva.
Keefiri dieeti kunagi tegin, aga eriti ei meeldinud. Peti oma tundub parem.
 
Jälle kopsakam 09. veebruar 2014, kl 18.49
Kui huvitav dieet!
Ma polnud sellisest varem kuulnudki vaatamata sellele,et olen huvi tundnud mitmesuguste dieetide vastu.Viimasel ajal on küll kõige vastu huvi kadunud,sest paar-kolm aastat olen olnud nii paks,nagu mitte iialgi varem.
Olen loobunud võitlusest,aga lugedes nii optimistlikke lugusid,tegin nimekirja ja homme lähen sellega poodi!Ehk saan oma 85-lt kasvõi 82-le oma 1,61 pikkuse juures.
 
säde 09. veebruar 2014, kl 21.44
Kaalusin 90,8 kilo (165 cm), selle dieediga sain alla 4kg. Nüüd toitun enam-vähem tervislikult, kaalu momendil 86,1. Põhiline, et hoog tuli sisse - nüüd täiega edasi, kõik on kahe kõrva vahel kinni.
 
miks ei toimi 11. veebruar 2014, kl 09.48
ei viitsi seletada, selle kohta on nii palju dokumentaalfilme tehtud, miks dieedid ei toimi.
Peamine on aga see, et
1) keha läheb säästuresiimi
2) kui kadu läheb rasva kaost üle muskli kadumisele, on kindel, et tagasi tuleb rohkem kaalu
3) peale ranget resiimi tuleb peale õgimishoog, mis võib lõppeda toitumishäirega.
 
säde 11. veebruar 2014, kl 12.25
Toimib ikka. Sellest saab algus kaalulangatamisele. 4-ja päevaga ei kao musklid ega keha ei lähe säästureziimile. Tuleb välja liigne vesi ja muu saast. Edaspidine on juba kahe kõrva vahel kinni.
Kaotasin üle 4 kilo, nüüd toitun tervislikult, nädalas läheb alla 600-700 grammi. Nälga ei tunne, magu koomale tõmbunud.
 
??? 11. veebruar 2014, kl 13.52
ja sädemeke, saad aru, et nüüd toitud elu lõpuni nõnda, eks ole?
 
säde 11. veebruar 2014, kl 21.35
Niimoodi toitun seni, kuni kaalu normi saan. Edasi söön ristiinimese moodi nagu ennevanasti.
Asi läks käest rämpstoidu ja ebastabiilse elu töttu. Ürituste korraldamine, pikad öised autosõidud saatjaks vorstirõngas, saiapäts jms. Lõpuks käis see kauaoodatud klõps ära!
 
helin 19. veebruar 2015, kl 11.06
Aasata möödas. Keegi veel tegeleb dieediga? Viimane aeg midagi ära teha.
Olen 10 kilo kergem kui aasta tagasi - 79 - 80. Suvi ees, vaja selleks valmistuda. Ehk alustada stjuardessi dieediga? Täna tegin kurikuulsa kapsasupi.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 18.42
Täna tegin kurikuulsa kapsasupi.
----------
Miks "kuri"kuulsa? Täiesti tavaline rasvata aedviljasupp, 12-20 kcal/100g, oleneb, palju vett lisad. Ei midagi kurikuulsat:)
Teen seda juba oma 20 aastat erinevate köögiviljadega vähemalt paar korda kuus.
 
helin 19. veebruar 2015, kl 21.27
Paar korda kuus käib kah. Eelistan lahja lihatükikese ja kartuliga suppi. Samuti ei meeldi puljongikuubik. Räägin ikka kapsasupi dieedi supist, millel kindlad komponendid ja kogused.
Aga köögiviljadest suppi lihaga või piimaga söön meelsasti.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 16.22
Sel kapsasupidieedi supil on 10+ erinevat retsepti ja üsna erinevate komponentide ja kogustega, nii et kindlat pole seal muud, kui et kapsas ja sibul peavad olema, aga kas viimast panna 2 või 6, sõltub sellest, milline retsept sulle just meeldib (või kätte sattus). On tomatiga ja konserviga, selleriga ja ilma, värviliste paprikatega ja ainult rohelisega, seente ja porgandiga, porgandita, puljongiga/kuubikuga ja veega...
 
kiku 19. märts 2015, kl 22.31
Tervist, mis päeval teil kaal hakkas langema? Kas kohe peale edimest päeva? Mul täna teine päev, hetkel pole mingeid muutusi... kas kõik on veel ees? Ma loomulikult joon suht palju äki vesi on see mis "kaalu" juurde annab?

Kiku :)
 
kiku 19. märts 2015, kl 22.57
Tähendab, tahtsin küsida, kas on seliseid, kellel kaal hakkas peale 3t päeva langema?
 
helin 23. märts 2015, kl 09.59
Kaal hakkas langema kohe. Esimesel hommikul kadus 2,2 kilo st. kõige rohkem. Vähem läks peale grillkana - 0,8 kg. Olen seda dieeti pidanud mitmeid kordi, kaotatud kilod ei ole tagasi tulnud.
Alustan homme jälle.
 
liinaa 23. märts 2015, kl 14.18
Ma alustan ka homme. :)
 
paksu 23. märts 2015, kl 17.20
No ma liitun ka homsest teiega:)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!