Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
helin 24. märts 2015, kl 07.53
Nii, alustasin!
1. päev 80,7 kg. oma 1.65 pikkuse juures.
Hea, kui keegi veel pundis oleks, seltsis segasem!
 
Liinaa 24. märts 2015, kl 08.52
Minul ka kaalutud.
olen 1.71 ja kaalusin täna hommikul 68,9

Olen jaanuari algusest (73,6) saati vahelduva eduga tubli ja tervislik olnud. Veebruari lõpus kaalusin 67,6 ja siis tuli halb periood ja ei jälginud enam midagi :D

Nüüd võtan end jälle kokku et suveks ikka ilusam olla.
Oleksin väga õnnelik kui kaal oleks 58-62 vahemikus:)

Nüüd kohvi tegema ja greibimahla pressima:)

Edu meile!!
 
paksu 24. märts 2015, kl 10.23
Mina kõige suurem. Haigusega kosusin väga palju. Nüüd tuleb kusagilt alustada. 4 kilo on õnneks kadunud. Hetkel kaal 84,1, pikkust 167. Tasapisi saan vast ikka kuidagi hakkama
 
helin 24. märts 2015, kl 10.26
Mina sõin pool greipi koos saba ja sarvedega, ainult ära koorisin. Annab teine kiudaineid ja isegi koorealune valge pidi kasulik olema. Musta kohvi joon päevas mitmeid tasse, muuga olen graafikus.
Nüüd poodi kala ja tomatile!
 
Liinaa 24. märts 2015, kl 10.56
Ma ei suuda nii greipi süüa.. mahla saab kiirelt alla:D
Kohvile lisasin törts piima. ja kala asendan kanaga muu osas üritan ka graafikus olla:)
 
Liinaa 24. märts 2015, kl 11.09
Kas plaanite muidu midagi muuta ka et oleks maitsvam?
praegu seda menüüd uurides..tahaks hoopis lihale/kalale kõrvale rohelisi ube ja õhtul lisaks munale lusikatäie hapukoort ja teeks nn munavõi paneks tatragaletile:D

Kuidas neid toiduaineid maitsestada ja töödelda ja heaks muuta ?
 
paksu 24. märts 2015, kl 12.01
mina ei plaani eriti muuta , v.a oad jätan ära. võibolla asendan ka juurikatega.
 
liinaa 25. märts 2015, kl 09.31
Kuidas kaalumine oli? Endal.-400g.
 
paksu 25. märts 2015, kl 10.43
Minul oli -700.Nüüd on kaal, mis oli nädal tagasi. Tuleb aga edasi minna.Võibolla üritan kuu pärast sama. Äkki on võimalik kuidagi kuuga 75 peale saada.
 
paksu 26. märts 2015, kl 09.21
Pettumus suur-täna ainult -200. Võibolla on süüdi terve pudel gaseeritud vett
 
helin 26. märts 2015, kl 21.00
Minul läks dieet untsu, pidin ootamatult Eestist ära käima. Aga teen selle kindlasti läbi, arvan, et ülehomsest.
Seda dieeti, nagu kõiki, peab täpipealt jälgima. Asendada midagi ei tohi ja muuta toidukordi ka ei või. Rohelistele ubadele võib hakkida muna. Ja greibi peab ka ära sööma, annab kiudaineid.
Kunagi muutsin ja jätsin vahele toidukordi ja ei läinud maha nii, nagu täpselt jälgides. Näiteks, ei olnud greipi ja sõin apelsini, ubade asemel oli roheline hernes. Järgi proovitud nii ja naa. Seega, kui teha nagu peab, läheb alla 4 - 5 kilo.
 
teele 27. märts 2015, kl 14.33
ma olen palju mõelnud selle üle, et inimesed ei suuda VIIS PÄEVA ettekirjutusi järgida ja kohe esimesest päevast hakatakse maitsestama ja asendama, nurki lõikama ja mugandama. müstika minu arust, kuidas eesmärk ei pühenda abinõud ja viis päeva tundub ületamatu piinamisena.

"Kas plaanite muidu midagi muuta ka et oleks maitsvam?
praegu seda menüüd uurides..tahaks hoopis lihale/kalale kõrvale rohelisi ube ja õhtul lisaks munale lusikatäie hapukoort ja teeks nn munavõi paneks tatragaletile:D"

range viiepäevane dieet ja gurmeeköök on reeglina ikkagi erinevad asjad. aga kui iseloomu pole, siis pole ja see seletab ka, kuidas kaal tekib. kui ei suuda piirduda kahe kommiga ja süüa kuus, ühe tüki koogi asemel kolm - sest see kõik on nauding... no mis siis ikka, siis tuleb dieete pidada, aga kui seda ka ei suuda, sest nauding pole sama, aga muid naudinguid elus pole... kurb, kurb.
 
helin 27. märts 2015, kl 20.46
teele, sul on tuline õigus. Ma väga palju dieete pidanud ei ole, aga kui pean, siis järgin täpselt. Muidu nad ei toimi.
2-päevane veepaast on ka hea, hävitab väärastunud rakke. Lühiajalised muudatused ei tohiks tappa, küll teevad tugevamaks.
 
helin 28. märts 2015, kl 17.55
Täna alustasin dieediga. Kilo on vähem kui hommikul. Ostsin grillkana ära, homme saan juba 200 grammi ampsata.
Kuidas teil läks, mis osutid lõpp-tulemuseks näitasid?
Täpselt peab sööma, ma ei salli toorest sellerit, aga ära peab kugistama.
paksu, ei usu, et kuu ajaga ligi kümme kilo alla võtad. Algul läheb nädalas ludinal 700 -800 grammi, aga hiljem, kui saast väljas, on hästi, kui sajast grammist vabaned.
 
KõikseParim dieet 28. märts 2015, kl 21.55
Soe ja koduselt kutsuv hubane perseauk toob alati rõõmu teie majja, kutsuvalt avali ja roosakalt libe su kojujõudes ta alati, valmis sulle naudingut pakkuma igakülgset.
 
helin 29. märts 2015, kl 11.58
KõikseParim..., oled eksinud rubriigiga - ei tunduks imelik, kui võtaksid sõna Lolliklubis.
Mõistatan siin, et kellel rõve suuvärk, siis millised nad välja näevad, missugune on nende kodu, millised sõbrad, sugulased. Kas vanemad, kui neid üldse on olnud, ei ole eluteele kaasa andnud midagi ilusat, mida teistega jagada.
Isiklikult tunnen siirast ja puhast rõõmu, kui hea sõnaga saan kellegi naerma ajada.
 
helin 30. märts 2015, kl 10.41
Olengi üksi jäänud, aga dieet edeneb.
Kahe päevaga -1,7 kg. Tegelikult rohkem miinust, sest Soomes jõudsin eelmisele algkaalule lisa tekitada. Nüüd seis 79 kilo ja kaks päeva ees.
 
teele 30. märts 2015, kl 18.52
helin, isegi kui üksi oled jäänud, kriba ikka. mina loen. :)
 
helin 30. märts 2015, kl 22.13
Aitäh, teele.
Päev edukalt õhtus, hommikul kaalule...
 
helin 31. märts 2015, kl 09.21
Täna 78,6 ehk - 0,4. Kokku: 2,1 kg. Homme lõpetan ja toitun korralikult, et saavutatu säiliks.
Eelmisel dieeditamisel kadus 4,4 kilo, millest ainult 200 grammi tagasi tuli.
 
Kats 31. märts 2015, kl 20.38
Ma ka loen, tubli oled :))
 
teele 01. aprill 2015, kl 01.37
samad sõnad - tubli oled! säilitamine on tavaliselt keerulisem, kui allavõtmine, seega edu igati ja eesmärgi poole!
 
Laapu 06. mai 2015, kl 23.17
Tegin seda dieeti 4 aastat tagasi. Kaal on all püsinud need aastad, kuid selle aasta algusest on tõusnud ja tõusnud ning ma ei suuda kuidagi magusast loobuda ja normaalselt toituma hakata.
Ma arvan, et pean tegema mingi drastilise sammu, nagu näiteks see dieet ja siis sarnase toitumisega jätkama. Plaan alustada homme.
 
jann 12. mai 2015, kl 00.53
Ma alustan ka homme.Kuidas saaks oad ja lillkapsas maitsvaks teha, ja kas greipi võib apelsini vastu vahetada, ning kust on võimalik saada ilma suhkruta ananassi mahla?
 
jann 12. mai 2015, kl 01.05
Helin, mis on korralik toitumine et saavutatu säiliks? Hea oleks teada :)
 
Katariina 27. mai 2015, kl 15.00
Nii. Mina teen selle dieedi läbi 01.-04.juunini ehk järgmisel nädalal esmaspäevast neljapäevani. Kas keegi on veel huvitatud samal ajal Stjuardessidieedi läbimisest, on hea muljetada?
 
helin 27. mai 2015, kl 18.58
Mul ka plaanis, teeme ära!
Korralik toitumine on süüa õigeid asju nagu kana, kala, lahja liha, muna, juurikad, puuviljad. Minimaalselt maiustada, tarbida vähe jahutooteid, vorste...
 
mann 29. mai 2015, kl 11.27
mõtlesin sama, et alustan esmaspäeval so 1 juunil. ei tea kas lõuna ja õhtusöögi võib omavahel ära vahetada, õhtu oma sööks lõunal ja lõuna õhtul?
 
helin 01. juuni 2015, kl 19.12
Kas on dieediga alustajaid? Ei taha üksi olla!
Katariina ja mann, kuidas kulgeb?
 
Katariina 01. juuni 2015, kl 20.56
Mina alustasin, nagu oligi plaanis :) Esimene päev möödas ja täitsa plaani järgi :) Kuidas sul? Ja mann, kas alustasid ka?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!